Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo)

Jablonec nad Nisou (7. 12. 2019)

60 m překážek (0.84) - Žáci

(so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.74
2 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.45
3 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.99
4 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.87
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.09
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.86
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.29
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.05
4 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.09
5 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.29
6 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.40
7 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.57
8 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 11.01
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.63
2 Vojtěch MarekVojtěch Marek 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.82
3 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.29
4 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.65
5 Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.05
6 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.06
7 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 11.62
8 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 12.15
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RýdlJan Rýdl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.11
2 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 11.28
3 Štěpán RoskovecŠtěpán Roskovec 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.34
4 Jáchym FlanderkaJáchym Flanderka 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.70
5 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11.89
6 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.95
7 Jakub SedláčekJakub Sedláček 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.47
8 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK BílinaAK Bílina 13.85
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 09.15
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 09.29
3 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.51
4 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.54
5 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.69
6 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.82
7 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 09.95
8 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.21
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.78
2 Lucie PeškařováLucie Peškařová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.10
3 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 10.28
4 Karla CikánkováKarla Cikánková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.49
5 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.57
6 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.26
Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Anna RýdlováAnna Rýdlová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.67
2 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.92
3 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.92
4 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.22
5 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.27
6 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.50
7 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.48
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.60
2 Viktorie BártováViktorie Bártová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.71
3 Sára BokováSára Boková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.87
4 Lucie UlvrováLucie Ulvrová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.41
5 Rozálie KlečkováRozálie Klečková 07 AK BílinaAK Bílina 11.47
6 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.90
7 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12.31
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.74
2 Agáta GrohováAgáta Grohová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.82
3 Lucie JeřábkováLucie Jeřábková 07 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 11.95
4 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková 07 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 12.38
5 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.18
6 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15.20
Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků