Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo)

Jablonec nad Nisou (7. 12. 2019)

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 12.19
2 Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 12.10
3 Lukáš VejvarLukáš Vejvar
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 11.37
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 10.83
5 Tomáš JobákTomáš Jobák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 09.62
6 Čeněk TesnerČeněk Tesner
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 09.56
7 Filiz BagerFiliz Bager
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 08.80
8 Patrik FilkaPatrik Filka
ASK BlanskoASK Blansko
07 08.46
9 Šimon ŠpičkaŠimon Špička
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 08.38
10 David NovákDavid Novák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 08.38
11 Jakub KučeraJakub Kučera
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 08.34
12 Michal PražákMichal Pražák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 08.27
13 Matěj MátlMatěj Mátl
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 07.95
14 Miroslav ŠimekMiroslav Šimek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 07.80
15 Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 07.77
16 Vojtěch SůvaVojtěch Sůva
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 07.67
17 Ondřej MalýOndřej Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 07.51
18 Jakub HamadaJakub Hamada
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
06 07.37
19 Tadeáš VojtkoTadeáš Vojtko
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 07.21
20 Miroslav SobotkaMiroslav Sobotka
AK BílinaAK Bílina
07 07.20
21 Marek KošínMarek Košín
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 07.13
22 Adam HurychAdam Hurych
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 07.05
23 Jakub RepaskýJakub Repaský
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 07.02
24 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 06.95
25 Roman HobryyRoman Hobryy
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 06.90
26 Tomáš VrajTomáš Vraj
AK BílinaAK Bílina
07 06.60
27 Šimon RudolfŠimon Rudolf
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 06.29
28 Matyáš KottMatyáš Kott
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 06.25
František KřížFrantišek Kříž
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 DNS
Marek JeníkMarek Jeník
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 DNS
Celkem 30 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 10.74
2 Nikola MajcherNikola Majcher
LKS PolkowiceLKS Polkowice
04 10.48
3 Simona TrnečkováSimona Trnečková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
04 10.37
4 Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 10.05
5 Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 09.98
6 Johanka NovotnáJohanka Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 09.75
7 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 09.12
8 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 08.89
9 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 08.46
10 Adéla BakešováAdéla Bakešová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 08.45
11 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 08.34
12 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 07.88
13 Tereza PeckováTereza Pecková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 07.55
14 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová
AK BílinaAK Bílina
05 07.47
15 Leontýna JirošováLeontýna Jirošová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 07.30
16 Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 07.22
17 Michaela StaňkováMichaela Staňková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 07.21
18 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 07.06
19 Eliška VojtíškováEliška Vojtíšková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 07.05
20 Barbora DuždováBarbora Duždová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 07.02
21 Zara AlbrechtováZara Albrechtová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 06.90
22 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská
AK BílinaAK Bílina
05 06.70
23 Tereza PittnerováTereza Pittnerová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
04 06.44
24 Eliška BuďárkováEliška Buďárková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 06.33
25 Zuzana BrzobohatáZuzana Brzobohatá
AK BílinaAK Bílina
05 06.03
Anna RýdlováAnna Rýdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 DNS
Celkem 26 závodníků