Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - Praha

Praha - Eden (2. 10. 2019)

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 2.10.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 207 Karla BrůhováKarla Brůhová
SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára
00 2 13.32 0.0 749.00
2 379 Daniela KotkováDaniela Kotková
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
02 16 11.99 0.0 660.00
3 27 Anna DanišováAnna Danišová
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
02 41 11.10 0.0 602.00
4 212 Adéla LonginováAdéla Longinová
SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára
03 19 10.86 0.0 586.00
5 98 Jitka HarazímováJitka Harazímová
Střední odbor. škola Lipí 1911Střední odbor. škola Lipí 1911
02 9 10.74 0.0 578.00
6 271 Tereza SauerováTereza Sauerová
Gymnázium OmskáGymnázium Omská
01 26 10.37 0.0 554.00
7 378 Kateřina KodadováKateřina Kodadová
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
03 14 10.37 0.0 554.00
8 274 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
Gymnázium OmskáGymnázium Omská
02 40 10.34 0.0 552.00
9 102 Eva NovotnáEva Novotná
Střední odbor. škola Lipí 1911Střední odbor. škola Lipí 1911
04 21 10.14 0.0 539.00
10 59 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
04 35 10.02 0.0 531.00
11 214 Jana ZahradníčkováJana Zahradníčková
SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára
00 38 09.83 0.0 518.00
12 268 Markéta LexováMarkéta Lexová
Gymnázium OmskáGymnázium Omská
02 18 09.63 0.0 505.00
13 76 Magdalena JavůrkováMagdalena Javůrková
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
03 12 09.56 0.0 501.00
14 375 Tereza HlouškováTereza Hloušková
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
02 10 09.41 0.0 491.00
15 304 Eliška ČernáEliška Černá
szs Ruskászs Ruská
03 4 09.14 0.0 473.00
16 174 Eva KasováEva Kasová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
04 13 09.05 0.0 467.00
17 Petra ViplerováPetra Viplerová
Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs...
02 37 09.03 0.0 466.00
18 81 Alžběta PlačkováAlžběta Plačková
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
02 22 09.00 0.0 464.00
19 179 Tereza SupováTereza Supová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 29 08.93 0.0 460.00
20 34 Arina PashkinaArina Pashkina
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
02 39 08.64 0.0 441.00
21 349 Markéta BelákováMarkéta Beláková
SPSST Panska, Praha 1SPSST Panska, Praha 1
00 1 08.59 0.0 438.00
22 329 Karolína FantováKarolína Fantová
Gymnázium ČeskolipskáGymnázium Českolipská
02 7 08.49 0.0 431.00
23 240 Tereza FirbachováTereza Firbachová
ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBCHODNÍ 5ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBC...
02 8 08.35 0.0 422.00
24 127 Nikola ŠimlováNikola Šimlová
Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs...
02 30 08.19 0.0 412.00
25 83 Sára ŠpelinováSára Špelinová
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
03 33 08.11 0.0 406.00
26 364 Anna KymlováAnna Kymlová
OA HovorčovickáOA Hovorčovická
04 17 08.10 0.0 406.00
27 57 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
01 25 08.03 0.0 401.00
28 126 Eliška SemrádováEliška Semrádová
Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs...
04 27 07.99 0.0 399.00
29 311 Maruška ŠtefkováMaruška Štefková
szs Ruskászs Ruská
01 34 07.51 0.0 368.00
30 357 Aneta ŠindlerováAneta Šindlerová
SPSST Panska, Praha 1SPSST Panska, Praha 1
02 31 07.42 0.0 362.00
31 56 Eliška PoborskáEliška Poborská
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
03 23 07.39 0.0 360.00
32 148 Anežka SoučkováAnežka Součková
gjkgjk
03 28 07.19 0.0 347.00
33 370 Diana VanduchováDiana Vanduchová
OA HovorčovickáOA Hovorčovická
03 36 07.18 0.0 347.00
34 243 Diana PokornáDiana Pokorná
ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBCHODNÍ 5ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBC...
03 24 06.92 0.0 330.00
35 142 Klára CeleckáKlára Celecká
gjkgjk
02 3 06.62 0.0 311.00
36 239 Daniela DlouháDaniela Dlouhá
ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBCHODNÍ 5ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBC...
00 5 06.36 0.0 294.00
37 159 Barbora DudkováBarbora Dudková
Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium
03 6 06.28 0.0 289.00
38 358 Nicola ŠnajdrováNicola Šnajdrová
SPSST Panska, Praha 1SPSST Panska, Praha 1
03 32 06.26 0.0 288.00
39 187 Natálie KordulováNatálie Kordulová
Škola JarovŠkola Jarov
02 15 05.77 0.0 257.00
366 Denisa MatysováDenisa Matysová
OA HovorčovickáOA Hovorčovická
03 20 DNS 0.0
145 Květa ChaloupkováKvěta Chaloupková
gjkgjk
02 11 DNS 0.0
Celkem 41 závodníků