Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo)

Jablonec nad Nisou (7. 12. 2019)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:02.54
2 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:08.73
3 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:09.04
4 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:14.47
5 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2:18.89
6 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:20.14
7 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:24.03
8 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:25.28
9 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:26.08
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:17.12
2 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 2:24.88
3 Antonín MalýAntonín Malý 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:26.62
4 Tomáš TadlíkTomáš Tadlík 05 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:28.82
5 Tadeáš MüllerTadeáš Müller 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2:30.99
6 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 2:34.42
7 Adam DubenAdam Duben 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:34.92
8 Vojtěch SegešVojtěch Segeš 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:36.94
9 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:37.45
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:24.14
2 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:26.23
3 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:26.37
4 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 2:32.55
5 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:32.71
6 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:34.37
7 Vladislav KitayevVladislav Kitayev 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:35.20
8 David NovákDavid Novák 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:36.83
9 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 2:38.92
10 Gabriel HusárGabriel Husár 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:39.12
11 Lukáš MarhanLukáš Marhan 06 AK BílinaAK Bílina 2:44.92
12 Filip KlazarFilip Klazar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:52.17
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:15.81
2 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 2:18.40
3 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:24.60
4 Igor KolodziejczykIgor Kolodziejczyk 07 KS SMS Szklarska PorębaKS SMS Szklarska Poręba 2:32.15
5 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 2:36.14
6 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:38.40
7 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:46.24
8 Filiz BagerFiliz Bager 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:49.58
9 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:49.60
10 Jakub JelínekJakub Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:59.72
11 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:10.31
Jaroslav RichtrJaroslav Richtr 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně

(so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2:28.63
2 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:32.49
3 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:35.98
4 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:40.61
5 Tereza PeckováTereza Pecková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:49.83
6 Bára SodomkováBára Sodomková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:49.90
7 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:59.22
8 Eliška BuďárkováEliška Buďárková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:11.12
9 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3:29.50
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 2:28.90
2 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:31.83
3 Anna PůčkováAnna Půčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:36.12
4 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2:37.82
5 Ema KučerováEma Kučerová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2:38.33
6 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:42.93
7 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2:43.62
8 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:45.80
9 Hana TaušováHana Taušová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:48.51
10 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2:50.33
11 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:51.14
12 Viktorie PůlkrabkováViktorie Půlkrabková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:52.71
Anna ChomikAnna Chomik 06 Piast GlogówPiast Glogów DNS
Aneta RajmováAneta Rajmová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julia BiernacikJulia Biernacik 06 KS SMS Szklarska PorębaKS SMS Szklarska Poręba 2:41.06
2 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:44.38
3 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2:48.88
4 Jarmila NovákováJarmila Nováková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:50.09
5 Amálie BabákováAmálie Babáková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:56.63
6 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková 07 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2:57.18
7 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:57.46
8 Vendula PavlíčkováVendula Pavlíčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:59.33
9 Karolína HorkáKarolína Horká 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2:59.44
10 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková 07 ASK DěčínASK Děčín 3:02.72
11 Simona TáchováSimona Táchová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:05.73
12 Lucie AlbrechtováLucie Albrechtová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:06.95
13 Lucie NovákováLucie Nováková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 3:07.90
14 Pavla PůčkováPavla Půčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 3:17.96
15 Veronika BočkováVeronika Bočková 06 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 3:29.65
Celkem 15 závodníků