výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu

Ostravice (19. 10. 2019)

Přespolní běh - Muži

(so, 19.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0:24:52
2 11 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 AK KroměřížAK Kroměříž 0:25:15
3 10 Petr MurasPetr Muras 89 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 0:27:10
4 18 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0:27:21
5 21 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 0:27:22
6 14 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:29:48
7 7 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0:30:34
8 6 Petr KučírekPetr Kučírek 58 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0:31:46
9 13 Martin PrusekMartin Prusek 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:34:53
Celkem 9 závodníků

Přespolní běh - Junioři

(so, 19.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0:24:59
2 23 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:26:49
3 16 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:28:33
4 19 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:29:21
12 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNF
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 19.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 270 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:06:52
2 215 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0:06:58
3 247 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:07:14
4 213 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:07:24
5 235 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0:07:27
6 251 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:07:36
7 287 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:07:42
8 258 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:07:47
9 210 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:07:53
10 232 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:07:56
11 187 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0:08:08
12 192 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:08:18
13 226 Tomáš KlementTomáš Klement 03 JAC BrnoJAC Brno 0:08:18
14 269 Radim SpilkaRadim Spilka 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:08:54
283 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno DNS
Celkem 15 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 19.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 193 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0:07:20
2 253 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:07:21
3 252 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:07:23
4 243 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0:07:25
5 233 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:07:34
6 249 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:07:43
7 273 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0:07:51
8 205 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:08:02
9 260 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0:08:06
10 278 Jakub ŠkapaJakub Škapa 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:08:08
11 206 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:08:13
12 203 Ondřej GletOndřej Glet 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:08:14
13 217 Adam HrčekAdam Hrček 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:08:18
14 271 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0:09:13
15 263 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0:09:49
281 Patrik TomanPatrik Toman 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNS
209 Jan HarhajJan Harhaj 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
234 Jan KremserJan Kremser 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 18 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 19.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 239 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 0:03:26
2 282 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0:03:26
3 198 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:03:35
4 227 Jan KlimasJan Klimas 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:03:44
5 216 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0:03:46
6 238 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:03:49
7 220 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:03:50
8 229 Michal KociánMichal Kocián 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:04:01
9 224 David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:04:02
10 274 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:04:03
11 199 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 0:04:20
12 244 Kryštof NavrátilKryštof Navrátil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:04:27
13 202 Šimon Petr GadeŠimon Petr Gade 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:04:48
207 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNS
254 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí DNS
Celkem 15 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(so, 19.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 15 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:26:28
2 5 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:27:49
3 20 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:30:54
4 8 Klára MaštalířováKlára Maštalířová 71 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:35:39
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Juniorky

(so, 19.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 9 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:24:04
2 17 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0:26:06
3 3 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:26:20
4 22 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:29:54
1 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 19.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 214 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0:08:19
2 293 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0:08:22
3 225 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:08:31
4 195 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:08:38
5 248 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:08:40
6 240 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:08:43
7 277 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0:08:57
8 272 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:09:01
9 246 Barbora NázlerováBarbora Názlerová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:09:01
10 257 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:09:02
11 294 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:09:30
12 259 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:09:32
13 268 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:09:34
14 196 Eva DostálováEva Dostálová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0:09:45
15 250 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:09:52
16 289 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0:10:05
242 Lucie MiklišováLucie Miklišová 02 AK KroměřížAK Kroměříž DNS
Celkem 17 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 19.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 245 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:08:34
2 190 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:08:38
3 212 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 0:08:47
4 280 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:08:48
5 264 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0:08:56
6 221 Kristýna JežkováKristýna Ježková 05 BYAC BrnoBYAC Brno 0:09:00
7 201 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:09:05
8 286 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:09:12
9 265 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0:09:20
10 204 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:09:25
11 275 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:09:27
12 211 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:09:45
13 267 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:09:50
14 186 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0:09:56
15 261 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:10:00
16 292 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:10:01
17 181 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0:10:05
18 285 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0:10:13
19 228 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0:10:15
20 182 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:10:17
21 191 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0:10:28
22 237 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0:10:57
230 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNS
256 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNS
279 Haluzová ŠtěpánkaHaluzová Štěpánka 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. DNS
288 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNS
Celkem 26 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 19.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 189 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:03:53
2 184 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 0:03:57
3 284 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0:04:00
4 208 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:04:06
5 276 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:04:09
6 197 Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0:04:12
7 241 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0:04:16
8 255 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:04:19
9 194 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 0:04:20
10 218 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 0:04:26
11 223 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:04:28
12 188 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0:04:32
13 183 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 0:04:33
14 222 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:04:44
15 291 Agáta ZatloukalováAgáta Zatloukalová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:05:06
16 231 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:05:06
290 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNS
Celkem 17 závodníků