výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - Praha

Praha - Eden (2. 10. 2019)

Skok vysoký - Dorostenci (Skupin)

Skupin 01 (st, 2.10.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.881.921.962.002.042.082.122.16 Body
1 39 František BuchaFrantišek Bucha
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
03 1 1.80 627.00
2 169 Vojtěch KrystlíkVojtěch Krystlík
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
01 12 1.72 560.00
3 260 Vojtěch PoledníkVojtěch Poledník
Gymnázium OmskáGymnázium Omská
00 17 1.68 528.00
4= 164 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
04 2 1.64 496.00
4= 85 Jan ChimalJan Chimal
Střední odbor. škola Lipí 1911Střední odbor. škola Lipí 1911
03 9 1.64 496.00
4= 133 Jonas MagendansJonas Magendans
gjkgjk
01 14 1.64 496.00
4= 252 Tomáš HrubýTomáš Hrubý
Gymnázium OmskáGymnázium Omská
03 8 1.64 496.00
8= 134 Martin MacháčekMartin Macháček
gjkgjk
02 15 1.60 464.00
8= Petr FantíkPetr Fantík
Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium
02 3 1.60 464.00
8= 326 Lukáš SemerádLukáš Semerád
Gymnázium ČeskolipskáGymnázium Českolipská
01 20 1.60 464.00
8= 219 David SeidlDavid Seidl
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
02 19 1.60 464.00
12= 50 Jan VondraJan Vondra
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
02 23 1.56 434.00
12= 156 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium
02 11 1.56 434.00
12= 291 David ChládekDavid Chládek
szs Ruskászs Ruská
00 10 1.56 434.00
15= 167 Samuel GrulichSamuel Grulich
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
04 5 1.52 404.00
15= 221 Vojtěch ŠimáčekVojtěch Šimáček
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
01 22 1.52 404.00
15= 92 Matyáš StárekMatyáš Stárek
Střední odbor. škola Lipí 1911Střední odbor. škola Lipí 1911
04 21 1.52 404.00
18= 215 Jakub FoltýnJakub Foltýn
Gymnázium Ústavní 400, Praha 8 - BohniceGymnázium Ústavní 400, Prah...
01 4 1.48 374.00
18= 294 Mathias LeitlMathias Leitl
szs Ruskászs Ruská
02 13 1.48 374.00
18= 153 Vít HelusVít Helus
Karlínské gymnáziumKarlínské gymnázium
02 6 1.48 374.00
21= 84 Vojtěch HolzmanVojtěch Holzman
Střední odbor. škola Lipí 1911Střední odbor. škola Lipí 1911
03 7 1.44 345.00
21= 186 Dominik VšetečkaDominik Všetečka
Škola JarovŠkola Jarov
02 24 1.44 345.00
296 Jan PoušJan Pouš
szs Ruskászs Ruská
04 18 DNS
259 Matěj PavingerMatěj Pavinger
Gymnázium OmskáGymnázium Omská
00 16 DNS
Celkem 24 závodníků
Skupin 02 (st, 2.10.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.881.921.962.002.042.082.122.16 Body
1 314 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
Gymnázium, Praha 4, Postupická 3150Gymnázium, Praha 4, Postupi...
00 12 1.84 661.00
2= 63 Matěj DvořákMatěj Dvořák
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
03 7 1.80 627.00
2= 3 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Smíchovská střední průmyslová školaSmíchovská střední průmyslo...
04 10 1.80 627.00
2= 69 Štěpán SpilkaŠtěpán Spilka
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
00 22 1.80 627.00
5= 117 Michal PuršMichal Purš
Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs...
03 17 1.60 464.00
5= 9 David PutzDavid Putz
Smíchovská střední průmyslová školaSmíchovská střední průmyslo...
01 18 1.60 464.00
7= 280 Maximilian MatolínMaximilian Matolín
Gymnázium Jana NerudyGymnázium Jana Nerudy
03 15 1.56 434.00
7= 193 Matěj ČervenýMatěj Červený
SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára
03 5 1.56 434.00
9= 13 Oliver SerafinOliver Serafin
Smíchovská střední průmyslová školaSmíchovská střední průmyslo...
02 21 1.52 404.00
9= 14 František BlažekFrantišek Blažek
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
02 2 1.52 404.00
9= 277 Tadeáš BučekTadeáš Buček
Gymnázium Jana NerudyGymnázium Jana Nerudy
02 4 1.52 404.00
12= 204 Jakub WeigJakub Weig
SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára
03 24 1.48 374.00
12= 22 Adam RybákAdam Rybák
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
01 20 1.48 374.00
12= Vojtěch FrantaVojtěch Franta
Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs...
03 9 1.48 374.00
12= 333 Dominik BouškaDominik Bouška
SPSST Panska, Praha 1SPSST Panska, Praha 1
02 3 1.48 374.00
12= 226 Tomáš EckhardtTomáš Eckhardt
ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBCHODNÍ 5ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBC...
00 8 1.48 374.00
17= 227 Viktor HrubýViktor Hrubý
ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBCHODNÍ 5ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBC...
02 11 1.44 345.00
17= 65 Ondřej KřížOndřej Kříž
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
04 13 1.44 345.00
19 312 Jakub BalšánekJakub Balšánek
Gymnázium, Praha 4, Postupická 3150Gymnázium, Praha 4, Postupi...
00 1 1.40 317.00
109 Martin DoudaMartin Douda
Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs...
02 6 DNS
203 Mikuláš VybíralMikuláš Vybíral
SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára
01 23 DNS
230 Vojtěch MaroulVojtěch Maroul
ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBCHODNÍ 5ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBC...
03 14 NM
344 Daniel RůžičkaDaniel Růžička
SPSST Panska, Praha 1SPSST Panska, Praha 1
02 19 NM
343 Ondřej PávOndřej Páv
SPSST Panska, Praha 1SPSST Panska, Praha 1
03 16 NM
Celkem 24 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Skupin)

Skupin 01 (st, 2.10.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.881.921.96 Body
1 267 Anna FeitováAnna Feitová
Gymnázium OmskáGymnázium Omská
02 6 1.60 736.00
2 51 Kateřina BaldováKateřina Baldová
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
01 2 1.60 736.00
3 175 Barbora LánskáBarbora Lánská
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
02 10 1.56 689.00
4 332 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Gymnázium ČeskolipskáGymnázium Českolipská
04 11 1.52 644.00
5 54 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
03 8 1.52 644.00
6 61 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
01 15 1.44 555.00
7= 182 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou
03 17 1.44 555.00
7= 274 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
Gymnázium OmskáGymnázium Omská
02 18 1.44 555.00
9 190 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
Škola JarovŠkola Jarov
02 14 1.40 512.00
10 101 Sandra KronusováSandra Kronusová
Střední odbor. škola Lipí 1911Střední odbor. škola Lipí 1911
03 9 1.40 512.00
11 299 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová
szs Ruskászs Ruská
02 1 1.36 470.00
12 Natálie SmejkalováNatálie Smejkalová
Gymnázium OmskáGymnázium Omská
02 12 1.36 470.00
13= 302 Alex BednářováAlex Bednářová
szs Ruskászs Ruská
04 3 1.24 350.00
13= 143 Anna CyraniAnna Cyrani
gjkgjk
04 5 1.24 350.00
150 Marie ŽákováMarie Žáková
gjkgjk
04 16 DNS
303 Aneta CapratováAneta Capratová
szs Ruskászs Ruská
02 4 DNS
144 Vendy HlaváčkováVendy Hlaváčková
gjkgjk
03 7 NM
104 Terezie StaňkováTerezie Staňková
Střední odbor. škola Lipí 1911Střední odbor. škola Lipí 1911
02 13 NM
Celkem 18 závodníků
Skupin 02 (st, 2.10.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.881.921.96 Body
1 362 Viktorie ČavošováViktorie Čavošová
OA HovorčovickáOA Hovorčovická
03 4 1.44 555.00
2 32 Nikola MelicharováNikola Melicharová
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
02 22 1.40 512.00
3 379 Daniela KotkováDaniela Kotková
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
02 11 1.40 512.00
4 78 Alžběta MaloškováAlžběta Malošková
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
00 13 1.36 470.00
5= 75 Adéla HorákováAdéla Horáková
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
01 6 1.36 470.00
5= 212 Adéla LonginováAdéla Longinová
SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára
03 12 1.36 470.00
7 125 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs...
01 16 1.36 470.00
8 361 Kristýna AgeevaKristýna Ageeva
OA HovorčovickáOA Hovorčovická
02 1 1.36 470.00
9 249 Adéla TrnkováAdéla Trnková
ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBCHODNÍ 5ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBC...
04 18 1.32 429.00
10= 77 Michaela KocianováMichaela Kocianová
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
04 10 1.32 429.00
10= 383 Tereza ZdobinskáTereza Zdobinská
Gymnázium PostupickáGymnázium Postupická
01 19 1.32 429.00
12 Andrea ČelikovskáAndrea Čelikovská
Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs...
02 5 1.32 429.00
13= 26 Klára BláhováKlára Bláhová
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
02 20 1.28 389.00
13= 209 Lauren CookováLauren Cooková
SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára
02 3 1.28 389.00
15= 206 Eliška BenešováEliška Benešová
SPŠ stavební Josefa GočáraSPŠ stavební Josefa Gočára
01 2 1.24 350.00
15= 307 Viktorie JaraViktorie Jara
szs Ruskászs Ruská
04 7 1.24 350.00
17 352 Vendula KlikováVendula Kliková
SPSST Panska, Praha 1SPSST Panska, Praha 1
01 9 1.24 350.00
18= 124 Natálie PreisováNatálie Preisová
Gymnázium Jaroslava HeyrovskéhoGymnázium Jaroslava Heyrovs...
01 15 1.20 312.00
18= 356 Tereza PetroušováTereza Petroušová
SPSST Panska, Praha 1SPSST Panska, Praha 1
02 14 1.20 312.00
31 Anna KubešováAnna Kubešová
OA KubelíkovaOA Kubelíkova
02 21 DNS
245 Daniela RužičováDaniela Ružičová
ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBCHODNÍ 5ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBC...
02 17 DNS
351 Radka JurečkováRadka Jurečková
SPSST Panska, Praha 1SPSST Panska, Praha 1
02 8 NM
Celkem 22 závodníků