Oddílové závody
Trutnov (14. 10. 2019)60 m - Muži (Běh)
Běh 01 (po, 14.10.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HavelkaTomáš Havelka | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 09.5 | ||||||||||||||
2 | Ondřej MatějecOndřej Matějec | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 09.8 | ||||||||||||||
3 | Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 09.9 | ||||||||||||||
4 | Filip DvořákFilip Dvořák | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 10.1 | ||||||||||||||
5 | Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 10.3 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (po, 14.10.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek MatějákMarek Matěják | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 08.0 | ||||||||||||||
2 | Tomáš KačerTomáš Kačer | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 08.3 | ||||||||||||||
3 | Ondřej SynekOndřej Synek | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 09.0 | ||||||||||||||
4 | Adam PeterkaAdam Peterka | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 09.1 | ||||||||||||||
5 | Patrik LinhartPatrik Linhart | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 09.9 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek MatějákMarek Matěják | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 08.0 | |||
2 | Tomáš KačerTomáš Kačer | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 08.3 | |||
3 | Ondřej SynekOndřej Synek | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 09.0 | |||
4 | Adam PeterkaAdam Peterka | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 09.1 | |||
5 | Tomáš HavelkaTomáš Havelka | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 09.5 | |||
6 | Ondřej MatějecOndřej Matějec | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 09.8 | |||
7 | Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 09.9 | |||
7 | Patrik LinhartPatrik Linhart | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 09.9 | |||
9 | Filip DvořákFilip Dvořák | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 10.1 | |||
10 | Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 10.3 |
60 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (po, 14.10.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka KonrádováAnežka Konrádová | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 09.4 | ||||||||||||||
2 | Natálie AdamuNatálie Adamu | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 09.5 | ||||||||||||||
3 | Nella ErbenováNella Erbenová | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 10.0 | ||||||||||||||
4 | Aneta RadováAneta Radová | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 10.3 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (po, 14.10.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna LannenAnna Lannen | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 09.3 | ||||||||||||||
2= | Klára PatschováKlára Patschová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 09.4 | ||||||||||||||
2= | Kamila SoukupováKamila Soukupová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 09.4 | ||||||||||||||
4= | Sára KasperováSára Kasperová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 09.7 | ||||||||||||||
4= | Tereza MikešováTereza Mikešová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 09.7 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna LannenAnna Lannen | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 09.3 | |||
2 | Anežka KonrádováAnežka Konrádová | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 09.4 | |||
2 | Klára PatschováKlára Patschová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 09.4 | |||
2 | Kamila SoukupováKamila Soukupová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 09.4 | |||
5 | Natálie AdamuNatálie Adamu | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 09.5 | |||
6 | Sára KasperováSára Kasperová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 09.7 | |||
6 | Tereza MikešováTereza Mikešová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 09.7 | |||
8 | Nella ErbenováNella Erbenová | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 10.0 | |||
9 | Aneta RadováAneta Radová | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 10.3 |
800 m - Junioři
(po, 14.10.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch FišerVojtěch Fišer | 04 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 2:20.8 | ||||||||||||||
2 | Robert HurdálekRobert Hurdálek | 03 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 2:28.5 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch StierandVojtěch Stierand | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 3:05.9 | ||||||||||||||
4 | Martin DroščákMartin Droščák | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 3:26.3 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Ml. žákyně
(po, 14.10.2019 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta MikešováAneta Mikešová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 3:06.7 | ||||||||||||||
2 | Sára PeterkováSára Peterková | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 3:10.2 | ||||||||||||||
3 | Karolína TrnovskáKarolína Trnovská | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 3:32.1 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod plným míčem 1kg - Ml. žákyně
(po, 14.10.2019 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
08 | 4 | 08.30 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Klára PatschováKlára Patschová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
06 | 5 | 07.75 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Ester KasperováEster Kasperová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
06 | 3 | 07.00 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Markéta BinterováMarkéta Binterová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
10 | 1 | 06.30 | 0.0 | ||||||||||||||
5= |
Nella ErbenováNella Erbenová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
07 | 2 | 05.70 | 0.0 | ||||||||||||||
5= |
Aneta RadováAneta Radová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
07 | 6 | 05.70 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod plným míčem 2kg - Žáci
(po, 14.10.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KačerTomáš Kačer
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
05 | 3 | 06.80 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Marek MatějákMarek Matěják
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
05 | 5 | 06.50 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Ondřej SynekOndřej Synek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
07 | 10 | 05.30 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Adam PeterkaAdam Peterka
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
06 | 7 | 05.20 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
07 | 9 | 05.10 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
08 | 8 | 05.00 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Filip DvořákFilip Dvořák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
08 | 1 | 04.70 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
08 | 6 | 04.50 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Tomáš HavelkaTomáš Havelka
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
08 | 2 | 04.40 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |