Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva II. – SPS

Praha - Juliska (3. 10. 2019)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Skupin)

Skupin 01 (čt, 3.10.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 4 51.88 0.0
2 Matyas NejdlMatyas Nejdl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 2 40.42 0.0
3 Adam DoležalAdam Doležal
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 7 40.11 0.0
4 Tobias KunninenTobias Kunninen
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 1 36.00 0.0
5 Jan HamáčekJan Hamáček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 6 26.02 0.0
6 Thomas NejdlThomas Nejdl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 3 23.91 0.0
7 Lukáš VelichLukáš Velich
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 5 16.00 0.0
Celkem 7 závodníků
Skupin 02 (čt, 3.10.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek HodrMarek Hodr
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 3 44.89 0.0 265.00
2 Samuel ManďákSamuel Manďák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 4 42.38 0.0 244.00
3 Tadeáš HavelTadeáš Havel
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 2 27.81 0.0 126.00
4 Jiří HabersbergerJiří Habersberger
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 1 26.88 0.0 119.00
5 Lukáš MarešLukáš Mareš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 5 20.61 0.0 71.00
Celkem 5 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Skupin)

Skupin 01 (čt, 3.10.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika MatouškováDominika Matoušková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 44.61 0.0
2 Eliška MozgováEliška Mozgová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 36.06 0.0
3 Daniela NovákováDaniela Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 35.45 0.0
4 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 29.00 0.0
5 Viktorie StránskáViktorie Stránská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 25.39 0.0
6 Marie HrabánkováMarie Hrabánková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 21.06 0.0
7 Lucie PapežováLucie Papežová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 20.24 0.0
8 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 18.45 0.0
9 Natálie AngelisNatálie Angelis
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 17.51 0.0
10 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 16.56 0.0
11 Sára HůlováSára Hůlová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 14.21 0.0
Celkem 11 závodníků
Skupin 02 (čt, 3.10.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 33.60 0.0 278.00
2 Matylda HaneflováMatylda Haneflová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 26.17 0.0 191.00
3 Lucie FilipováLucie Filipová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 19.89 0.0 120.00
Celkem 3 závodníků