výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vrhačský čtyřboj o pohár Pavla Studničky

Pardubice (3. 10. 2019)

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 3.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie LočárkováLucie Ločárková
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 09.61 504
2 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 09.18 476
3 Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
04 08.72 446
4 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 07.25 351
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 3.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 12.65 646
2 Lukáš LacoLukáš Laco
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 10.35 507
3 Robert KracíkRobert Kracík
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
04 09.81 474
4 Aleš KristlAleš Kristl
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 09.74 470
5 Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 09.68 466
6 Kryštof HálaKryštof Hála
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 08.83 416
7 Dominik ZdražilDominik Zdražil
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 08.73 410
8 Filip HaasFilip Haas
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
04 08.66 406
9 Matouš MecMatouš Mec
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
04 08.40 390
10 Adam ŠtětkaAdam Štětka
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
04 07.10 313
11 Max MalátekMax Malátek
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 06.63 286
12 Ondřej MatějíčekOndřej Matějíček
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 06.60 284
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(čt, 3.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 20.27 283
2 Lucie LočárkováLucie Ločárková
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 18.22 246
3 Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
04 17.66 236
Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 NM 0
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(čt, 3.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof HálaKryštof Hála
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 27.91 423
2 Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 27.45 415
3 Max MalátekMax Malátek
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 23.49 338
4 Ondřej MatějíčekOndřej Matějíček
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 22.64 322
5 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 22.56 320
6 Adam ŠtětkaAdam Štětka
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
04 21.74 305
7 Matouš MecMatouš Mec
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
04 21.69 304
8 Dominik ZdražilDominik Zdražil
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 20.61 284
9 Filip HaasFilip Haas
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
04 17.82 231
Lukáš LacoLukáš Laco
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 DNS
Robert KracíkRobert Kracík
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
04 DNS
Aleš KristlAleš Kristl
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 DNS
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(čt, 3.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 42.94 560
2 Lucie LočárkováLucie Ločárková
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 29.45 342
3 Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
04 20.62 202
4 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 07.03 0
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(čt, 3.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 45.61 604
2 Kryštof HálaKryštof Hála
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 22.26 228
3 Dominik ZdražilDominik Zdražil
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 21.33 213
4 Aleš KristlAleš Kristl
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 20.81 205
5 Robert KracíkRobert Kracík
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
04 17.78 158
6 Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 17.74 157
7 Matouš MecMatouš Mec
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
04 17.41 152
8 Ondřej MatějíčekOndřej Matějíček
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 16.97 145
9 Max MalátekMax Malátek
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 15.14 118
10 Lukáš LacoLukáš Laco
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 14.38 106
11 Filip HaasFilip Haas
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
04 14.22 104
12 Adam ŠtětkaAdam Štětka
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
04 12.16 073
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(čt, 3.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie LočárkováLucie Ločárková
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 21.46 316
2 Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
04 19.19 274
3 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 19.12 273
4 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 17.40 241
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(čt, 3.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 25.78 240
2 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 25.41 235
3 Ondřej MatějíčekOndřej Matějíček
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 23.01 202
4 Adam ŠtětkaAdam Štětka
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
04 22.12 191
5 Max MalátekMax Malátek
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 21.63 183
6 Dominik ZdražilDominik Zdražil
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 21.31 179
7 Filip HaasFilip Haas
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
04 21.28 178
8 Matouš MecMatouš Mec
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
04 20.85 173
Kryštof HálaKryštof Hála
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 NM 0
Lukáš LacoLukáš Laco
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 DNS
Robert KracíkRobert Kracík
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
04 DNS
Aleš KristlAleš Kristl
ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.
05 DNS
Celkem 12 závodníků
Vrhačský trojboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 1201
2 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 1121
3 Dominik ZdražilDominik Zdražil 05 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 0873
4 Matouš MecMatouš Mec 04 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 0867
5 Kryštof HálaKryštof Hála 05 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 0839
6 Filip HaasFilip Haas 04 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 0815
7 Adam ŠtětkaAdam Štětka 04 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 0809
8 Ondřej MatějíčekOndřej Matějíček 05 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 0808
9 Max MalátekMax Malátek 05 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 0807
Celkem 9 závodníků
Vrhačský trojboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie LočárkováLucie Ločárková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 1066
2 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 1032
3 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 0956
4 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 0592
Celkem 4 závodníků
Vrhačský čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 1805
2 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 1278
3 Dominik ZdražilDominik Zdražil 05 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 1086
4 Kryštof HálaKryštof Hála 05 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 1067
5 Matouš MecMatouš Mec 04 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 1019
6 Ondřej MatějíčekOndřej Matějíček 05 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 0953
7 Max MalátekMax Malátek 05 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 0925
8 Filip HaasFilip Haas 04 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 0919
9 Adam ŠtětkaAdam Štětka 04 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 0882
Celkem 9 závodníků
Vrhačský čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 1592
2 Lucie LočárkováLucie Ločárková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 1408
3 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 1158
4 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka z.s.ŠAK Pardubice, Benešovka z.s. 0592
Celkem 4 závodníků