výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (7. - 9. 2. 2020)

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 60 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:25.78 747
2 52 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:31.82 670
3 23 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 2:36.03 619
4 49 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:40.09 572
5 106 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 2:40.38 569
6 138 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 2:41.19 559
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20060Gieselová Michaela (AKLOL)32.56
40060Gieselová Michaela (AKLOL)1:08.10
60060Gieselová Michaela (AKLOL)1:46.74
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 135 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 4 2:16.79 868
2 132 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:20.41 818
3 129 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:20.82 812
4 37 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:24.55 763
5 136 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 6 2:27.38 726
131 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200135Vadlejch Lucia (SVK)30.44
400135Vadlejch Lucia (SVK)1:06.87
600135Vadlejch Lucia (SVK)1:42.53
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 135 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 4 2:16.79 868
2 132 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:20.41 818
3 129 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:20.82 812
4 37 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:24.55 763
5 60 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:25.78 747
6 136 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 SlovakiaSlovakia 6 2:27.38 726
7 52 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:31.82 670
8 23 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 2:36.03 619
9 49 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:40.09 572
10 106 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 2:40.38 569
11 138 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 2:41.19 559
131 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNS

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 8.2.2020 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:21.71 800
2 50 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:29.16 703
3 64 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:34.23 641
4 17 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:39.07 584
5 27 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:41.05 561
6 83 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:52.48 438
30 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20053Navrátilová Barbora (SLAPR)32.74
40053Navrátilová Barbora (SLAPR)1:09.09
60053Navrátilová Barbora (SLAPR)1:46.34
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 8.2.2020 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 48 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:25.73 747
2 65 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:25.92 745
3 19 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:29.39 701
4 74 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:31.11 679
5 28 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:32.25 665
6 86 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:33.78 646
7 61 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:33.91 645
140 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20048Dorňáková Nikita Gabriela (SLAPR)33.96
40048Dorňáková Nikita Gabriela (SLAPR)1:11.11
60048Dorňáková Nikita Gabriela (SLAPR)1:48.74
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:21.71 800
2 48 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:25.73 747
3 65 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:25.92 745
4 50 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:29.16 703
5 19 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:29.39 701
6 74 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:31.11 679
7 28 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:32.25 665
8 86 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:33.78 646
9 61 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:33.91 645
10 64 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:34.23 641
11 17 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:39.07 584
12 27 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:41.05 561
13 83 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:52.48 438
30 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 DNS
140 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNF

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 7.2.2020 - 18:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 18 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:26.04 743
2 127 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:27.83 720
3 88 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:32.11 667
4 22 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:32.22 665
5 126 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:41.31 558
6 39 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:44.52 522
7 96 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 3:00.12 364
8 78 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 3:13.92 247
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200126Dobešová Klára (SUMPE)32.23
40018Kováčová Natálie (ACPAR)1:11.24
60018Kováčová Natálie (ACPAR)1:49.41
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 7.2.2020 - 18:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 117 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 2:24.57 762
2 90 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:25.45 751
3 115 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:25.55 750
4 84 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:29.35 701
5 10 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 2:37.23 605
6 102 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:41.33 558
125 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200117Nechanická Jessica (NPAKA)33.21
400117Nechanická Jessica (NPAKA)1:08.53
600117Nechanická Jessica (NPAKA)1:47.45
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 117 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 2:24.57 762
2 90 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:25.45 751
3 115 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:25.55 750
4 18 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:26.04 743
5 127 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:27.83 720
6 84 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:29.35 701
7 88 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 2:32.11 667
8 22 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:32.22 665
9 10 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 2:37.23 605
10 126 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:41.31 558
11 102 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:41.33 558
12 39 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:44.52 522
13 96 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 3:00.12 364
14 78 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 3:13.92 247
125 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 7.2.2020 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 51 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:21.73 800
2 109 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:25.89 745
3 34 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:35.11 630
4 41 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 2:38.53 590
5 40 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:41.07 561
6 113 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:47.91 486
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20041Bezdíčková Dominika (BLANS)32.65
40041Bezdíčková Dominika (BLANS)1:08.05
60051Jarošová Karolína (SLAPR)1:45.08
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 7.2.2020 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 103 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:22.31 792
2 105 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 2:28.63 710
3 56 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:29.27 702
4 116 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:31.49 674
5 124 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:32.87 657
6 91 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 3 2:49.24 472
4 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200103Kumstátová Pavla (LIAZJ)33.58
400103Kumstátová Pavla (LIAZJ)1:08.57
600103Kumstátová Pavla (LIAZJ)1:46.95
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 7.2.2020 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 57 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:30.66 685
2 42 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 2:36.53 613
3 130 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:46.42 501
4 36 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:48.04 484
5 122 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 2:48.17 483
6 77 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:56.34 400
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20057Tkáčová Adéla (AKEZK)33.99
40057Tkáčová Adéla (AKEZK)1:11.83
60057Tkáčová Adéla (AKEZK)1:50.27
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 51 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:21.73 800
2 103 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:22.31 792
3 109 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:25.89 745
4 105 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 2:28.63 710
5 56 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:29.27 702
6 57 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:30.66 685
7 116 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:31.49 674
8 124 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:32.87 657
9 34 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:35.11 630
10 42 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 2:36.53 613
11 41 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 2:38.53 590
12 40 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:41.07 561
13 130 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:46.42 501
14 113 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:47.91 486
15 36 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:48.04 484
16 122 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 2:48.17 483
17 91 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 3 2:49.24 472
18 77 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:56.34 400
4 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS