výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo)

Jablonec nad Nisou (7. 12. 2019)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela ČepelákováMichaela Čepeláková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 11.43
2 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 10.92
3 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 10.92
4 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 10.75
5 Kristýna MádlováKristýna Mádlová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 10.24
6 Lucie UlvrováLucie Ulvrová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 10.05
7 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 09.98
8 Nikola KohútováNikola Kohútová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
06 09.72
9 Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 09.57
10 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 09.40
11 Barbora JanatováBarbora Janatová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 09.36
12 Julie KarbulkováJulie Karbulková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
07 09.26
13 Emma ČernáEmma Černá
ASK LovosiceASK Lovosice
07 09.24
14 Barbora BřeskáBarbora Břeská
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 09.20
15 Ester ParohováEster Parohová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 08.98
16 Viktorie ŠtefánikováViktorie Štefániková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 08.93
17 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 08.79
18 Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 08.46
19 Vendula HabováVendula Habová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 08.45
20 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK BílinaAK Bílina
07 08.30
21 Zina PavlíčkováZina Pavlíčková
AK BílinaAK Bílina
06 08.22
22 Klára HladíkováKlára Hladíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 08.07
23 Natali PsotiakováNatali Psotiaková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 07.62
24= Markéta SkalickáMarkéta Skalická
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 07.27
24= Veronika ErbenováVeronika Erbenová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 07.27
26 Jana PechatáJana Pechatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 07.26
27 Kateřina DolečkováKateřina Dolečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 07.14
28 Hana TaušováHana Taušová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 06.98
29 Adriana BenkováAdriana Benková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 06.93
30 Klára ČervenkováKlára Červenková
AK BílinaAK Bílina
07 06.49
31 Pavla RychterováPavla Rychterová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 05.45
Jarmila NovákováJarmila Nováková
TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor
07 DNS
Celkem 32 závodníků