Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody

Beroun (5. 10. 2019)
skok vysoký - Ml. žáci (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.45
2 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.27
3 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.21
skok vysoký - Ženy (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.34
skok vysoký - Žákyně (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.40
2 Kristýna BenešováKristýna Benešová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.28
skok vysoký - Ml. žákyně (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.33
2 Tereza BoškováTereza Bošková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.16
3= Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.12
3= Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.12
skok daleký - Dorostenci (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4.91
skok daleký - Ml. žáci (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4.86
2 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4.17
3 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4.05
skok daleký - Ženy (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4.56
2 Veronika MajerováVeronika Majerová 91 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2.80
skok daleký - Dorostenky (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.41
skok daleký - Žákyně (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna BenešováKristýna Benešová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4.07
2 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2.88
skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4.13
2 Tereza BoškováTereza Bošková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.87
3 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.65
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza BoškováTereza Bošková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.40
2 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.09
3 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.88
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.87
2 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.49
3 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 06.30
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.12
2 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.67
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 06.65
2 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 06.21
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.57
vrh koulí 4kg - Veteráni (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bohumil SoučekBohumil Souček 43 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.90
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.25
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.82
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik SládekDominik Sládek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.58
2 Tomáš JoklTomáš Jokl 88 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.45
3 Miroslav VondraMiroslav Vondra 72 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.84
hod diskem 1kg - Veteráni (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bohumil SoučekBohumil Souček 43 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.19
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková 83 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 42.67
2 Kateřina MajerováKateřina Majerová 95 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.28
3 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.33
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 24.52
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš JoklTomáš Jokl 88 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 54.88
2 Dominik SládekDominik Sládek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 39.22
3 Miroslav VondraMiroslav Vondra 72 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.65
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 28.88
2 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.47
hod kladivem 4kg - Žáci (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.84
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina MajerováKateřina Majerová 95 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 32.65
2 Lenka VondrováLenka Vondrová 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 25.48
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan HeroutJan Herout 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 25.87
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza BoškováTereza Bošková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.66
2 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.60
3 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.00
hod oštěpem 500g - Ml. žáci (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.08
2 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.13
3 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16.97
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 28.15
hod oštěpem 500g - Žákyně (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.68
2 Kristýna BenešováKristýna Benešová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15.33
3 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.52
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 25.59
hod oštěpem 600g - Veteráni (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bohumil SoučekBohumil Souček 43 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.00
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15.68
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 54.48
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 5.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav VondraMiroslav Vondra 72 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 25.03