Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha - Stromovka (7. - 9. 2. 2020)

vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 7.2.2020 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 14 11.86 11.0611.1711.8611.86 598
2 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 13 11.60 11.2811.5211.6011.60 582
3 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 11 11.44 10.8009.7411.4411.44 572
4 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 16 11.32 11.3211.00X11.32 565
5 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 15 11.28 09.7011.2810.3211.28 563
6 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 10 10.46 10.4610.0209.9310.46 513
7 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 9 10.35 10.3508.8709.8210.35 507
8 Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 12 10.05 10.0509.6509.9310.05 489
9 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 8 09.83 08.6909.8309.8109.83 475
10 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 7 09.79 09.7908.6708.1709.79 473
11 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 6 09.76 09.6809.5509.7609.76 471
12 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 5 09.40 08.7309.0709.4009.40 450
13 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1 09.26 07.1108.7909.2609.26 441
14 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 2 09.06 08.7208.4709.0609.06 429
15 Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 3 08.85 08.7608.4608.8508.85 417
16 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 4 08.75 07.9808.7508.1608.75 411
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 8.2.2020 - 15:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucia MokrášováLucia Mokrášová
SlovakiaSlovakia
94 12 12.41 12.41X11.9712.41 688
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 9 12.29 11.9712.2812.2912.29 680
3 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovakiaSlovakia
88 11 11.85 10.8011.8511.6411.85 651
4 Jana NovotnáJana Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 10 11.58 10.6411.3911.5811.58 633
5 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 7 11.13 11.1310.2410.0911.13 604
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 4 11.04 10.7410.7511.0411.04 598
7 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 8 10.78 10.78X10.4410.78 581
8 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 6 09.96 08.7109.9609.8109.96 527
9 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 5 09.42 09.1009.4208.4909.42 492
10 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3 09.02 08.8708.8309.0209.02 465
11 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 1 08.64 08.5108.3408.6408.64 441
12 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 2 08.40 08.2608.4007.7308.40 425
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 8.2.2020 - 14:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon h
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 15 11.84 11.3111.4711.8411.84 651
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 16 11.70 11.7011.5311.6711.70 641
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 13 11.35 11.3510.1110.1311.35 618
4 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11 11.17 11.1710.8110.4911.17 606
5 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 12 10.52 09.88X10.5210.52 564
6 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 14 10.24 09.9610.2410.0510.24 545
7 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 8 10.21 09.1110.2109.6810.21 543
8 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 7 09.63 09.6309.1309.1309.63 505
9 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 9 09.57 08.9609.0209.5709.57 501
10 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 10 09.55 09.5509.2609.1809.55 500
11 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 3 09.40 08.7509.3309.4009.40 490
12 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 09.23 08.89X09.2309.23 479
13 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 4 09.14 09.1408.50X09.14 473
14 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 6 08.85 08.67X08.8508.85 454
15 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 08.00 08.0007.4107.4608.00 399
16 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 07.97 X07.9707.6707.97 397
Celkem 16 závodníků