výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi

Praha - Stromovka (9. 2. 2020)

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 9.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 252 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 16:48.95
2 240 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 16:50.23
3 228 Filip KlazarFilip Klazar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 17:12.90
4 227 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 18:10.92
5 219 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 19:03.00
6 225 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 7 19:59.98
7 226 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 20:03.38
8 234 David ZedníkDavid Zedník 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 20:17.87
229 Matěj PitákMatěj Piták 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 DQ
Poznámky:
1000 m - 229 - 5:48.39 2000 m - 229 - 11:18.25 Závodník Piták byl diskvalifikován dle pravidla 230.7a)
Celkem 9 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 9.2.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 216 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 15:27.50
2 250 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 16:40.02
3 217 Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 17:03.57
4 212 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15 17:11.78
5 235 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17 17:19.71
6 237 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16 17:46.95
7 209 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 14 18:09.57
Celkem 7 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 9.2.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 202 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 16:34.24
2 249 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 17:01.10
3 211 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 17:04.12
4 236 Rozálie DrobníkováRozálie Drobníková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 17:23.15
5 224 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 17:23.51
6 247 Hana KopelováHana Kopelová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 18:14.77
7 231 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 18:19.43
242 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 DNF
214 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 DNF
Poznámky:
1000 m - 216 - 4:56.94 2000 m - 216 - 10:03.34
Celkem 9 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 9.2.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 218 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 15:44.83
2 232 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 16:18.89
3 251 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 17:56.21
4 241 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 18:51.02
5 243 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 18:54.93
6 200 Alžběta FranklováAlžběta Franklová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 19:16.58
7 244 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 19:26.92
8 220 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 19:41.23
9 248 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 20:35.75
10 230 Eliška BuďárkováEliška Buďárková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10 22:42.25
201 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 DNF
239 Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 TJ RumburkTJ Rumburk 2 DQ
Poznámky:
1000 m - 218 - 4:58.50 2000 m - 218 - 10:09.94 Závodnice Veselková byla diskvalifikována dle pravidla 230.7a)
Celkem 12 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 9.2.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 238 Petr DušekPetr Dušek 01 TJ RumburkTJ Rumburk 12 25:38.96
222 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 DQ
Poznámky:
Závodník Kaštovský byl diskvalifikován dle pravidla 230.7a)
Celkem 2 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 9.2.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 207 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23:33.78
2 223 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 24:47.12
3 253 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 25:47.44
4 213 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 26:39.81
5 204 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 27:22.44
6 205 Matěj ŠturmaMatěj Šturma 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 32:30.92
Celkem 6 závodníků