Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Klubové víceboje a sprinterský dvojboj

Kopřivnice - ZŠ Alšova (7. 10. 2019)
60 m - Žáci (pondělí, 7.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jonáš KrupaJonáš Krupa 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.5
2 Robin FilipRobin Filip 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.6
3 Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.7
60 m - Ml. žáci (pondělí, 7.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.5
2 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.9
3 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.0
60 m - Žákyně (pondělí, 7.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.3
2 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.5
3 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.6
60 m - Ml. žákyně (pondělí, 7.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.5
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.8
3 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.3
60 m - Ml. žákyně (pondělí, 7.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vanda KřížkováVanda Křížková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.0 506.00
2 Daniela BačováDaniela Bačová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.1 482.00
3 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.9 308.00
60 m - Atletická přípravka-hoši (pondělí, 7.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.5
3 Jonáš NovákJonáš Novák 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.0
60 m - Atletická přípravka-dívky (pondělí, 7.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.9
2 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.0
3 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.1
150 m - Žáci (pondělí, 7.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 21.0
2 Robin FilipRobin Filip 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 21.5
3 Jonáš KrupaJonáš Krupa 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 21.7
150 m - Ml. žáci (pondělí, 7.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 21.6
2 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 22.6
3 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 22.7
150 m - Žákyně (pondělí, 7.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 20.9
2 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 21.6
3 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 21.8
150 m - Ml. žákyně (pondělí, 7.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 21.4
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 23.0
3 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 24.1
150 m - Atletická přípravka-hoši (pondělí, 7.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 22.0
2 Jonáš NovákJonáš Novák 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 25.1
3 František MičanFrantišek Mičan 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 25.8
150 m - Atletická přípravka-dívky (pondělí, 7.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 22.2
2 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 23.0
3 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 23.0
800 m - Ml. žákyně (pondělí, 7.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vanda KřížkováVanda Křížková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:47.4 491.00
2 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:52.0 443.00
3 Daniela BačováDaniela Bačová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:56.3 400.00
60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (pondělí, 7.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Daniela BačováDaniela Bačová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12.5 286.00
2 Vanda KřížkováVanda Křížková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12.7 262.00
3 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12.8 250.00