Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody žactva

Praha - Jižní Město (23. 10. 2019)
60 m - Žáci (středa, 23.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš OravaTomáš Orava 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.3
60 m - Ml. žáci (středa, 23.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.3 196.00
2 Robert ČernýRobert Černý 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.1 75.00
3 Michal KežlínekMichal Kežlínek 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.7 20.00
60 m - Žákyně (středa, 23.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Alena HatiarováAlena Hatiarová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.3
2 Pavla ŠimšováPavla Šimšová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.1
60 m - Ml. žákyně (středa, 23.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.6 608.00
2 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.0 506.00
3 Barbora TomáškováBarbora Tomášková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.1 482.00
800 m - Ml. žáci (středa, 23.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:55.8 252.00
2 Robert ČernýRobert Černý 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:56.4 247.00
3 Michal KežlínekMichal Kežlínek 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:43.9 11.00
800 m - Ml. žákyně (středa, 23.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:46.4 502.00
2 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:47.5 490.00
3 Barbora TomáškováBarbora Tomášková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:48.3 481.00
60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (středa, 23.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.8 115.00
2 Robert ČernýRobert Černý 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.0 98.00
3 Lukáš KlapalLukáš Klapal 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14.1 27.00
60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (středa, 23.10.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.8 378.00
2 Lucie ŽarikováLucie Žariková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.1 337.00
3 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.4 298.00