výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - Praha

Praha - Eden (2. 10. 2019)

Skok daleký - Dorostenci (Skupin)

Skupin 01 (st, 2.10.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 290 Ondřej HorejšOndřej Horejš
szs Ruskászs Ruská
01 17 6.10 0.0 608.00
2 47 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
04 2 5.90 0.0 565.00
3 220 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
03 22 5.87 0.0 559.00
4 260 Vojtěch PoledníkVojtěch Poledník
Gymnázium OmskáGymnázium Omská
00 14 5.71 0.0 525.00
5 132 Antonín HálekAntonín Hálek
gjkgjk
02 9 5.41 0.0 463.00
6 252 Tomáš HrubýTomáš Hrubý
Gymnázium OmskáGymnázium Omská
03 13 5.29 0.0 439.00
7 165 Radim DostálRadim Dostál
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 19 5.24 0.0 429.00
8 41 Ondřej FišarOndřej Fišar
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
02 3 5.21 0.0 423.00
9 172 Jan TürkJan Türk
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
03 18 5.20 0.0 421.00
10 256 Artur KoliyevArtur Koliyev
Gymnázium OmskáGymnázium Omská
02 12 5.15 0.0 411.00
11 155 Jan KadečkaJan Kadečka
Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium
00 6 5.06 0.0 394.00
12 Tomáš VoborskýTomáš Voborský
Gymnázium ČeskolipskáGymnázium Českolipská
01 1 5.03 0.0 388.00
13 163 David AyeniDavid Ayeni
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 20 5.03 0.0 388.00
14 137 Karel ŠmejkalKarel Šmejkal
gjkgjk
02 7 4.98 0.0 378.00
15 215 Jakub FoltýnJakub Foltýn
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
01 21 4.92 0.0 367.00
16 184 Jakub SklenářJakub Sklenář
Škola JarovŠkola Jarov
02 4 4.92 0.0 367.00
17 Petr FantíkPetr Fantík
Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium
02 5 4.91 0.0 365.00
18 133 Jonas MagendansJonas Magendans
gjkgjk
01 8 4.74 0.0 333.00
19 94 David ŠrejmaDavid Šrejma
Střední odbor. škola Lipí 1911Střední odbor. škola Lipí 1911
02 10 4.71 0.0 328.00
20 288 Marek BendaMarek Benda
szs Ruskászs Ruská
01 16 4.56 0.0 301.00
21 219 David SeidlDavid Seidl
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
02 23 4.49 0.0 288.00
22 95 Petr ŠteinPetr Štein
Střední odbor. škola Lipí 1911Střední odbor. škola Lipí 1911
03 11 4.20 0.0 239.00
296 Jan PoušJan Pouš
szs Ruskászs Ruská
04 15 DNS 0.0
Celkem 23 závodníků
Skupin 02 (st, 2.10.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 314 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
Gymnázium, Praha 4, Postupická 3150Gymnázium, Praha 4, Postupi...
00 20 6.32 0.0 657.00
2 112 Robert MouchaRobert Moucha
Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs...
01 7 6.17 0.0 624.00
3 18 Filip LazarFilip Lazar
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
01 12 5.90 0.0 565.00
4 3 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Smíchovská střední průmyslová školaSmíchovská střední průmyslo...
04 22 5.87 0.0 559.00
5 69 Štěpán SpilkaŠtěpán Spilka
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
00 10 5.58 0.0 498.00
6 197 Adam KárníkAdam Kárník
SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára
01 4 5.35 0.0 451.00
7 196 Šimon IngrŠimon Ingr
SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára
03 3 5.31 0.0 443.00
8 Jáchym TrousilJáchym Trousil
SPSST Panska, Praha 1SPSST Panska, Praha 1
02 18 5.23 0.0 427.00
9 64 Andrej KornackiAndrej Kornacki
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
03 9 5.21 0.0 423.00
10 117 Michal PuršMichal Purš
Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs...
03 6 5.10 0.0 402.00
11 62 Matěj BrzickýMatěj Brzický
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
03 11 5.05 0.0 392.00
12 319 Matěj RoztočilMatěj Roztočil
Gymnázium, Praha 4, Postupická 3150Gymnázium, Praha 4, Postupi...
01 21 5.04 0.0 390.00
13 277 Tadeáš BučekTadeáš Buček
Gymnázium Jana NerudyGymnázium Jana Nerudy
02 16 4.92 0.0 367.00
14 198 David KarolDavid Karol
SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára
03 5 4.85 0.0 354.00
15 7 Matouš PokornýMatouš Pokorný
Smíchovská střední průmyslová školaSmíchovská střední průmyslo...
04 23 4.77 0.0 339.00
16 22 Adam RybákAdam Rybák
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
01 13 4.73 0.0 332.00
17 225 Dániel BolonyiDániel Bolonyi
ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBCHODNÍ 5ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBC...
03 1 4.69 0.0 324.00
18 282 Adam SchindlerAdam Schindler
Gymnázium Jana NerudyGymnázium Jana Nerudy
01 14 4.68 0.0 323.00
19 115 Petr NovotnýPetr Novotný
Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs...
01 8 4.51 0.0 292.00
20 234 Jonáš RidzákJonáš Ridzák
ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBCHODNÍ 5ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBC...
02 2 4.51 0.0 292.00
21 283 Maxim SvobodaMaxim Svoboda
Gymnázium Jana NerudyGymnázium Jana Nerudy
02 15 4.42 0.0 276.00
22 343 Ondřej PávOndřej Páv
SPSST Panska, Praha 1SPSST Panska, Praha 1
03 17 4.13 0.0 227.00
23 1 Stanislav BendaStanislav Benda
Smíchovská střední průmyslová školaSmíchovská střední průmyslo...
02 24 4.01 0.0 207.00
24 344 Daniel RůžičkaDaniel Růžička
SPSST Panska, Praha 1SPSST Panska, Praha 1
02 19 3.61 0.0 146.00
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Skupin)

Skupin 01 (st, 2.10.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 267 Anna FeitováAnna Feitová
Gymnázium OmskáGymnázium Omská
02 8 5.03 0.0 567.00
2 53 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
03 7 5.03 0.0 567.00
3 189 Aneta RuttováAneta Ruttová
Škola JarovŠkola Jarov
04 15 4.90 0.0 532.00
4 182 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
03 21 4.78 0.0 500.00
5 179 Tereza SupováTereza Supová
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 16 4.77 0.0 498.00
6 332 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Gymnázium ČeskolipskáGymnázium Českolipská
04 14 4.74 0.0 490.00
7 61 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
01 20 4.66 0.0 469.00
8 275 Martina ZajícováMartina Zajícová
Gymnázium OmskáGymnázium Omská
04 19 4.65 0.0 466.00
9 175 Barbora LánskáBarbora Lánská
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 13 4.55 0.0 441.00
10 99 Anna HorákováAnna Horáková
Střední odbor. škola Lipí 1911Střední odbor. škola Lipí 1911
01 9 4.54 0.0 438.00
11 52 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
00 3 4.46 0.0 418.00
12 162 Tereza VotinskáTereza Votinská
Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium
04 18 4.46 0.0 418.00
13 265 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová
Gymnázium OmskáGymnázium Omská
02 2 4.25 0.0 367.00
14 303 Aneta CapratováAneta Capratová
szs Ruskászs Ruská
02 4 4.05 0.0 319.00
15 160 Barbora KotrčováBarbora Kotrčová
Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium
04 12 3.97 0.0 301.00
16 145 Květa ChaloupkováKvěta Chaloupková
gjkgjk
02 11 3.96 0.0 299.00
17 106 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová
Střední odbor. škola Lipí 1911Střední odbor. škola Lipí 1911
01 17 3.92 0.0 290.00
18 158 Barbora BábelováBarbora Bábelová
Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium
02 1 3.88 0.0 281.00
19 143 Anna CyraniAnna Cyrani
gjkgjk
04 6 3.77 0.0 257.00
20 142 Klára CeleckáKlára Celecká
gjkgjk
02 5 3.70 0.0 242.00
21 306 Tereza HubnerováTereza Hubnerová
szs Ruskászs Ruská
03 10 3.45 0.0 190.00
Celkem 21 závodníků
Skupin 02 (st, 2.10.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 37 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
01 24 4.77 0.0 498.00
2 36 Adéla ŠimunkováAdéla Šimunková
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
02 23 4.60 0.0 454.00
3 Petra ViplerováPetra Viplerová
Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs...
02 19 4.45 0.0 416.00
4 211 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára
04 8 4.38 0.0 398.00
5 361 Kristýna AgeevaKristýna Ageeva
OA HovorčovickáOA Hovorčovická
02 1 4.30 0.0 379.00
6 214 Jana ZahradníčkováJana Zahradníčková
SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára
00 20 4.29 0.0 376.00
7 77 Michaela KocianováMichaela Kocianová
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
04 10 4.21 0.0 357.00
8 81 Alžběta PlačkováAlžběta Plačková
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
02 16 4.21 0.0 357.00
9 374 Kristýna BrožováKristýna Brožová
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
00 2 4.20 0.0 355.00
10 207 Karla BrůhováKarla Brůhová
SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára
00 3 4.14 0.0 340.00
11 122 Kateřina KmínkováKateřina Kmínková
Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs...
02 9 4.02 0.0 312.00
12 Ellen OlšavskáEllen Olšavská
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
04 14 4.02 0.0 312.00
13 Andrea ČelikovskáAndrea Čelikovská
Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs...
02 4 3.90 0.0 285.00
14 354 Pavlína LindováPavlína Lindová
SPSST Panska, Praha 1SPSST Panska, Praha 1
02 12 3.80 0.0 263.00
15 356 Tereza PetroušováTereza Petroušová
SPSST Panska, Praha 1SPSST Panska, Praha 1
02 15 3.79 0.0 261.00
16 371 Nikola VejvodováNikola Vejvodová
OA HovorčovickáOA Hovorčovická
04 18 3.72 0.0 246.00
17 241 Nathali FridováNathali Fridová
ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBCHODNÍ 5ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBC...
03 7 3.62 0.0 225.00
18 380 Kateřina NedvědováKateřina Nedvědová
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
02 13 3.60 0.0 220.00
19 286 Sára LeschováSára Leschová
Gymnázium Jana NerudyGymnázium Jana Nerudy
02 11 3.60 0.0 220.00
20 350 Vanessa ČervenkováVanessa Červenková
SPSST Panska, Praha 1SPSST Panska, Praha 1
03 5 3.55 0.0 210.00
21 239 Daniela DlouháDaniela Dlouhá
ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBCHODNÍ 5ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBC...
00 6 3.36 0.0 172.00
22 372 Tereza ŽákováTereza Žáková
OA HovorčovickáOA Hovorčovická
04 21 3.12 0.0 128.00
31 Anna KubešováAnna Kubešová
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
02 22 DNS 0.0
248 Tereza SvatošováTereza Svatošová
ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBCHODNÍ 5ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBC...
04 17 NM 0.0
Celkem 24 závodníků