Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový víceboj mladšího žactva

Praha - Jeseniova (22. 10. 2019)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BlatnýDaniel Blatný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.7 234.00
2 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.5 12.00
3 Vojta DušekVojta Dušek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.6 9.00
4 Matouš BěhounekMatouš Běhounek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.9 2.00
5 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 15.0 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.3 288.00
2 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.0 198.00
3 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.2 175.00
4 Tobiáš HypšTobiáš Hypš 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.2 175.00
5 Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.6 134.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.0 331.00
2 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.8 222.00
3 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.0 198.00
4 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.2 175.00
5 Matěj PechMatěj Pech 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.0 98.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.9 346.00
2 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.6 247.00
3 Matěj ŘežábMatěj Řežáb 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.5 144.00
4 tobiáš Smejkaltobiáš Smejkal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.3 74.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.9 210.00
2 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.4 154.00
3 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.5 144.00
4 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.5 12.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.9 346.00
2 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.0 331.00
3 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.3 288.00
4 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.6 247.00
5 Daniel BlatnýDaniel Blatný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.7 234.00
6 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.8 222.00
7 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.9 210.00
8 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.0 198.00
8 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.0 198.00
10 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.2 175.00
10 Tobiáš HypšTobiáš Hypš 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.2 175.00
10 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.2 175.00
13 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.4 154.00
14 Matěj ŘežábMatěj Řežáb 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.5 144.00
14 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.5 144.00
16 Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.6 134.00
17 Matěj PechMatěj Pech 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.0 98.00
18 tobiáš Smejkaltobiáš Smejkal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.3 74.00
19 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.5 12.00
19 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.5 12.00
21 Vojta DušekVojta Dušek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.6 9.00
22 Matouš BěhounekMatouš Běhounek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.9 2.00
23 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 15.0 1.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.9 398.00
2 Anna BrabačováAnna Brabačová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.2 232.00
3 Luisa BěhounkováLuisa Běhounková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.2 132.00
4 Klára BenešováKlára Benešová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.6 99.00
5 Beáta BenešováBeáta Benešová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 15.0 71.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta CaskováAlžběta Casková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.9 267.00
2 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.2 232.00
3 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.5 199.00
4 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.5 199.00
5 Ema JankovskáEma Jankovská 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.7 92.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.8 570.00
2 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.9 398.00
3 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.5 199.00
4 Věra MelováVěra Melová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.1 141.00
5 Eliška KolářováEliška Kolářová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.2 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NoskováVeronika Nosková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.9 398.00
2 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.2 356.00
3 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.6 189.00
4 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.9 159.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 22.10.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.5 199.00
2 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.0 150.00
3 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.2 132.00
4 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 15.7 32.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.8 570.00
2 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.9 398.00
2 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.9 398.00
2 Veronika NoskováVeronika Nosková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.9 398.00
5 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.2 356.00
6 Alžběta CaskováAlžběta Casková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.9 267.00
7 Anna BrabačováAnna Brabačová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.2 232.00
7 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.2 232.00
9 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.5 199.00
9 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.5 199.00
9 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.5 199.00
9 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.5 199.00
13 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.6 189.00
14 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.9 159.00
15 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.0 150.00
16 Věra MelováVěra Melová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.1 141.00
17 Luisa BěhounkováLuisa Běhounková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.2 132.00
17 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.2 132.00
19 Klára BenešováKlára Benešová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.6 99.00
20 Ema JankovskáEma Jankovská 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.7 92.00
21 Beáta BenešováBeáta Benešová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 15.0 71.00
22 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 15.7 32.00
23 Eliška KolářováEliška Kolářová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.2 0.00