Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (7. - 9. 2. 2020)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 134 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.09 0.189 851
2 67 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.11 0.142 844
3 13 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.12 0.151 840
4 69 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.13 0.151 837
5 137 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 7 07.21 0.187 809
6 43 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.26 0.205 792
Poznámky:
Závodník č. 13 Ondřej Kopecký (ACPAR) byl napomenut žlutou kartou podle pravidla 125.5 za nesportovní chování ve smyslu pravidla 162.5c.
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 07.27 0.138 789
2 99 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.31 0.140 775
3 97 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 07.33 0.169 769
4 112 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.36 0.168 759
5 89 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 07.37 0.175 755
6 76 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 07.40 0.159 745
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 8.2.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.39 0.167 749
2 24 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 4 07.47 0.167 723
3 59 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.48 0.145 719
4 31 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.53 0.181 703
5 118 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.59 0.212 684
6 114 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.79 0.184 622
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 134 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.09 0.189 851
2 67 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.11 0.142 844
3 13 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.12 0.151 840
4 69 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.13 0.151 837
5 137 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 7 07.21 0.187 809
6 43 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.26 0.205 792
7 70 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 07.27 0.138 789
8 99 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.31 0.140 775
9 97 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 07.33 0.169 769
10 112 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.36 0.168 759
11 89 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 07.37 0.175 755
12 2 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.39 0.167 749
13 76 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 07.40 0.159 745
14 24 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 4 07.47 0.167 723
15 59 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.48 0.145 719
16 31 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.53 0.181 703
17 118 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.59 0.212 684
18 114 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.79 0.184 622

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 07.07 0.170 858
2 85 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.18 0.157 819
3 46 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.23 0.158 802
4 12 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 07.32 0.344 772
5 16 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.32 0.149 772
6 133 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.36 0.156 759
7 45 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.39 0.159 749
8 58 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.52 0.165 706
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.42 0.163 739
2 8 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 07.47 0.155 723
3 14 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.50 0.151 713
4 94 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 07.52 0.158 706
5 82 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.55 0.164 697
6 47 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.62 0.143 675
7 139 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.67 0.191 659
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 07.07 0.170 858
2 85 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.18 0.157 819
3 46 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.23 0.158 802
4 12 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 07.32 0.344 772
5 16 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.32 0.149 772
6 133 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.36 0.156 759
7 45 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.39 0.159 749
8 1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.42 0.163 739
9 8 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 07.47 0.155 723
10 14 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.50 0.151 713
11 58 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.52 0.165 706
12 94 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 07.52 0.158 706
13 82 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.55 0.164 697
14 47 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.62 0.143 675
15 139 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.67 0.191 659

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.33 0.160 769
2 15 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.38 0.148 752
3 32 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.40 0.175 745
4 21 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 07.42 0.161 739
5 128 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 07.68 0.173 656
6 11 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.75 0.160 634
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.53 0.153 703
2= 75 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 07.56 0.193 694
2= 6 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 07.56 0.135 694
4 123 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.71 0.196 646
5 254 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.75 0.190 634
6 44 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.83 0.255 610
7 110 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.84 0.240 607
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 07.33 0.160 769
2 15 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.38 0.148 752
3 32 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.40 0.175 745
4 21 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 07.42 0.161 739
5 79 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.53 0.153 703
6 75 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 07.56 0.193 694
6 6 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 07.56 0.135 694
8 128 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 07.68 0.173 656
9 123 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.71 0.196 646
10 254 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.75 0.190 634
10 11 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.75 0.160 634
12 44 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.83 0.255 610
13 110 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.84 0.240 607

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 7.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 07.34 765
2 98 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.55 697
3 9 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.66 662
4 111 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 07.66 662
5 73 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.70 650
6 33 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.82 613
7 81 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.87 598
8 80 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.97 568
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 7.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 07.74 637
2 92 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.82 613
3 66 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.86 601
4 87 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 07.90 589
5 55 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 07.91 586
6 68 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.10 531
7 119 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.16 514
8 63 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 08.17 511
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 07.34 765
2 98 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.55 697
3 9 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.66 662
4 111 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 07.66 662
5 73 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.70 650
6 5 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 07.74 637
7 92 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.82 613
8 33 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.82 613
9 66 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.86 601
10 81 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.87 598
11 87 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 07.90 589
12 55 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 07.91 586
13 80 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.97 568
14 68 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.10 531
15 119 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.16 514
16 63 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 08.17 511

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 60 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:25.78 747
2 52 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:31.82 670
3 23 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 2:36.03 619
4 49 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:40.09 572
5 106 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 2:40.38 569
6 138 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 2:41.19 559
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20060Gieselová Michaela (AKLOL)32.56
40060Gieselová Michaela (AKLOL)1:08.10
60060Gieselová Michaela (AKLOL)1:46.74
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 135 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 4 2:16.79 868
2 132 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:20.41 818
3 129 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:20.82 812
4 37 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:24.55 763
5 136 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 6 2:27.38 726
131 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200135Vadlejch Lucia (SVK)30.44
400135Vadlejch Lucia (SVK)1:06.87
600135Vadlejch Lucia (SVK)1:42.53
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 135 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 4 2:16.79 868
2 132 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:20.41 818
3 129 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:20.82 812
4 37 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:24.55 763
5 60 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:25.78 747
6 136 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 6 2:27.38 726
7 52 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:31.82 670
8 23 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 2:36.03 619
9 49 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:40.09 572
10 106 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 2:40.38 569
11 138 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 2:41.19 559
131 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNS

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:21.71 800
2 50 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:29.16 703
3 64 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:34.23 641
4 17 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:39.07 584
5 27 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:41.05 561
6 83 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:52.48 438
30 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20053Navrátilová Barbora (SLAPR)32.74
40053Navrátilová Barbora (SLAPR)1:09.09
60053Navrátilová Barbora (SLAPR)1:46.34
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 48 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:25.73 747
2 65 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:25.92 745
3 19 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:29.39 701
4 74 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:31.11 679
5 28 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:32.25 665
6 86 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:33.78 646
7 61 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:33.91 645
140 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20048Dorňáková Nikita Gabriela (SLAPR)33.96
40048Dorňáková Nikita Gabriela (SLAPR)1:11.11
60048Dorňáková Nikita Gabriela (SLAPR)1:48.74
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:21.71 800
2 48 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:25.73 747
3 65 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:25.92 745
4 50 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:29.16 703
5 19 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:29.39 701
6 74 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:31.11 679
7 28 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:32.25 665
8 86 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:33.78 646
9 61 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:33.91 645
10 64 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:34.23 641
11 17 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:39.07 584
12 27 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:41.05 561
13 83 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:52.48 438
30 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
140 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNF

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 7.2.2020 - 18:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 18 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:26.04 743
2 127 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:27.83 720
3 88 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:32.11 667
4 22 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:32.22 665
5 126 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:41.31 558
6 39 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:44.52 522
7 96 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 3:00.12 364
8 78 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 3:13.92 247
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200126Dobešová Klára (SUMPE)32.23
40018Kováčová Natálie (ACPAR)1:11.24
60018Kováčová Natálie (ACPAR)1:49.41
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 7.2.2020 - 18:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 117 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 2:24.57 762
2 90 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:25.45 751
3 115 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:25.55 750
4 84 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:29.35 701
5 10 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 2:37.23 605
6 102 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:41.33 558
125 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200117Nechanická Jessica (NPAKA)33.21
400117Nechanická Jessica (NPAKA)1:08.53
600117Nechanická Jessica (NPAKA)1:47.45
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 117 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 2:24.57 762
2 90 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:25.45 751
3 115 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:25.55 750
4 18 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:26.04 743
5 127 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:27.83 720
6 84 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:29.35 701
7 88 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:32.11 667
8 22 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:32.22 665
9 10 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 2:37.23 605
10 126 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:41.31 558
11 102 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:41.33 558
12 39 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:44.52 522
13 96 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 3:00.12 364
14 78 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 3:13.92 247
125 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 7.2.2020 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 51 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:21.73 800
2 109 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:25.89 745
3 34 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:35.11 630
4 41 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 2:38.53 590
5 40 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:41.07 561
6 113 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:47.91 486
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20041Bezdíčková Dominika (BLANS)32.65
40041Bezdíčková Dominika (BLANS)1:08.05
60051Jarošová Karolína (SLAPR)1:45.08
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 7.2.2020 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 103 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:22.31 792
2 105 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 2:28.63 710
3 56 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:29.27 702
4 116 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:31.49 674
5 124 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:32.87 657
6 91 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 3 2:49.24 472
4 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200103Kumstátová Pavla (LIAZJ)33.58
400103Kumstátová Pavla (LIAZJ)1:08.57
600103Kumstátová Pavla (LIAZJ)1:46.95
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 7.2.2020 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 57 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:30.66 685
2 42 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 2:36.53 613
3 130 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:46.42 501
4 36 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:48.04 484
5 122 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 2:48.17 483
6 77 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:56.34 400
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20057Tkáčová Adéla (AKEZK)33.99
40057Tkáčová Adéla (AKEZK)1:11.83
60057Tkáčová Adéla (AKEZK)1:50.27
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 51 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:21.73 800
2 103 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:22.31 792
3 109 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:25.89 745
4 105 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 2:28.63 710
5 56 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:29.27 702
6 57 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:30.66 685
7 116 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:31.49 674
8 124 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:32.87 657
9 34 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:35.11 630
10 42 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 2:36.53 613
11 41 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 2:38.53 590
12 40 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:41.07 561
13 130 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:46.42 501
14 113 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:47.91 486
15 36 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:48.04 484
16 122 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 2:48.17 483
17 91 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 3 2:49.24 472
18 77 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:56.34 400
4 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS

1000 m - Muži

(ne, 9.2.2020 - 20:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 13 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:46.67 801
2 43 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:48.41 782
3 134 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:48.83 778
4 137 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 9 2:52.01 745
5 114 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 2:52.74 737
6 112 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:52.98 735
7 67 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:55.23 712
8 97 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 12 2:55.42 710
9 70 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 2:55.71 707
10 118 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:58.12 683
11 89 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 2:59.47 669
12 2 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11 3:06.23 604
13 31 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 3:18.88 491
99 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15 DNS
76 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 13 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20067Helcelet Adam Sebastian (OLYPR)33.75
40043Běhounek Matěj (SLAPR)1:07.91
60043Běhounek Matěj (SLAPR)1:41.37
80043Běhounek Matěj (SLAPR)2:15.30
Celkem 15 závodníků

1000 m - Junioři

(ne, 9.2.2020 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 2:46.50 803
2 58 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:46.62 801
3 47 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 2:52.95 735
4 16 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:53.75 727
5 82 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:54.96 714
6 94 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:56.21 702
7 45 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:59.43 670
8 8 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 3:02.15 643
9 139 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 9 3:09.19 577
10 133 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 3:14.89 526
11 14 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 10 3:16.85 509
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20058Pospíšil Jonáš (AKLOL)32.95
40058Pospíšil Jonáš (AKLOL)1:07.35
6001Baše Roman (SPAPR)1:41.87
8001Baše Roman (SPAPR)2:15.72
Celkem 11 závodníků

1000 m - Dorostenci

(ne, 9.2.2020 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 123 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:46.23 805
2 6 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 2:53.89 725
3 128 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 2:54.41 720
4 11 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 3:00.05 664
5 79 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:00.86 656
6 20 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 3:01.11 653
7 21 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 3:05.35 613
8 75 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 3:06.49 602
9 32 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 3:07.97 588
110 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2006Stránský Petr (ACCLI)31.62
400123Havlíček Adam (SPTRE)1:05.36
600123Havlíček Adam (SPTRE)1:38.48
800123Havlíček Adam (SPTRE)2:11.85
Celkem 10 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 5 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 3:00.42 660
2 33 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:01.08 654
3 55 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 3:02.19 643
4 9 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 3:03.73 628
5 87 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 3:03.93 626
6 68 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 3:05.09 615
7 80 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:05.83 608
8 63 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 3:31.73 387
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20033Zajíc Vojtěch (SKPLZ)30.34
40033Zajíc Vojtěch (SKPLZ)1:03.08
60033Zajíc Vojtěch (SKPLZ)1:40.17
80033Zajíc Vojtěch (SKPLZ)2:20.86
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 111 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 3:01.19 653
2 107 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 3:02.85 637
3 92 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:04.10 625
4 81 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:04.64 619
5 73 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:04.77 618
6 98 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 3:09.33 576
7 66 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:31.31 390
8 119 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 3:46.05 285
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200111Novák Dominik (HKRAL)33.69
400111Novák Dominik (HKRAL)1:08.58
600111Novák Dominik (HKRAL)1:46.23
800111Novák Dominik (HKRAL)2:24.86
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 5 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 3:00.42 660
2 33 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:01.08 654
3 111 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 3:01.19 653
4 55 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 3:02.19 643
5 107 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 3:02.85 637
6 9 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 3:03.73 628
7 87 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 3:03.93 626
8 92 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:04.10 625
9 81 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:04.64 619
10 73 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:04.77 618
11 68 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 3:05.09 615
12 80 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:05.83 608
13 98 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 3:09.33 576
14 66 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:31.31 390
15 63 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 3:31.73 387
16 119 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 3:46.05 285

60 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 9.2.2020 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.08 0.162 962
2 67 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.12 0.131 952
3 112 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.25 0.197 920
4 134 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.28 0.148 913
5 99 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.54 0.131 851
6 2 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.70 0.157 813
7 43 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.80 0.173 791
8 137 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 8 08.81 0.226 788
69 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 9.2.2020 - 13:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.68 0.145 818
2 97 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 08.70 0.177 813
3 59 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.01 0.167 744
4 118 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.01 0.177 744
5 31 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.02 0.194 741
6 89 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 09.17 0.178 709
7 114 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.37 0.210 666
8 76 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 10.69 0.154 418
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.08 0.162 962
2 67 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.12 0.131 952
3 112 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.25 0.197 920
4 134 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.28 0.148 913
5 99 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.54 0.131 851
6 70 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.68 0.145 818
7 2 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.70 0.157 813
8 97 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 08.70 0.177 813
9 43 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.80 0.173 791
10 137 Reinis KregersReinis Kregers 92 LatviaLatvia 8 08.81 0.226 788
11 59 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.01 0.167 744
12 118 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.01 0.177 744
13 31 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.02 0.194 741
14 89 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 09.17 0.178 709
15 114 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.37 0.210 666
16 76 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 10.69 0.154 418
69 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS

60 m překážek (0.99) - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 9.2.2020 - 09:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 08.13 0.145 949
2 47 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.41 0.148 881
3 14 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.57 0.185 843
4 1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 08.58 0.197 841
5 45 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.59 0.151 839
6 85 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.86 0.148 568
7 12 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.95 0.156 47
Poznámky:
Po skončení běhu byl z dalšího závodu hlavním rozhodčím podle pravidla 122.37 vyloučen za nevhodné chování vůči startérovi závodník č. 12 Václav Chudomel (ACPAR), který nastoupil s upravenými startovními čísly.
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 9.2.2020 - 09:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.58 0.167 841
2 16 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.69 0.190 816
3 82 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.72 0.197 809
4 139 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.86 0.198 777
5 94 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.94 0.179 759
6 8 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 09.23 0.163 696
7 133 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09.41 0.207 658
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 08.13 0.145 949
2 47 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.41 0.148 881
3 14 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.57 0.185 843
4 58 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.58 0.167 841
5 1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 08.58 0.197 841
6 45 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.59 0.151 839
7 16 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.69 0.190 816
8 82 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.72 0.197 809
9 139 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.86 0.198 777
10 94 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.94 0.179 759
11 8 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 09.23 0.163 696
12 133 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09.41 0.207 658
13 85 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.86 0.148 568
14 12 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.95 0.156 47

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 9.2.2020 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.26 0.170 917
2 6 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.35 0.201 896
3 20 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.38 0.186 888
4 75 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.46 0.194 869
5 11 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.49 0.200 862
6 123 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.71 0.182 811
7 15 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 8 10.55 0.199 442
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 9.2.2020 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.67 0.204 820
2 128 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.82 0.175 786
3 44 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.89 0.166 770
4 110 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.91 0.191 766
21 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 DQ 168.7a
254 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.26 0.170 917
2 6 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.35 0.201 896
3 20 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.38 0.186 888
4 75 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.46 0.194 869
5 11 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.49 0.200 862
6 79 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.67 0.204 820
7 123 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.71 0.182 811
8 128 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.82 0.175 786
9 44 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.89 0.166 770
10 110 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.91 0.191 766
11 15 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 8 10.55 0.199 442
21 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 DQ 168.7a
254 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS

60 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.39 886
2 73 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.76 800
3 107 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 08.87 775
4 92 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 09.15 713
5 33 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.26 690
6 119 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.37 666
7 87 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 09.38 664
8 80 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.45 650
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 66 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.10 724
2 9 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.13 717
3 63 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.27 687
4 111 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.42 656
5 5 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.46 648
6 55 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.69 601
7 81 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.70 599
8 68 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.88 564
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.39 886
2 73 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.76 800
3 107 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 08.87 775
4 66 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.10 724
5 9 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.13 717
6 92 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 09.15 713
7 33 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.26 690
8 63 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.27 687
9 119 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.37 666
10 87 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 09.38 664
11 111 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.42 656
12 80 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.45 650
13 5 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.46 648
14 55 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.69 601
15 81 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.70 599
16 68 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.88 564

60 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 135 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 4 08.46 0.156 1026
2 129 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.47 0.141 1024
3 131 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.51 0.167 1015
4 132 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.75 0.351 963
5 49 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.78 0.139 956
6 37 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.91 0.178 929
7 136 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 8 08.95 0.164 920
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.03 0.174 904
2 52 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.06 0.157 897
3 60 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.09 0.161 891
4 106 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 09.12 0.165 885
5 138 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 10.59 0.228 606
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 135 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 4 08.46 0.156 1026
2 129 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.47 0.141 1024
3 131 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.51 0.167 1015
4 132 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.75 0.351 963
5 49 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.78 0.139 956
6 37 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.91 0.178 929
7 136 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 8 08.95 0.164 920
8 23 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.03 0.174 904
9 52 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.06 0.157 897
10 60 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.09 0.161 891
11 106 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 09.12 0.165 885
12 138 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 10.59 0.228 606

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.55 0.198 1006
2 65 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.67 0.172 980
3 61 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.80 0.145 952
4 28 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.00 0.356 910
5 86 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.09 0.287 891
6 27 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.11 0.386 887
7 140 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.15 0.226 879
8 29 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 09.31 0.364 846
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.28 0.113 852
2 50 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.30 0.146 848
3 64 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.31 0.183 846
4 74 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.32 0.161 844
5 48 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.36 0.159 836
6 53 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.39 0.238 830
7 83 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.74 0.185 761
30 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 DNF 0.191
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.55 0.198 1006
2 65 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.67 0.172 980
3 61 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 08.80 0.145 952
4 28 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.00 0.356 910
5 86 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.09 0.287 891
6 27 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.11 0.386 887
7 140 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.15 0.226 879
8 17 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.28 0.113 852
9 50 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.30 0.146 848
10 64 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.31 0.183 846
11 29 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 09.31 0.364 846
12 74 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.32 0.161 844
13 48 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.36 0.159 836
14 53 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.39 0.238 830
15 83 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.74 0.185 761
30 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 DNF 0.191

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 7.2.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.48 1021
2 104 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.50 1017
3 102 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.85 941
4 125 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.86 939
5 117 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 08.89 933
6 78 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 09.39 830
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 7.2.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.88 935
2 84 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.96 918
3 96 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.05 900
4 126 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.23 862
5 18 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.32 844
6 39 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.36 836
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 7.2.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 127 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.16 877
2 10 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 09.25 858
3 88 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.70 769
4 22 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.79 752
120 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.48 1021
2 104 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.50 1017
3 102 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.85 941
4 125 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 08.86 939
5 115 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.88 935
6 117 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 08.89 933
7 84 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.96 918
8 96 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.05 900
9 127 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.16 877
10 126 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.23 862
11 10 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 09.25 858
12 18 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.32 844
13 39 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.36 836
14 78 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 09.39 830
15 88 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.70 769
16 22 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.79 752
120 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 DNF

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 7.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.81 950
2 42 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 8 09.02 906
3 130 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.09 891
4 122 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 09.10 889
5 4 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.14 881
6 116 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.23 862
7 40 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 11.92 395
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 7.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.05 900
2 123 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.34 840
3 113 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.45 818
4 103 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.69 771
5 77 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.79 752
6 34 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.80 750
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 7.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 56 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.51 806
2 109 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.61 787
3 41 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.75 759
4 91 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 3 09.85 740
5 105 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.87 737
6 51 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.93 725
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.81 950
2 42 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 8 09.02 906
3 57 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.05 900
4 130 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.09 891
5 122 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 09.10 889
6 4 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.14 881
7 116 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.23 862
8 123 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.34 840
9 113 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.45 818
10 56 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.51 806
11 109 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.61 787
12 103 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.69 771
13 41 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.75 759
14 77 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.79 752
15 34 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.80 750
16 91 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 3 09.85 740
17 105 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.87 737
18 51 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.93 725
19 40 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 11.92 395

skok vysoký - Muži

Muži A (so, 8.2.2020 - 17:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.741.771.801.831.861.891.921.951.982.012.042.072.10 Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 7 2.01 --OOOOOXXOXOOXXX 813
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 9 2.01 ----OOOOXOXXOXXX 813
3 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 5 1.98 --O-O-OXOXXOXXX 785
4 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 11 1.95 -OXOOOXOOXO-XXX 758
5 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 2 1.92 -O-OXOXOOXXX 731
6 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 6 1.92 --XOOXOXOOXXX 731
7 Reinis KregersReinis Kregers
LatviaLatvia
92 8 1.92 ----XOXOXOXXX 731
8 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 10 1.92 ----O-XXOXXX 731
9 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 3 1.83 OXOOXXOXXX 653
10 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1 1.80 --O-XXX 627
11 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 4 1.80 -XXOOXXX 627
Celkem 11 závodníků
Muži B (so, 8.2.2020 - 17:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.591.621.651.681.711.741.771.801.831.86 Body
1 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 7 1.83 ---OOXOOOXOXXX 653
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5 1.80 --O-OXOXOOXXX 627
3 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 3 1.80 OOOOXXOOXXOOXXX 627
4 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 4 1.74 OOOXXOXOXXOXXX 577
5 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 6 1.68 -XOXOOXXX 528
6 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 2 1.62 OOXXX 480
Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 1 DNS
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Junioři

Junioři A (so, 8.2.2020 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.982.01 Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 1.98 ------O-XOO-XXOXXOXXX 785
2 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6 1.92 ------O-XXOXO-XX- 731
3= Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1 1.83 --XOOOOXOXOXXX 653
3= Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 2 1.83 --XOOOOXOXOXXX 653
5 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 5 1.83 ---O-OXOXXOXXX 653
6 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 4 1.80 --OOXO-XOXXX 627
7 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 1.77 ---O-XOXXX 602
Celkem 7 závodníků
Junioři B (so, 8.2.2020 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80 Body
1 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 8 1.77 --OOOOOXXOXXOXXX 602
2 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6 1.74 --OOOOXOOXXX 577
3 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5 1.71 O-OXOOXOOXXX 552
4 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 7 1.71 ---OOOXOXXX 552
5 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3 1.68 -O-OOOXXX 528
6 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 1.62 OOXOOXXX 480
7 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 2 1.53 OXXX 411
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

Dorostenci A (so, 8.2.2020 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.621.651.681.711.741.771.801.831.861.89 Body
1 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4 1.86 -O-OXOOOXOXXOXXX 679
2 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1 1.83 -O-OOOOOXXX 653
3 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 5 1.83 -O-XOOXOXOXOXXX 653
4 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 1.80 -O-OOOXXOXXX 627
5 Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 2 1.71 -OOXOXXX 552
Celkem 5 závodníků
Dorostenci B (so, 8.2.2020 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80 Body
1 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 6 1.77 -----O-OOXOOXXX 602
2 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 5 1.74 -O-XOOOXXOXXOXXOOXXX 577
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 7 1.68 -----OOOXXX 528
4 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 8 1.65 ----XO-OXXX 504
5 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4 1.65 -O-OXOXXOOXXX 504
6 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 2 1.65 -OOOOOXXOXXX 504
7 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 3 1.65 OOOXOOOXXOXXX 504
8 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 1 1.53 OOOXXX 411
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žáci

(pá, 7.2.2020 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.411.441.471.501.531.561.591.621.651.68 Body
1 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 11 1.65 --OOOOOOXXOXXX 504
2 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1 1.65 OOXOOOXXOXOXOXXOXXX 504
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 7 1.62 OOOXOOOOXOXXX 480
4 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 12 1.62 O-OXOOXOOXXOXXX 480
5 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 13 1.59 -XOXOXXOXOXOXOXXX 457
6 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 1.59 OOOXOOXOXXOXXX 457
7 Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 16 1.59 -OOXOXOXXOXXOXXX 457
8 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 8 1.56 OOOOXXOXOXXX 434
9= Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 9 1.53 O-XOOXOXXX 411
9= Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 15 1.53 O-XOOXOXXX 411
11 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 14 1.53 OOOXXOXXOXXX 411
12 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 6 1.50 OOXOOXXX 389
13 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 3 1.50 OXOXOXOXXX 389
14 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2 1.47 OXOOXXX 367
15 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 10 1.47 OXXOXXOXXX 367
16 Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 4 1.44 XOOXXX 345
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ženy

Ženy A (so, 8.2.2020 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.83 Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 4 1.80 ----OOOXOOXXOXXOXXX 978
2 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovakiaSlovakia
88 6 1.77 ----OXOOOXXOOXXX 941
3 Jana NovotnáJana Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 3 1.71 --OOOOOOXXX 867
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 2 1.71 -OOOOOOXOXXX 867
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 1 1.68 -OOOXOXXOOXXX 830
6 Lucia MokrášováLucia Mokrášová
SlovakiaSlovakia
94 5 1.65 OOOOOOXXX 795
Celkem 6 závodníků
Ženy B (so, 8.2.2020 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.441.471.501.531.561.591.621.651.68 Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 5 1.62 O-OOOOOXXX 759
2 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 6 1.62 -OOOOOXOXXX 759
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 1.59 OOXOOXOXXOXXX 724
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 3 1.59 OOXOOXXOXXOXXX 724
5 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 4 1.56 OOXOOXOXXX 689
6 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 1 1.44 OXXX 555
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Juniorky

Juniorky A (so, 8.2.2020 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80 Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5 1.80 ---OOOOOOXOXXO 978
2= Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 4 1.68 O-OOOXXOOXXX 830
2= Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 3 1.68 O-OOOXXOOXXX 830
4 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1 1.65 OOOOXXOXOXXX 795
5 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 2 1.56 -OOXXX 689
Celkem 5 závodníků
Juniorky B (so, 8.2.2020 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.441.471.501.531.561.591.621.651.68 Body
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 5 1.65 OOOOOOXOOXXX 795
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 10 1.62 -OOOOOOXXX 759
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 11 1.62 -O-OOXOXOXXX 759
4 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 1 1.62 OOOOXXOOXOXXX 759
5 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 8 1.62 -XOXOOXOXOXXOXXX 759
6 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 4 1.59 OOOXOOXXOXXX 724
7= Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 6 1.53 -OXOOXXX 655
7= Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 7 1.53 -OXOOXXX 655
7= Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 9 1.53 -OXOOXXX 655
10 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 1.53 OOOXOXXX 655
11 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 3 1.47 XXOOXXX 588
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(pá, 7.2.2020 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.77 Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 16 NL 1.74 ---O-OOOOXOOOOXXX 903
2 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 17 1.65 --OOOXOOOXOXOXXX 795
3 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 15 1.62 --O-OXOXOOOXXX 759
4 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 5 1.62 OOOOOOOOXOXXX 759
5 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 12 1.62 -OOOOXOXOOXOX 759
6 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 13 1.59 -OOOXOXOOXOXXX 724
7 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 14 1.56 ---OOOXOXXX 689
8 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4 1.56 OOOXOXXOXXOXOXXX 689
9 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 11 1.53 -O-OOOXXX 655
10 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 18 1.53 ---OXOOXXX 655
11 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 6 1.53 OOOOOXOXXX 655
12 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 3 1.50 OOOXOOXXX 621
13 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 10 1.50 -XOOXOXOXXX 621
14 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 8 1.50 OOXOOXXOXXX 621
15 Natálie KováčováNatálie Kováčová
AC PardubiceAC Pardubice
03 2 1.47 OXOOOXXX 588
16 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 7 1.47 OXOOXXOXXX 588
Marina KollárMarina Kollár
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 9 DNS
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 7.2.2020 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.71 Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 18 1.68 ---OOOOOXOXOXOXXOOXXX 830
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 17 1.65 -O-O-OXOOXOXXOOXXOXXX 795
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 19 1.62 ---OOOOOOXOXXOXXX 759
4 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 14 1.56 --OOOOXOOXXOXXX 689
5 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 16 1.53 --O-OOOXOXXX 655
6 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 13 1.53 OOOOXXOOXXOXOXXX 655
7 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 15 1.53 -XOOOOOOXXOXXX 655
8 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 9 1.50 O-OOOOOXXX 621
9 Karolína JarošováKarolína Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 6 1.50 O-OOXOOOXXX 621
10 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 11 1.50 O-XOXOOOXOXXX 621
11 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4 1.47 OOOOOOXXX 588
12 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 12 1.47 OOXOXOXXOOXXX 588
13 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 3 1.47 OOOXOOXOXXX 588
14 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 10 1.47 OOXOOXXOXXOXXX 588
15 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 7 1.44 OOOXXOXOXXX 555
16 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov...
06 20 1.41 OOOOXXX 523
17 Stella BohmováStella Bohmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5 1.41 OOXOXXOXXX 523
18= Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 8 1.38 XOXOXOXXX 491
18= Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2 1.38 XOXOXOXXX 491
Celkem 19 závodníků

skok o tyči - Muži

Muži A (ne, 9.2.2020 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4.004.104.204.304.404.504.604.704.804.905.005.105.205.30 Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 6 5.20 -------O-XOXOOOXXX 972
2 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 8 4.90 ----O--O-O-XXX 880
3 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 4 4.70 --XOOXOOXOXXOX 819
4 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 5 4.60 ----OOOX- 790
5 Reinis KregersReinis Kregers
LatviaLatvia
92 7 4.60 --OOOOXOXXX 790
6 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 2 4.50 O-OOOOXXX 760
7 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1 4.40 O-O-XXOXXX 731
8 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 3 4.20 OOOXXX 673
Celkem 8 závodníků
Muži B (ne, 9.2.2020 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.10 Body
1 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 5 4.00 --O-OOOOXXOXXOXXX 617
2 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 4 3.80 ---XOOOXXOOXXX 562
3 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 3 3.70 -XXOO-OXXOOXXX 535
4 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 6 3.50 ---XOXOXXX 482
5 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 3.40 OOOOXXX 457
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 3.40 OOOXXOXXX 457
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 8 DNS
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 7 NM
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Junioři

Junioři A (ne, 9.2.2020 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.70 Body
1 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 11 4.60 ---------XO-XOOXXX 790
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 9 4.50 ------OOOOOXXOXXX 760
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 8 4.20 ----OOOOXXOXXX 673
4 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 3.90 XOOOOXOOXXX 590
5 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5 3.90 --OXXOOXOXXX 590
6= Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 6 3.80 OOOOOXXX 562
6= Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1 3.80 OOOOOXXX 562
8= Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 3 3.80 OXOXOOXOXXX 562
8= Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 2 3.80 OXOXOOXOXXX 562
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 7 DNS
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 10 DNS
Celkem 11 závodníků
Junioři B (ne, 9.2.2020 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.802.903.003.103.203.303.403.503.60 Body
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 3.50 ---O-OOXOXXX 482
2 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1 3.40 -O-XOOOXOXXX 457
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 2 DQ
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

Dorostenci A (ne, 9.2.2020 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.704.804.90 Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3 4.60 ------OOOXXOOOXOXXX 790
2 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 4.40 ----O-OOOXXOOXXX 731
Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 1 DNS
Celkem 3 závodníků
Dorostenci B (ne, 9.2.2020 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.20 Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 5 4.10 -------XXO-XXOXOOXOXOOXXOXOXXX 645
2 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 9 3.70 -------O-O-OOXXX 535
3 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 4 3.50 --O--O-OOXOOXXX 482
4= Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 3 3.50 -----OXOXOOXXOOXXX 482
4= Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 8 3.50 -----OXOXOOXXOOXXX 482
6 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1 3.10 O-OOOOOXXX 381
7 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 2.50 XO-XXX 242
Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 7 DNS
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 6 NM
Poznámky/pokusy:
" Závodník Adam Havlíček (SPTRE) ošetřen lékařem závodu pro tržnou ránu na pravém stehně. I přes zranění v závodě pokračuje.
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 8.2.2020 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.80 Body
1 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 16 3.60 --------O--O-OXO-XXX 509
2 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 15 3.50 --------OXOOOXOOXXX 482
3 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 12 3.10 --O-OOOOOXOXXX 381
4 Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 13 3.00 ---OOOOOOXXX 357
5 Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 5 3.00 OO-OXOOOXOOXXX 357
6 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 9 2.90 O-OXOOOOOXXX 333
7 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3 2.90 O-O-OOOXXOXXX 333
8 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 6 2.80 OOXOOXOOOXXX 309
9 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 2.70 O-O-XOOXXX 286
10 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 10 2.70 --O-XXOXOXXX 286
11 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 7 2.60 OOOOXOXXX 264
12 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 11 2.60 -XXOOOXXOXXX 264
13 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 4 2.50 OOOXOXXX 242
14 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 14 2.40 O-XOXXX 220
15 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 8 2.20 XOXXX 179
Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 2 NM
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 8.2.2020 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 17 7.28 7.287.027.137.28 881
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 16 7.12 7.117.12X7.12 842
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 18 7.09 7.09XX7.09 835
4 Reinis KregersReinis Kregers
LatviaLatvia
92 15 6.89 6.89X6.826.89 788
5 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 14 6.89 5.306.786.896.89 788
6 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 13 6.83 6.616.836.576.83 774
7 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 10 6.74 6.526.616.746.74 753
8 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 5 6.67 XX6.676.67 736
9 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 8 6.54 6.266.546.406.54 707
10 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12 6.53 6.326.536.316.53 704
11 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 6 6.46 6.326.336.466.46 688
12 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 3 6.44 6.44XX6.44 684
13 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 9 6.37 6.276.376.216.37 668
14 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 2 6.32 XX6.326.32 657
15 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1 6.13 6.136.04X6.13 615
16 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 7 6.04 6.045.895.916.04 595
17 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 4 5.58 5.58XX5.58 498
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 11 NM
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 8.2.2020 - 11:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 14 7.24 X7.24X7.24 871
2 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 9 6.85 6.526.636.856.85 778
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 13 6.81 6.336.814.786.81 769
4 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 15 6.65 6.656.59X6.65 732
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 8 6.62 6.19X6.626.62 725
6 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 6 6.44 6.256.446.366.44 684
7 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 6.39 XX6.396.39 673
8 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 12 6.36 X6.36X6.36 666
9 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 10 6.34 6.276.345.876.34 661
10 Václav Chudomel