výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Uzavřené oddílové víceboje

Stará Boleslav (5. - 6. 10. 2019)

60 m - Žáci

Žáci 01 (ne, 6.10.2019 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.02 554.00
2 72 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.15 517.00
3 74 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.30 476.00
4 75 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.67 381.00
5 77 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.80 350.00
6 76 Jan LazarJan Lazar 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 08.90 327.00
7 83 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.01 302.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 5.10.2019 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 212 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.62 393.00
2 240 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.35 231.00
3 220 Štěpán KohoutŠtěpán Kohout 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.06 112.00
4 72 Daniel KorgerDaniel Korger 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.11 105.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 5.10.2019 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.47 431.00
2 570 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.02 300.00
3 218 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.25 251.00
4 245 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.50 203.00
5 239 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.94 20.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 5.10.2019 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 239 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.52 418.00
2 250 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.91 324.00
3 226 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.36 229.00
4 226 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.91 22.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.47 431.00
2 239 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.52 418.00
3 212 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.62 393.00
4 250 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.91 324.00
5 570 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.02 300.00
6 218 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.25 251.00
7 240 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.35 231.00
8 226 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.36 229.00
9 245 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.50 203.00
10 220 Štěpán KohoutŠtěpán Kohout 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.06 112.00
11 72 Daniel KorgerDaniel Korger 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.11 105.00
12 226 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.91 22.00
13 239 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.94 20.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 5.10.2019 - 10:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 560 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.32 487.00
2 225 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 09.40 468.00
3 213 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.52 440.00
4 219 Agáta BrožováAgáta Brožová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.55 433.00
5 244 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.76 386.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 5.10.2019 - 10:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.89 595.00
2 76 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 08.99 569.00
3 246 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.99 569.00
4 217 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.00 566.00
5 215 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.06 551.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 5.10.2019 - 10:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 224 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.80 618.00
2 77 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.01 564.00
3 88 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.19 518.00
4 83 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.20 516.00
5 75 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.39 470.00
6 241 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.44 458.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 224 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.80 618.00
2 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.89 595.00
3 76 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 08.99 569.00
3 246 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.99 569.00
5 217 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.00 566.00
6 77 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.01 564.00
7 215 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.06 551.00
8 88 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.19 518.00
9 83 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.20 516.00
10 560 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.32 487.00
11 75 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.39 470.00
12 225 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 09.40 468.00
13 241 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.44 458.00
14 213 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.52 440.00
15 219 Agáta BrožováAgáta Brožová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.55 433.00
16 244 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.76 386.00

100 m - Muži

(so, 5.10.2019 - 10:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 218 Michal SeberaMichal Sebera 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.95 661.00
2 217 Filip SloukaFilip Slouka 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.97 657.00
3 570 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.08 635.00
4 215 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 12.45 565.00
5 219 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 12.47 562.00
Celkem 5 závodníků

100 m - Junioři

(so, 5.10.2019 - 10:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 212 David DvořákDavid Dvořák 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 11.77 697.00
2 245 Lukáš TahotnýLukáš Tahotný 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 12.49 558.00
3 240 David KuruczDavid Kurucz 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 12.64 531.00
Celkem 3 závodníků

100 m - Dorostenci

(so, 5.10.2019 - 10:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 224 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 11.30 795.00
Celkem 1 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 5.10.2019 - 10:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 244 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.35 625.00
2 250 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 21.78 580.00
3 245 Tereza HavlínováTereza Havlínová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22.15 543.00
4 239 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 22.57 502.00
5 224 Sabina ŠeflováSabina Šeflová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 23.08 454.00
6 Kateřina JeníkováKateřina Jeníková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 26.33 200.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.10.2019 - 10:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 213 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 21.17 645.00
2 212 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.48 612.00
3 225 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.49 611.00
4 215 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 21.56 603.00
5 241 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.94 564.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 213 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 21.17 645.00
2 244 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.35 625.00
3 212 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.48 612.00
4 225 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.49 611.00
5 215 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 21.56 603.00
6 250 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 21.78 580.00
7 241 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.94 564.00
8 245 Tereza HavlínováTereza Havlínová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22.15 543.00
9 239 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 22.57 502.00
10 224 Sabina ŠeflováSabina Šeflová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 23.08 454.00
11 Kateřina JeníkováKateřina Jeníková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 26.33 200.00

200 m - Ženy

(so, 5.10.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 220 Sára VávrováSára Vávrová 87 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 31.57 378.00
Celkem 1 závodníků

200 m - Dorostenky

(so, 5.10.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 240 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 28.34 604.00
Celkem 1 závodníků

400 m - Muži

(so, 5.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 218 Michal SeberaMichal Sebera 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 57.85 489.00
2 570 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 58.38 470.00
3 217 Filip SloukaFilip Slouka 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 63.28 308.00
4 215 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 63.36 306.00
219 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNF
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři

(so, 5.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 212 David DvořákDavid Dvořák 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 58.58 463.00
2 245 Lukáš TahotnýLukáš Tahotný 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 60.82 386.00
3 240 David KuruczDavid Kurucz 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 63.77 294.00
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenci

(so, 5.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 224 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 56.56 538.00
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žáci

(so, 5.10.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 250 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 2:33.00 461.00
2 239 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 2:34.47 445.00
3 226 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 2:34.49 445.00
4 74 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:35.84 431.00
5 570 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 2:36.96 420.00
6 212 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:39.34 397.00
7 218 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:39.74 393.00
8 245 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:57.59 238.00
9 240 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:58.83 228.00
10 72 Daniel KorgerDaniel Korger 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 3:10.98 145.00
11 220 Štěpán KohoutŠtěpán Kohout 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 3:13.01 133.00
12 226 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13 3:20.62 92.00
13 239 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 3:34.30 36.00
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 6.10.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 220 Sára VávrováSára Vávrová 87 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 13 3:13.92 247.00
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 6.10.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 240 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 2:44.91 518.00
Celkem 1 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 6.10.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 215 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:37.27 605.00
2 213 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:47.25 493.00
3 225 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:48.65 478.00
4 244 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 2:50.64 457.00
5 212 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:59.89 366.00
6 245 Tereza HavlínováTereza Havlínová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 3:00.55 360.00
7 239 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:00.72 359.00
8 241 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 3:01.97 347.00
9 224 Sabina ŠeflováSabina Šeflová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 3:02.32 344.00
250 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 9 DNF
Kateřina JeníkováKateřina Jeníková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNF
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 5.10.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 77 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 2:39.12 583.00
2 76 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 10 2:45.92 507.00
3 241 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13 2:46.70 498.00
4 75 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 2:47.68 488.00
5 83 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 14 2:52.23 441.00
6 244 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:57.39 390.00
7 560 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 3:01.82 348.00
8 225 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 3:01.95 347.00
9 217 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16 3:04.07 328.00
10 88 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15 3:08.82 288.00
11 215 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:14.24 244.00
12 213 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 3:16.57 227.00
13 246 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 3:16.58 226.00
14 224 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 3:29.38 141.00
15 219 Agáta BrožováAgáta Brožová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 3:29.49 140.00
Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 DNS
Celkem 16 závodníků

1000 m - Žáci

(ne, 6.10.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 77 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:11.66 555.00
2 75 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 3:25.67 435.00
3 83 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 3:27.81 418.00
4 72 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 3:32.76 379.00
5 74 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 3:33.99 370.00
6 76 Jan LazarJan Lazar 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 3:44.05 298.00
7 88 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 3:49.38 263.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 6.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 218 Michal SeberaMichal Sebera 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 5:24.13 429.00
2 570 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 5:32.32 388.00
3 215 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 5:49.17 310.00
4 88 Libor VeselýLibor Veselý 76 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 5:58.47 270.00
5 217 Filip SloukaFilip Slouka 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 7:18.30 37.00
219 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNF
Celkem 6 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 6.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 212 David DvořákDavid Dvořák 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 5:17.61 463.00
2 240 David KuruczDavid Kurucz 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 5:49.15 310.00
3 245 Lukáš TahotnýLukáš Tahotný 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 6:17.98 195.00
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 6.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 224 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 5:46.97 320.00
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 5.10.2019 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 240 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.54 444.00
2 212 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.26 328.00
3 72 Daniel KorgerDaniel Korger 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.01 118.00
4 220 Štěpán KohoutŠtěpán Kohout 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 13.38 86.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 5.10.2019 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.80 400.00
2 570 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.09 354.00
3 218 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 11.74 260.00
4 245 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 13.67 65.00
5 239 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 15.86 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 5.10.2019 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 239 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.87 566.00
2 250 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.66 423.00
3 226 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 12.81 137.00
4 226 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 14.66 14.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 239 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.87 566.00
2 240 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.54 444.00
3 250 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.66 423.00
4 74 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.80 400.00
5 570 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.09 354.00
6 212 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.26 328.00
7 218 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 11.74 260.00
8 226 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 12.81 137.00
9 72 Daniel KorgerDaniel Korger 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.01 118.00
10 220 Štěpán KohoutŠtěpán Kohout 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 13.38 86.00
11 245 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 13.67 65.00
12 226 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 14.66 14.00
13 239 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 15.86 0.00

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 5.10.2019 - 10:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 10.39 641.00
2 246 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 10.99 538.00
3 225 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 11.05 528.00
4 76 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 13.07 247.00
5 83 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 13.29 222.00
6 244 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 13.92 157.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.10.2019 - 10:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 217 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 10.48 625.00
2 75 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 12.16 362.00
3 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 12.93 263.00
4 219 Agáta BrožováAgáta Brožová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 13.36 214.00
215 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 5.10.2019 - 10:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 224 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.82 566.00
2 560 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.12 517.00
3 77 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.76 418.00
4 241 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.92 395.00
5 213 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 12.35 336.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 10.39 641.00
2 217 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 10.48 625.00
3 224 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.82 566.00
4 246 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 10.99 538.00
5 225 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 11.05 528.00
6 560 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.12 517.00
7 77 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.76 418.00
8 241 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.92 395.00
9 75 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 12.16 362.00
10 213 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 12.35 336.00
11 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 12.93 263.00
12 76 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 13.07 247.00
13 83 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 13.29 222.00
14 219 Agáta BrožováAgáta Brožová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 13.36 214.00
15 244 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 13.92 157.00
215 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNF

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 5.10.2019 - 10:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 77 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 18.49 353.00
2 76 Jan LazarJan Lazar 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 19.72 254.00
3 83 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 22.72 77.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 5.10.2019 - 10:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 15.64 637.00
2 72 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 16.31 564.00
3 74 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 18.15 383.00
4 75 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 18.64 340.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 15.64 637.00
2 72 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 16.31 564.00
3 74 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 18.15 383.00
4 77 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 18.49 353.00
5 75 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 18.64 340.00
6 76 Jan LazarJan Lazar 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 19.72 254.00
7 83 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 22.72 77.00

100 m překážek - Ženy

(so, 5.10.2019 - 10:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 220 Sára VávrováSára Vávrová 87 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 19.34 359.00
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Dorostenky

(so, 5.10.2019 - 10:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 240 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 17.47 544.00
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 5.10.2019 - 10:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 250 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 17.07 589.00
2 244 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 17.16 579.00
3 Kateřina JeníkováKateřina Jeníková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 24.35 44.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 5.10.2019 - 10:20) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 215 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 17.20 574.00
2 225 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 17.57 534.00
3 224 Sabina ŠeflováSabina Šeflová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.59 184.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 5.10.2019 - 10:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 213 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 17.51 540.00
2 241 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 18.15 473.00
3 245 Tereza HavlínováTereza Havlínová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 19.46 349.00
4 239 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 19.67 330.00
5 212 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.96 160.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 250 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 17.07 589.00
2 244 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 17.16 579.00
3 215 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 17.20 574.00
4 213 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 17.51 540.00
5 225 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 17.57 534.00
6 241 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 18.15 473.00
7 245 Tereza HavlínováTereza Havlínová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 19.46 349.00
8 239 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 19.67 330.00
9 224 Sabina ŠeflováSabina Šeflová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.59 184.00
10 212 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.96 160.00
11 Kateřina JeníkováKateřina Jeníková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 24.35 44.00

110 m překážek - Muži

(ne, 6.10.2019 - 10:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 570 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 16.50 677.00
2 218 Michal SeberaMichal Sebera 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 18.70 459.00
3 217 Filip SloukaFilip Slouka 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 20.92 280.00
4 215 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.90 215.00
219 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 DNF
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Junioři

(ne, 6.10.2019 - 10:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 245 Lukáš TahotnýLukáš Tahotný 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 17.44 579.00
2 240 David KuruczDavid Kurucz 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 18.60 468.00
3 212 David DvořákDavid Dvořák 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 20.23 331.00
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(ne, 6.10.2019 - 10:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
224 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DQ
Poznámky:
DQ - 168.7a
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 5.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 217 Filip SloukaFilip Slouka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 1.79 619.00
2= 218 Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 1.76 593.00
2= 570 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 1.76 593.00
4 215 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 1.58 449.00
5 219 Martin ZikmundMartin Zikmund
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
98 1.55 426.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 5.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 240 David KuruczDavid Kurucz
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 1.61 472.00
2= 212 David DvořákDavid Dvořák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1.52 404.00
2= 245 Lukáš TahotnýLukáš Tahotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 1.52 404.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 5.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 224 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1.58 449.00
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 6.10.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 75 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.64 496.00
2= 72 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.58 449.00
2= 88 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.58 449.00
4= 77 Vratislav MachotaVratislav Machota
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.34 276.00
4= 83 Metoděj TůmaMetoděj Tůma
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.34 276.00
6 76 Jan LazarJan Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 1.25 218.00
74 Marek ČernýMarek Černý
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 NM
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 5.10.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.131.161.191.221.251.281.311.341.37 Body
1 220 Sára VávrováSára Vávrová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
87 1.34 449.00
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 5.10.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.131.161.191.221.251.281.311.341.37 Body
1 240 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1.31 419.00
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 5.10.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.111.131.161.191.221.251.281.311.341.371.401.431.46 Body
1= 224 Sabina ŠeflováSabina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.43 544.00
1= 225 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.43 544.00
3 213 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.40 512.00
4 250 Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 1.37 481.00
5 244 Barbora VomastkováBarbora Vomastková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.31 419.00
6= 245 Tereza HavlínováTereza Havlínová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.25 359.00
6= 212 Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.25 359.00
8 239 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.22 331.00
9= 215 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.19 302.00
9= 241 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.19 302.00
Kateřina JeníkováKateřina Jeníková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 NM
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 6.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 215 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 4 3.90 590.00
2 570 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 1 3.50 482.00
3 218 Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 2 2.70 286.00
4 217 Filip SloukaFilip Slouka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 3 2.60 264.00
219 Martin ZikmundMartin Zikmund
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
98 5 NM
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(ne, 6.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 245 Lukáš TahotnýLukáš Tahotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 3 2.70 286.00
2 240 David KuruczDavid Kurucz
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 2 2.60 264.00
212 David DvořákDavid Dvořák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1 NM
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(ne, 6.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 224 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1 2.40 220.00
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 5.10.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.902.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.00 Body
1 72 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1 2.90 333.00
2= 88 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 8 2.70 286.00
2= 75 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4 2.70 286.00
4 76 Jan LazarJan Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 5 2.10 159.00
74 Marek ČernýMarek Černý
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3 DNS
77 Vratislav MachotaVratislav Machota
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 6 NM
83 Metoděj TůmaMetoděj Tůma
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 9 NM
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 5.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 218 Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 6.27 0.0 646.00
2 217 Filip SloukaFilip Slouka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 6.18 0.0 626.00
3 570 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 5.91 0.0 567.00
4 215 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 5.08 0.0 398.00
5 219 Martin ZikmundMartin Zikmund
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
98 4.98 0.0 378.00
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 5.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 212 David DvořákDavid Dvořák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 5.95 0.0 576.00
2 240 David KuruczDavid Kurucz
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 5.38 0.0 457.00
3 245 Lukáš TahotnýLukáš Tahotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 5.04 0.0 390.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 5.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 224 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 6.25 0.0 641.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 6.10.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 72 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 5.38 0.0 457.00
2 88 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 5.30 0.0 441.00
3 75 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 5.06 0.0 394.00
4 76 Jan LazarJan Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 4.85 0.0 354.00
5 74 Marek ČernýMarek Černý
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.74 0.0 333.00
6 77 Vratislav MachotaVratislav Machota
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.12 0.0 225.00
7 83 Metoděj TůmaMetoděj Tůma
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.83 0.0 179.00
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 5.10.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 74 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 5.04 0.0 390.00
2 212 Václav ApltauerVáclav Apltauer
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 4.86 0.0 356.00
3 239 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 4.79 0.0 343.00
4 570 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.34 0.0 262.00
5 250 Šimon SlavíkŠimon Slavík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.27 0.0 250.00
6 218 Adam PernicaAdam Pernica
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 3.93 0.0 195.00
7 240 Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.89 0.0 188.00
8 226 Šimon ŠmídŠimon Šmíd
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.80 0.0 174.00
9 72 Daniel KorgerDaniel Korger
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 3.60 0.0 145.00
10 245 Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 3.49 0.0 129.00
11 239 Vojtěch LerchVojtěch Lerch
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 3.45 0.0 123.00
12 220 Štěpán KohoutŠtěpán Kohout
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 3.43 0.0 121.00
13 226 Jakub VíšekJakub Víšek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 3.13 0.0 81.00
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 6.10.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 220 Sára VávrováSára Vávrová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
87 4.28 0.0 374.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 6.10.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 240 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 4.30 0.0 379.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 6.10.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 213 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.69 0.0 477.00
2 225 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.61 0.0 456.00
3 212 Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.37 0.0 396.00
4 245 Tereza HavlínováTereza Havlínová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.32 0.0 384.00
5 244 Barbora VomastkováBarbora Vomastková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.30 0.0 379.00
6 224 Sabina ŠeflováSabina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.99 0.0 306.00
7 241 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.97 0.0 301.00
8 215 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.78 0.0 259.00
9 239 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.76 0.0 254.00
250 Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 NM 0.0
Kateřina JeníkováKateřina Jeníková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 NM 0.0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 5.10.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 246 Marie KozlováMarie Kozlová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 8 4.53 0.0 436.00
2 83 Nicole SnizekNicole Snizek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 15 4.33 0.0 386.00
3 224 Elen PlíškováElen Plíšková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 12 4.28 0.0 374.00
4 215 Linda KlabzubováLinda Klabzubová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 7 4.27 0.0 371.00
5 560 Valerie JáchimováValerie Jáchimová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 5 4.14 0.0 340.00
6 75 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 13 4.13 0.0 338.00
7 88 Nikol ŠpinkováNikol Špinková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 16 4.03 0.0 315.00
8 225 Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 4 3.99 0.0 306.00
9 76 Anna MarkováAnna Marková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 11 3.97 0.0 301.00
10 213 Zita DalešickáZita Dalešická
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 2 3.94 0.0 294.00
11 241 Anna SmetanováAnna Smetanová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 14 3.92 0.0 290.00
12 219 Agáta BrožováAgáta Brožová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 1 3.80 0.0 263.00
13 Kristýna KrososkováKristýna Krososková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 9 3.77 0.0 257.00
14 77 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 10 3.76 0.0 254.00
15 244 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 3 3.73 0.0 248.00
16 217 Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 18 3.63 0.0 227.00
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 5.10.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 240 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 07.70 0.0 380.00
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 5.10.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 224 Sabina ŠeflováSabina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 08.37 0.0 423.00
2 225 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 07.85 0.0 390.00
3 250 Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 07.73 0.0 382.00
4 241 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 07.63 0.0 375.00
5 239 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 07.50 0.0 367.00
6 Kateřina JeníkováKateřina Jeníková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 06.96 0.0 332.00
7 213 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 06.90 0.0 329.00
8 244 Barbora VomastkováBarbora Vomastková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 06.81 0.0 323.00
9 245 Tereza HavlínováTereza Havlínová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 06.76 0.0 320.00
10 212 Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 06.46 0.0 301.00
11 215 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 05.71 0.0 253.00
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 6.10.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 88 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 12.85 0.0 658.00
2 76 Jan LazarJan Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 09.47 0.0 454.00
3 72 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 08.36 0.0 388.00
4 75 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 08.13 0.0 374.00
5 74 Marek ČernýMarek Černý
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 07.93 0.0 362.00
6 83 Metoděj TůmaMetoděj Tůma
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 07.16 0.0 317.00
7 77 Vratislav MachotaVratislav Machota
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 06.74 0.0 292.00
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 5.10.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 220 Sára VávrováSára Vávrová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
87 07.71 0.0 381.00
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 5.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 224 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 08.82 0.0 415.00
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 5.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 245 Lukáš TahotnýLukáš Tahotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 08.86 0.0 417.00
2 240 David KuruczDavid Kurucz
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 08.42 0.0 391.00
3 212 David DvořákDavid Dvořák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 08.26 0.0 382.00
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 5.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 570 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 13.68 0.0 709.00
2 215 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 10.64 0.0 524.00
3 217 Filip SloukaFilip Slouka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 09.42 0.0 451.00
4 218 Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 08.88 0.0 419.00
5 219 Martin ZikmundMartin Zikmund
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
98 07.41 0.0 331.00
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 5.10.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 88 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 32.69 0.0 518.00
2 72 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 23.03 0.0 329.00
3 Vojtěch BajerVojtěch Bajer
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 22.98 0.0 328.00
4 76 Jan LazarJan Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 20.11 0.0 274.00
5 75 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 19.46 0.0 262.00
6 74 Marek ČernýMarek Černý
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 14.95 0.0 179.00
7 77 Vratislav MachotaVratislav Machota
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 13.82 0.0 159.00
8 83 Metoděj TůmaMetoděj Tůma
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 11.26 0.0 114.00
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 6.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 224 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 17.85 0.0 232.00
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 6.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 240 David KuruczDavid Kurucz
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 19.86 0.0 269.00
2 245 Lukáš TahotnýLukáš Tahotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 17.93 0.0 234.00
3 212 David DvořákDavid Dvořák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 13.76 0.0 158.00
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 6.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 43.41 0.0 734.00
2 570 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 34.67 0.0 557.00
3 215 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 30.43 0.0 473.00
4 217 Filip SloukaFilip Slouka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 26.00 0.0 386.00
5 218 Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 22.66 0.0 322.00
6 219 Martin ZikmundMartin Zikmund
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
98 18.25 0.0 239.00
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 6.10.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 240 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 20.75 0.0 303.00
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 6.10.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 239 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 29.13 0.0 460.00
2 241 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 28.46 0.0 447.00
3 224 Sabina ŠeflováSabina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 27.73 0.0 434.00
4 245 Tereza HavlínováTereza Havlínová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 20.02 0.0 289.00
5 225 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 19.84 0.0 286.00
6 213 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 19.01 0.0 271.00
7 244 Barbora VomastkováBarbora Vomastková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 18.33 0.0 258.00
8 215 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 10.90 0.0 122.00
9 212 Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 08.89 0.0 86.00
250 Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 DNS 0.0
Kateřina JeníkováKateřina Jeníková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 NM 0.0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 5.10.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 72 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 31.30 0.0 318.00
2 88 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 27.85 0.0 269.00
3 75 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 27.20 0.0 260.00
4 76 Jan LazarJan Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 21.51 0.0 182.00
5 83 Metoděj TůmaMetoděj Tůma
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 19.84 0.0 159.00
6 74 Marek ČernýMarek Černý
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 15.83 0.0 106.00
7 77 Vratislav MachotaVratislav Machota
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 13.97 0.0 82.00
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 6.10.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 220 Sára VávrováSára Vávrová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
87 15.41 0.0 204.00
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 6.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 224 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 26.71 0.0 253.00
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 6.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 570 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 54.98 0.0 663.00
2 217 Filip SloukaFilip Slouka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 35.74 0.0 381.00
3 218 Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 35.39 0.0 376.00
4 215 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 34.60 0.0 364.00
5 219 Martin ZikmundMartin Zikmund
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
98 26.85 0.0 255.00
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 6.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 212 David DvořákDavid Dvořák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 25.79 0.0 240.00
2 245 Lukáš TahotnýLukáš Tahotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 22.92 0.0 201.00
3 240 David KuruczDavid Kurucz
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 18.18 0.0 137.00
Celkem 3 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 5.10.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 74 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 74.02 0.00.00.00.00.00.00.0 517.00
2 212 Václav ApltauerVáclav Apltauer
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 50.65 xx50.6550.650.00.00.0 313.00
3 570 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 44.31 0.00.00.00.00.00.00.0 260.00
4 239 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 41.41 0.00.00.00.00.00.00.0 236.00
5 245 Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 39.66 0.00.00.00.00.00.00.0 221.00
6 250 Šimon SlavíkŠimon Slavík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 38.53 0.00.00.00.00.00.00.0 212.00
7 218 Adam PernicaAdam Pernica
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 35.40 0.00.00.00.00.00.00.0 187.00
8 240 Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 34.93 0.00.00.00.00.00.00.0 183.00
9 72 Daniel KorgerDaniel Korger
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 31.92 0.00.00.00.00.00.00.0 159.00
10 239 Vojtěch LerchVojtěch Lerch
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 31.33 0.00.00.00.00.00.00.0 154.00
11 226 Šimon ŠmídŠimon Šmíd
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 30.76 0.00.00.00.00.00.00.0 149.00
12 226 Jakub VíšekJakub Víšek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 27.10 0.00.00.00.00.00.00.0 121.00
13 220 Štěpán KohoutŠtěpán Kohout
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 23.35 0.00.00.00.00.00.00.0 92.00
Celkem 13 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 5.10.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 560 Valerie JáchimováValerie Jáchimová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 5 45.67 0.0 426.00
2 77 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 10 41.15 0.0 370.00
3 225 Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 4 39.58 0.0 351.00
4 241 Anna SmetanováAnna Smetanová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 14 39.30 0.0 347.00
5 244 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 3 30.91 0.0 246.00
6 215 Linda KlabzubováLinda Klabzubová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 7 30.54 0.0 242.00
7 75 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 13 30.48 0.0 241.00
8 224 Elen PlíškováElen Plíšková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 12 28.53 0.0 218.00
9 213 Zita DalešickáZita Dalešická
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 2 28.02 0.0 212.00
10 88 Nikol ŠpinkováNikol Špinková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 16 27.14 0.0 202.00
11 83 Nicole SnizekNicole Snizek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 15 26.83 0.0 199.00
12 Kristýna KrososkováKristýna Krososková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 9 24.31 0.0 170.00
13 246 Marie KozlováMarie Kozlová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 8 24.00 0.0 166.00
14 217 Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 18 21.22 0.0 135.00
15 219 Agáta BrožováAgáta Brožová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 1 16.75 0.0 85.00
16 76 Anna MarkováAnna Marková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 11 16.63 0.0 84.00
Celkem 16 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2169
2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2008
3 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1787
4 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1670
5 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1596
6 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1286
7 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1274
8 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1134
9 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 0856
10 Daniel KorgerDaniel Korger 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 0672
11 Štěpán KohoutŠtěpán Kohout 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0544
12 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 0333
13 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0330
Celkem 13 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2189
2 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2118
3 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2000
4 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1988
5 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1964
6 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1935
7 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1917
8 Šárka SedláčkováŠárka Sedláčková 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1899
9 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1881
10 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1764
11 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1708
12 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1509
13 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1427
14 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1408
15 Agáta BrožováAgáta Brožová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1135
Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNF
Celkem 16 závodníků
Sedmiboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sára VávrováSára Vávrová 87 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2392
Celkem 1 závodníků
Sedmiboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3147
Celkem 1 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3299
2 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3267
3 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3040
4 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2809
5 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2718
6 Sabina ŠeflováSabina Šeflová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2689
7 Tereza HavlínováTereza Havlínová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2604
8 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2603
9 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2280
10 Kateřina JeníkováKateřina Jeníková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 0576
Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. DNF
Celkem 11 závodníků
Devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4075
2 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3734
3 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3228
4 Jan LazarJan Lazar 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2520
5 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2292
6 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1842
Vojtěch BajerVojtěch Bajer 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNF
Celkem 8 závodníků
Desetiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5741
2 Michal SeberaMichal Sebera 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4680
3 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4194
4 Filip SloukaFilip Slouka 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4009
5 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2191
Tomáš PešťákTomáš Pešťák 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Libor VeselýLibor Veselý 76 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Desetiboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David DvořákDavid Dvořák 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3714
2 Lukáš TahotnýLukáš Tahotný 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3650
3 David KuruczDavid Kurucz 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3593
Celkem 3 závodníků
Desetiboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3863
Celkem 1 závodníků