Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech

České Budějovice - Čtyři Dvory (13. 10. 2019)

50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 13.10.2019 - 11:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SuchýŠtěpán Suchý 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 08.75
2 Jan VolemanJan Voleman 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.99
3 Michal BlažekMichal Blažek 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 09.84
4 Tobiáš KratochvílTobiáš Kratochvíl 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.84
5 Martin JakubíkMartin Jakubík 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 10.58
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 13.10.2019 - 11:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.18
2 Daniel KrénDaniel Krén 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 08.95
3 88 Viktor ŠlajsViktor Šlajs 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 09.26
4 52 Vladimír VavřínVladimír Vavřín 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 09.34
5 Marek ČečkaMarek Čečka 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 09.89
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 13.10.2019 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Tadeáš RaušerTadeáš Raušer 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.26
2 Marek MlezivaMarek Mleziva 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 09.41
3 Jan VavřínJan Vavřín 12 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 10.39
4 35 Ondřej BrunclíkOndřej Brunclík 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 11.13
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.18
2 Štěpán SuchýŠtěpán Suchý 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 08.75
3 Daniel KrénDaniel Krén 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 08.95
4 Jan VolemanJan Voleman 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.99
5 88 Viktor ŠlajsViktor Šlajs 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 09.26
5 82 Tadeáš RaušerTadeáš Raušer 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.26
7 52 Vladimír VavřínVladimír Vavřín 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 09.34
8 Marek MlezivaMarek Mleziva 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 09.41
9 Michal BlažekMichal Blažek 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 09.84
9 Tobiáš KratochvílTobiáš Kratochvíl 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.84
11 Marek ČečkaMarek Čečka 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 09.89
12 Jan VavřínJan Vavřín 12 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 10.39
13 Martin JakubíkMartin Jakubík 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 10.58
14 35 Ondřej BrunclíkOndřej Brunclík 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 11.13

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 13.10.2019 - 11:05) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Jan NovýJan Nový 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 08.13
2 Karel PincKarel Pinc 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 08.61
3 Tomáš HálekTomáš Hálek 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 08.64
4 Zdeněk MejdrechZdeněk Mejdrech 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 08.84
5 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 09.18
6 Martin ŠímaMartin Šíma 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 09.23
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.10.2019 - 11:05) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 David ŠpičkaDavid Špička 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 07.66
2 81 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 08.08
3 49 Boris BrckoBoris Brcko 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.38
4 60 Lukáš BlechaLukáš Blecha 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 08.72
5 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 09.04
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 David ŠpičkaDavid Špička 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 07.66
2 81 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 08.08
3 68 Jan NovýJan Nový 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 08.13
4 49 Boris BrckoBoris Brcko 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.38
5 Karel PincKarel Pinc 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 08.61
6 Tomáš HálekTomáš Hálek 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 08.64
7 60 Lukáš BlechaLukáš Blecha 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 08.72
8 Zdeněk MejdrechZdeněk Mejdrech 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 08.84
9 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 09.04
10 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 09.18
11 Martin ŠímaMartin Šíma 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 09.23

50 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 13.10.2019 - 11:20) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HabichováBarbora Habichová 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 08.60
2 95 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 08.71
3 Marie ČernáMarie Černá 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 09.01
4 Martina KosováMartina Kosová 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 09.10
5 Žaneta AnderlováŽaneta Anderlová 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 09.44
6 Jana MichnováJana Michnová 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.56
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.10.2019 - 11:20) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 08.33
2 50 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.47
3 44 Veronika LudačkováVeronika Ludačková 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 08.87
4 19 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 08.90
5 Anna KaštovskáAnna Kaštovská 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.63
6 Alena NerudováAlena Nerudová 12 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 10.06
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 13.10.2019 - 11:20) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna DaňkováKristýna Daňková 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.85
2 86 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 09.63
3 Kateřina SucháKateřina Suchá 13 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 10.08
4 Kateřina TřeštíkováKateřina Třeštíková 14 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 10.56
5 Anna KrajánkováAnna Krajánková 12 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 11.19
6 Tereza MužíkováTereza Mužíková 13 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 11.42
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 08.33
2 50 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.47
3 Barbora HabichováBarbora Habichová 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 08.60
4 95 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 08.71
5 Kristýna DaňkováKristýna Daňková 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.85
6 44 Veronika LudačkováVeronika Ludačková 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 08.87
7 19 Veronika BlažkováVeronika Blažková 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 08.90
8 Marie ČernáMarie Černá 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 09.01
9 Martina KosováMartina Kosová 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 09.10
10 Žaneta AnderlováŽaneta Anderlová 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 09.44
11 Jana MichnováJana Michnová 11 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.56
12 Anna KaštovskáAnna Kaštovská 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.63
12 86 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 09.63
14 Alena NerudováAlena Nerudová 12 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 10.06
15 Kateřina SucháKateřina Suchá 13 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 10.08
16 Kateřina TřeštíkováKateřina Třeštíková 14 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 10.56
17 Anna KrajánkováAnna Krajánková 12 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 11.19
18 Tereza MužíkováTereza Mužíková 13 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 11.42

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 13.10.2019 - 11:25) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 07.56
2 36 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.83
3 87 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.28
4 8 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.38
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 13.10.2019 - 11:25) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Eliška NováEliška Nová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 08.05
2 21 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 08.15
3 31 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 08.26
4 Veronika HančlováVeronika Hančlová 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 09.67
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 07.56
2 36 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.83
3 27 Eliška NováEliška Nová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 08.05
4 21 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 08.15
5 31 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 08.26
6 87 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.28
7 8 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.38
8 Veronika HančlováVeronika Hančlová 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 09.67