Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo)

Jablonec nad Nisou (7. 12. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.30
2 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.68
3 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.00
4 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.41
5 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 08.45
6 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 08.54
Dominik KuzmaDominik Kuzma 98 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.74
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.76
3 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.95
4 Teodor MannTeodor Mann 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.11
5 Peter TegzaPeter Tegza 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.49
6 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.54
7 Štěpán HorákŠtěpán Horák 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 07.81
2 Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.20
3 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 08.24
4 Denis HaklDenis Hakl 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.35
5 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.63
Jan JarolímekJan Jarolímek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.79
2 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.89
3 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.95
4 Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.24
5 Ondřej MatajOndřej Mataj 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.34
6 Michal HodaMichal Hoda 05 AK BílinaAK Bílina 08.44
Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mateusz FranczakMateusz Franczak 04 KS SMS Szklarska PorębaKS SMS Szklarska Poręba 07.57
2 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.97
3 Jan HrabálekJan Hrabálek 04 ASK LovosiceASK Lovosice 08.02
4 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.23
5 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík 04 AK BílinaAK Bílina 08.29
6 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.43
7 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.46
8 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 09.27
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.18
2 Mateusz FranczakMateusz Franczak 04 KS SMS Szklarska PorębaKS SMS Szklarska Poręba 07.53
3 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.66
4 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.69
5 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 07.70
6 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.81
7 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.83
8 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.95
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.84
2 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.88
3 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.99
4 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.01
5 Teodor MannTeodor Mann 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.09
6= Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.19
6= Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.19
Jan HrabálekJan Hrabálek 04 ASK LovosiceASK Lovosice DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.68
2 Przemyslaw IsztwanPrzemyslaw Isztwan 06 LKS PolkowiceLKS Polkowice 07.72
3 Rafal DziewieckiRafal Dziewiecki 06 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 08.02
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.21
5 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.22
6 Jiří WinklerJiří Winkler 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.26
7 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.29
8 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.33
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.27
2 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.34
3 Jan HraběJan Hrabě 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 08.50
4 David ŠragaDavid Šraga 07 AK BílinaAK Bílina 08.51
5 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.52
6 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.53
7 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.63
8 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.64
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.82
2 Jakub DušekJakub Dušek 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.74
3 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.77
4 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.86
5 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.88
6 Ondřej PernetOndřej Pernet 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 09.01
7 Jakub RosaJakub Rosa 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.19
8 Jakub SedláčekJakub Sedláček 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.28
2 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.59
3 David Alex KolnerDavid Alex Kolner 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.85
4 Matyáš MunzarMatyáš Munzar 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.85
5 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.99
6 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.63
7 Martin ŠtichMartin Štich 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.58
Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.17
2 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 08.83
3 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ASK DěčínASK Děčín 08.86
4 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.03
5 Vojtěch SůvaVojtěch Sůva 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.24
6 Jan NovákJan Novák 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.40
7 Matěj SovaMatěj Sova 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.39
David ChristlDavid Christl 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.35
2 Jan HraběJan Hrabě 06 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 08.48
3 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 08.64
4 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 07 AK BílinaAK Bílina 08.64
5 Jakub HamadaJakub Hamada 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 08.83
6 Gabriel HusárGabriel Husár 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.05
7 Matyáš KottMatyáš Kott 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.50
8 Radek HladilRadek Hladil 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.09
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.34
2 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.60
3 Patrik FilkaPatrik Filka 07 ASK BlanskoASK Blansko 08.75
4 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.77
5 David LankDavid Lank 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.50
6 Matěj MátlMatěj Mátl 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.61
7 Filip KlazarFilip Klazar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.85
Jan LubasJan Lubas 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rafal DziewieckiRafal Dziewiecki 06 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 07.99
2 Jiří WinklerJiří Winkler 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.30
3 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.39
4 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.02
5 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.18
6 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.20
7 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.19
8 Šimon RudolfŠimon Rudolf 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.30
2 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.55
3 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.57
4 Igor KolodziejczykIgor Kolodziejczyk 07 KS SMS Szklarska PorębaKS SMS Szklarska Poręba 09.22
5 Adam MiadikAdam Miadik 07 ASK BlanskoASK Blansko 09.23
6 Marek KošínMarek Košín 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.52
7 Radim KunclRadim Kuncl 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.14
8 Miroslav SobotkaMiroslav Sobotka 07 AK BílinaAK Bílina 11.27
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Przemyslaw IsztwanPrzemyslaw Isztwan 06 LKS PolkowiceLKS Polkowice 07.82
2 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.57
3 Jakub TicháčekJakub Ticháček 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.91
4 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.23
5 Tomáš ValentaTomáš Valenta 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.34
6 Marek MalátMarek Malát 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.94
7 Tomáš KadičTomáš Kadič 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.90
Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 9 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.58
2 Daniel ČepelíkDaniel Čepelík 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 08.72
3 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 08.91
4 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.06
5 Lukáš KostkaLukáš Kostka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.12
6 Roman HobryyRoman Hobryy 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.10
7 Pavel FaltusPavel Faltus 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠragaDavid Šraga 07 AK BílinaAK Bílina 08.58
2 Tadeáš VojtkoTadeáš Vojtko 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.07
3 Marek ŠírMarek Šír 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.49
4 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 09.75
5 David ChristlDavid Christl 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.92
6 Jakub KučeraJakub Kučera 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.40
7 Štěpán RoubíčekŠtěpán Roubíček 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 11 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendelín CermanVendelín Cerman 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.92
2 Adam HurychAdam Hurych 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.01
3 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.05
4 Jáchym FlanderkaJáchym Flanderka 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.19
5 David DědečekDavid Dědeček 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.12
6 Ondřej MalýOndřej Malý 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.20
Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 07.94
2 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.98
3 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.20
4 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.33
5 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.34
6 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.38
7 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 08.41
8 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.43
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.42
2 Klára MachačkováKlára Machačková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.45
3 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 08.52
4 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 08.52
5 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.60
6 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.62
Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina DNS
Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.18
2 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.33
3 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.42
4 Johanka NovotnáJohanka Novotná 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.64
5 Karla CikánkováKarla Cikánková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.71
6 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.73
7 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.94
8 Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 09.41
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 07.95
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 08.31
3 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.74
4 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 08.77
5 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.88
6 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.13
7 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 AK BílinaAK Bílina 09.29
8 Vanesa HromáVanesa Hromá 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.93
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.03
2 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.40
3 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 08.49
4 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.56
5 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.25
6 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.26
7 Emma OlahováEmma Olahová 04 AK BílinaAK Bílina 09.75
Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 08.41
2 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 08.57
3 Klára MachačkováKlára Machačková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.58
4 Vanesa PojerováVanesa Pojerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.81
5 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 08.91
6 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.11
7 Kristina MotejlováKristina Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 09.20
8 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová 05 AK BílinaAK Bílina 09.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.26
2 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.59
3 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 08.76
4 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 08.79
5 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 08.94
6 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 08.95
7 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.96
8 Zuzana BrzobohatáZuzana Brzobohatá 05 AK BílinaAK Bílina 10.38
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.36
2 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 09.10
3 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 AK BílinaAK Bílina 09.25
4 Linda ŠimkováLinda Šimková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.01
5 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská 05 AK BílinaAK Bílina 10.55
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.52
2 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.81
3 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.09
4 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.48
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.11
2 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.12
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 08.19
4 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.30
5 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.33
6 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.40
7 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.43
8 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 08.44
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.39
2 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.43
3 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 08.48
4 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.50
5 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 08.53
6 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 08.59
7 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.66
8 Karolína LatislavováKarolína Latislavová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.69
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.23
2 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 08.50
3 Sára RejlkováSára Rejlková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.00
4 Dorota MikolajczakDorota Mikolajczak 07 WLKS WroclawWLKS Wroclaw 09.05
5 Lucie KotasováLucie Kotasová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.17
6 Barbora ZoubkováBarbora Zoubková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.42
7 Julia ParszutoJulia Parszuto 07 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 09.43
8 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.61
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.54
2 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.62
3 Nikola KohútováNikola Kohútová 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 08.94
4 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.94
5 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.30
6 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.34
7 Eliška FlanderkováEliška Flanderková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.56
8 Alina SelinaAlina Selina 07 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 10.09
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 08.26
2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.52
3 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.67
4 Lucie UlvrováLucie Ulvrová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.14
5 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.40
6 Vendula HabováVendula Habová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.18
7 Nikola DvořákováNikola Dvořáková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.87
Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.35
2 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 08.56
3 Anežka IndráčkováAnežka Indráčková 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.72
4 Amélie MolnárováAmélie Molnárová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.13
5 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.23
6 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.38
7 Barbora BřeskáBarbora Břeská 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.61
8 Adéla HolubcováAdéla Holubcová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 08.82
2 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.93
3 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.99
4 Julia BiernacikJulia Biernacik 06 KS SMS Szklarska PorębaKS SMS Szklarska Poręba 09.01
5 Petra PražákováPetra Pražáková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.15
6 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.41
7 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.44
Anna MatějkováAnna Matějková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 08.46
2 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.80
3 Nicole VeroňkováNicole Veroňková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.84
4 Julia BretsznajderJulia Bretsznajder 06 KS SMS Szklarska PorębaKS SMS Szklarska Poręba 08.98
5 Veronika BeránkováVeronika Beránková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.06
6 Daniela FidrováDaniela Fidrová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.39
7 Anna StasováAnna Stasová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.42
8 Petra SvětničkováPetra Světničková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.66
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.49
2 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 08.87
3 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.89
4 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.26
5 Tereza NovákováTereza Nováková 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.48
6 Emilia SzydlowskaEmilia Szydlowska 07 KS SMS Szklarska PorębaKS SMS Szklarska Poręba 09.61
7 Agáta GrohováAgáta Grohová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.82
Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.59
2 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.62
3 Lucie HájkováLucie Hájková 06 AK BílinaAK Bílina 09.49
4 Barbora MišákováBarbora Mišáková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.65
5 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 09.95
6 Natálie KubínováNatálie Kubínová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.01
Julie KarbulkováJulie Karbulková 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s DNS
Dorota MikolajczakDorota Mikolajczak 07 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 9 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.77
2 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.25
3 Lucie SamkováLucie Samková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.33
4 Simona TáchováSimona Táchová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.48
5 Elen ŘeháčkováElen Řeháčková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.99
6 Pavla RychterováPavla Rychterová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.09
7 Anežka ŘíčánkováAnežka Říčánková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10.17
Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.46
2 Karolína LatislavováKarolína Latislavová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.56
3 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 08.95
4 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.11
5 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.14
6 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.16
7 Lucie PokornáLucie Pokorná 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.51
Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 08.52
2 Kateřina HavelkováKateřina Havelková 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.74
3 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.91
4 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.16
5 Dagmar JanczakDagmar Janczak 07 LKS PolkowiceLKS Polkowice 09.31
6 Zina PavlíčkováZina Pavlíčková 06 AK BílinaAK Bílina 09.55
7 Barbora KočíbováBarbora Kočíbová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.27
Simona TáchováSimona Táchová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.27
2 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.54
3 Karolína VokálováKarolína Vokálová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.79
4 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 08.92
5 Sabina ScholzováSabina Scholzová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.15
6 Líza FraňkováLíza Fraňková 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.67
Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Isztwan PrzemyslawIsztwan Przemyslaw 06 LKS PolkowiceLKS Polkowice DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 13 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.96
2 Aneta CrhováAneta Crhová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.02
3 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.06
4 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.33
5 Markéta HofmanováMarkéta Hofmanová 06 AK BílinaAK Bílina 09.42
6 Kamila CvrčkováKamila Cvrčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.43
7 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.29
Celkem 7 závodníků
Rozběh 14 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.28
2 Michaela WortnerováMichaela Wortnerová 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.97
3 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.13
4 Urszila WysoczańskaUrszila Wysoczańska 06 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 09.20
5 Sophie MikováSophie Miková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.35
6 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková 07 ASK DěčínASK Děčín 09.41
7 Anna LexmanováAnna Lexmanová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.57
Celkem 7 závodníků