Vrhačský čtyřboj
Nýřany (12. 10. 2019)vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 12.10.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra SičakováPetra Sičaková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 11.79 | 647 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(so, 12.10.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s. |
04 | 10.62 | 570 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(so, 12.10.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Niko VránekNiko Vránek
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 11.54 | 579 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(so, 12.10.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 15.80 | 839 | |||||||||||||||
2 |
Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 12.56 | 640 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 12.10.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš OttTomáš Ott
AC Domažlice, z. s. |
98 | 12.70 | 649 | |||||||||||||||
2 |
Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA Plzeň |
89 | 12.20 | 619 | |||||||||||||||
3 |
Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA Plzeň |
85 | 11.18 | 557 | |||||||||||||||
4 |
Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s. |
69 | 10.67 | 526 | |||||||||||||||
5 |
Michal SekerákMichal Sekerák
AK Bílina |
69 | 10.61 | 522 | |||||||||||||||
6 |
Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika Klatovy |
86 | 09.72 | 469 | |||||||||||||||
7 |
Martin KubíkMartin Kubík
AK ŠKODA Plzeň |
86 | 09.71 | 468 | |||||||||||||||
8 |
Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
72 | 08.85 | 417 | |||||||||||||||
9 |
Jan PechJan Pech
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
79 | 08.05 | 369 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(so, 12.10.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s. |
04 | 28.05 | 426 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(so, 12.10.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Niko VránekNiko Vránek
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 39.30 | 650 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky
(so, 12.10.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra SičakováPetra Sičaková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 29.17 | 447 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(so, 12.10.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 55.36 | 983 | |||||||||||||||
2 |
Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 43.46 | 735 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(so, 12.10.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš OttTomáš Ott
AC Domažlice, z. s. |
98 | 40.90 | 683 | |||||||||||||||
2 |
Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA Plzeň |
89 | 36.30 | 590 | |||||||||||||||
3 |
Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA Plzeň |
85 | 33.83 | 540 | |||||||||||||||
4 |
Michal SekerákMichal Sekerák
AK Bílina |
69 | 31.42 | 492 | |||||||||||||||
5 |
Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s. |
69 | 28.08 | 427 | |||||||||||||||
6 |
Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
72 | 26.96 | 405 | |||||||||||||||
7 |
Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika Klatovy |
86 | 25.97 | 386 | |||||||||||||||
8 |
Martin KubíkMartin Kubík
AK ŠKODA Plzeň |
86 | 25.09 | 369 | |||||||||||||||
9 |
Jan PechJan Pech
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
79 | 24.68 | 361 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky
(so, 12.10.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra SičakováPetra Sičaková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 26.58 | 296 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(so, 12.10.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s. |
04 | 45.56 | 603 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(so, 12.10.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Niko VránekNiko Vránek
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 51.15 | 696 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři
(so, 12.10.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 52.00 | 710 | |||||||||||||||
2 |
Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 39.80 | 509 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(so, 12.10.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš OttTomáš Ott
AC Domažlice, z. s. |
98 | 57.02 | 795 | |||||||||||||||
2 |
Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA Plzeň |
89 | 44.56 | 587 | |||||||||||||||
3 |
Michal SekerákMichal Sekerák
AK Bílina |
69 | 38.14 | 482 | |||||||||||||||
4 |
Martin KubíkMartin Kubík
AK ŠKODA Plzeň |
86 | 35.09 | 433 | |||||||||||||||
5 |
Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA Plzeň |
85 | 34.39 | 421 | |||||||||||||||
6 |
Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s. |
69 | 30.90 | 365 | |||||||||||||||
7 |
Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika Klatovy |
86 | 28.25 | 323 | |||||||||||||||
8 |
Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
72 | 23.35 | 245 | |||||||||||||||
9 |
Jan PechJan Pech
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
79 | 20.35 | 198 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(so, 12.10.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra SičakováPetra Sičaková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 45.73 | 778 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(so, 12.10.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s. |
04 | 20.89 | 305 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(so, 12.10.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Niko VránekNiko Vránek
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 21.22 | 178 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(so, 12.10.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika Klatovy |
86 | 48.22 | 562 | |||||||||||||||
2 |
Jan PechJan Pech
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
79 | 46.06 | 531 | |||||||||||||||
3 |
Michal SekerákMichal Sekerák
AK Bílina |
69 | 45.87 | 528 | |||||||||||||||
4 |
Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA Plzeň |
85 | 41.38 | 462 | |||||||||||||||
5 |
Roman JabůrekRoman Jabůrek
ATLETCLUB Nýřany, z.s. |
72 | 37.34 | 404 | |||||||||||||||
6 |
Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA Plzeň |
89 | 37.33 | 404 | |||||||||||||||
7 |
Robert JaššoRobert Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s. |
69 | 35.87 | 383 | |||||||||||||||
8 |
Martin KubíkMartin Kubík
AK ŠKODA Plzeň |
86 | 31.25 | 317 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš OttTomáš Ott
AC Domažlice, z. s. |
98 | 26.53 | 251 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři
(so, 12.10.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 49.53 | 582 | |||||||||||||||
2 |
Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 40.00 | 442 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrhačský čtyřboj - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OttTomáš Ott | 98 | AC Domažlice, z. s. | 2378 | |||||||||||||||
2 | Bohuslav MacháčBohuslav Macháč | 89 | AK ŠKODA Plzeň | 2200 | |||||||||||||||
3 | Michal SekerákMichal Sekerák | 69 | AK Bílina | 2024 | |||||||||||||||
4 | Jan ŠikaJan Šika | 85 | AK ŠKODA Plzeň | 1980 | |||||||||||||||
5 | Juraj KudryJuraj Kudry | 86 | Atletika Klatovy | 1740 | |||||||||||||||
6 | Robert JaššoRobert Jaššo | 69 | Plzeňská sportovní o.p.s. | 1701 | |||||||||||||||
7 | Martin KubíkMartin Kubík | 86 | AK ŠKODA Plzeň | 1587 | |||||||||||||||
8 | Roman JabůrekRoman Jabůrek | 72 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 1471 | |||||||||||||||
9 | Jan PechJan Pech | 79 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 1459 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
vrhačský čtyřboj - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ForejtMichal Forejt | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 3114 | |||||||||||||||
2 | Jan TrnkaJan Trnka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2326 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrhačský čtyřboj - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niko VránekNiko Vránek | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2103 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrhačský čtyřboj - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra SičakováPetra Sičaková | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2168 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrhačský čtyřboj - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona KubouškováSimona Kuboušková | 04 | AC Domažlice, z. s. | 1904 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |