Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. Nehvizdská hala - uzavřené

Nehvizdy (12. 1. 2020)
skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan TlusťákJan Tlusťák 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3.28
2 Adam HájekAdam Hájek 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2.98
3 Matěj ManahrtMatěj Manahrt 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2.77
skok daleký - Atletická přípravka-hoši (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3.91
2 Marek ZimmermannMarek Zimmermann 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3.68
3 Adam PetříkAdam Petřík 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3.60
skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela ŠimečkováDaniela Šimečková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3.07
2 Vanda LebruškováVanda Lebrušková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3.05
3 Terezie JarošováTerezie Jarošová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2.98
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3.99
2 Alice LudvíkováAlice Ludvíková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3.34
3 Anna KremlíkováAnna Kremlíková 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3.10
hod raketkou - Atletická minipřípravka-hoši (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam HájekAdam Hájek 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 19.60
2 Adama ManhartAdama Manhart 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 18.30
3 Matěj ManahrtMatěj Manahrt 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 13.70
hod raketkou - Atletická přípravka-hoši (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 34.50
2 Dominik OborníkDominik Oborník 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 23.70
3 Marek ZimmermannMarek Zimmermann 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 22.90
hod raketkou - Atletická minipřípravka-dívky (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla RosickáAdéla Rosická 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 17.00
2 Anna ŽižkováAnna Žižková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 14.10
3 Vanda LebruškováVanda Lebrušková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 10.90
hod raketkou - Atletická přípravka-dívky (neděle, 12.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alice LudvíkováAlice Ludvíková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 29.50
2 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 26.60
3 Adriana SvatošováAdriana Svatošová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 22.90