výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přespolní běh žákovských kategorií

Šumperk (15. 10. 2019)

Přespolní běh - Žáci

(út, 15.10.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš JakubíkLukáš Jakubík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:07:35
2 Michal KopaMichal Kopa 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:07:39
3 Tomáš KadulaTomáš Kadula 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:07:47
4 Radek KašparRadek Kašpar 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:08:21
5 Michael RamseyMichael Ramsey 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:08:24
6 Marek DrásalMarek Drásal 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:08:47
7 Matyáš MaturaMatyáš Matura 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:09:01
8 Robin GronychRobin Gronych 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:09:25
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(út, 15.10.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán KabourekŠtěpán Kabourek 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:05:21
2 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:05:22
3 Filip VyskočilFilip Vyskočil 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:05:35
4 Theodor HorníčekTheodor Horníček 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:05:47
5 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:06:01
6 Oliver HrbekOliver Hrbek 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:06:11
7 Patrik ValentaPatrik Valenta 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:06:13
8 Radek PospíšilRadek Pospíšil 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:06:24
9 Michael JersákMichael Jersák 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:06:44
10 Vojtěch RiedlVojtěch Riedl 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:07:02
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(út, 15.10.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:08:52
2 Veronika MinářováVeronika Minářová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:08:54
3 Eliška JuříkováEliška Juříková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:09:11
4 Tereza JanuškováTereza Janušková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:09:21
5 Veronika KadlčíkováVeronika Kadlčíková 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:09:24
6 Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:09:25
7 Magdalena HajdukováMagdalena Hajduková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:09:28
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(út, 15.10.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:05:41
2 Katarina HlavováKatarina Hlavová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:05:44
3 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:05:45
4 Zuzana KudláčováZuzana Kudláčová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:05:52
5 Eliška SmýkalováEliška Smýkalová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:06:02
6 Bára PražákováBára Pražáková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:06:03
7 Michaela Mirosl LounováMichaela Mirosl Lounová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:06:24
8 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:06:25
9 Natálie ElsnerováNatálie Elsnerová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:06:46
10 Emma NesvadbováEmma Nesvadbová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:06:52
11 Ela Anna MrázkováEla Anna Mrázková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:06:57
12 Zuzana ŠtenclováZuzana Štenclová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:06:58
Celkem 12 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(út, 15.10.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:03:31
2 Jakub LisnerJakub Lisner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:03:42
3 Tomáš TůmaTomáš Tůma 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:03:43
4 Marek BlažekMarek Blažek 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:03:52
5 Adam DoubravaAdam Doubrava 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:03:56
6 Jakub StromšíkJakub Stromšík 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:04:10
7 Ondřej HynekOndřej Hynek 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:04:14
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(út, 15.10.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza ScheuterováTereza Scheuterová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:03:56
2 Dora ŽouželkováDora Žouželková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:03:57
3 Barbora FaltusováBarbora Faltusová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:03:58
4 Ema ŠtětinováEma Štětinová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:03:59
5 Julie HorováJulie Horová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:04:03
6 Anežka SolařováAnežka Solařová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:04:06
7 Hana SkokanováHana Skokanová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:04:19
8 Valerie SpillerováValerie Spillerová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:04:21
9 Karla RendováKarla Rendová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:04:23
10 Maya Johanna PospíšilováMaya Johanna Pospíšilová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:04:30
11 Klára KamlerováKlára Kamlerová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0:04:37
Celkem 11 závodníků