výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (7. - 9. 2. 2020)
Skok vysoký - Muži (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 2.01 813
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 911027 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2.01 813
3 Vít MolvaVít Molva 950820 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.98 785
Skok vysoký - Muži (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1.83 653
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.80 627
3 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 990621 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1.80 627
Skok vysoký - Junioři (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.98 785
2 František DoubekFrantišek Doubek 020404 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1.92 731
3= Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.83 653
3= Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 011009 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1.83 653
Skok vysoký - Junioři (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav ChudomelVáclav Chudomel 010528 AC PardubiceAC Pardubice 1.77 602
2 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 021219 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1.74 577
3 Adam ŽákAdam Žák 020926 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1.71 552
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KozaTomáš Koza 040806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.86 679
2 František BuchaFrantišek Bucha 030210 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1.83 653
3 Jakub ŠafářJakub Šafář 040127 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1.83 653
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 030424 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.77 602
2 Petr StránskýPetr Stránský 030604 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1.74 577
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 030128 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.68 528
Skok vysoký - Žáci (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip SvobodaFilip Svoboda 050214 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1.65 504
2 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 050815 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.65 504
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1.62 480
Skok vysoký - Ženy (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.80 978
2 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 881108 SlovakiaSlovakia 1.77 941
3 Jana NovotnáJana Novotná 995126 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.71 867
Skok vysoký - Ženy (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 006214 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1.62 759
2 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 005623 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1.62 759
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 995906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.59 724
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.80 978
2= Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 016030 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.68 830
2= Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1.68 830
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 015827 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.65 795
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 015328 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.62 759
3 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 015430 AC PardubiceAC Pardubice 1.62 759
Skok vysoký - Dorostenky (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 035415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika NL 1.74 903
2 Simona RučováSimona Ručová 045409 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1.65 795
3 Eliška ČervenáEliška Červená 045317 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1.62 759
Skok vysoký - Žákyně (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 ASK BlanskoASK Blansko 1.68 830
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 055311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1.65 795
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková 066129 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1.62 759
Skok o tyči - Muži (neděle, 9.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 5.20 972
2 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.90 880
3 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4.70 819
Skok o tyči - Muži (neděle, 9.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vít MolvaVít Molva 950820 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4.00 617
2 Petr JindřichPetr Jindřich 880426 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3.80 562
3 Radek HykešRadek Hykeš 900903 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3.70 535
Skok o tyči - Junioři (neděle, 9.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 011009 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4.60 790
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 AC PardubiceAC Pardubice 4.50 760
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4.20 673
Skok o tyči - Junioři (neděle, 9.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták 020203 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.50 482
2 Adam ŽákAdam Žák 020926 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3.40 457
Skok o tyči - Dorostenci (neděle, 9.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 040127 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4.60 790
2 Tomáš KozaTomáš Koza 040806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4.40 731
Skok o tyči - Dorostenci (neděle, 9.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 040803 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4.10 645
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 041028 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3.70 535
3 Cyril ŽeravaCyril Žerava 030315 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3.50 482
Skok o tyči - Žáci (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan KrčekJan Krček 050401 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.60 509
2 Martin BuchtaMartin Buchta 060208 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3.50 482
3 Filip SvobodaFilip Svoboda 050214 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3.10 381
Skok daleký - Muži (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 911027 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7.28 881
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 7.12 842
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7.09 835
Skok daleký - Junioři (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 020404 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7.24 871
2 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6.85 778
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.81 769
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František BuchaFrantišek Bucha 030210 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6.63 727
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 041028 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6.55 709
3 Jakub ŠafářJakub Šafář 040127 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6.47 691
Skok daleký - Žáci (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip SvobodaFilip Svoboda 050214 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6.35 664
2 Roman KadavýRoman Kadavý 051117 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.04 595
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5.92 569
Skok daleký - Ženy (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 881108 SlovakiaSlovakia 6.34 956
2 Jana NovotnáJana Novotná 995126 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6.16 899
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5.99 846
Skok daleký - Juniorky (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6.02 856
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 015430 AC PardubiceAC Pardubice 5.74 771
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5.46 688
Skok daleký - Dorostenky (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.65 744
2 Natálie OlivováNatálie Olivová 035415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.46 688
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová 035101 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5.43 680
Skok daleký - Žákyně (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 055205 ASK BlanskoASK Blansko 5.50 700
2 Viktorie JánskáViktorie Jánská 065807 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.46 688
3 Karolína LackováKarolína Lacková 065424 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 5.41 674
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 045224 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 12.55 698
2 Eliška ČervenáEliška Červená 045317 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 11.45 625
3 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 035704 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.24 611
Vrh koulí 3kg - Žákyně (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu 055124 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.68 574
2 Adéla HanákováAdéla Hanáková 066129 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.51 563
3 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 055122 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.10 536
Vrh koulí 4kg - Žáci (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktor VacekViktor Vacek 050103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.86 598
2 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 050815 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.60 582
3 Filip SvobodaFilip Svoboda 050214 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11.44 572
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 940327 SlovakiaSlovakia 12.41 688
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.29 680
3 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 881108 SlovakiaSlovakia 11.85 651
Vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11.84 651
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 015303 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.70 641
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.35 618
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Cyril ŽeravaCyril Žerava 030315 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14.82 779
2 František BuchaFrantišek Bucha 030210 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 13.95 725
3 Petr StránskýPetr Stránský 030604 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.82 717
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 020404 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 14.10 734
2 Roman BašeRoman Baše 011015 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.04 609
3 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 011009 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.10 552
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 911027 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 15.00 790
2 Pavel KrejčaPavel Krejča 930107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.22 742
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13.87 720