Veřejné závody A. C. TEPO Kladno
Kladno (24. 9. 2019)vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(út, 24.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO Kladno |
08 | 08.01 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(út, 24.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO Kladno |
03 | 11.87 | ||||||||||||||||
2 |
Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 10.03 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(út, 24.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára HodkováKlára Hodková
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 07.17 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(út, 24.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 11.69 | ||||||||||||||||
2 |
Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO Kladno |
05 | 11.00 | ||||||||||||||||
3 |
David GottwaldDavid Gottwald
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 10.35 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO Kladno |
05 | 09.77 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(út, 24.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO Kladno |
95 | 08.40 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(út, 24.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO Kladno |
02 | 14.36 | ||||||||||||||||
2 |
Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO Kladno |
03 | 12.50 | ||||||||||||||||
3 |
Karel BulantKarel Bulant
A. C. TEPO Kladno |
02 | 12.34 | ||||||||||||||||
4 |
Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO Kladno |
03 | 12.05 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(út, 24.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO Kladno |
99 | 15.07 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky
(út, 24.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 50.87 | ||||||||||||||||
2 |
Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO Kladno |
03 | 29.97 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(út, 24.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára HodkováKlára Hodková
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 22.75 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(út, 24.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO Kladno |
04 | 46.21 | ||||||||||||||||
2 |
David GottwaldDavid Gottwald
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 45.69 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO Kladno |
04 | 43.22 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(út, 24.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO Kladno |
95 | 42.24 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci
(út, 24.9.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO Kladno |
03 | 51.81 | ||||||||||||||||
2 |
Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO Kladno |
03 | 47.76 | ||||||||||||||||
3 |
Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO Kladno |
02 | 36.45 | ||||||||||||||||
4 |
Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO Kladno |
03 | 32.51 | ||||||||||||||||
5 |
Karel BulantKarel Bulant
A. C. TEPO Kladno |
02 | 28.76 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |