výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezinárodní víceutkání družstev žactva

Jablonec nad Nisou (23. 11. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.11.2019 - 13:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.56 8.00
2 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 07.70 6.00
3 157 Moritz RügerMoritz Rüger 04 LSV PirnaLSV Pirna 5 07.85 4.00
4 64 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.94 3.00
5 59 Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.04
6 60 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.29
7 154 Alexander WolnyAlexander Wolny 05 LSV PirnaLSV Pirna 7 08.37 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 23.11.2019 - 13:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 195 Gavin ClaypoolGavin Claypool 04 BerlinBerlin 2 07.32 10.00
2 201 Denyo SchluckwederDenyo Schluckweder 04 BerlinBerlin 7 07.68 7.00
3 191 Jermaine EnyiaguJermaine Enyiagu 04 BerlinBerlin 1 07.72 5.00
4 66 Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.17
5 67 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.49
6 156 Lukas GärtnerLukas Gärtner 05 LSV PirnaLSV Pirna 3 08.92 1.00
63 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 23.11.2019 - 13:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 196 Jorden JakobiJorden Jakobi 05 BerlinBerlin 4 07.78
2 213 Nahuel GudeNahuel Gude 05 BerlinBerlin 5 08.08
3 61 Jonáš TurekJonáš Turek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.22
4 65 Ondřej MatajOndřej Mataj 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.40
5 158 Xaver KaulfussXaver Kaulfuss 04 LSV PirnaLSV Pirna 6 09.66
Matěj BarcalMatěj Barcal 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 195 Gavin ClaypoolGavin Claypool 04 BerlinBerlin 2 07.32 10.00
2 57 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.56 8.00
3 201 Denyo SchluckwederDenyo Schluckweder 04 BerlinBerlin 7 07.68 7.00
4 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 07.70 6.00
5 191 Jermaine EnyiaguJermaine Enyiagu 04 BerlinBerlin 1 07.72 5.00
6 196 Jorden JakobiJorden Jakobi 05 BerlinBerlin 4 07.78
7 157 Moritz RügerMoritz Rüger 04 LSV PirnaLSV Pirna 5 07.85 4.00
8 64 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.94 3.00
9 59 Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.04
10 213 Nahuel GudeNahuel Gude 05 BerlinBerlin 5 08.08
11 66 Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.17
12 61 Jonáš TurekJonáš Turek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.22
13 60 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.29
14 154 Alexander WolnyAlexander Wolny 05 LSV PirnaLSV Pirna 7 08.37 2.00
15 65 Ondřej MatajOndřej Mataj 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.40
16 67 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.49
17 156 Lukas GärtnerLukas Gärtner 05 LSV PirnaLSV Pirna 3 08.92 1.00
18 158 Xaver KaulfussXaver Kaulfuss 04 LSV PirnaLSV Pirna 6 09.66
63 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
Matěj BarcalMatěj Barcal 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.11.2019 - 13:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.73 10.00
2 168 Vincent MertingVincent Merting 06 LSV PirnaLSV Pirna 1 08.27 8.00
MS Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.31
4 84 Matyáš AntonMatyáš Anton 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.69 3.00
5 105 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.71
6 103 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.78
7 101 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.79
8 94 Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.91
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 23.11.2019 - 13:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 216 Karl SchnickKarl Schnick 07 BerlinBerlin 2 08.37 7.00
2 203 Daniel BrauseDaniel Brause 07 BerlinBerlin 7 08.46 6.00
3 214 David AdedokunDavid Adedokun 06 BerlinBerlin 8 08.51 5.00
4 95 Jaromír JakubíkJaromír Jakubík 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.28
5 100 Vojtěch SůvaVojtěch Sůva 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.34
6 96 David LankDavid Lank 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.43
7 99 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.75
8 97 Ondřej SkalickýOndřej Skalický 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 10.15
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 23.11.2019 - 13:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.66 4.00
2 215 Charlie RöhlCharlie Röhl 06 BerlinBerlin 4 08.66
3 166 Arne BorkertArne Borkert 08 LSV PirnaLSV Pirna 5 08.72 2.00
4 104 Lukáš KostkaLukáš Kostka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.87
5 212 Arvid JägerArvid Jäger 08 BerlinBerlin 3 09.09
6 80 Jakub RosaJakub Rosa 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.32
7 167 Jonas LangeJonas Lange 06 LSV PirnaLSV Pirna 2 09.58 1.00
8 164 Timo MartinTimo Martin 07 LSV PirnaLSV Pirna 7 09.80
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.73 10.00
2 168 Vincent MertingVincent Merting 06 LSV PirnaLSV Pirna 1 08.27 8.00
3 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.31
4 216 Karl SchnickKarl Schnick 07 BerlinBerlin 2 08.37 7.00
5 203 Daniel BrauseDaniel Brause 07 BerlinBerlin 7 08.46 6.00
6 214 David AdedokunDavid Adedokun 06 BerlinBerlin 8 08.51 5.00
7 86 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.66 4.00
7 215 Charlie RöhlCharlie Röhl 06 BerlinBerlin 4 08.66
9 84 Matyáš AntonMatyáš Anton 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.69 3.00
10 105 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.71
11 166 Arne BorkertArne Borkert 08 LSV PirnaLSV Pirna 5 08.72 2.00
12 103 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.78
13 101 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.79
14 104 Lukáš KostkaLukáš Kostka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.87
15 94 Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.91
16 212 Arvid JägerArvid Jäger 08 BerlinBerlin 3 09.09
17 95 Jaromír JakubíkJaromír Jakubík 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.28
18 80 Jakub RosaJakub Rosa 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.32
19 100 Vojtěch SůvaVojtěch Sůva 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.34
20 96 David LankDavid Lank 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.43
21 167 Jonas LangeJonas Lange 06 LSV PirnaLSV Pirna 2 09.58 1.00
22 99 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.75
23 164 Timo MartinTimo Martin 07 LSV PirnaLSV Pirna 7 09.80
24 97 Ondřej SkalickýOndřej Skalický 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 10.15

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.11.2019 - 13:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 170 Lena LeegeLena Leege 04 BerlinBerlin 7 08.06 10.00
2 11 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.11 8.00
3 10 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.52 4.00
4 115 Loreen KühneLoreen Kühne 04 LSV PirnaLSV Pirna 6 08.81 2.00
5 111 Valerie HaseValerie Hase 04 LSV PirnaLSV Pirna 3 08.89 1.00
6 116 Amélie LalouAmélie Lalou 04 LSV PirnaLSV Pirna 2 08.90
172 Emma BrauerEmma Brauer 04 BerlinBerlin 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 23.11.2019 - 13:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 176 Helena RhodeHelena Rhode 05 BerlinBerlin 4 08.24 7.00
2 4 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.26 6.00
3 178 Joleen WolffJoleen Wolff 04 BerlinBerlin 5 08.40 5.00
4 177 Lucia RollerLucia Roller 05 BerlinBerlin 3 08.49
5 114 Hannah-Charlott KittelHannah-Charlott Kittel 04 LSV PirnaLSV Pirna 6 08.81 3.00
6 117 Gala KraassGala Kraass 05 LSV PirnaLSV Pirna 2 09.05
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 170 Lena LeegeLena Leege 04 BerlinBerlin 7 08.06 10.00
2 11 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.11 8.00
3 176 Helena RhodeHelena Rhode 05 BerlinBerlin 4 08.24 7.00
4 4 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.26 6.00
5 178 Joleen WolffJoleen Wolff 04 BerlinBerlin 5 08.40 5.00
6 177 Lucia RollerLucia Roller 05 BerlinBerlin 3 08.49
7 10 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.52 4.00
8 115 Loreen KühneLoreen Kühne 04 LSV PirnaLSV Pirna 6 08.81 2.00
8 114 Hannah-Charlott KittelHannah-Charlott Kittel 04 LSV PirnaLSV Pirna 6 08.81 3.00
10 111 Valerie HaseValerie Hase 04 LSV PirnaLSV Pirna 3 08.89 1.00
11 116 Amélie LalouAmélie Lalou 04 LSV PirnaLSV Pirna 2 08.90
12 117 Gala KraassGala Kraass 05 LSV PirnaLSV Pirna 2 09.05
172 Emma BrauerEmma Brauer 04 BerlinBerlin 1 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.11.2019 - 12:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.14 10.00
2 39 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.26 8.00
3 45 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.37 6.50
4 42 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.60
5 37 Karolína LatislavováKarolína Latislavová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.63
6 43 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.72
44 Karolína VokálováKarolína Vokálová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 23.11.2019 - 12:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 186 Lilith BelauLilith Belau 07 BerlinBerlin 7 08.37 6.50
2 187 Emma GoretzkaEmma Goretzka 07 BerlinBerlin 2 08.42 5.00
3 189 Nova KienastNova Kienast 07 BerlinBerlin 6 08.55 4.00
4 188 Melia GrellMelia Grell 06 BerlinBerlin 3 08.69
5 46 Elena HolickáElena Holická 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.04
6 25 Kristýna MádlováKristýna Mádlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.10
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 23.11.2019 - 12:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 190 Magarete LanderMagarete Lander 06 BerlinBerlin 7 08.62
2 127 Lia Kiessling-EndlerLia Kiessling-Endler 07 LSV PirnaLSV Pirna 6 08.72 3.00
3 124 Marlen KloseMarlen Klose 07 LSV PirnaLSV Pirna 2 08.79 2.00
4 125 Joselyn HenzeJoselyn Henze 06 LSV PirnaLSV Pirna 5 08.80 1.00
5 128 Freya KarasinskyFreya Karasinsky 08 LSV PirnaLSV Pirna 3 09.97
47 Agáta GrohováAgáta Grohová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.14 10.00
2 39 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.26 8.00
3 45 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.37 6.50
3 186 Lilith BelauLilith Belau 07 BerlinBerlin 7 08.37 6.50
5 187 Emma GoretzkaEmma Goretzka 07 BerlinBerlin 2 08.42 5.00
6 189 Nova KienastNova Kienast 07 BerlinBerlin 6 08.55 4.00
7 42 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.60
8 190 Magarete LanderMagarete Lander 06 BerlinBerlin 7 08.62
9 37 Karolína LatislavováKarolína Latislavová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 08.63
10 188 Melia GrellMelia Grell 06 BerlinBerlin 3 08.69
11 43 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.72
11 127 Lia Kiessling-EndlerLia Kiessling-Endler 07 LSV PirnaLSV Pirna 6 08.72 3.00
13 124 Marlen KloseMarlen Klose 07 LSV PirnaLSV Pirna 2 08.79 2.00
14 125 Joselyn HenzeJoselyn Henze 06 LSV PirnaLSV Pirna 5 08.80 1.00
15 46 Elena HolickáElena Holická 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.04
16 25 Kristýna MádlováKristýna Mádlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.10
17 128 Freya KarasinskyFreya Karasinsky 08 LSV PirnaLSV Pirna 3 09.97
44 Karolína VokálováKarolína Vokálová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS
47 Agáta GrohováAgáta Grohová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.11.2019 - 14:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 20.19
2 218 Antonin KoloskaAntonin Koloska 07 BerlinBerlin 2 21.32 6.00
3 79 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 21.33 5.00
4 97 Ondřej SkalickýOndřej Skalický 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 25.55
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 23.11.2019 - 14:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 203 Daniel BrauseDaniel Brause 07 BerlinBerlin 3 20.94 8.00
2 95 Jaromír JakubíkJaromír Jakubík 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 22.63
3 96 David LankDavid Lank 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 23.55
4 160 Sasha SchrammSasha Schramm 07 LSV PirnaLSV Pirna 1 23.65 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 23.11.2019 - 14:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Arne BorkertArne Borkert 08 LSV PirnaLSV Pirna 3 21.69 2.00
2 105 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 21.92
3 212 Arvid JägerArvid Jäger 08 BerlinBerlin 2 22.18
4 94 Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 22.21
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 23.11.2019 - 14:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 168 Vincent MertingVincent Merting 06 LSV PirnaLSV Pirna 3 20.63 10.00
2 103 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 21.56 3.00
3 82 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 22.91
109 Vratislav OndráčekVratislav Ondráček 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 23.11.2019 - 14:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Jakub VlkJakub Vlk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 21.88
2 101 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 22.18
3 162 Leonard SeddigLeonard Seddig 08 LSV PirnaLSV Pirna 3 24.45
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 23.11.2019 - 14:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 215 Charlie RöhlCharlie Röhl 06 BerlinBerlin 2 21.28 7.00
2 106 Jan RýdlJan Rýdl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 21.48 4.00
3 104 Lukáš KostkaLukáš Kostka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 22.36
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 20.19
2 168 Vincent MertingVincent Merting 06 LSV PirnaLSV Pirna 3 20.63 10.00
3 203 Daniel BrauseDaniel Brause 07 BerlinBerlin 3 20.94 8.00
4 215 Charlie RöhlCharlie Röhl 06 BerlinBerlin 2 21.28 7.00
5 218 Antonin KoloskaAntonin Koloska 07 BerlinBerlin 2 21.32 6.00
6 79 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 21.33 5.00
7 106 Jan RýdlJan Rýdl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 21.48 4.00
8 103 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 21.56 3.00
9 166 Arne BorkertArne Borkert 08 LSV PirnaLSV Pirna 3 21.69 2.00
10 83 Jakub VlkJakub Vlk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 21.88
11 105 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 21.92
12 212 Arvid JägerArvid Jäger 08 BerlinBerlin 2 22.18
12 101 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 22.18
14 94 Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 22.21
15 104 Lukáš KostkaLukáš Kostka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 22.36
16 95 Jaromír JakubíkJaromír Jakubík 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 22.63
17 82 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 22.91
18 96 David LankDavid Lank 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 23.55
19 160 Sasha SchrammSasha Schramm 07 LSV PirnaLSV Pirna 1 23.65 1.00
20 162 Leonard SeddigLeonard Seddig 08 LSV PirnaLSV Pirna 3 24.45
21 97 Ondřej SkalickýOndřej Skalický 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 25.55
109 Vratislav OndráčekVratislav Ondráček 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.11.2019 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 186 Lilith BelauLilith Belau 07 BerlinBerlin 3 20.65 8.00
2 188 Melia GrellMelia Grell 06 BerlinBerlin 2 21.36 6.00
3 51 Aneta CrhováAneta Crhová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 21.85
4 129 Tessa RätzeTessa Rätze 08 LSV PirnaLSV Pirna 1 23.54 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 23.11.2019 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Sára BokováSára Boková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 21.58 3.00
2 180 Benita AhnerBenita Ahner 06 BerlinBerlin 3 22.74
3 151 Clara BinyeClara Binye 08 LSV PirnaLSV Pirna 2 24.28 1.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 23.11.2019 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Adelina SelmanovicAdelina Selmanovic 06 BerlinBerlin 1 21.55 4.50
2 46 Elena HolickáElena Holická 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 22.53
47 Agáta GrohováAgáta Grohová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS
127 Lia Kiessling-EndlerLia Kiessling-Endler 07 LSV PirnaLSV Pirna 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 23.11.2019 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 20.41 10.00
2 39 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 21.08 7.00
3 125 Joselyn HenzeJoselyn Henze 06 LSV PirnaLSV Pirna 3 21.55 4.50
4 37 Karolína LatislavováKarolína Latislavová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 21.68
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 23.11.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
44 Karolína VokálováKarolína Vokálová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
123 Zoe EidnerZoe Eidner 07 LSV PirnaLSV Pirna 3 DNS
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 20.41 10.00
2 186 Lilith BelauLilith Belau 07 BerlinBerlin 3 20.65 8.00
3 39 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 21.08 7.00
4 188 Melia GrellMelia Grell 06 BerlinBerlin 2 21.36 6.00
5 185 Adelina SelmanovicAdelina Selmanovic 06 BerlinBerlin 1 21.55 4.50
5 125 Joselyn HenzeJoselyn Henze 06 LSV PirnaLSV Pirna 3 21.55 4.50
7 35 Sára BokováSára Boková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 21.58 3.00
8 37 Karolína LatislavováKarolína Latislavová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 21.68
9 51 Aneta CrhováAneta Crhová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 21.85
10 46 Elena HolickáElena Holická 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 22.53
11 180 Benita AhnerBenita Ahner 06 BerlinBerlin 3 22.74
12 129 Tessa RätzeTessa Rätze 08 LSV PirnaLSV Pirna 1 23.54 2.00
13 151 Clara BinyeClara Binye 08 LSV PirnaLSV Pirna 2 24.28 1.00
47 Agáta GrohováAgáta Grohová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS
127 Lia Kiessling-EndlerLia Kiessling-Endler 07 LSV PirnaLSV Pirna 4 DNS
44 Karolína VokálováKarolína Vokálová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
123 Zoe EidnerZoe Eidner 07 LSV PirnaLSV Pirna 3 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.11.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 38.50 10.00
2 199 Alexandro SeilerAlexandro Seiler 04 BerlinBerlin 2 39.71 8.00
3 157 Moritz RügerMoritz Rüger 04 LSV PirnaLSV Pirna 4 45.55 4.00
56 Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 23.11.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 42.18 6.00
2 213 Nahuel GudeNahuel Gude 05 BerlinBerlin 4 42.95 5.00
3 60 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 44.32
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 23.11.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 41.87 7.00
2 62 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 42.68
3 66 Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 43.34
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 23.11.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 76 Peter TegzaPeter Tegza 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 44.91
2 67 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 45.83
3 156 Lukas GärtnerLukas Gärtner 05 LSV PirnaLSV Pirna 2 46.50 3.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 38.50 10.00
2 199 Alexandro SeilerAlexandro Seiler 04 BerlinBerlin 2 39.71 8.00
3 64 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 41.87 7.00
4 53 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 42.18 6.00
5 62 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 42.68
6 213 Nahuel GudeNahuel Gude 05 BerlinBerlin 4 42.95 5.00
7 66 Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 43.34
8 60 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 44.32
9 76 Peter TegzaPeter Tegza 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 44.91
10 157 Moritz RügerMoritz Rüger 04 LSV PirnaLSV Pirna 4 45.55 4.00
11 67 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 45.83
12 156 Lukas GärtnerLukas Gärtner 05 LSV PirnaLSV Pirna 2 46.50 3.00
56 Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.11.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 170 Lena LeegeLena Leege 04 BerlinBerlin 3 41.49 10.00
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 43.15 7.00
3 20 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 44.61
4 179 Lilli BeutlerLilli Beutler 04 BerlinBerlin 1 46.54 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 23.11.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 44.25 5.00
2 10 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 47.04
3 116 Amélie LalouAmélie Lalou 04 LSV PirnaLSV Pirna 2 48.77 3.00
4 2 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 49.68
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 23.11.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 172 Emma BrauerEmma Brauer 04 BerlinBerlin 3 42.49 8.00
2 11 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 43.48 6.00
3 118 Lea BräunelLea Bräunel 05 LSV PirnaLSV Pirna 2 48.99 2.00
4 110 Luisa SchubertLuisa Schubert 05 LSV PirnaLSV Pirna 1 49.85
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 23.11.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 46.69
2 117 Gala KraassGala Kraass 05 LSV PirnaLSV Pirna 2 49.66 1.00
177 Lucia RollerLucia Roller 05 BerlinBerlin 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 170 Lena LeegeLena Leege 04 BerlinBerlin 3 41.49 10.00
2 172 Emma BrauerEmma Brauer 04 BerlinBerlin 3 42.49 8.00
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 43.15 7.00
4 11 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 43.48 6.00
5 3 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 44.25 5.00
6 20 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 44.61
7 179 Lilli BeutlerLilli Beutler 04 BerlinBerlin 1 46.54 4.00
8 9 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 46.69
9 10 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 47.04
10 116 Amélie LalouAmélie Lalou 04 LSV PirnaLSV Pirna 2 48.77 3.00
11 118 Lea BräunelLea Bräunel 05 LSV PirnaLSV Pirna 2 48.99 2.00
12 117 Gala KraassGala Kraass 05 LSV PirnaLSV Pirna 2 49.66 1.00
13 2 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 49.68
14 110 Luisa SchubertLuisa Schubert 05 LSV PirnaLSV Pirna 1 49.85
177 Lucia RollerLucia Roller 05 BerlinBerlin 4 DNS

600 m - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 23.11.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš DašekLukáš Dašek 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 1:54.55
2 Leavay ŠolcLeavay Šolc 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15 2:04.03
3 Tomáš JanderaTomáš Jandera 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:04.38
4 Matěj ŠiftaMatěj Šifta 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14 2:17.26
5 Jan SmetákJan Smeták 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13 2:19.09
6 Dominik MatěchaDominik Matěcha 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:19.96
7 Tomáš KobrTomáš Kobr 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:20.82
8 Ondřej JanusOndřej Janus 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:20.83
9 David RáčekDavid Ráček 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 2:24.43
10 David RynešDavid Ryneš 12 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 16 2:31.39
11 Jakub NovotnýJakub Novotný 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 2:34.47
12 Jakub CharvátJakub Charvát 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:38.51
13 Vít GolaVít Gola 12 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 2:39.99
14 Tomáš RoubíčekTomáš Roubíček 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 2:42.82
15 Vilém HorynaVilém Horyna 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:49.36
Celkem 15 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 23.11.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HoncůTomáš Honců 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:02.15
2 Jan NožičkaJan Nožička 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:05.44
3 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10 2:05.92
4 Sebastian PacholíkSebastian Pacholík 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:05.94
5 Daniel LankDaniel Lank 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:07.47
6 Samuel SajdlSamuel Sajdl 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:11.92
7 Marek LevínskýMarek Levínský 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:13.56
8 Miroslav NýdrleMiroslav Nýdrle 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:16.97
9 Adam ŠarköziAdam Šarközi 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 2:18.90
Tomáš KobrTomáš Kobr 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 23.11.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 1:47.52
2 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 1:53.22
3 Karel StránskýKarel Stránský 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 1:58.27
4 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 2:06.50
5 Samuel KotykSamuel Kotyk 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:06.71
6 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:07.06
7 Jakub ChuticJakub Chutic 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:09.08
8 Michal MartinkaMichal Martinka 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:09.70
9 Kryštof PešatKryštof Pešat 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:15.97
Hynek ŠrekHynek Šrek 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 1:47.52
2 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 1:53.22
3 Karel StránskýKarel Stránský 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 1:58.27
4 Tomáš HoncůTomáš Honců 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:02.15
5 Jan NožičkaJan Nožička 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:05.44
6 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10 2:05.92
7 Sebastian PacholíkSebastian Pacholík 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:05.94
8 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 2:06.50
9 Samuel KotykSamuel Kotyk 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:06.71
10 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:07.06
11 Daniel LankDaniel Lank 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:07.47
12 Jakub ChuticJakub Chutic 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:09.08
13 Michal MartinkaMichal Martinka 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:09.70
14 Samuel SajdlSamuel Sajdl 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:11.92
15 Marek LevínskýMarek Levínský 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:13.56
16 Kryštof PešatKryštof Pešat 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:15.97
17 Miroslav NýdrleMiroslav Nýdrle 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:16.97
18 Adam ŠarköziAdam Šarközi 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 2:18.90
Tomáš KobrTomáš Kobr 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNS
Hynek ŠrekHynek Šrek 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 DNS

600 m - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 23.11.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Magdalena FixováMagdalena Fixová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:08.38
2 Adéla JahodováAdéla Jahodová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:10.65
3 Barbora RosováBarbora Rosová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13 2:14.68
4 Anna Marie MerkerAnna Marie Merker 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 2:23.64
5 Natálie PivrncováNatálie Pivrncová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 2:23.72
6 Simona AllaSimona Alla 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:28.14
7 Melánie BrožováMelánie Brožová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 19 2:28.65
8 Nela BartošováNela Bartošová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 2:29.01
9 Ema OleníčkováEma Oleníčková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 2:30.71
10 Adéla SukeníkováAdéla Sukeníková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 16 2:39.63
11 Barbora SchöderováBarbora Schöderová 12 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15 2:41.43
12 Tereza ŠlamborováTereza Šlamborová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 17 2:46.67
13 Eliška PlecitáEliška Plecitá 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12 2:46.67
14 Michaela JehličkováMichaela Jehličková 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:51.43
15 Veronika HujerováVeronika Hujerová 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:55.36
16 Veronika ZichováVeronika Zichová 13 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18 3:11.35
17 Johana ŘechtáčkováJohana Řechtáčková 13 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14 3:11.88
18 Magdaléna CílováMagdaléna Cílová 13 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 3:12.05
Celkem 18 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 23.11.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna FixováAnna Fixová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 1:55.36
2 Anna ŠikolováAnna Šikolová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14 2:01.42
3 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13 2:05.38
4 Lucie HrnčířováLucie Hrnčířová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:05.61
5 Barbora ZikováBarbora Ziková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15 2:06.09
6 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 9 2:06.56
7 Gabriela ČepelákováGabriela Čepeláková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 2:07.37
8 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:12.38
9 Veronika MaškováVeronika Mašková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 2:12.54
10 Eva NožičkováEva Nožičková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 2:15.61
11 Tamara FolkováTamara Folková 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:18.76
12 Šárka BuckováŠárka Bucková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:27.11
13 Tereza HujerováTereza Hujerová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:35.71
14 Adéla KalašováAdéla Kalašová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:40.12
15 Nikola PechatáNikola Pechatá 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12 2:40.85
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (so, 23.11.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Rozálie ŘezáčováRozálie Řezáčová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:57.83
2 Michaela KopalováMichaela Kopalová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 1:58.75
3 Karla BobkováKarla Bobková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 1:59.66
4 Justýna KučerováJustýna Kučerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 2:02.98
5 Tereza MatulováTereza Matulová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 2:04.20
6 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:09.83
7 Kateřina BízkováKateřina Bízková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:13.07
8 Nela GrygárkováNela Grygárková 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:13.30
9 Laura HübnerováLaura Hübnerová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:15.69
10 Lucie DruneckáLucie Drunecká 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 2:16.96
11 Barbora ŘíhováBarbora Říhová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14 2:18.98
12 Andrea KošínováAndrea Košínová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 9 2:20.16
13 Anna MarkováAnna Marková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 11 2:21.92
14 Jitka HerrmannJitka Herrmann 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:22.29
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna FixováAnna Fixová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 1:55.36
2 Rozálie ŘezáčováRozálie Řezáčová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:57.83
3 Michaela KopalováMichaela Kopalová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 1:58.75
4 Karla BobkováKarla Bobková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 1:59.66
5 Anna ŠikolováAnna Šikolová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14 2:01.42
6 Justýna KučerováJustýna Kučerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 2:02.98
7 Tereza MatulováTereza Matulová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 2:04.20
8 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13 2:05.38
9 Lucie HrnčířováLucie Hrnčířová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:05.61
10 Barbora ZikováBarbora Ziková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15 2:06.09
11 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 9 2:06.56
12 Gabriela ČepelákováGabriela Čepeláková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 2:07.37
13 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:09.83
14 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:12.38
15 Veronika MaškováVeronika Mašková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 2:12.54
16 Kateřina BízkováKateřina Bízková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:13.07
17 Nela GrygárkováNela Grygárková 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:13.30
18 Eva NožičkováEva Nožičková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 2:15.61
19 Laura HübnerováLaura Hübnerová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:15.69
20 Lucie DruneckáLucie Drunecká 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 2:16.96
21 Tamara FolkováTamara Folková 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:18.76
22 Barbora ŘíhováBarbora Říhová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14 2:18.98
23 Andrea KošínováAndrea Košínová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 9 2:20.16
24 Anna MarkováAnna Marková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 11 2:21.92
25 Jitka HerrmannJitka Herrmann 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:22.29
26 Šárka BuckováŠárka Bucková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:27.11
27 Tereza HujerováTereza Hujerová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:35.71
28 Adéla KalašováAdéla Kalašová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:40.12
29 Nikola PechatáNikola Pechatá 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12 2:40.85

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.11.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 73 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:16.06 10.00
2 199 Alexandro SeilerAlexandro Seiler 04 BerlinBerlin 1 2:20.82 8.00
3 194 Arvid SchwadeArvid Schwade 04 BerlinBerlin 2 2:21.19 7.00
4 193 Leonik SchindlerLeonik Schindler 05 BerlinBerlin 3 2:25.68 6.00
5 71 Dominik HerrmannDominik Herrmann 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:27.26 5.00
6 69 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:33.91 4.00
7 155 Fritz PohleFritz Pohle 05 LSV PirnaLSV Pirna 8 2:46.20 3.00
8 158 Xaver KaulfussXaver Kaulfuss 04 LSV PirnaLSV Pirna 6 2:52.67 2.00
68 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 23.11.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 209 Ben BeilfussBen Beilfuss 06 BerlinBerlin 1 2:18.54 10.00
2 79 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 2:20.81 8.00
3 108 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:26.16 7.00
4 107 Sebastian BohunSebastian Bohun 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 2:29.02 6.00
5 211 Benjamin PrasseBenjamin Prasse 06 BerlinBerlin 12 2:29.46 5.00
6 109 Vratislav OndráčekVratislav Ondráček 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:31.35
7 90 David NovákDavid Novák 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:33.58
8 87 Filip ŠenkFilip Šenk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:37.19
9 218 Antonin KoloskaAntonin Koloska 07 BerlinBerlin 5 2:40.20 4.00
10 106 Jan RýdlJan Rýdl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:46.67
11 167 Jonas LangeJonas Lange 06 LSV PirnaLSV Pirna 9 2:58.78 3.00
12 164 Timo MartinTimo Martin 07 LSV PirnaLSV Pirna 11 2:59.75 2.00
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.11.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 169 Elisa HennemannElisa Hennemann 05 BerlinBerlin 1 2:29.39 10.00
2 179 Lilli BeutlerLilli Beutler 04 BerlinBerlin 4 2:32.39 8.00
3 176 Helena RhodeHelena Rhode 05 BerlinBerlin 2 2:34.21 7.00
4 121 Henriette PlotzHenriette Plotz 05 LSV PirnaLSV Pirna 3 2:59.58 6.00
5 120 Novalee LaurichNovalee Laurich 05 LSV PirnaLSV Pirna 5 3:13.15 5.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 23.11.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 42 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:27.23 10.00
2 190 Magarete LanderMagarete Lander 06 BerlinBerlin 3 2:36.10 8.00
3 186 Lilith BelauLilith Belau 07 BerlinBerlin 2 2:38.49 7.00
4 124 Marlen KloseMarlen Klose 07 LSV PirnaLSV Pirna 5 2:42.27 6.00
5 34 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:42.84 5.00
6 29 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 2:43.93 4.00
7 49 Hana TaušováHana Taušová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:44.29
8 125 Joselyn HenzeJoselyn Henze 06 LSV PirnaLSV Pirna 7 2:46.94 3.00
9 48 Veronika KučerováVeronika Kučerová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 2:54.00
128 Freya KarasinskyFreya Karasinsky 08 LSV PirnaLSV Pirna 10 DNS
43 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
Celkem 11 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.11.2019 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 191 Jermaine EnyiaguJermaine Enyiagu 04 BerlinBerlin 6 08.46 10.00
2 53 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.66 8.00
3 192 Dorian GläskeDorian Gläske 04 BerlinBerlin 2 08.98 6.00
4 152 Hannes KretschmerHannes Kretschmer 04 LSV PirnaLSV Pirna 5 09.17 5.00
5 154 Alexander WolnyAlexander Wolny 05 LSV PirnaLSV Pirna 3 09.99 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 23.11.2019 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 194 Arvid SchwadeArvid Schwade 04 BerlinBerlin 4 08.92 7.00
2 193 Leonik SchindlerLeonik Schindler 05 BerlinBerlin 5 09.93
3 55 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 10.78 3.00
4 54 Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 11.22 2.00
5 153 Vincent-Lukas RichterVincent-Lukas Richter 04 LSV PirnaLSV Pirna 2 11.24 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 191 Jermaine EnyiaguJermaine Enyiagu 04 BerlinBerlin 6 08.46 10.00
2 53 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.66 8.00
3 194 Arvid SchwadeArvid Schwade 04 BerlinBerlin 4 08.92 7.00
4 192 Dorian GläskeDorian Gläske 04 BerlinBerlin 2 08.98 6.00
5 152 Hannes KretschmerHannes Kretschmer 04 LSV PirnaLSV Pirna 5 09.17 5.00
6 193 Leonik SchindlerLeonik Schindler 05 BerlinBerlin 5 09.93
7 154 Alexander WolnyAlexander Wolny 05 LSV PirnaLSV Pirna 3 09.99 4.00
8 55 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 10.78 3.00
9 54 Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 11.22 2.00
10 153 Vincent-Lukas RichterVincent-Lukas Richter 04 LSV PirnaLSV Pirna 2 11.24 1.00

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.11.2019 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.06 10.00
2 205 Marek SachseMarek Sachse 06 BerlinBerlin 4 09.30 8.00
3 203 Daniel BrauseDaniel Brause 07 BerlinBerlin 7 09.64 7.00
4 216 Karl SchnickKarl Schnick 07 BerlinBerlin 2 10.27 6.00
5 215 Charlie RöhlCharlie Röhl 06 BerlinBerlin 3 10.36
6 214 David AdedokunDavid Adedokun 06 BerlinBerlin 1 10.66
79 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 23.11.2019 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 10.77 5.00
2 80 Jakub RosaJakub Rosa 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 11.46 4.00
3 167 Jonas LangeJonas Lange 06 LSV PirnaLSV Pirna 3 13.16 3.00
4 160 Sasha SchrammSasha Schramm 07 LSV PirnaLSV Pirna 5 13.31 2.00
77 Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
81 Štěpán RoskovecŠtěpán Roskovec 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.06 10.00
2 205 Marek SachseMarek Sachse 06 BerlinBerlin 4 09.30 8.00
3 203 Daniel BrauseDaniel Brause 07 BerlinBerlin 7 09.64 7.00
4 216 Karl SchnickKarl Schnick 07 BerlinBerlin 2 10.27 6.00
5 215 Charlie RöhlCharlie Röhl 06 BerlinBerlin 3 10.36
6 214 David AdedokunDavid Adedokun 06 BerlinBerlin 1 10.66
7 82 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 10.77 5.00
8 80 Jakub RosaJakub Rosa 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 11.46 4.00
9 167 Jonas LangeJonas Lange 06 LSV PirnaLSV Pirna 3 13.16 3.00
10 160 Sasha SchrammSasha Schramm 07 LSV PirnaLSV Pirna 5 13.31 2.00
79 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
77 Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
81 Štěpán RoskovecŠtěpán Roskovec 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 DNS

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.11.2019 - 12:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 175 Melina RodriquezMelina Rodriquez 05 BerlinBerlin 2 09.05 10.00
2 172 Emma BrauerEmma Brauer 04 BerlinBerlin 7 09.41 8.00
3 3 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.78 7.00
4 111 Valerie HaseValerie Hase 04 LSV PirnaLSV Pirna 3 10.20 3.00
5 8 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 10.36 2.00
1 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 23.11.2019 - 12:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 114 Hannah-Charlott KittelHannah-Charlott Kittel 04 LSV PirnaLSV Pirna 2 09.79 6.00
2 174 Grace MononoGrace Monono 05 BerlinBerlin 4 09.80 5.00
3 173 Romy LissnerRomy Lissner 04 BerlinBerlin 5 09.88
4 9 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.89 4.00
5 113 Kristin JähnigenKristin Jähnigen 04 LSV PirnaLSV Pirna 6 10.94 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 175 Melina RodriquezMelina Rodriquez 05 BerlinBerlin 2 09.05 10.00
2 172 Emma BrauerEmma Brauer 04 BerlinBerlin 7 09.41 8.00
3 3 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.78 7.00
4 114 Hannah-Charlott KittelHannah-Charlott Kittel 04 LSV PirnaLSV Pirna 2 09.79 6.00
5 174 Grace MononoGrace Monono 05 BerlinBerlin 4 09.80 5.00
6 173 Romy LissnerRomy Lissner 04 BerlinBerlin 5 09.88
7 9 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.89 4.00
8 111 Valerie HaseValerie Hase 04 LSV PirnaLSV Pirna 3 10.20 3.00
9 8 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 10.36 2.00
10 113 Kristin JähnigenKristin Jähnigen 04 LSV PirnaLSV Pirna 6 10.94 1.00
1 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.11.2019 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Skadi ZänkertSkadi Zänkert 06 BerlinBerlin 4 10.11 10.00
2 183 Jill JägerJill Jäger 06 BerlinBerlin 2 10.32 8.00
3 184 Emi MäderEmi Mäder 06 BerlinBerlin 5 10.46 6.00
4 180 Benita AhnerBenita Ahner 06 BerlinBerlin 6 10.77
5 185 Adelina SelmanovicAdelina Selmanovic 06 BerlinBerlin 3 10.95
6 35 Sára BokováSára Boková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 10.98 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 23.11.2019 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.36 7.00
2 124 Marlen KloseMarlen Klose 07 LSV PirnaLSV Pirna 4 10.93 5.00
3 34 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11.92 3.00
4 122 Tessa EtzoldTessa Etzold 06 LSV PirnaLSV Pirna 3 12.28 2.00
5 31 Barbora HanžlováBarbora Hanžlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.11
37 Karolína LatislavováKarolína Latislavová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Skadi ZänkertSkadi Zänkert 06 BerlinBerlin 4 10.11 10.00
2 183 Jill JägerJill Jäger 06 BerlinBerlin 2 10.32 8.00
3 33 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.36 7.00
4 184 Emi MäderEmi Mäder 06 BerlinBerlin 5 10.46 6.00
5 180 Benita AhnerBenita Ahner 06 BerlinBerlin 6 10.77
6 124 Marlen KloseMarlen Klose 07 LSV PirnaLSV Pirna 4 10.93 5.00
7 185 Adelina SelmanovicAdelina Selmanovic 06 BerlinBerlin 3 10.95
8 35 Sára BokováSára Boková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 10.98 4.00
9 34 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11.92 3.00
10 122 Tessa EtzoldTessa Etzold 06 LSV PirnaLSV Pirna 3 12.28 2.00
11 31 Barbora HanžlováBarbora Hanžlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.11
37 Karolína LatislavováKarolína Latislavová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 DNS

4 x 150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.11.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 192 Gläske, Enyiagu, Claypool, Schluckweder Gläske, Enyiagu, Claypool, Schluckweder BerlinBerlin 2 1:11.27 6.00
2 57 Princ, Vávra, Zajíček, Kadavý Princ, Vávra, Zajíček, Kadavý TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 1:13.57 4.00
3 156 Gärtner, Kretschmer, Rüger, Wolny Gärtner, Kretschmer, Rüger, Wolny LSV PirnaLSV Pirna 3 1:20.02 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 23.11.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 198 Gallin, Jakobi, Seiler, Schwade Gallin, Jakobi, Seiler, Schwade BerlinBerlin 2 1:14.74
2 73 Jehlička, Malý, Mataj, Turek Jehlička, Malý, Mataj, Turek TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 1:20.17
3 69 Dusil, Elgheriani, Koravský, Půta Dusil, Elgheriani, Koravský, Půta TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 1:20.98
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 192 Gläske, Enyiagu, Claypool, Schluckweder Gläske, Enyiagu, Claypool, Schluckweder BerlinBerlin 2 1:11.27 6.00
2 57 Princ, Vávra, Zajíček, Kadavý Princ, Vávra, Zajíček, Kadavý TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 1:13.57 4.00
3 198 Gallin, Jakobi, Seiler, Schwade Gallin, Jakobi, Seiler, Schwade BerlinBerlin 2 1:14.74
4 156 Gärtner, Kretschmer, Rüger, Wolny Gärtner, Kretschmer, Rüger, Wolny LSV PirnaLSV Pirna 3 1:20.02 2.00
5 73 Jehlička, Malý, Mataj, Turek Jehlička, Malý, Mataj, Turek TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 1:20.17
6 69 Dusil, Elgheriani, Koravský, Půta Dusil, Elgheriani, Koravský, Půta TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 1:20.98

4 x 150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.11.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 205 Sachse, Schnick, Brause, Adedokun Sachse, Schnick, Brause, Adedokun BerlinBerlin 2 1:21.79 6.00
2 78 Horna, Vodička, Paroulek, Velička Horna, Vodička, Paroulek, Velička TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 1:21.95 4.00
3 166 Borkert, Lange, Schramm, Merting Borkert, Lange, Schramm, Merting LSV PirnaLSV Pirna 4 1:31.72 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 23.11.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 209 Beilfuss, Röhl, Jäger, Koloska Beilfuss, Röhl, Jäger, Koloska BerlinBerlin 3 1:25.58
2 108 Hübner, Vlk, Lank, Anton Hübner, Vlk, Lank, Anton TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 1:27.62
3 106 Rýdl, Kryčfalušij, Skála, Jakubík Rýdl, Kryčfalušij, Skála, Jakubík TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 1:28.22
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 205 Sachse, Schnick, Brause, Adedokun Sachse, Schnick, Brause, Adedokun BerlinBerlin 2 1:21.79 6.00
2 78 Horna, Vodička, Paroulek, Velička Horna, Vodička, Paroulek, Velička TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 1:21.95 4.00
3 209 Beilfuss, Röhl, Jäger, Koloska Beilfuss, Röhl, Jäger, Koloska BerlinBerlin 3 1:25.58
4 108 Hübner, Vlk, Lank, Anton Hübner, Vlk, Lank, Anton TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 1:27.62
5 106 Rýdl, Kryčfalušij, Skála, Jakubík Rýdl, Kryčfalušij, Skála, Jakubík TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 1:28.22
6 166 Borkert, Lange, Schramm, Merting Borkert, Lange, Schramm, Merting LSV PirnaLSV Pirna 4 1:31.72 2.00

4 x 150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.11.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 172 Brauer, Leege, Rhode, Rodriquez Brauer, Leege, Rhode, Rodriquez BerlinBerlin 3 1:17.39
2 9 Hýřová, Šáfrová, Feilhauerová, Kumstátová Hýřová, Šáfrová, Feilhauerová, Kumstátová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 1:22.65
3 111 Hase, Kittel, Kühne, Lalou Hase, Kittel, Kühne, Lalou LSV PirnaLSV Pirna 2 1:26.66
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 23.11.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 178 Wolff, Hennemann, Monono, Roller Wolff, Hennemann, Monono, Roller BerlinBerlin 4 1:20.73
2 11 Hýblová, Sochorová, Richterová, Šilhánová Hýblová, Sochorová, Richterová, Šilhánová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 1:22.53
3 118 Bräunel, Kraass, Plotz, Jähnigen Bräunel, Kraass, Plotz, Jähnigen LSV PirnaLSV Pirna 3 1:29.04
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 172 Brauer, Leege, Rhode, Rodriquez Brauer, Leege, Rhode, Rodriquez BerlinBerlin 3 1:17.39
2 178 Wolff, Hennemann, Monono, Roller Wolff, Hennemann, Monono, Roller BerlinBerlin 4 1:20.73
3 11 Hýblová, Sochorová, Richterová, Šilhánová Hýblová, Sochorová, Richterová, Šilhánová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 1:22.53
4 9 Hýřová, Šáfrová, Feilhauerová, Kumstátová Hýřová, Šáfrová, Feilhauerová, Kumstátová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 1:22.65
5 111 Hase, Kittel, Kühne, Lalou Hase, Kittel, Kühne, Lalou LSV PirnaLSV Pirna 2 1:26.66
6 118 Bräunel, Kraass, Plotz, Jähnigen Bräunel, Kraass, Plotz, Jähnigen LSV PirnaLSV Pirna 3 1:29.04

4 x 150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.11.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Krykorková, Krykorková, Plecháčová, Levinská Krykorková, Krykorková, Plecháčová, Levinská TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 1:21.64 6.00
2 184 Mäder, Kienast, Goretzka, Belau Mäder, Kienast, Goretzka, Belau BerlinBerlin 3 1:23.52 4.00
3 127 Kiessling-Endler, Etzold, Henze, Klose Kiessling-Endler, Etzold, Henze, Klose LSV PirnaLSV Pirna 4 1:26.24 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 23.11.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 185 Selmanovic, Jäger, Lander, Grell Selmanovic, Jäger, Lander, Grell BerlinBerlin 4 1:24.02
2 33 Grebeníčková, Markalousová, Boková, Latislavová Grebeníčková, Markalousová, Boková, Latislavová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 1:25.12
3 50 Beránková, Mádlová, Crhová, Holická Beránková, Mádlová, Crhová, Holická TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 1:30.04
4 123 Eidner, Karasinsky, Rätze, Binye Eidner, Karasinsky, Rätze, Binye LSV PirnaLSV Pirna 2 1:36.18
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Krykorková, Krykorková, Plecháčová, Levinská Krykorková, Krykorková, Plecháčová, Levinská TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 1:21.64 6.00
2 184 Mäder, Kienast, Goretzka, Belau Mäder, Kienast, Goretzka, Belau BerlinBerlin 3 1:23.52 4.00
3 185 Selmanovic, Jäger, Lander, Grell Selmanovic, Jäger, Lander, Grell BerlinBerlin 4 1:24.02
4 33 Grebeníčková, Markalousová, Boková, Latislavová Grebeníčková, Markalousová, Boková, Latislavová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 1:25.12
5 127 Kiessling-Endler, Etzold, Henze, Klose Kiessling-Endler, Etzold, Henze, Klose LSV PirnaLSV Pirna 4 1:26.24 2.00
6 50 Beránková, Mádlová, Crhová, Holická Beránková, Mádlová, Crhová, Holická TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 1:30.04
7 123 Eidner, Karasinsky, Rätze, Binye Eidner, Karasinsky, Rätze, Binye LSV PirnaLSV Pirna 2 1:36.18

Skok vysoký - Žáci

(so, 23.11.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 56 Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 2 1.80 10.00
2 201 Denyo SchluckwederDenyo Schluckweder
BerlinBerlin
04 9 1.77 8.00
3 152 Hannes KretschmerHannes Kretschmer
LSV PirnaLSV Pirna
04 6 1.71 7.00
4= 57 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 8 1.60 6.00
4= 197 Milan KlosowskiMilan Klosowski
BerlinBerlin
05 4 1.60 5.00
6 196 Jorden JakobiJorden Jakobi
BerlinBerlin
05 3 1.45 4.00
7 59 Adam ElgherianiAdam Elgheriani
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1 1.40 3.00
8 155 Fritz PohleFritz Pohle
LSV PirnaLSV Pirna
05 7 1.40 2.00
9 60 Matěj KoravskýMatěj Koravský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 1.35
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(so, 23.11.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 83 Jakub VlkJakub Vlk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 10 1.49 10.00
2 208 Matti HaackMatti Haack
BerlinBerlin
06 4 1.46 8.00
3 216 Karl SchnickKarl Schnick
BerlinBerlin
07 8 1.43 7.00
4 163 Connor ZeinConnor Zein
LSV PirnaLSV Pirna
08 11 1.43 6.00
5 217 Collin GaidaCollin Gaida
BerlinBerlin
06 3 1.40 5.00
6 86 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 9 1.35 4.00
7= 162 Leonard SeddigLeonard Seddig
LSV PirnaLSV Pirna
08 7 1.35 2.00
7= 85 Tomáš BronecTomáš Bronec
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 2 1.35 3.00
9 84 Matyáš AntonMatyáš Anton
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1 1.25
81 Štěpán RoskovecŠtěpán Roskovec
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 6 DNS
77 Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 5 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 23.11.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 175 Melina RodriquezMelina Rodriquez
BerlinBerlin
05 4 1.58 10.00
2 171 Alina SpaniolAlina Spaniol
BerlinBerlin
05 6 1.55 8.00
3 6 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 10 1.50 7.00
4 113 Kristin JähnigenKristin Jähnigen
LSV PirnaLSV Pirna
04 1 1.50 6.00
5 121 Henriette PlotzHenriette Plotz
LSV PirnaLSV Pirna
05 3 1.45 5.00
6 16 Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 8 1.40 4.00
7 8 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 9 1.35 3.00
8 177 Lucia RollerLucia Roller
BerlinBerlin
05 5 1.30 2.00
1 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 7 DNS
14 Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 11 DNS
115 Loreen KühneLoreen Kühne
LSV PirnaLSV Pirna
04 2 NM
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 23.11.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 184 Emi MäderEmi Mäder
BerlinBerlin
06 7 1.50 10.00
2 185 Adelina SelmanovicAdelina Selmanovic
BerlinBerlin
06 9 1.47 8.00
3 183 Jill JägerJill Jäger
BerlinBerlin
06 5 1.44 7.00
4= 50 Veronika BeránkováVeronika Beránková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 10 1.30 6.00
4= 123 Zoe EidnerZoe Eidner
LSV PirnaLSV Pirna
07 3 1.30 5.00
6 151 Clara BinyeClara Binye
LSV PirnaLSV Pirna
08 1 1.30 4.00
7 33 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4 1.25 3.00
48 Veronika KučerováVeronika Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 6 DNS
35 Sára BokováSára Boková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 2 DNS
129 Tessa RätzeTessa Rätze
LSV PirnaLSV Pirna
08 8 NM
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 23.11.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 199 Alexandro SeilerAlexandro Seiler
BerlinBerlin
04 5 6.31 0.0 10.00
2 192 Dorian GläskeDorian Gläske
BerlinBerlin
04 3 6.01 0.0 8.00
3 53 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 10 5.80 0.0 7.00
4 57 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 11 5.68 0.0 6.00
5 61 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 8 5.61 0.0 5.00
6 198 Bela GallinBela Gallin
BerlinBerlin
04 1 5.56 0.0 4.00
7 62 Petr MalýPetr Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 9 5.44 0.0
8 157 Moritz RügerMoritz Rüger
LSV PirnaLSV Pirna
04 4 5.04 0.0 3.00
9 63 Daniel HavlíkDaniel Havlík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 7 4.80 0.0 2.00
10 154 Alexander WolnyAlexander Wolny
LSV PirnaLSV Pirna
05 6 4.77 0.0 1.00
11 156 Lukas GärtnerLukas Gärtner
LSV PirnaLSV Pirna
05 2 4.62 0.0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 23.11.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 205 Marek SachseMarek Sachse
BerlinBerlin
06 5 5.51 0.0 10.00
2 78 Lukáš HornaLukáš Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 15 5.50 0.0 8.00
MS Lukáš MarešLukáš Mareš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 14 5.09 0.0
4 217 Collin GaidaCollin Gaida
BerlinBerlin
06 3 4.73 0.0 7.00
5 83 Jakub VlkJakub Vlk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 10 4.68 0.0 6.00
6= 166 Arne BorkertArne Borkert
LSV PirnaLSV Pirna
08 2 4.57 0.0 4.00
6= 84 Matyáš AntonMatyáš Anton
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 13 4.57 0.0 5.00
8 214 David AdedokunDavid Adedokun
BerlinBerlin
06 1 4.53 0.0 3.00
9 168 Vincent MertingVincent Merting
LSV PirnaLSV Pirna
06 4 4.43 0.0 2.00
10 101 Martin SkálaMartin Skála
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 7 4.09 0.0
11 99 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 6 4.07 0.0
12 105 Ondřej VeličkaOndřej Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 11 4.01 0.0
13 85 Tomáš BronecTomáš Bronec
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 12 4.00 0.0
14 100 Vojtěch SůvaVojtěch Sůva
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 9 3.72 0.0
91 Roman HobryyRoman Hobryy
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 8 NM 0.0
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 23.11.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 171 Alina SpaniolAlina Spaniol
BerlinBerlin
05 6 5.36 0.0 10.00
2 170 Lena LeegeLena Leege
BerlinBerlin
04 4 5.05 0.0 8.00
3 4 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 10 5.02 0.0 7.00
4 6 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 11 5.01 0.0 6.00
5 169 Elisa HennemannElisa Hennemann
BerlinBerlin
05 2 4.86 0.0 5.00
6 3 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 8 4.69 0.0 4.00
7 111 Valerie HaseValerie Hase
LSV PirnaLSV Pirna
04 1 4.45 0.0 3.00
8 2 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 7 4.41 0.0
9 110 Luisa SchubertLuisa Schubert
LSV PirnaLSV Pirna
05 5 4.27 0.0 2.00
10 112 Teresa HolleyTeresa Holley
LSV PirnaLSV Pirna
05 3 3.96 0.0 1.00
1 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 9 DNS 0.0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 23.11.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 45 Tereza LevinskáTereza Levinská
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 9 4.77 0.0 10.00
2 40 Tereza KrykorkováTereza Krykorková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 10 4.69 0.0 8.00
3 187 Emma GoretzkaEmma Goretzka
BerlinBerlin
07 2 4.65 0.0 7.00
4 189 Nova KienastNova Kienast
BerlinBerlin
07 3 4.56 0.0 6.00
5 33 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 8 4.45 0.0 5.00
6 127 Lia Kiessling-EndlerLia Kiessling-Endler
LSV PirnaLSV Pirna
07 4 4.26 0.0 4.00
7 51 Aneta CrhováAneta Crhová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 6 4.23 0.0 0.00
8 35 Sára BokováSára Boková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 7 4.18 0.0 0.00
9 122 Tessa EtzoldTessa Etzold
LSV PirnaLSV Pirna
06 1 4.08 0.0 3.00
182 Skadi ZänkertSkadi Zänkert
BerlinBerlin
06 5 DNS 0.0
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 23.11.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Michaela ČepelákováMichaela Čepeláková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 10 11.38 0.0
2 182 Skadi ZänkertSkadi Zänkert
BerlinBerlin
06 5 10.99 0.0 10.00
3 180 Benita AhnerBenita Ahner
BerlinBerlin
06 1 10.60 0.0 8.00
4 181 Jamie KukuliesJamie Kukulies
BerlinBerlin
06 4 10.48 0.0 7.00
5 25 Kristýna MádlováKristýna Mádlová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 9 09.39 0.0 6.00
6 24 Josefína PreislerováJosefína Preislerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 8 08.90 0.0 5.00
7 122 Tessa EtzoldTessa Etzold
LSV PirnaLSV Pirna
06 3 08.37 0.0 4.00
8 123 Zoe EidnerZoe Eidner
LSV PirnaLSV Pirna
07 2 08.33 0.0 3.00
9 29 Markéta SkalickáMarkéta Skalická
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 7 07.18 0.0 2.00
30 Kateřina DolečkováKateřina Dolečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 6 DNS 0.0
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 23.11.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 205 Marek SachseMarek Sachse
BerlinBerlin
06 4 10.80 0.00.00.00.00.00.00.0 10.00
2 90 David NovákDavid Novák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 10 09.25 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
3 88 Jakub KučeraJakub Kučera
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 7 08.53 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
4 87 Filip ŠenkFilip Šenk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 6 07.20 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
5 208 Matti HaackMatti Haack
BerlinBerlin
06 1 07.04 0.00.007.0407.040.00.006.83 5.00
6 91 Roman HobryyRoman Hobryy
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 8 07.04 0.007.040.007.0406.560.00.0
7 92 Ondřej MalýOndřej Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 2 06.64 0.00.00.00.00.00.00.0
8 160 Sasha SchrammSasha Schramm
LSV PirnaLSV Pirna
07 5 05.70 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
9 164 Timo MartinTimo Martin
LSV PirnaLSV Pirna
07 3 04.14 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
77 Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
89 Matouš MartinkaMatouš Martinka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 23.11.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 174 Grace MononoGrace Monono
BerlinBerlin
05 5 11.66 0.0 10.00
2 13 Johanka NovotnáJohanka Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 7 10.40 0.0 8.00
3 8 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 6 09.18 0.0 7.00
4 112 Teresa HolleyTeresa Holley
LSV PirnaLSV Pirna
05 2 08.85 0.0 6.00
5 173 Romy LissnerRomy Lissner
BerlinBerlin
04 4 08.74 0.0 5.00
6 115 Loreen KühneLoreen Kühne
LSV PirnaLSV Pirna
04 3 08.28 0.0 4.00
7 118 Lea BräunelLea Bräunel
LSV PirnaLSV Pirna
05 1 05.56 0.0 3.00
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 23.11.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 198 Bela GallinBela Gallin
BerlinBerlin
04 1 13.33 0.0 10.00
2 152 Hannes KretschmerHannes Kretschmer
LSV PirnaLSV Pirna
04 3 11.15 0.0 8.00
3 153 Vincent-Lukas RichterVincent-Lukas Richter
LSV PirnaLSV Pirna
04 5 11.10 0.0 7.00
4 69 Jakub DusilJakub Dusil
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 9 09.35 0.0 6.00
5 65 Ondřej MatajOndřej Mataj
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4 09.20 0.0 5.00
6 55 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 7 08.96 0.0 4.00
7 197 Milan KlosowskiMilan Klosowski
BerlinBerlin
05 2 08.64 0.0 3.00
8 54 Jakub SvobodaJakub Svoboda
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 6 07.82 0.0 0.00
74 Štěpán HorákŠtěpán Horák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 10 DNS 0.0
75 Jonáš ŠtanclJonáš Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 8 DNS 0.0
Celkem 10 závodníků