Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Oddílový víceboj mladšího žactva

Praha - Jeseniova (22. 10. 2019)

60 m - Žáci

(út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BoreckýDaniel Borecký 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.4 388.00
2 David RajchartDavid Rajchart 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.0 253.00
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BlatnýDaniel Blatný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.3 196.00
2 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.9 101.00
3 Vojta DušekVojta Dušek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.2 64.00
4 Matouš BěhounekMatouš Běhounek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.7 20.00
5 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.6 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.1 233.00
2 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.2 214.00
3 Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.4 178.00
4 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.5 161.00
5 Tobiáš HypšTobiáš Hypš 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.5 161.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.2 214.00
2 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.2 214.00
3 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.5 161.00
4 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.0 88.00
5 Matěj PechMatěj Pech 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.5 35.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.0 253.00
2 tobiáš Smejkaltobiáš Smejkal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.4 178.00
3 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.5 161.00
4 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.6 145.00
5 Matěj ŘežábMatěj Řežáb 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.8 115.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.2 214.00
2 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.4 178.00
3 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.0 88.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.0 253.00
2 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.1 233.00
3 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.2 214.00
3 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.2 214.00
3 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.2 214.00
3 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.2 214.00
7 Daniel BlatnýDaniel Blatný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.3 196.00
8 Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.4 178.00
8 tobiáš Smejkaltobiáš Smejkal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.4 178.00
8 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.4 178.00
11 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.5 161.00
11 Tobiáš HypšTobiáš Hypš 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.5 161.00
11 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.5 161.00
11 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.5 161.00
15 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.6 145.00
16 Matěj ŘežábMatěj Řežáb 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.8 115.00
17 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.9 101.00
18 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.0 88.00
18 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.0 88.00
20 Vojta DušekVojta Dušek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.2 64.00
21 Matěj PechMatěj Pech 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.5 35.00
22 Matouš BěhounekMatouš Běhounek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.7 20.00
23 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.6 0.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.6 673.00
2 Klára BenešováKlára Benešová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.7 400.00
3 Luisa BěhounkováLuisa Běhounková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.0 336.00
4= Anna BrabačováAnna Brabačová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.1 316.00
4= Beáta BenešováBeáta Benešová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.1 316.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.9 592.00
2 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.4 468.00
3 Alžběta CaskováAlžběta Casková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.0 336.00
4 Ema JankovskáEma Jankovská 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.1 316.00
5 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.3 278.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.9 592.00
2 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.1 541.00
3 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.5 444.00
4 Věra MelováVěra Melová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.7 400.00
5 Eliška KolářováEliška Kolářová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.9 54.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.7 645.00
2 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.0 566.00
3 Veronika NoskováVeronika Nosková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.3 492.00
4 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.6 422.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.7 400.00
2 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.8 378.00
3 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.9 357.00
4 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.0 161.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.6 673.00
2 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.7 645.00
3 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.9 592.00
3 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.9 592.00
5 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.0 566.00
6 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.1 541.00
7 Veronika NoskováVeronika Nosková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.3 492.00
8 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.4 468.00
9 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.5 444.00
10 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.6 422.00
11 Klára BenešováKlára Benešová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.7 400.00
11 Věra MelováVěra Melová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.7 400.00
11 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.7 400.00
14 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.8 378.00
15 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.9 357.00
16 Luisa BěhounkováLuisa Běhounková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.0 336.00
16 Alžběta CaskováAlžběta Casková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.0 336.00
18 Anna BrabačováAnna Brabačová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.1 316.00
18 Beáta BenešováBeáta Benešová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.1 316.00
18 Ema JankovskáEma Jankovská 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.1 316.00
21 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.3 278.00
22 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.0 161.00
23 Eliška KolářováEliška Kolářová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.9 54.00

150 m - Žákyně

(út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 23.1 430.00
2 Zdena PoborskáZdena Poborská 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 23.5 395.00
3 Eliška SyberováEliška Syberová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 23.8 369.00
4 Nela DvořákováNela Dvořáková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 24.5 312.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:38.2 408.00
2 Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:42.4 368.00
3 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:49.7 302.00
4 Daniel BlatnýDaniel Blatný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:55.4 255.00
5 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:59.6 223.00
6 Tobiáš HypšTobiáš Hypš 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:02.3 203.00
7 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:05.7 179.00
8 Vojta DušekVojta Dušek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:18.9 101.00
9 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:33.5 38.00
10 Matouš BěhounekMatouš Běhounek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4:00.9 0.00
11 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4:05.6 0.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:44.4 349.00
2 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:44.9 344.00
3 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:56.2 249.00
4 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:56.7 245.00
5 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:00.2 218.00
6 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:08.9 158.00
7 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:09.1 157.00
8 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:09.9 152.00
9 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:13.7 129.00
10 Matěj ŘežábMatěj Řežáb 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:19.6 97.00
11 tobiáš Smejkaltobiáš Smejkal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:32.3 42.00
12 Matěj PechMatěj Pech 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:32.7 41.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:38.2 408.00
2 Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:42.4 368.00
3 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:44.4 349.00
4 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:44.9 344.00
5 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:49.7 302.00
6 Daniel BlatnýDaniel Blatný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:55.4 255.00
7 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:56.2 249.00
8 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:56.7 245.00
9 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:59.6 223.00
10 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:00.2 218.00
11 Tobiáš HypšTobiáš Hypš 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:02.3 203.00
12 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:05.7 179.00
13 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:08.9 158.00
14 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:09.1 157.00
15 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:09.9 152.00
16 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:13.7 129.00
17 Vojta DušekVojta Dušek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:18.9 101.00
18 Matěj ŘežábMatěj Řežáb 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:19.6 97.00
19 tobiáš Smejkaltobiáš Smejkal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:32.3 42.00
20 Matěj PechMatěj Pech 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:32.7 41.00
21 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:33.5 38.00
22 Matouš BěhounekMatouš Běhounek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4:00.9 0.00
23 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4:05.6 0.00

800 m - Žákyně

(út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Nela DvořákováNela Dvořáková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:05.2 318.00
2 Zdena PoborskáZdena Poborská 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:12.4 259.00
3 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:13.3 251.00
Eliška SyberováEliška Syberová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova DNF
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:03.9 330.00
2 Ema JankovskáEma Jankovská 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:05.0 320.00
3 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:12.2 260.00
4 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:12.3 259.00
5 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:12.4 259.00
6 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:12.9 255.00
7 Beáta BenešováBeáta Benešová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:13.6 249.00
8 Alžběta CaskováAlžběta Casková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:16.4 228.00
9 Anna BrabačováAnna Brabačová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:26.9 156.00
10 Luisa BěhounkováLuisa Běhounková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:28.9 144.00
11 Klára BenešováKlára Benešová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:51.0 40.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:58.6 378.00
2 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:02.4 343.00
3 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:05.3 317.00
4 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:06.6 306.00
5 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:06.7 305.00
6 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:12.2 260.00
7 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:14.2 244.00
8 Veronika NoskováVeronika Nosková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:27.8 150.00
9 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:30.3 135.00
10 Věra MelováVěra Melová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:50.7 41.00
11 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:55.5 26.00
12 Eliška KolářováEliška Kolářová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4:06.3 5.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:58.6 378.00
2 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:02.4 343.00
3 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:03.9 330.00
4 Ema JankovskáEma Jankovská 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:05.0 320.00
5 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:05.3 317.00
6 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:06.6 306.00
7 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:06.7 305.00
8 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:12.2 260.00
8 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:12.2 260.00
10 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:12.3 259.00
11 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:12.4 259.00
12 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:12.9 255.00
13 Beáta BenešováBeáta Benešová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:13.6 249.00
14 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:14.2 244.00
15 Alžběta CaskováAlžběta Casková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:16.4 228.00
16 Anna BrabačováAnna Brabačová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:26.9 156.00
17 Veronika NoskováVeronika Nosková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:27.8 150.00
18 Luisa BěhounkováLuisa Běhounková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:28.9 144.00
19 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:30.3 135.00
20 Věra MelováVěra Melová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:50.7 41.00
21 Klára BenešováKlára Benešová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:51.0 40.00
22 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:55.5 26.00
23 Eliška KolářováEliška Kolářová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4:06.3 5.00

1000 m - Žáci

(út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 David RajchartDavid Rajchart 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:28.3 414.00
2 Daniel BoreckýDaniel Borecký 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:28.6 411.00
Celkem 2 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BlatnýDaniel Blatný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.7 234.00
2 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.5 12.00
3 Vojta DušekVojta Dušek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.6 9.00
4 Matouš BěhounekMatouš Běhounek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.9 2.00
5 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 15.0 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.3 288.00
2 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.0 198.00
3 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.2 175.00
4 Tobiáš HypšTobiáš Hypš 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.2 175.00
5 Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.6 134.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.0 331.00
2 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.8 222.00
3 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.0 198.00
4 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.2 175.00
5 Matěj PechMatěj Pech 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.0 98.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.9 346.00
2 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.6 247.00
3 Matěj ŘežábMatěj Řežáb 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.5 144.00
4 tobiáš Smejkaltobiáš Smejkal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.3 74.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.9 210.00
2 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.4 154.00
3 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.5 144.00
4 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.5 12.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.9 346.00
2 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.0 331.00
3 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.3 288.00
4 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.6 247.00
5 Daniel BlatnýDaniel Blatný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.7 234.00
6 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.8 222.00
7 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.9 210.00
8 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.0 198.00
8 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.0 198.00
10 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.2 175.00
10 Tobiáš HypšTobiáš Hypš 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.2 175.00
10 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.2 175.00
13 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.4 154.00
14 Matěj ŘežábMatěj Řežáb 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.5 144.00
14 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.5 144.00
16 Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.6 134.00
17 Matěj PechMatěj Pech 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.0 98.00
18 tobiáš Smejkaltobiáš Smejkal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.3 74.00
19 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.5 12.00
19 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.5 12.00
21 Vojta DušekVojta Dušek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.6 9.00
22 Matouš BěhounekMatouš Běhounek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.9 2.00
23 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 15.0 1.00

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.9 398.00
2 Anna BrabačováAnna Brabačová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.2 232.00
3 Luisa BěhounkováLuisa Běhounková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.2 132.00
4 Klára BenešováKlára Benešová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.6 99.00
5 Beáta BenešováBeáta Benešová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 15.0 71.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta CaskováAlžběta Casková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.9 267.00
2 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.2 232.00
3 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.5 199.00
4 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.5 199.00
5 Ema JankovskáEma Jankovská 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.7 92.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.8 570.00
2 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.9 398.00
3 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.5 199.00
4 Věra MelováVěra Melová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.1 141.00
5 Eliška KolářováEliška Kolářová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.2 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NoskováVeronika Nosková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.9 398.00
2 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.2 356.00
3 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.6 189.00
4 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.9 159.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.5 199.00
2 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.0 150.00
3 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.2 132.00
4 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 15.7 32.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.8 570.00
2 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.9 398.00
2 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.9 398.00
2 Veronika NoskováVeronika Nosková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.9 398.00
5 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.2 356.00
6 Alžběta CaskováAlžběta Casková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.9 267.00
7 Anna BrabačováAnna Brabačová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.2 232.00
7 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.2 232.00
9 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.5 199.00
9 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.5 199.00
9 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.5 199.00
9 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.5 199.00
13 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.6 189.00
14 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.9 159.00
15 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.0 150.00
16 Věra MelováVěra Melová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.1 141.00
17 Luisa BěhounkováLuisa Běhounková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.2 132.00
17 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.2 132.00
19 Klára BenešováKlára Benešová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.6 99.00
20 Ema JankovskáEma Jankovská 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.7 92.00
21 Beáta BenešováBeáta Benešová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 15.0 71.00
22 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 15.7 32.00
23 Eliška KolářováEliška Kolářová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.2 0.00

100 m překážek [83,8cm] - Žáci

(út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RajchartDavid Rajchart 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.8 307.00
2 Daniel BoreckýDaniel Borecký 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.9 299.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně

(út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.2 350.00
2 Nela DvořákováNela Dvořáková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.8 299.00
3 Eliška SyberováEliška Syberová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 21.7 161.00
4 Zdena PoborskáZdena Poborská 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 23.2 80.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Žáci

(út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 Body
1 Daniel BoreckýDaniel Borecký
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1.35 283.00
2 David RajchartDavid Rajchart
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1.30 250.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 Body
1= Kateřina BezováKateřina Bezová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1.20 312.00
1= Nela DvořákováNela Dvořáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1.20 312.00
1= Zdena PoborskáZdena Poborská
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1.20 312.00
4 Eliška SyberováEliška Syberová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1.10 222.00
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Žáci

(út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1= Daniel BoreckýDaniel Borecký
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 2.10 159.00
1= David RajchartDavid Rajchart
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 2.10 159.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel BoreckýDaniel Borecký
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.28 0.0 252.00
2 David RajchartDavid Rajchart
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.20 0.0 239.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4.40 0.0 273.00
2 Daniel KoberaDaniel Kobera
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4.25 0.0 247.00
3 Tobiáš HypšTobiáš Hypš
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4.18 0.0 235.00
4 Matěj PekárekMatěj Pekárek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4.16 0.0 232.00
5 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4.15 0.0 230.00
6 Adam KheilAdam Kheil
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4.06 0.0 215.00
7 David SniegoňDavid Sniegoň
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 4.03 0.0 211.00
8= Daniel BlatnýDaniel Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4.01 0.0 207.00
8= Matěj ŘežábMatěj Řežáb
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 4.01 0.0 207.00
10 Adam PodlipnýAdam Podlipný
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.99 0.0 204.00
11 Tobias ZbrojTobias Zbroj
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.96 0.0 199.00
12 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3.95 0.0 198.00
13 Jakub TopolJakub Topol
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3.78 0.0 171.00
14 Marek NovotnýMarek Novotný
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3.69 0.0 158.00
15 Vojta DušekVojta Dušek
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3.64 0.0 150.00
16 Jan PořízekJan Pořízek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3.59 0.0 143.00
17 tobiáš Smejkaltobiáš Smejkal
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3.46 0.0 125.00
18 Josef KolářJosef Kolář
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3.40 0.0 116.00
19 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.34 0.0 108.00
20 Matěj PechMatěj Pech
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3.29 0.0 102.00
21 Jan ZitkoJan Zitko
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.20 0.0 90.00
22 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3.16 0.0 85.00
23 Matouš BěhounekMatouš Běhounek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3.03 0.0 69.00
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdena PoborskáZdena Poborská
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.21 0.0 357.00
2 Eliška SyberováEliška Syberová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.07 0.0 324.00
3 Kateřina BezováKateřina Bezová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.02 0.0 312.00
4 Nela DvořákováNela Dvořáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3.67 0.0 235.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 4.29 0.0 376.00
2= Petra JelínkováPetra Jelínková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4.27 0.0 371.00
2= Tereza MíčkováTereza Míčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 4.27 0.0 371.00
4 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4.19 0.0 352.00
5 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4.08 0.0 326.00
6 Eliška DvořákováEliška Dvořáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.99 0.0 306.00
7 Veronika NoskováVeronika Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3.98 0.0 303.00
8 Sára PerlíkováSára Perlíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.91 0.0 287.00
9 Michaela BlažkováMichaela Blažková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3.89 0.0 283.00
10 Ema JankovskáEma Jankovská
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.74 0.0 250.00
11 Beáta BenešováBeáta Benešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.70 0.0 242.00
12 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3.69 0.0 239.00
13 Klára BenešováKlára Benešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.50 0.0 200.00
14 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.48 0.0 196.00
15 Věra MelováVěra Melová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.42 0.0 184.00
16 Luisa BěhounkováLuisa Běhounková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3.36 0.0 172.00
17 Alžběta CaskováAlžběta Casková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3.35 0.0 170.00
18 Adéla UhrováAdéla Uhrová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.34 0.0 168.00
19 Anna BrabačováAnna Brabačová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.28 0.0 157.00
20 Karolína SvobodováKarolína Svobodová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.25 0.0 151.00
21 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.19 0.0 140.00
22 Karolína ChadimováKarolína Chadimová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3.16 0.0 135.00
23 Eliška KolářováEliška Kolářová
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3.05 0.0 116.00
Celkem 23 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina BezováKateřina Bezová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 08.30 0.0 419.00
2 Nela DvořákováNela Dvořáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 06.82 0.0 324.00
3 Zdena PoborskáZdena Poborská
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 06.58 0.0 308.00
4 Eliška SyberováEliška Syberová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 06.52 0.0 304.00
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel BoreckýDaniel Borecký
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 08.34 0.0 386.00
2 David RajchartDavid Rajchart
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 08.33 0.0 386.00
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel BoreckýDaniel Borecký
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 24.86 0.0 364.00
2 David RajchartDavid Rajchart
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 17.87 0.0 232.00
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela DvořákováNela Dvořáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 18.89 0.0 268.00
2 Kateřina BezováKateřina Bezová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 18.23 0.0 256.00
3 Zdena PoborskáZdena Poborská
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 15.81 0.0 211.00
4 Eliška SyberováEliška Syberová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 13.55 0.0 170.00
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David RajchartDavid Rajchart
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 26.13 0.0 245.00
2 Daniel BoreckýDaniel Borecký
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 24.67 0.0 225.00
Celkem 2 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 56.65 0.0 365.00
2 David SniegoňDavid Sniegoň
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 47.21 0.0 284.00
3 Jan PořízekJan Pořízek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 42.01 0.0 241.00
4 Marek NovotnýMarek Novotný
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 40.05 0.0 225.00
5 Tobias ZbrojTobias Zbroj
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 40.03 0.0 224.00
6 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 36.72 0.0 197.00
7 Daniel BlatnýDaniel Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 36.62 0.0 196.00
8 Tobiáš HypšTobiáš Hypš
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 36.28 0.0 194.00
9 Jakub TopolJakub Topol
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 36.11 0.0 192.00
10= Adam KheilAdam Kheil
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 36.10 0.0 192.00
10= Adam PodlipnýAdam Podlipný
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 36.10 0.0 192.00
12 Jan ZitkoJan Zitko
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 33.60 0.0 172.00
13 Daniel KoberaDaniel Kobera
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 33.22 0.0 169.00
14 Matěj PekárekMatěj Pekárek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 33.19 0.0 169.00
15 Josef KolářJosef Kolář
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 33.10 0.0 168.00
16 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 32.85 0.0 166.00
17 Matěj ŘežábMatěj Řežáb
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 32.80 0.0 166.00
18 Matěj PechMatěj Pech
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 32.57 0.0 164.00
19 tobiáš Smejkaltobiáš Smejkal
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 31.89 0.0 158.00
20 Matouš BěhounekMatouš Běhounek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 28.68 0.0 133.00
21 Vojta DušekVojta Dušek
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 27.76 0.0 126.00
22 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 19.95 0.0 66.00
23 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 19.00 0.0 59.00
Celkem 23 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika NoskováVeronika Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 42.61 0.0 388.00
2 Sára PerlíkováSára Perlíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 42.50 0.0 387.00
3 Klára BenešováKlára Benešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 40.07 0.0 357.00
4 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 32.10 0.0 260.00
5 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 31.21 0.0 250.00
6 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 30.42 0.0 241.00
7 Věra MelováVěra Melová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 29.83 0.0 234.00
8 Petra JelínkováPetra Jelínková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 28.67 0.0 220.00
9 Beáta BenešováBeáta Benešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 27.13 0.0 202.00
10 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 26.44 0.0 194.00
11 Anna BrabačováAnna Brabačová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 26.15 0.0 191.00
12 Karolína ChadimováKarolína Chadimová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 25.21 0.0 180.00
13 Eliška DvořákováEliška Dvořáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 24.82 0.0 175.00
14 Luisa BěhounkováLuisa Běhounková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 24.80 0.0 175.00
15 Tereza MíčkováTereza Míčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 24.48 0.0 171.00
16 Adéla UhrováAdéla Uhrová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 24.25 0.0 169.00
17 Michaela BlažkováMichaela Blažková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 23.18 0.0 157.00
18 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 22.06 0.0 144.00
19 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 21.88 0.0 142.00
20 Alžběta CaskováAlžběta Casková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 21.52 0.0 138.00
21 Ema JankovskáEma Jankovská
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 19.26 0.0 113.00
22 Karolína SvobodováKarolína Svobodová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 16.15 0.0 79.00
23 Eliška KolářováEliška Kolářová
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 15.19 0.0 69.00
Celkem 23 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1435
2 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1160
3 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1143
4 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1140
5 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1104
6 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1089
7 Daniel BlatnýDaniel Blatný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1088
8 Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1087
9 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1080
10 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 0991
11 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 0979
12 Tobiáš HypšTobiáš Hypš 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 0968
13 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 0945
14 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 0916
15 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0811
16 Matěj ŘežábMatěj Řežáb 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0729
17 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0580
18 tobiáš Smejkaltobiáš Smejkal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 0577
19 Vojta DušekVojta Dušek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 0450
20 Matěj PechMatěj Pech 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 0440
21 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0318
22 Matouš BěhounekMatouš Běhounek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 0224
23 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 0152
Celkem 23 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2176
2 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1807
3 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1789
4 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1770
5 Veronika NoskováVeronika Nosková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1731
6 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1722
7 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1655
8 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1553
9 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1478
10 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1299
11 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1243
12 Alžběta CaskováAlžběta Casková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1139
13 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1104
14 Klára BenešováKlára Benešová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1096
15 Ema JankovskáEma Jankovská 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1091
16 Beáta BenešováBeáta Benešová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1080
17 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1052
18 Anna BrabačováAnna Brabačová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1052
19 Věra MelováVěra Melová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1000
20 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0979
21 Luisa BěhounkováLuisa Běhounková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 0959
22 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0449
23 Eliška KolářováEliška Kolářová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 0244
Celkem 23 závodníků
sedmiboj [Zky] - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2330
2 Nela DvořákováNela Dvořáková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2068
3 Zdena PoborskáZdena Poborská 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1922
4 Eliška SyberováEliška Syberová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1550
Celkem 4 závodníků
devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniel BoreckýDaniel Borecký 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2767
2 David RajchartDavid Rajchart 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2485
Celkem 2 závodníků