výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. Nehvizdská hala - uzavřené

Nehvizdy (12. 1. 2020)
Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan TlusťákJan Tlusťák 110101 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3.28
2 Adam HájekAdam Hájek 110101 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2.98
3 Matěj ManahrtMatěj Manahrt 110101 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2.77
Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef PittnerJosef Pittner 090708 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3.91
2 Marek ZimmermannMarek Zimmermann 100101 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3.68
3 Adam PetříkAdam Petřík 090207 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3.60
Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela ŠimečkováDaniela Šimečková 110101 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3.07
2 Vanda LebruškováVanda Lebrušková 110101 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3.05
3 Terezie JarošováTerezie Jarošová 110101 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2.98
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 090320 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3.99
2 Alice LudvíkováAlice Ludvíková 100325 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3.34
3 Anna KremlíkováAnna Kremlíková 090101 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3.10
Hod raketkou - Atletická minipřípravka-hoši (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam HájekAdam Hájek 110101 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 19.60
2 Adama ManhartAdama Manhart 110101 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 18.30
3 Matěj ManahrtMatěj Manahrt 110101 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 13.70
Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef PittnerJosef Pittner 090708 TJ NeratoviceTJ Neratovice 34.50
2 Dominik OborníkDominik Oborník 080101 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 23.70
3 Marek ZimmermannMarek Zimmermann 100101 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 22.90
Hod raketkou - Atletická minipřípravka-dívky (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla RosickáAdéla Rosická 110101 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 17.00
2 Anna ŽižkováAnna Žižková 110101 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 14.10
3 Vanda LebruškováVanda Lebrušková 110101 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 10.90
Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alice LudvíkováAlice Ludvíková 100325 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 29.50
2 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 090320 TJ NeratoviceTJ Neratovice 26.60
3 Adriana SvatošováAdriana Svatošová 080101 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 22.90