Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

14. ročník Mikulášské haly žactva

Praha-Stromovka (7. 12. 2019)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:56.85
2 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:06.13
3 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:10.67
4 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:11.05
5 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:12.73
6 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:14.67
7 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:17.44
8 Adam KubátAdam Kubát 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:25.28
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:11.97
2 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:15.04
3 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:19.48
4 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:22.94
5 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:24.02
6 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:25.90
7 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:31.15
8 Daniel KroftaDaniel Krofta 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:31.89
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:17.77
2 Natanael FritzNatanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:21.13
3 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:21.71
4 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:26.69
5 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:27.43
6 Jakub KolářJakub Kolář 05 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2:32.59
7 Ondřej KindlOndřej Kindl 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:33.88
8 Vojtěch PrášekVojtěch Prášek 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:35.43
9 Adam KyselAdam Kysel 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:41.91
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:10.20
2 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2:12.04
3 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:17.88
4 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:18.60
5 Kryštof UchytilKryštof Uchytil 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:24.49
6 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:26.17
7 Michal VavroušekMichal Vavroušek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:30.21
8 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.64
9 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:31.51
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ValoušekOndřej Valoušek 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:24.50
2 Keeffe Sean O´Keeffe Sean O´ 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:27.76
3 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:29.72
4 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.65
5 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:31.00
6 Martin BoušaMartin Bouša 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:46.52
7 Martin VágnerMartin Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:01.37
8 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:02.65
Daniel MalinaDaniel Malina 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNF
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŽilinaJan Žilina 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2:38.27
2 Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:41.47
3 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:42.04
4 Petr HegarPetr Hegar 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:42.51
5 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:43.96
6 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:44.03
7 Václav VyskočilVáclav Vyskočil 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:47.54
8 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:47.79
9 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:48.37
10 Lukáš VelichLukáš Velich 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:57.02
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:26.34
2 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:28.36
3 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:29.74
4 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:29.97
5 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:30.78
6 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:31.15
7 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:33.03
8 Barbora JagschováBarbora Jagschová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:36.77
9 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:43.28
10 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:44.47
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:37.14
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:47.09
3 Hana Elizabeth PavlíčkováHana Elizabeth Pavlíčková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:49.97
4 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:50.27
5 Adriana PechováAdriana Pechová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:50.34
6 Amálie SimandováAmálie Simandová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2:52.56
7 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:53.47
8 Daniela ChlápkováDaniela Chlápková 05 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:53.61
9 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3:00.17
10 Rozálie VostatkováRozálie Vostatková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:00.86
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:21.05
2 Veronika KarfíkováVeronika Karfíková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:21.91
3 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:24.54
4 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:28.64
5 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:28.99
6 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:31.68
7 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2:32.29
8 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:41.25
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:35.79
2 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:38.34
3 Taťána RezkováTaťána Rezková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:40.60
4 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:45.27
5 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:45.77
6 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:46.29
7 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:46.72
8 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2:52.73
9 Ida KratochvílováIda Kratochvílová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:52.96
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:42.05
2 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:43.34
3 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:43.76
4 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:43.88
5 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:46.08
6 Tereza Petra ČeškováTereza Petra Češková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:48.04
7 Kristína ŠčerbíkováKristína Ščerbíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:49.56
8 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:51.03
9 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:05.34
Celkem 9 závodníků
Běh 4 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klaudie ŠrankotováKlaudie Šrankotová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:45.05
2 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:53.88
3 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2:55.07
4 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:55.28
5 Klára PolákováKlára Poláková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:55.89
6 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:59.76
7 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3:01.40
8 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:05.77
9 Lucie SvobodováLucie Svobodová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3:07.87
Celkem 9 závodníků
Běh 5 (so, 7.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2:40.06
2 Antonie BezdíčkováAntonie Bezdíčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:44.60
3 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:44.64
4 Bára DibelkováBára Dibelková 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:53.28
5 Kateřina JuřičkováKateřina Juřičková 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:55.44
6 Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:55.46
7 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:56.94
8 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:58.66
9 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:58.91
Celkem 9 závodníků