Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale
Ostrava - Vítkovice (15. - 16. 2. 2020)60 m - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 11:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 313 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 06.93 | Q | 0.115 | |||||||||||
2 | 250 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | PB 07.03 | Q | 0.138 | |||||||||||
3 | 426 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 3 | 07.07 | q | 0.143 | |||||||||||
4 | 535 | Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný | 02 | TJ Sokol Milevsko | 7 | PB 07.15 | 0.156 | ||||||||||||
5 | 262 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | PB 07.17 | 0.127 | ||||||||||||
6 | 82 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 07.21 | 0.173 | ||||||||||||
7 | 715 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 07.25 | 0.122 | ||||||||||||
8 | 143 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 07.27 | 0.173 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 11:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 261 | Eduard KubelíkEduard Kubelík | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | PB 06.91 | Q | 0.147 | |||||||||||
2 | 228 | Daniel NevrlaDaniel Nevrla | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | PB 07.00 | Q | 0.146 | |||||||||||
3 | 525 | Jiří ŠámalJiří Šámal | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | PB 07.13 | 0.138 | ||||||||||||
4 | 7 | Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec | 01 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 07.15 | 0.154 | ||||||||||||
5 | 180 | Pavel MartínekPavel Martínek | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 07.22 | 0.147 | ||||||||||||
6 | 588 | Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 07.29 | 0.156 | ||||||||||||
28 | Tomáš TláskalTomáš Tláskal | 01 | AC Čáslav z.s. | 5 | DQ 16.8 | -0.061 | |||||||||||||
509 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | DNF | 0.190 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 11:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 523 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 06.92 | Q | 0.142 | |||||||||||
2 | 643 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 06.98 | Q | 0.161 | |||||||||||
3 | 80 | Kryštof JelínekKryštof Jelínek | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | PB 06.99 | q | 0.133 | |||||||||||
4 | 145 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | PB 07.10 | 0.196 | ||||||||||||
5 | 274 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | PB 07.12 | 0.125 | ||||||||||||
6 | 674 | Justin DutellyJustin Dutelly | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.29 | 0.162 | ||||||||||||
7 | 645 | Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 7 | 07.31 | 0.133 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 261 | Eduard KubelíkEduard Kubelík | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | PB 06.91 | Q | 0.147 |
2 | 523 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 06.92 | Q | 0.142 |
3 | 313 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 06.93 | Q | 0.115 |
4 | 643 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 06.98 | Q | 0.161 |
5 | 80 | Kryštof JelínekKryštof Jelínek | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | PB 06.99 | q | 0.133 |
6 | 228 | Daniel NevrlaDaniel Nevrla | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | PB 07.00 | Q | 0.146 |
7 | 250 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | PB 07.03 | Q | 0.138 |
8 | 426 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 3 | 07.07 | q | 0.143 |
9 | 145 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | PB 07.10 | 0.196 | |
10 | 274 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 6 | PB 07.12 | 0.125 | |
11 | 525 | Jiří ŠámalJiří Šámal | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | PB 07.13 | 0.138 | |
12 | 7 | Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec | 01 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 07.15 | 0.154 | |
13 | 535 | Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný | 02 | TJ Sokol Milevsko | 7 | PB 07.15 | 0.156 | |
14 | 262 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | PB 07.17 | 0.127 | |
15 | 82 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 07.21 | 0.173 | |
16 | 180 | Pavel MartínekPavel Martínek | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 07.22 | 0.147 | |
17 | 715 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 07.25 | 0.122 | |
18 | 143 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 07.27 | 0.173 | |
19 | 674 | Justin DutellyJustin Dutelly | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.29 | 0.162 | |
20 | 588 | Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 07.29 | 0.156 | |
21 | 645 | Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 7 | 07.31 | 0.133 | |
28 | Tomáš TláskalTomáš Tláskal | 01 | AC Čáslav z.s. | 5 | DQ 16.8 | -0.061 | ||
509 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | DNF | 0.190 |
60 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 15.2.2020 - 13:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 313 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 06.89 | 0.119 | ||||||||||||
2 | 261 | Eduard KubelíkEduard Kubelík | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | =PB 06.91 | 0.135 | ||||||||||||
3 | 523 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 06.96 | 0.148 | ||||||||||||
4 | 80 | Kryštof JelínekKryštof Jelínek | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | PB 06.98 | 0.157 | ||||||||||||
5 | 228 | Daniel NevrlaDaniel Nevrla | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | PB 06.98 | 0.143 | ||||||||||||
6 | 426 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 1 | PB 07.00 | 0.134 | ||||||||||||
7 | 250 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | =PB 07.03 | 0.158 | ||||||||||||
643 | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 285 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | NL 06.97 | Q | 0.159 | |||||||||||
2 | 380 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.23 | Q | 0.152 | |||||||||||
3 | 326 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 03 | SK Jeseniova | 6 | 07.27 | 0.166 | ||||||||||||
4 | 524 | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 07.29 | 0.176 | ||||||||||||
5 | 409 | Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | 07.32 | 0.151 | ||||||||||||
6 | 486 | Dominik MarkvartDominik Markvart | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 7 | 07.36 | 0.176 | ||||||||||||
7 | 625 | Karel JarešKarel Jareš | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 07.47 | 0.143 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 305 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 5 | PB 07.05 | Q | 0.164 | |||||||||||
2 | 293 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 07.06 | Q | 0.142 | |||||||||||
3 | 447 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 07.26 | 0.183 | ||||||||||||
4 | 619 | David KurfürstDavid Kurfürst | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 07.28 | 0.167 | ||||||||||||
5 | 208 | Casey Constantine LongCasey Constantine Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | =SB 07.31 | 0.172 | ||||||||||||
6 | 526 | Vít VinduškaVít Vinduška | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 07.35 | 0.128 | ||||||||||||
174 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 8 | DQ 16.8 | -0.137 | |||||||||||||
624 | Marek ChvátalMarek Chvátal | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 492 | Matouš BudigMatouš Budig | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 4 | PB 07.00 | Q | 0.148 | |||||||||||
2 | 379 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | PB 07.11 | Q | 0.160 | |||||||||||
3 | 141 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | PB 07.14 | q | 0.144 | |||||||||||
4 | 516 | Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 07.23 | q | 0.175 | |||||||||||
5 | 626 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | SB 07.26 | 0.143 | ||||||||||||
6 | 328 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | SK Jeseniova | 7 | 07.28 | 0.148 | ||||||||||||
7 | 570 | Tomáš NeufussTomáš Neufuss | 04 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | PB 07.30 | 0.119 | ||||||||||||
8 | 43 | Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 07.35 | 0.132 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 285 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | NL 06.97 | Q | 0.159 |
2 | 492 | Matouš BudigMatouš Budig | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 4 | PB 07.00 | Q | 0.148 |
3 | 305 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 5 | PB 07.05 | Q | 0.164 |
4 | 293 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 07.06 | Q | 0.142 |
5 | 379 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | PB 07.11 | Q | 0.160 |
6 | 141 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | PB 07.14 | q | 0.144 |
7 | 516 | Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 07.23 | q | 0.175 |
8 | 380 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.23 | Q | 0.152 |
9 | 626 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | SB 07.26 | 0.143 | |
10 | 447 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 07.26 | 0.183 | |
11 | 326 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 03 | SK Jeseniova | 6 | 07.27 | 0.166 | |
12 | 328 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | SK Jeseniova | 7 | 07.28 | 0.148 | |
13 | 619 | David KurfürstDavid Kurfürst | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 07.28 | 0.167 | |
14 | 524 | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 07.29 | 0.176 | |
15 | 570 | Tomáš NeufussTomáš Neufuss | 04 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | PB 07.30 | 0.119 | |
16 | 208 | Casey Constantine LongCasey Constantine Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 2 | =SB 07.31 | 0.172 | |
17 | 409 | Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | 07.32 | 0.151 | |
18 | 43 | Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 07.35 | 0.132 | |
19 | 526 | Vít VinduškaVít Vinduška | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 07.35 | 0.128 | |
20 | 486 | Dominik MarkvartDominik Markvart | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 7 | 07.36 | 0.176 | |
21 | 625 | Karel JarešKarel Jareš | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 07.47 | 0.143 | |
174 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 8 | DQ 16.8 | -0.137 | ||
624 | Marek ChvátalMarek Chvátal | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | DNS |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 15.2.2020 - 13:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 492 | Matouš BudigMatouš Budig | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5 | =NL 06.98 | 0.183 | ||||||||||||
2 | 285 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | =NL 06.98 | 0.146 | ||||||||||||
3 | 379 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | PB 07.01 | 0.149 | ||||||||||||
4 | 305 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 3 | 07.06 | 0.147 | ||||||||||||
5 | 141 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | PB 07.08 | 0.130 | ||||||||||||
6 | 293 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 07.17 | 0.131 | ||||||||||||
7 | 516 | Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | PB 07.19 | 0.143 | ||||||||||||
8 | 380 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.24 | 0.172 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 15.2.2020 - 13:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 637 | Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | NL 07.53 | 0.139 | ||||||||||||
2 | 156 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | =PB 07.60 | 0.159 | ||||||||||||
3 | 243 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | Atletický klub Sokolov, spolek | 1 | PB 07.61 | 0.106 | ||||||||||||
4 | 67 | Pavla KvasničkováPavla Kvasničková | 01 | AC Pardubice | 5 | 07.65 | 0.137 | ||||||||||||
5 | 131 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | PB 07.66 | 0.158 | ||||||||||||
6 | 437 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ Dukla Praha | 2 | PB 07.66 | 0.143 | ||||||||||||
7 | 240 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 07.73 | 0.206 | ||||||||||||
8 | 95 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 7 | 07.74 | 0.148 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 67 | Pavla KvasničkováPavla Kvasničková | 01 | AC Pardubice | 4 | 07.66 | Q | 0.158 | |||||||||||
2 | 240 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | PB 07.70 | Q | 0.187 | |||||||||||
3 | 437 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ Dukla Praha | 5 | PB 07.71 | q | 0.154 | |||||||||||
4 | 533 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 07.87 | 0.165 | ||||||||||||
5 | 389 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | =PB 07.89 | 0.141 | ||||||||||||
6 | 331 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 2 | SB 08.00 | 0.145 | ||||||||||||
7 | 167 | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | =PB 08.03 | 0.142 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 637 | Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | NL 07.59 | Q | 0.139 | |||||||||||
2 | 156 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | SB 07.67 | Q | 0.152 | |||||||||||
3 | 243 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | Atletický klub Sokolov, spolek | 4 | 07.73 | q | 0.138 | |||||||||||
4 | 94 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 3 | 07.85 | 0.184 | ||||||||||||
5 | 186 | Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | PB 08.07 | 0.195 | ||||||||||||
6 | 418 | Adéla JedličkováAdéla Jedličková | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | 08.10 | 0.166 | ||||||||||||
7 | 478 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 08.12 | 0.270 | ||||||||||||
8 | 303 | Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 08.17 | 0.194 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 11:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 131 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | PB 07.67 | Q | 0.155 | |||||||||||
2 | 95 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 5 | PB 07.69 | Q | 0.144 | |||||||||||
3 | 346 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | SB 07.80 | 0.146 | ||||||||||||
4 | 112 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 3 | 07.84 | 0.156 | ||||||||||||
5 | 191 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | SB 07.87 | 0.209 | ||||||||||||
6 | 598 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 1 | SB 07.99 | 0.137 | ||||||||||||
7 | 88 | Lea JelínkováLea Jelínková | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 08.05 | 0.178 | ||||||||||||
8 | 301 | Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 08.20 | 0.160 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 637 | Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | NL 07.59 | Q | 0.139 |
2 | 67 | Pavla KvasničkováPavla Kvasničková | 01 | AC Pardubice | 4 | 07.66 | Q | 0.158 |
3 | 156 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | SB 07.67 | Q | 0.152 |
3 | 131 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | PB 07.67 | Q | 0.155 |
5 | 95 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 5 | PB 07.69 | Q | 0.144 |
6 | 240 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | PB 07.70 | Q | 0.187 |
7 | 437 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ Dukla Praha | 5 | PB 07.71 | q | 0.154 |
8 | 243 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | Atletický klub Sokolov, spolek | 4 | 07.73 | q | 0.138 |
9 | 346 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | SB 07.80 | 0.146 | |
10 | 112 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 3 | 07.84 | 0.156 | |
11 | 94 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 3 | 07.85 | 0.184 | |
12 | 533 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 07.87 | 0.165 | |
13 | 191 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | SB 07.87 | 0.209 | |
14 | 389 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | =PB 07.89 | 0.141 | |
15 | 598 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 1 | SB 07.99 | 0.137 | |
16 | 331 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 2 | SB 08.00 | 0.145 | |
17 | 167 | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | =PB 08.03 | 0.142 | |
18 | 88 | Lea JelínkováLea Jelínková | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 08.05 | 0.178 | |
19 | 186 | Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | PB 08.07 | 0.195 | |
20 | 418 | Adéla JedličkováAdéla Jedličková | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | 08.10 | 0.166 | |
21 | 478 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 08.12 | 0.270 | |
22 | 303 | Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 08.17 | 0.194 | |
23 | 301 | Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 08.20 | 0.160 |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 466 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 07.57 | Q | 0.155 | |||||||||||
2 | 534 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | PB 07.80 | Q | 0.146 | |||||||||||
3 | 633 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | PB 07.84 | q | 0.172 | |||||||||||
4 | 340 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 7 | PB 07.98 | 0.181 | ||||||||||||
5 | 194 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.09 | 0.309 | ||||||||||||
6 | 673 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | =SB 08.12 | 0.177 | ||||||||||||
7 | 166 | Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 08.14 | 0.172 | ||||||||||||
707 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 238 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.65 | Q | 0.201 | |||||||||||
2 | 20 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 07.73 | Q | 0.170 | |||||||||||
3 | 93 | Lucie KozlováLucie Kozlová | 04 | AC TJ Jičín | 3 | PB 07.88 | q | 0.183 | |||||||||||
4 | 278 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | PB 07.91 | 0.154 | ||||||||||||
5 | 281 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | =PB 07.95 | 0.109 | ||||||||||||
6 | 153 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | SB 08.02 | 0.173 | ||||||||||||
7 | 564 | Natálie SajtlováNatálie Sajtlová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | PB 08.02 | 0.169 | ||||||||||||
8 | 635 | Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | PB 08.04 | 0.176 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 671 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 4 | 07.67 | Q | 0.134 | |||||||||||
2 | 561 | Lucie LedvinováLucie Ledvinová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | PB 07.82 | Q | 0.141 | |||||||||||
3 | 343 | Adéla ZunováAdéla Zunová | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 07.92 | 0.148 | ||||||||||||
4 | 89 | Adéla MislerováAdéla Mislerová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 08.01 | 0.144 | ||||||||||||
5 | 344 | Markéta MacháňováMarkéta Macháňová | 03 | SK Nové Město nad Metují | 8 | =PB 08.03 | 0.155 | ||||||||||||
6 | 68 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 03 | AC Pardubice | 7 | 08.03 | 0.156 | ||||||||||||
7 | 465 | Eliška LatislavováEliška Latislavová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 08.04 | 0.191 | ||||||||||||
8 | 108 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 08.11 | 0.147 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 466 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 07.57 | Q | 0.155 |
2 | 238 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.65 | Q | 0.201 |
3 | 671 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 4 | 07.67 | Q | 0.134 |
4 | 20 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 07.73 | Q | 0.170 |
5 | 534 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | PB 07.80 | Q | 0.146 |
6 | 561 | Lucie LedvinováLucie Ledvinová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | PB 07.82 | Q | 0.141 |
7 | 633 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | PB 07.84 | q | 0.172 |
8 | 93 | Lucie KozlováLucie Kozlová | 04 | AC TJ Jičín | 3 | PB 07.88 | q | 0.183 |
9 | 278 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | PB 07.91 | 0.154 | |
10 | 343 | Adéla ZunováAdéla Zunová | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 07.92 | 0.148 | |
11 | 281 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | =PB 07.95 | 0.109 | |
12 | 340 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 7 | PB 07.98 | 0.181 | |
13 | 89 | Adéla MislerováAdéla Mislerová | 04 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 08.01 | 0.144 | |
14 | 153 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | SB 08.02 | 0.173 | |
15 | 564 | Natálie SajtlováNatálie Sajtlová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | PB 08.02 | 0.169 | |
16 | 344 | Markéta MacháňováMarkéta Macháňová | 03 | SK Nové Město nad Metují | 8 | =PB 08.03 | 0.155 | |
17 | 68 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 03 | AC Pardubice | 7 | 08.03 | 0.156 | |
18 | 635 | Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | PB 08.04 | 0.176 | |
19 | 465 | Eliška LatislavováEliška Latislavová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 08.04 | 0.191 | |
20 | 194 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.09 | 0.309 | |
21 | 108 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 08.11 | 0.147 | |
22 | 673 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | =SB 08.12 | 0.177 | |
23 | 166 | Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 08.14 | 0.172 | |
707 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | DNS |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 15.2.2020 - 13:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 466 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | NR 07.40 | 0.144 | ||||||||||||
2 | 238 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 07.53 | 0.195 | ||||||||||||
3 | 671 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 3 | PB 07.62 | 0.180 | ||||||||||||
4 | 20 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 6 | =PB 07.73 | 0.202 | ||||||||||||
5 | 561 | Lucie LedvinováLucie Ledvinová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | PB 07.80 | 0.142 | ||||||||||||
6 | 633 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | PB 07.82 | 0.182 | ||||||||||||
7 | 93 | Lucie KozlováLucie Kozlová | 04 | AC TJ Jičín | 1 | PB 07.87 | 0.184 | ||||||||||||
8 | 534 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 07.88 | 0.138 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Junioři (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q) do finále
Rozběh 1 (ne, 16.2.2020 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 261 | Eduard KubelíkEduard Kubelík | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 22.05 | Q | 0.179 | |||||||||||
2 | 629 | Vojtěch RudaVojtěch Ruda | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | PB 22.60 | 0.154 | ||||||||||||
3 | 182 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.27 | 0.149 | ||||||||||||
4 | 674 | Justin DutellyJustin Dutelly | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 23.31 | 0.158 | ||||||||||||
596 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 16.2.2020 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 140 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 22.35 | Q | 0.154 | |||||||||||
2 | 116 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 23.09 | 0.167 | ||||||||||||
3 | 82 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 23.12 | 0.157 | ||||||||||||
4 | 262 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 24.02 | 0.172 | ||||||||||||
315 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | DQ 17.3.1 | 0.147 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 16.2.2020 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 523 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 22.16 | Q | 0.167 | |||||||||||
2 | 145 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 22.34 | q | 0.131 | |||||||||||
3 | 184 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 23.13 | 0.221 | ||||||||||||
4 | 28 | Tomáš TláskalTomáš Tláskal | 01 | AC Čáslav z.s. | 3 | 23.19 | 0.161 | ||||||||||||
426 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | DNF | 0.161 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 16.2.2020 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 274 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | PB 21.99 | Q | 0.148 | |||||||||||
2 | 250 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | PB 22.35 | 0.171 | ||||||||||||
3 | 324 | Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz | 01 | SK Jeseniova | 4 | PB 22.38 | 0.158 | ||||||||||||
4 | 181 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.10 | 0.182 | ||||||||||||
5 | 1 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 2 | 23.14 | 0.177 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 274 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | PB 21.99 | Q | 0.148 |
2 | 261 | Eduard KubelíkEduard Kubelík | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 22.05 | Q | 0.179 |
3 | 523 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 22.16 | Q | 0.167 |
4 | 145 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 22.34 | q | 0.131 |
5 | 250 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | PB 22.35 | 0.171 | |
6 | 140 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 22.35 | Q | 0.154 |
7 | 324 | Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz | 01 | SK Jeseniova | 4 | PB 22.38 | 0.158 | |
8 | 629 | Vojtěch RudaVojtěch Ruda | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | PB 22.60 | 0.154 | |
9 | 116 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 23.09 | 0.167 | |
10 | 181 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.10 | 0.182 | |
11 | 82 | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 23.12 | 0.157 | |
12 | 184 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 23.13 | 0.221 | |
13 | 1 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 2 | 23.14 | 0.177 | |
14 | 28 | Tomáš TláskalTomáš Tláskal | 01 | AC Čáslav z.s. | 3 | 23.19 | 0.161 | |
15 | 182 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.27 | 0.149 | |
16 | 674 | Justin DutellyJustin Dutelly | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 23.31 | 0.158 | |
17 | 262 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 24.02 | 0.172 | |
596 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | DNS | |||
315 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | DQ 17.3.1 | 0.147 | ||
426 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | DNF | 0.161 |
200 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 16.2.2020 - 13:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 261 | Eduard KubelíkEduard Kubelík | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | NL 21.31 | 0.185 | ||||||||||||
2 | 274 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 22.00 | 0.134 | ||||||||||||
3 | 523 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 22.09 | 0.173 | ||||||||||||
4 | 140 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 22.51 | 0.167 | ||||||||||||
5 | 145 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 22.60 | 0.141 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q) do finále
Rozběh 1 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 174 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | =NL 22.09 | Q | 0.200 | |||||||||||
2 | 653 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 22.92 | 0.173 | ||||||||||||
3 | 150 | Vojtěch VrbaVojtěch Vrba | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 22.93 | 0.167 | ||||||||||||
4 | 619 | David KurfürstDavid Kurfürst | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 23.80 | 0.179 | ||||||||||||
5 | 328 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | SK Jeseniova | 2 | 23.86 | 0.144 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 492 | Matouš BudigMatouš Budig | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5 | 22.25 | Q | 0.184 | |||||||||||
2 | 642 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | PB 22.82 | 0.159 | ||||||||||||
3 | 524 | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 22.99 | 0.250 | ||||||||||||
4 | 521 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 23.41 | 0.128 | ||||||||||||
5 | 378 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 23.44 | 0.168 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 305 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 5 | PB 22.19 | Q | 0.153 | |||||||||||
2 | 41 | Patrik MedáčekPatrik Medáček | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | PB 22.42 | q | 0.155 | |||||||||||
3 | 655 | Lukáš MusilLukáš Musil | 04 | VSK Univerzita Brno | 4 | PB 22.76 | 0.139 | ||||||||||||
4 | 231 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 23.27 | 0.196 | ||||||||||||
5 | 626 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 23.65 | 0.142 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 285 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | PB 22.31 | Q | 0.162 | |||||||||||
2 | 222 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 22.63 | 0.169 | ||||||||||||
3 | 141 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | PB 22.93 | 0.137 | ||||||||||||
4 | 576 | Ondřej VeselýOndřej Veselý | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | PB 22.97 | 0.167 | ||||||||||||
5 | 293 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 23.38 | 0.149 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 174 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | =NL 22.09 | Q | 0.200 |
2 | 305 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 5 | PB 22.19 | Q | 0.153 |
3 | 492 | Matouš BudigMatouš Budig | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5 | 22.25 | Q | 0.184 |
4 | 285 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | PB 22.31 | Q | 0.162 |
5 | 41 | Patrik MedáčekPatrik Medáček | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | PB 22.42 | q | 0.155 |
6 | 222 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 22.63 | 0.169 | |
7 | 655 | Lukáš MusilLukáš Musil | 04 | VSK Univerzita Brno | 4 | PB 22.76 | 0.139 | |
8 | 642 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | PB 22.82 | 0.159 | |
9 | 653 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 22.92 | 0.173 | |
10 | 150 | Vojtěch VrbaVojtěch Vrba | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 22.93 | 0.167 | |
11 | 141 | Jakub PeterkaJakub Peterka | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | PB 22.93 | 0.137 | |
12 | 576 | Ondřej VeselýOndřej Veselý | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | PB 22.97 | 0.167 | |
13 | 524 | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 22.99 | 0.250 | |
14 | 231 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 23.27 | 0.196 | |
15 | 293 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 23.38 | 0.149 | |
16 | 521 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 23.41 | 0.128 | |
17 | 378 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 23.44 | 0.168 | |
18 | 626 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 23.65 | 0.142 | |
19 | 619 | David KurfürstDavid Kurfürst | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 23.80 | 0.179 | |
20 | 328 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | SK Jeseniova | 2 | 23.86 | 0.144 |
200 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 16.2.2020 - 12:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 174 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | NL 21.95 | 0.188 | ||||||||||||
2 | 492 | Matouš BudigMatouš Budig | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 4 | PB 22.15 | 0.146 | ||||||||||||
3 | 305 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 6 | PB 22.15 | 0.137 | ||||||||||||
4 | 285 | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 22.37 | 0.184 | ||||||||||||
41 | Patrik MedáčekPatrik Medáček | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | DNF | 0.249 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 16.2.2020 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 317 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | MR 23.87 | 0.141 | ||||||||||||
2 | 156 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | PB 24.04 | 0.144 | ||||||||||||
3 | 240 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 24.58 | 0.180 | ||||||||||||
4 | 96 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 2 | PB 24.69 | 0.190 | ||||||||||||
5 | 637 | Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 25.24 | 0.196 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q) do finále
Rozběh 1 (ne, 16.2.2020 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 317 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | =NL 24.39 | Q | 0.205 | |||||||||||
2 | 67 | Pavla KvasničkováPavla Kvasničková | 01 | AC Pardubice | 6 | PB 24.96 | 0.152 | ||||||||||||
3 | 389 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 25.22 | 0.142 | ||||||||||||
4 | 481 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | PB 26.25 | 0.161 | ||||||||||||
5 | 332 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 3 | 26.40 | 0.192 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 16.2.2020 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 637 | Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | PB 24.72 | Q | 0.176 | |||||||||||
2 | 191 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 25.11 | 0.199 | ||||||||||||
3 | 346 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 25.55 | 0.362 | ||||||||||||
4 | 478 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 26.38 | 0.346 | ||||||||||||
5 | 277 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 26.82 | 0.186 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 16.2.2020 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 156 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | NL 24.23 | Q | 0.164 | |||||||||||
2 | 96 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 6 | PB 24.73 | q | 0.267 | |||||||||||
3 | 437 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | PB 25.50 | 0.160 | ||||||||||||
4 | 348 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | PB 25.95 | 0.156 | ||||||||||||
5 | 331 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 2 | SB 26.40 | 0.157 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 16.2.2020 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 240 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 24.65 | Q | 0.191 | |||||||||||
2 | 243 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | Atletický klub Sokolov, spolek | 6 | PB 24.77 | 0.145 | ||||||||||||
3 | 268 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | PB 25.41 | 0.174 | ||||||||||||
4 | 330 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | SK Jeseniova | 2 | 26.78 | 0.229 | ||||||||||||
165 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | DNF | 0.209 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 156 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | NL 24.23 | Q | 0.164 |
2 | 317 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | =NL 24.39 | Q | 0.205 |
3 | 240 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 24.65 | Q | 0.191 |
4 | 637 | Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | PB 24.72 | Q | 0.176 |
5 | 96 | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 6 | PB 24.73 | q | 0.267 |
6 | 243 | Klára SobotkováKlára Sobotková | 02 | Atletický klub Sokolov, spolek | 6 | PB 24.77 | 0.145 | |
7 | 67 | Pavla KvasničkováPavla Kvasničková | 01 | AC Pardubice | 6 | PB 24.96 | 0.152 | |
8 | 191 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 25.11 | 0.199 | |
9 | 389 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 25.22 | 0.142 | |
10 | 268 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | PB 25.41 | 0.174 | |
11 | 437 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | PB 25.50 | 0.160 | |
12 | 346 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 25.55 | 0.362 | |
13 | 348 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | PB 25.95 | 0.156 | |
14 | 481 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | PB 26.25 | 0.161 | |
15 | 478 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 26.38 | 0.346 | |
16 | 331 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 2 | SB 26.40 | 0.157 | |
17 | 332 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 3 | 26.40 | 0.192 | |
18 | 330 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | SK Jeseniova | 2 | 26.78 | 0.229 | |
19 | 277 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 26.82 | 0.186 | |
165 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | DNF | 0.209 |
200 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q) do finále
Rozběh 1 (ne, 16.2.2020 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 466 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 25.15 | Q | ||||||||||||
2 | 340 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | PB 25.56 | |||||||||||||
3 | 561 | Lucie LedvinováLucie Ledvinová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 25.96 | |||||||||||||
4 | 344 | Markéta MacháňováMarkéta Macháňová | 03 | SK Nové Město nad Metují | 2 | PB 26.01 | |||||||||||||
5 | 536 | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | TJ SOKOL Nová Paka | 3 | 26.35 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 16.2.2020 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 93 | Lucie KozlováLucie Kozlová | 04 | AC TJ Jičín | 6 | PB 25.09 | Q | 0.218 | |||||||||||
2 | 402 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 5 | 25.21 | q | 0.193 | |||||||||||
3 | 278 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 25.90 | 0.166 | ||||||||||||
4 | 343 | Adéla ZunováAdéla Zunová | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | PB 26.08 | 0.148 | ||||||||||||
5 | 404 | Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 26.44 | 0.228 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 16.2.2020 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 24.71 | Q | 0.189 | |||||||||||
2 | 124 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 25.43 | 0.208 | ||||||||||||
3 | 102 | Nela VaníčkováNela Vaníčková | 04 | AC Turnov, z. s. | 3 | PB 25.76 | 0.390 | ||||||||||||
4 | 634 | Julie HlaváčováJulie Hlaváčová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 25.81 | 0.190 | ||||||||||||
5 | 599 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | 26.75 | 0.146 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 16.2.2020 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 238 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 25.07 | Q | 0.169 | |||||||||||
2 | 276 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 25.72 | 0.132 | ||||||||||||
3 | 620 | Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | PB 25.80 | 0.150 | ||||||||||||
4 | 153 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | SB 25.95 | 0.156 | ||||||||||||
5 | 252 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 26.76 | 0.166 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 24.71 | Q | 0.189 |
2 | 238 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 25.07 | Q | 0.169 |
3 | 93 | Lucie KozlováLucie Kozlová | 04 | AC TJ Jičín | 6 | PB 25.09 | Q | 0.218 |
4 | 466 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 25.15 | Q | |
5 | 402 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 5 | 25.21 | q | 0.193 |
6 | 124 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 25.43 | 0.208 | |
7 | 340 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | PB 25.56 | ||
8 | 276 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 25.72 | 0.132 | |
9 | 102 | Nela VaníčkováNela Vaníčková | 04 | AC Turnov, z. s. | 3 | PB 25.76 | 0.390 | |
10 | 620 | Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | PB 25.80 | 0.150 | |
11 | 634 | Julie HlaváčováJulie Hlaváčová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 25.81 | 0.190 | |
12 | 278 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 25.90 | 0.166 | |
13 | 153 | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | SB 25.95 | 0.156 | |
14 | 561 | Lucie LedvinováLucie Ledvinová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 25.96 | ||
15 | 344 | Markéta MacháňováMarkéta Macháňová | 03 | SK Nové Město nad Metují | 2 | PB 26.01 | ||
16 | 343 | Adéla ZunováAdéla Zunová | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | PB 26.08 | 0.148 | |
17 | 536 | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | TJ SOKOL Nová Paka | 3 | 26.35 | ||
18 | 404 | Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 26.44 | 0.228 | |
19 | 599 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | 26.75 | 0.146 | |
20 | 252 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 26.76 | 0.166 |
200 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 16.2.2020 - 12:35) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 466 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | MR 23.85 | 0.136 | ||||||||||||
2 | 20 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 24.41 | 0.180 | ||||||||||||
3 | 238 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | PB 24.82 | 0.168 | ||||||||||||
4 | 402 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 2 | 25.21 | 0.225 | ||||||||||||
5 | 93 | Lucie KozlováLucie Kozlová | 04 | AC TJ Jičín | 4 | 27.79 | 0.204 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Junioři (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 74 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | =SB 49.22 | Q | 0.140 | |||||||||||
2 | 262 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | PB 49.49 | q | 0.174 | |||||||||||
3 | 345 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | PB 50.13 | q | 0.161 | |||||||||||
4 | 431 | Šimon PittermannŠimon Pittermann | 01 | TJ Dukla Praha | 3 | PB 51.14 | 0.198 | ||||||||||||
5 | 623 | František HorkýFrantišek Horký | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | PB 51.86 | 0.200 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 428 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 5 | 50.41 | Q | 0.142 | |||||||||||
2 | 622 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | PB 50.61 | 0.139 | ||||||||||||
3 | 11 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 3 | PB 50.96 | 0.206 | ||||||||||||
4 | 116 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 51.30 | 0.180 | ||||||||||||
5 | 363 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | PB 51.85 | 0.155 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 596 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 49.97 | Q | 0.155 | |||||||||||
2 | 181 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 50.15 | 0.216 | ||||||||||||
3 | 520 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | PB 50.74 | 0.228 | ||||||||||||
4 | 142 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | PB 51.49 | 0.181 | ||||||||||||
5 | 85 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 53.10 | 0.175 | ||||||||||||
6 | 569 | Ivo BřezkaIvo Březka | 02 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | 53.40 | 0.149 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 15.2.2020 - 16:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 617 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 50.12 | Q | 0.190 | |||||||||||
2 | 375 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 50.22 | 0.189 | ||||||||||||
3 | 434 | Andrej TobiášAndrej Tobiáš | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | PB 50.98 | 0.144 | ||||||||||||
4 | 702 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 52.04 | 0.170 | ||||||||||||
5 | 139 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | PB 52.66 | 0.178 | ||||||||||||
6 | 104 | Tomáš SeveraTomáš Severa | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 53.73 | 0.164 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 74 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | =SB 49.22 | Q | 0.140 |
2 | 262 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | PB 49.49 | q | 0.174 |
3 | 596 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 49.97 | Q | 0.155 |
4 | 617 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 50.12 | Q | 0.190 |
5 | 345 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | PB 50.13 | q | 0.161 |
6 | 181 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 50.15 | 0.216 | |
7 | 375 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 50.22 | 0.189 | |
8 | 428 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 5 | 50.41 | Q | 0.142 |
9 | 622 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | PB 50.61 | 0.139 | |
10 | 520 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | PB 50.74 | 0.228 | |
11 | 11 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 3 | PB 50.96 | 0.206 | |
12 | 434 | Andrej TobiášAndrej Tobiáš | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | PB 50.98 | 0.144 | |
13 | 431 | Šimon PittermannŠimon Pittermann | 01 | TJ Dukla Praha | 3 | PB 51.14 | 0.198 | |
14 | 116 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 51.30 | 0.180 | |
15 | 142 | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | PB 51.49 | 0.181 | |
16 | 363 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | PB 51.85 | 0.155 | |
17 | 623 | František HorkýFrantišek Horký | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | PB 51.86 | 0.200 | |
18 | 702 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 52.04 | 0.170 | |
19 | 139 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | PB 52.66 | 0.178 | |
20 | 85 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 53.10 | 0.175 | |
21 | 569 | Ivo BřezkaIvo Březka | 02 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | 53.40 | 0.149 | |
22 | 104 | Tomáš SeveraTomáš Severa | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 53.73 | 0.164 |
400 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 16.2.2020 - 12:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 428 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 3 | PB 48.54 | 0.161 | ||||||||||||
2 | 74 | Tomáš ZajícTomáš Zajíc | 01 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | SB 48.79 | 0.169 | ||||||||||||
3 | 596 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | PB 49.62 | 0.149 | ||||||||||||
4 | 617 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 49.93 | 0.177 | ||||||||||||
5 | 345 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 50.78 | 0.138 | ||||||||||||
6 | 262 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 51.15 | 0.160 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 16.2.2020 - 12:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 658 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 5 | MR 47.90 | 0.162 | ||||||||||||
2 | 284 | Jakub HolecJakub Holec | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | PB 48.64 | 0.179 | ||||||||||||
3 | 50 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | PB 49.27 | 0.190 | ||||||||||||
4 | 232 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 49.93 | 0.177 | ||||||||||||
5 | 574 | Michal KrátkýMichal Krátký | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | PB 50.14 | 0.175 | ||||||||||||
6 | 383 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | SB 50.26 | 0.216 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 658 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 5 | 49.12 | Q | 0.171 | |||||||||||
2 | 50 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | PB 50.03 | q | 0.163 | |||||||||||
3 | 423 | Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | PB 51.80 | 0.216 | ||||||||||||
4 | 245 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | PB 52.06 | 0.198 | ||||||||||||
5 | 13 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 52.70 | 0.153 | ||||||||||||
6 | 255 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 54.75 | 0.352 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 383 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 51.25 | Q | 0.164 | |||||||||||
2 | 642 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 51.57 | 0.148 | ||||||||||||
3 | 653 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 5 | 51.61 | 0.158 | ||||||||||||
4 | 538 | Martin DzimbaníkMartin Dzimbaník | 03 | TJ Sokol Opava | 2 | PB 52.24 | 0.144 | ||||||||||||
474 | Matěj ŠabataMatěj Šabata | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | DNF | 0.197 | |||||||||||||
700 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | DNS | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 284 | Jakub HolecJakub Holec | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | PB 49.38 | Q | 0.162 | |||||||||||
2 | 8 | Jan HříchJan Hřích | 03 | A. C. TEPO Kladno | 4 | PB 50.99 | 0.173 | ||||||||||||
3 | 498 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | PB 51.63 | 0.309 | ||||||||||||
4 | 655 | Lukáš MusilLukáš Musil | 04 | VSK Univerzita Brno | 6 | 52.06 | 0.164 | ||||||||||||
5 | 146 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | =PB 53.30 | 0.173 | ||||||||||||
105 | Jonáš VávraJonáš Vávra | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | DNF | 0.196 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 15.2.2020 - 16:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 232 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 50.35 | Q | 0.175 | |||||||||||
2 | 574 | Michal KrátkýMichal Krátký | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 50.83 | q | 0.164 | |||||||||||
3 | 241 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | Atletický klub Sokolov, spolek | 3 | PB 51.28 | 0.172 | ||||||||||||
4 | 654 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | 51.82 | 0.155 | ||||||||||||
5 | 273 | Pavel BenešPavel Beneš | 03 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | PB 52.57 | 0.192 | ||||||||||||
6 | 462 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 53.34 | 0.180 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 658 | Tadeáš PlačekTadeáš Plaček | 03 | VSK Univerzita Brno | 5 | 49.12 | Q | 0.171 |
2 | 284 | Jakub HolecJakub Holec | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | PB 49.38 | Q | 0.162 |
3 | 50 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | PB 50.03 | q | 0.163 |
4 | 232 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 50.35 | Q | 0.175 |
5 | 574 | Michal KrátkýMichal Krátký | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 50.83 | q | 0.164 |
6 | 8 | Jan HříchJan Hřích | 03 | A. C. TEPO Kladno | 4 | PB 50.99 | 0.173 | |
7 | 383 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 51.25 | Q | 0.164 |
8 | 241 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | Atletický klub Sokolov, spolek | 3 | PB 51.28 | 0.172 | |
9 | 642 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 51.57 | 0.148 | |
10 | 653 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 5 | 51.61 | 0.158 | |
11 | 498 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | PB 51.63 | 0.309 | |
12 | 423 | Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | PB 51.80 | 0.216 | |
13 | 654 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | 51.82 | 0.155 | |
14 | 245 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | PB 52.06 | 0.198 | |
14 | 655 | Lukáš MusilLukáš Musil | 04 | VSK Univerzita Brno | 6 | 52.06 | 0.164 | |
16 | 538 | Martin DzimbaníkMartin Dzimbaník | 03 | TJ Sokol Opava | 2 | PB 52.24 | 0.144 | |
17 | 273 | Pavel BenešPavel Beneš | 03 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | PB 52.57 | 0.192 | |
18 | 13 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 52.70 | 0.153 | |
19 | 146 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | =PB 53.30 | 0.173 | |
20 | 462 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 53.34 | 0.180 | |
21 | 255 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 54.75 | 0.352 | |
474 | Matěj ŠabataMatěj Šabata | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | DNF | 0.197 | ||
700 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | DNS | |||
105 | Jonáš VávraJonáš Vávra | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | DNF | 0.196 |
400 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 187 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 57.73 | Q | 0.185 | |||||||||||
2 | 211 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | PB 58.27 | 0.143 | ||||||||||||
3 | 481 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 58.75 | 0.173 | ||||||||||||
4 | 530 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | PB 59.10 | 0.164 | ||||||||||||
5 | 30 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav z.s. | 3 | SB 59.53 | 0.347 | ||||||||||||
6 | 42 | Kateřina KrouskáKateřina Krouská | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | PB 60.26 | 0.211 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 106 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 57.24 | Q | 0.162 | |||||||||||
2 | 117 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | SB 58.34 | 0.228 | ||||||||||||
3 | 476 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | PB 58.70 | 0.207 | ||||||||||||
4 | 209 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 60.44 | 0.400 | ||||||||||||
5 | 490 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 60.46 | 0.188 | ||||||||||||
6 | 198 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | 61.14 | 0.202 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 463 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 57.87 | Q | 0.257 | |||||||||||
2 | 159 | Eliška MaršálkováEliška Maršálková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 58.16 | q | 0.171 | |||||||||||
3 | 567 | Lucie ZavadilováLucie Zavadilová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | PB 58.67 | 0.249 | ||||||||||||
4 | 336 | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 01 | SK Jeseniova | 4 | 59.39 | 0.203 | ||||||||||||
5 | 577 | Aneta KühwegováAneta Kühwegová | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | PB 59.79 | 0.144 | ||||||||||||
6 | 398 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | SB 60.28 | 0.153 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 15.2.2020 - 16:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 648 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | PB 57.60 | Q | 0.208 | |||||||||||
2 | 192 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | SB 58.21 | q | 0.225 | |||||||||||
3 | 287 | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 58.40 | 0.262 | ||||||||||||
4 | 330 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | SK Jeseniova | 3 | PB 58.89 | 0.200 | ||||||||||||
5 | 14 | Róza Emily BennettRóza Emily Bennett | 02 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 59.24 | 0.173 | ||||||||||||
217 | Michaela KnotkováMichaela Knotková | 01 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | DNS | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 106 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 57.24 | Q | 0.162 |
2 | 648 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | PB 57.60 | Q | 0.208 |
3 | 187 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 57.73 | Q | 0.185 |
4 | 463 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 57.87 | Q | 0.257 |
5 | 159 | Eliška MaršálkováEliška Maršálková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 58.16 | q | 0.171 |
6 | 192 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | SB 58.21 | q | 0.225 |
7 | 211 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | PB 58.27 | 0.143 | |
8 | 117 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | SB 58.34 | 0.228 | |
9 | 287 | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 58.40 | 0.262 | |
10 | 567 | Lucie ZavadilováLucie Zavadilová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | PB 58.67 | 0.249 | |
11 | 476 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | PB 58.70 | 0.207 | |
12 | 481 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 58.75 | 0.173 | |
13 | 330 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | SK Jeseniova | 3 | PB 58.89 | 0.200 | |
14 | 530 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | PB 59.10 | 0.164 | |
15 | 14 | Róza Emily BennettRóza Emily Bennett | 02 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 59.24 | 0.173 | |
16 | 336 | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 01 | SK Jeseniova | 4 | 59.39 | 0.203 | |
17 | 30 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav z.s. | 3 | SB 59.53 | 0.347 | |
18 | 577 | Aneta KühwegováAneta Kühwegová | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | PB 59.79 | 0.144 | |
19 | 42 | Kateřina KrouskáKateřina Krouská | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | PB 60.26 | 0.211 | |
20 | 398 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | SB 60.28 | 0.153 | |
21 | 209 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 60.44 | 0.400 | |
22 | 490 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2 | 60.46 | 0.188 | |
23 | 198 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | 61.14 | 0.202 | |
217 | Michaela KnotkováMichaela Knotková | 01 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | DNS |
400 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 16.2.2020 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 463 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | NL 56.25 | 0.248 | ||||||||||||
2 | 187 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 56.25 | 0.197 | ||||||||||||
3 | 106 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | =PB 56.95 | 0.163 | ||||||||||||
4 | 648 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | PB 57.10 | 0.256 | ||||||||||||
5 | 159 | Eliška MaršálkováEliška Maršálková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 58.38 | 0.146 | ||||||||||||
6 | 192 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 1 | 58.72 | 0.273 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 16.2.2020 - 11:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 129 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | NL 55.44 | 0.170 | ||||||||||||
2 | 504 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | PB 55.59 | 0.107 | ||||||||||||
3 | 76 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | PB 56.34 | 0.178 | ||||||||||||
4 | 91 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | PB 57.43 | 0.185 | ||||||||||||
5 | 23 | Šárka SomrováŠárka Somrová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 58.13 | 0.151 | ||||||||||||
6 | 665 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 2 | PB 58.27 | 0.370 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 504 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | NL 56.38 | Q | 0.308 | |||||||||||
2 | 101 | Lucie SajdlováLucie Sajdlová | 03 | AC Turnov, z. s. | 6 | PB 59.08 | 0.413 | ||||||||||||
3 | 316 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | PB 59.31 | 0.163 | ||||||||||||
4 | 649 | Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | PB 59.45 | 0.182 | ||||||||||||
5 | 2 | Nicol MelounováNicol Melounová | 04 | A. C. Sparta Praha | 2 | PB 60.14 | 0.175 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 129 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 57.60 | Q | 0.198 | |||||||||||
2 | 665 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 4 | PB 58.49 | q | 0.173 | |||||||||||
3 | 252 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | PB 58.91 | 0.160 | ||||||||||||
4 | 693 | Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | PB 60.94 | 0.419 | ||||||||||||
5 | 172 | Elen PémováElen Pémová | 04 | ASK Lovosice | 3 | 61.13 | 0.142 | ||||||||||||
6 | 355 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 61.72 | 0.201 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 76 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 58.11 | Q | 0.169 | |||||||||||
2 | 23 | Šárka SomrováŠárka Somrová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 58.77 | q | 0.359 | |||||||||||
3 | 160 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | PB 58.90 | 0.183 | ||||||||||||
4 | 650 | Mariana KokšalováMariana Kokšalová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 61.24 | 0.266 | ||||||||||||
5 | 118 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 61.48 | 0.329 | ||||||||||||
6 | 282 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 61.89 | 0.413 | ||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 15.2.2020 - 16:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 91 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 58.91 | Q | 0.342 | |||||||||||
2 | 668 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | VSK Univerzita Brno | 4 | PB 59.55 | 0.188 | ||||||||||||
3 | 563 | Anna RychlíkováAnna Rychlíková | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | PB 59.58 | 0.223 | ||||||||||||
4 | 636 | Milada KočárkováMilada Kočárková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | SB 60.94 | 0.250 | ||||||||||||
5 | 18 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 61.30 | 0.226 | ||||||||||||
556 | Marina KollárMarina Kollár | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | DNS | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 504 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | NL 56.38 | Q | 0.308 |
2 | 129 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 57.60 | Q | 0.198 |
3 | 76 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 58.11 | Q | 0.169 |
4 | 665 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 4 | PB 58.49 | q | 0.173 |
5 | 23 | Šárka SomrováŠárka Somrová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 58.77 | q | 0.359 |
6 | 160 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | PB 58.90 | 0.183 | |
7 | 91 | Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 58.91 | Q | 0.342 |
8 | 252 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | PB 58.91 | 0.160 | |
9 | 101 | Lucie SajdlováLucie Sajdlová | 03 | AC Turnov, z. s. | 6 | PB 59.08 | 0.413 | |
10 | 316 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | PB 59.31 | 0.163 | |
11 | 649 | Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | PB 59.45 | 0.182 | |
12 | 668 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | VSK Univerzita Brno | 4 | PB 59.55 | 0.188 | |
13 | 563 | Anna RychlíkováAnna Rychlíková | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | PB 59.58 | 0.223 | |
14 | 2 | Nicol MelounováNicol Melounová | 04 | A. C. Sparta Praha | 2 | PB 60.14 | 0.175 | |
15 | 693 | Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | PB 60.94 | 0.419 | |
16 | 636 | Milada KočárkováMilada Kočárková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | SB 60.94 | 0.250 | |
17 | 172 | Elen PémováElen Pémová | 04 | ASK Lovosice | 3 | 61.13 | 0.142 | |
18 | 650 | Mariana KokšalováMariana Kokšalová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 61.24 | 0.266 | |
19 | 18 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 61.30 | 0.226 | |
20 | 118 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 61.48 | 0.329 | |
21 | 355 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 61.72 | 0.201 | |
22 | 282 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 61.89 | 0.413 | |
556 | Marina KollárMarina Kollár | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | DNS |
800 m - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 488 | Marek StrnadMarek Strnad | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 1:59.98 | Q | ||||||||||||
2 | 47 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:00.06 | Q | ||||||||||||
3 | 114 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 4 | 2:00.44 | |||||||||||||
4 | 473 | Ondřej HofmannOndřej Hofmann | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 2:01.21 | |||||||||||||
5 | 501 | Marek SpilkaMarek Spilka | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:02.84 | |||||||||||||
6 | 660 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | VSK Univerzita Brno | 1 | 2:03.04 | |||||||||||||
7 | 708 | Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:05.35 | |||||||||||||
539 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 1 | DNS | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 573 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 1:56.58 | Q | ||||||||||||
2 | 641 | Jiří JanečekJiří Janeček | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | PB 1:56.96 | Q | ||||||||||||
3 | 357 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | PB 1:57.09 | q | ||||||||||||
4 | 168 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | SB 1:57.60 | q | ||||||||||||
5 | 212 | Jan VeličkaJan Velička | 01 | Atletický klub Havířov, z.s. | 2 | PB 2:00.03 | |||||||||||||
6 | 104 | Tomáš SeveraTomáš Severa | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 2:02.70 | |||||||||||||
7 | 204 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 2:07.47 | |||||||||||||
8 | 413 | Jan KrizanJan Krizan | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 2:07.91 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 15:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 661 | Pavel StaníčekPavel Staníček | 01 | VSK Univerzita Brno | 5 | 1:58.69 | Q | ||||||||||||
2 | 38 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 1:59.23 | Q | ||||||||||||
3 | 179 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 1:59.25 | |||||||||||||
4 | 49 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:00.98 | |||||||||||||
5 | 318 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 1 | 2:02.02 | |||||||||||||
6 | 410 | Ondřej GlozaOndřej Gloza | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 2:02.71 | |||||||||||||
7 | 555 | Eduard JanoušekEduard Janoušek | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 2:02.89 | |||||||||||||
27 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 6 | DNS | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 573 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 1:56.58 | Q | |
2 | 641 | Jiří JanečekJiří Janeček | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | PB 1:56.96 | Q | |
3 | 357 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | PB 1:57.09 | q | |
4 | 168 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | SB 1:57.60 | q | |
5 | 661 | Pavel StaníčekPavel Staníček | 01 | VSK Univerzita Brno | 5 | 1:58.69 | Q | |
6 | 38 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 1:59.23 | Q | |
7 | 179 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 1:59.25 | ||
8 | 488 | Marek StrnadMarek Strnad | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 1:59.98 | Q | |
9 | 212 | Jan VeličkaJan Velička | 01 | Atletický klub Havířov, z.s. | 2 | PB 2:00.03 | ||
10 | 47 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:00.06 | Q | |
11 | 114 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 4 | 2:00.44 | ||
12 | 49 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:00.98 | ||
13 | 473 | Ondřej HofmannOndřej Hofmann | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 2:01.21 | ||
14 | 318 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 1 | 2:02.02 | ||
15 | 104 | Tomáš SeveraTomáš Severa | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 2:02.70 | ||
16 | 410 | Ondřej GlozaOndřej Gloza | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 2:02.71 | ||
17 | 501 | Marek SpilkaMarek Spilka | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:02.84 | ||
18 | 555 | Eduard JanoušekEduard Janoušek | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 2:02.89 | ||
19 | 660 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | VSK Univerzita Brno | 1 | 2:03.04 | ||
20 | 708 | Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:05.35 | ||
21 | 204 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 2:07.47 | ||
22 | 413 | Jan KrizanJan Krizan | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 2:07.91 | ||
539 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 1 | DNS | |||
27 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 6 | DNS |
800 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 16.2.2020 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 488 | Marek StrnadMarek Strnad | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | NL 1:53.01 | |||||||||||||
2 | 47 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | PB 1:54.22 | |||||||||||||
3 | 573 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | PB 1:54.37 | |||||||||||||
4 | 641 | Jiří JanečekJiří Janeček | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | PB 1:56.86 | |||||||||||||
5 | 661 | Pavel StaníčekPavel Staníček | 01 | VSK Univerzita Brno | 4 | 1:57.55 | |||||||||||||
6 | 38 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 1:58.00 | |||||||||||||
7 | 168 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 1 | 1:58.26 | |||||||||||||
8 | 357 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 1:59.12 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 16.2.2020 - 11:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 359 | Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka | 04 | Spartak Praha 4 | 6 | 1:56.88 | |||||||||||||
2 | 500 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 1:58.21 | |||||||||||||
3 | 173 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | 1:58.88 | |||||||||||||
4 | 425 | Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 1:59.05 | |||||||||||||
5 | 105 | Jonáš VávraJonáš Vávra | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | PB 2:02.25 | |||||||||||||
6 | 430 | Dan MinolDan Minol | 03 | TJ Dukla Praha | 1 | 2:03.03 | |||||||||||||
7 | 595 | František SzkatulaFrantišek Szkatula | 04 | TJ TŽ Třinec | 3 | 2:04.00 | |||||||||||||
8 | 373 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:06.43 | |||||||||||||
374 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 425 | Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 1:57.96 | Q | ||||||||||||
2 | 173 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 1:58.05 | Q | ||||||||||||
3 | 373 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 1:58.31 | q | ||||||||||||
4 | 430 | Dan MinolDan Minol | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 2:00.11 | q | ||||||||||||
5 | 644 | Petr SynáčekPetr Synáček | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | PB 2:00.74 | |||||||||||||
6 | 138 | Petr KučeraPetr Kučera | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | PB 2:03.40 | |||||||||||||
7 | 45 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | PB 2:03.78 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 359 | Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 2:03.55 | Q | ||||||||||||
2 | 595 | František SzkatulaFrantišek Szkatula | 04 | TJ TŽ Třinec | 3 | 2:03.96 | Q | ||||||||||||
3 | 105 | Jonáš VávraJonáš Vávra | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 2:05.61 | |||||||||||||
4 | 4 | Kryštof AlexaKryštof Alexa | 03 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 2:06.89 | |||||||||||||
5 | 441 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 2:07.38 | |||||||||||||
6 | 618 | Jan KotrabaJan Kotraba | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 2:07.62 | |||||||||||||
7 | 716 | Michal HaluzíkMichal Haluzík | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:10.89 | |||||||||||||
213 | Filip BřečkaFilip Břečka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | DNS | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 15:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 500 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 1:59.43 | Q | ||||||||||||
2 | 374 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:00.02 | Q | ||||||||||||
3 | 354 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | PB 2:00.37 | |||||||||||||
4 | 71 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | PB 2:01.06 | |||||||||||||
5 | 294 | Michal ČudaMichal Čuda | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | PB 2:03.02 | |||||||||||||
6 | 575 | Adam TrojanAdam Trojan | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | PB 2:03.26 | |||||||||||||
7 | 136 | Radek HrubýRadek Hrubý | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | PB 2:03.67 | |||||||||||||
8 | 320 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 6 | PB 2:04.92 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 425 | Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5 | 1:57.96 | Q | |
2 | 173 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 1:58.05 | Q | |
3 | 373 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 1:58.31 | q | |
4 | 500 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 1:59.43 | Q | |
5 | 374 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:00.02 | Q | |
6 | 430 | Dan MinolDan Minol | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 2:00.11 | q | |
7 | 354 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | PB 2:00.37 | ||
8 | 644 | Petr SynáčekPetr Synáček | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | PB 2:00.74 | ||
9 | 71 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 3 | PB 2:01.06 | ||
10 | 294 | Michal ČudaMichal Čuda | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | PB 2:03.02 | ||
11 | 575 | Adam TrojanAdam Trojan | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | PB 2:03.26 | ||
12 | 138 | Petr KučeraPetr Kučera | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | PB 2:03.40 | ||
13 | 359 | Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 2:03.55 | Q | |
14 | 136 | Radek HrubýRadek Hrubý | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | PB 2:03.67 | ||
15 | 45 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | PB 2:03.78 | ||
16 | 595 | František SzkatulaFrantišek Szkatula | 04 | TJ TŽ Třinec | 3 | 2:03.96 | Q | |
17 | 320 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 6 | PB 2:04.92 | ||
18 | 105 | Jonáš VávraJonáš Vávra | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 2:05.61 | ||
19 | 4 | Kryštof AlexaKryštof Alexa | 03 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 2:06.89 | ||
20 | 441 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 2:07.38 | ||
21 | 618 | Jan KotrabaJan Kotraba | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 2:07.62 | ||
22 | 716 | Michal HaluzíkMichal Haluzík | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:10.89 | ||
213 | Filip BřečkaFilip Břečka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | DNS |
800 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 86 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 2:18.76 | Q | ||||||||||||
2 | 290 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 2:18.90 | Q | ||||||||||||
3 | 267 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 2:20.10 | Q | ||||||||||||
4 | 42 | Kateřina KrouskáKateřina Krouská | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 2:21.04 | |||||||||||||
5 | 399 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:21.12 | |||||||||||||
6 | 259 | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 1 | PB 2:22.47 | |||||||||||||
7 | 22 | Tereza RoubíkováTereza Roubíková | 01 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 2:25.10 | |||||||||||||
8 | 152 | Eliška BraumováEliška Braumová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | PB 2:26.78 | |||||||||||||
9 | 664 | Dagmar DoležalováDagmar Doležalová | 01 | VSK Univerzita Brno | 6 | PB 2:27.72 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 15:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 251 | Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | PB 2:17.19 | Q | ||||||||||||
2 | 171 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 5 | 2:17.61 | Q | ||||||||||||
3 | 469 | Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 2:18.86 | Q | ||||||||||||
4 | 288 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 2:19.19 | q | ||||||||||||
5 | 21 | Simona PelováSimona Pelová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 2:20.36 | q | ||||||||||||
6 | 206 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 2:22.64 | |||||||||||||
7 | 132 | Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | PB 2:24.53 | |||||||||||||
8 | 494 | Patricie ŠaclováPatricie Šaclová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 6 | 2:31.88 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 251 | Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | PB 2:17.19 | Q | |
2 | 171 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 5 | 2:17.61 | Q | |
3 | 86 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 2:18.76 | Q | |
4 | 469 | Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 2:18.86 | Q | |
5 | 290 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 2:18.90 | Q | |
6 | 288 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 2:19.19 | q | |
7 | 267 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 2:20.10 | Q | |
8 | 21 | Simona PelováSimona Pelová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 2:20.36 | q | |
9 | 42 | Kateřina KrouskáKateřina Krouská | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 2:21.04 | ||
10 | 399 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:21.12 | ||
11 | 259 | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 1 | PB 2:22.47 | ||
12 | 206 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 2:22.64 | ||
13 | 132 | Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | PB 2:24.53 | ||
14 | 22 | Tereza RoubíkováTereza Roubíková | 01 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 2:25.10 | ||
15 | 152 | Eliška BraumováEliška Braumová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | PB 2:26.78 | ||
16 | 664 | Dagmar DoležalováDagmar Doležalová | 01 | VSK Univerzita Brno | 6 | PB 2:27.72 | ||
17 | 494 | Patricie ŠaclováPatricie Šaclová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 6 | 2:31.88 |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 16.2.2020 - 11:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 86 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | NL 2:13.02 | |||||||||||||
2 | 290 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | PB 2:13.52 | |||||||||||||
3 | 469 | Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 2:14.88 | |||||||||||||
4 | 171 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 6 | 2:16.86 | |||||||||||||
5 | 251 | Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 2:17.33 | |||||||||||||
6 | 288 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 2:17.59 | |||||||||||||
7 | 267 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 2:18.82 | |||||||||||||
8 | 21 | Simona PelováSimona Pelová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 2:20.76 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 387 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:22.77 | Q | ||||||||||||
2 | 440 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 2:23.52 | Q | ||||||||||||
3 | 551 | Marie KlapuchováMarie Klapuchová | 03 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:24.01 | |||||||||||||
4 | 111 | Thao Linh DangThao Linh Dang | 04 | AK Bílina | 2 | 2:24.91 | |||||||||||||
5 | 54 | Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:27.19 | |||||||||||||
6 | 506 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 2:27.89 | |||||||||||||
7 | 442 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | PB 2:28.17 | |||||||||||||
8 | 621 | Barbora LoufkováBarbora Loufková | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 2:30.77 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 638 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 2:18.59 | Q | ||||||||||||
2 | 219 | Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková | 04 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 6 | 2:18.90 | Q | ||||||||||||
3 | 155 | Michaela FialováMichaela Fialová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | PB 2:20.01 | q | ||||||||||||
4 | 616 | Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | PB 2:20.87 | |||||||||||||
5 | 485 | Leona MihalíkováLeona Mihalíková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | PB 2:22.43 | |||||||||||||
6 | 302 | Kateřina MachováKateřina Machová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | PB 2:25.21 | |||||||||||||
7 | 15 | Hana BodnarováHana Bodnarová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 2:28.20 | |||||||||||||
8 | 157 | Pavlína KosťováPavlína Kosťová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 2:28.28 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 15:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 351 | Adéla SteinsováAdéla Steinsová | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 5 | 2:17.72 | Q | ||||||||||||
2 | 602 | Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 3 | PB 2:18.13 | Q | ||||||||||||
3 | 611 | Barbora HesováBarbora Hesová | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 2:20.39 | q | ||||||||||||
4 | 421 | Lucie JonákováLucie Jonáková | 04 | T.J. Sokol Říčany a Radošov... | 4 | 2:21.31 | |||||||||||||
5 | 66 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | AC Pardubice | 1 | PB 2:24.36 | |||||||||||||
6 | 163 | Aneta SchwarczováAneta Schwarczová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 2:27.27 | |||||||||||||
7 | 291 | Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 2:28.77 | |||||||||||||
8 | 29 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 03 | AC Čáslav z.s. | 6 | 2:29.05 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 351 | Adéla SteinsováAdéla Steinsová | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 5 | 2:17.72 | Q | |
2 | 602 | Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 3 | PB 2:18.13 | Q | |
3 | 638 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 2:18.59 | Q | |
4 | 219 | Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková | 04 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 6 | 2:18.90 | Q | |
5 | 155 | Michaela FialováMichaela Fialová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | PB 2:20.01 | q | |
6 | 611 | Barbora HesováBarbora Hesová | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 2:20.39 | q | |
7 | 616 | Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | PB 2:20.87 | ||
8 | 421 | Lucie JonákováLucie Jonáková | 04 | T.J. Sokol Říčany a Radošov... | 4 | 2:21.31 | ||
9 | 485 | Leona MihalíkováLeona Mihalíková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | PB 2:22.43 | ||
10 | 387 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:22.77 | Q | |
11 | 440 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 2:23.52 | Q | |
12 | 551 | Marie KlapuchováMarie Klapuchová | 03 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:24.01 | ||
13 | 66 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | AC Pardubice | 1 | PB 2:24.36 | ||
14 | 111 | Thao Linh DangThao Linh Dang | 04 | AK Bílina | 2 | 2:24.91 | ||
15 | 302 | Kateřina MachováKateřina Machová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | PB 2:25.21 | ||
16 | 54 | Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:27.19 | ||
17 | 163 | Aneta SchwarczováAneta Schwarczová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 2:27.27 | ||
18 | 506 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 2:27.89 | ||
19 | 442 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | PB 2:28.17 | ||
20 | 15 | Hana BodnarováHana Bodnarová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 2:28.20 | ||
21 | 157 | Pavlína KosťováPavlína Kosťová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 2:28.28 | ||
22 | 291 | Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 2:28.77 | ||
23 | 29 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 03 | AC Čáslav z.s. | 6 | 2:29.05 | ||
24 | 621 | Barbora LoufkováBarbora Loufková | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 2:30.77 |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 16.2.2020 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 387 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:16.04 | |||||||||||||
2 | 638 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 2:16.97 | |||||||||||||
3 | 351 | Adéla SteinsováAdéla Steinsová | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 4 | 2:16.99 | |||||||||||||
4 | 440 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 1 | PB 2:19.40 | |||||||||||||
5 | 219 | Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková | 04 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 1 | 2:20.16 | |||||||||||||
6 | 602 | Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | 2:20.73 | |||||||||||||
7 | 155 | Michaela FialováMichaela Fialová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 2:23.92 | |||||||||||||
8 | 611 | Barbora HesováBarbora Hesová | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 2:24.53 | |||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Junioři
(ne, 16.2.2020 - 13:50) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 352 | Ondřej HodboďOndřej Hodboď | 01 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 3:59.50 | |||||||||||||||||
2 | 457 | Jan MálekJan Málek | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 3:59.89 | |||||||||||||||||
3 | 135 | Philippe CarpentierPhilippe Carpentier | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | PB 4:01.47 | |||||||||||||||||
4 | 114 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 11 | PB 4:03.61 | |||||||||||||||||
5 | 502 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 9 | PB 4:04.75 | |||||||||||||||||
6 | 356 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 12 | PB 4:07.23 | |||||||||||||||||
7 | 662 | Jan ŠvejnohaJan Švejnoha | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | PB 4:08.74 | |||||||||||||||||
8 | 368 | Václav VandrovecVáclav Vandrovec | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 15 | PB 4:08.81 | |||||||||||||||||
9 | 47 | Jakub StibalJakub Stibal | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 4:09.90 | |||||||||||||||||
10 | 200 | Jakub BárekJakub Bárek | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | PB 4:10.18 | |||||||||||||||||
11 | 414 | Petr LukšPetr Lukš | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 4:12.03 | |||||||||||||||||
12 | 537 | Karel BaštýřKarel Baštýř | 01 | TJ Sokol Opava | 10 | 4:14.74 | |||||||||||||||||
13 | 503 | Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 13 | 4:16.74 | |||||||||||||||||
14 | 473 | Ondřej HofmannOndřej Hofmann | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 16 | 4:18.92 | |||||||||||||||||
573 | Tadeáš JaníkTadeáš Janík | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 14 | DNF | ||||||||||||||||||
27 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 7 | DNS | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
1500 m - Dorostenci
(ne, 16.2.2020 - 13:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 84 | David ŠlapákDavid Šlapák | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 4:02.41 | |||||||||||||||||
2 | 254 | Matěj EliášMatěj Eliáš | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | PB 4:04.05 | |||||||||||||||||
3 | 223 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | PB 4:04.25 | |||||||||||||||||
4 | 214 | Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 11 | PB 4:08.11 | |||||||||||||||||
5 | 5 | Marián DražanMarián Dražan | 04 | A. C. TEPO Kladno | 12 | PB 4:08.86 | |||||||||||||||||
6 | 543 | Denis VáclavíkDenis Václavík | 04 | TJ Sokol Opava | 9 | 4:09.51 | |||||||||||||||||
7 | 408 | Ivan BrejškaIvan Brejška | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 10 | 4:11.55 | |||||||||||||||||
8 | 451 | Dominik VebrDominik Vebr | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 14 | PB 4:12.11 | |||||||||||||||||
9 | 275 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 1 | PB 4:16.37 | |||||||||||||||||
10 | 630 | Matěj ŠolcMatěj Šolc | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 4:18.17 | |||||||||||||||||
11 | 424 | Jan PerglerJan Pergler | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 15 | 4:18.38 | |||||||||||||||||
12 | 72 | Tomáš HabartaTomáš Habarta | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 4:18.41 | |||||||||||||||||
13 | 429 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | TJ Dukla Praha | 5 | 4:18.97 | |||||||||||||||||
14 | 218 | Jan ŠimůnekJan Šimůnek | 03 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 2 | 4:19.14 | |||||||||||||||||
15 | 226 | Marek KünstlerMarek Künstler | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 16 | 4:26.39 | |||||||||||||||||
16 | 618 | Jan KotrabaJan Kotraba | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 13 | 4:27.16 | |||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
1500 m - Juniorky
(ne, 16.2.2020 - 13:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 548 | Adéla HlucháAdéla Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 4:36.45 | |||||||||||||||||
2 | 53 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | PB 4:37.52 | |||||||||||||||||
3 | 335 | Anna MálkováAnna Málková | 01 | SK Jeseniova | 5 | SB 4:37.64 | |||||||||||||||||
4 | 631 | Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 10 | SB 4:38.23 | |||||||||||||||||
5 | 549 | Tereza HlucháTereza Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 6 | 4:42.95 | |||||||||||||||||
6 | 347 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 9 | PB 4:43.18 | |||||||||||||||||
7 | 65 | Veronika HynkováVeronika Hynková | 02 | AC Pardubice | 13 | 4:57.66 | |||||||||||||||||
8 | 341 | Eliška OnderkováEliška Onderková | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 14 | PB 4:58.38 | |||||||||||||||||
9 | 401 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 4:58.60 | |||||||||||||||||
10 | 454 | Michaela ŠilarováMichaela Šilarová | 02 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | PB 4:58.66 | |||||||||||||||||
11 | 322 | Veronika PiklováVeronika Piklová | 01 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 15 | SB 4:59.58 | |||||||||||||||||
12 | 416 | Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 5:09.79 | |||||||||||||||||
13 | 87 | Emma HoráčkováEmma Horáčková | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 12 | 5:11.76 | |||||||||||||||||
14 | 162 | Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 5:14.49 | |||||||||||||||||
455 | Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková | 01 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 11 | DNF | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Dorostenky
(ne, 16.2.2020 - 13:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 129 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 4:37.52 | |||||||||||||||||
2 | 170 | Petra HelebrantováPetra Helebrantová | 03 | ASK ELNA Počerady | 5 | 4:46.83 | |||||||||||||||||
3 | 592 | Iva GieselováIva Gieselová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 4:48.12 | |||||||||||||||||
4 | 566 | Nikola VimmerováNikola Vimmerová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | PB 4:50.84 | |||||||||||||||||
5 | 319 | Dana PřikrylováDana Přikrylová | 03 | SK Aritma Praha | 13 | PB 4:52.13 | |||||||||||||||||
6 | 169 | Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková | 03 | AK Šternberk z.s. | 10 | PB 4:52.81 | |||||||||||||||||
7 | 667 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 04 | VSK Univerzita Brno | 11 | PB 4:53.66 | |||||||||||||||||
8 | 269 | Eliška LandsmannováEliška Landsmannová | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 12 | 5:00.10 | |||||||||||||||||
9 | 496 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 9 | 5:04.59 | |||||||||||||||||
10 | 158 | Linda LukešováLinda Lukešová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | SB 5:04.90 | |||||||||||||||||
11 | 452 | Vendulka StránskáVendulka Stránská | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | PB 5:05.83 | |||||||||||||||||
12 | 253 | Aneta KučerováAneta Kučerová | 04 | Atletika Benešov | 14 | 5:08.67 | |||||||||||||||||
13 | 547 | Simona BartošováSimona Bartošová | 04 | TJ Sokol Opava | 2 | PB 5:08.67 | |||||||||||||||||
14 | 26 | Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 5:09.45 | |||||||||||||||||
417 | Tereza BuštováTereza Buštová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 15 | DNF | ||||||||||||||||||
420 | Andrea NikodemováAndrea Nikodemová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 16 | DNF | ||||||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
3000 m - Junioři
(so, 15.2.2020 - 17:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 422 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 4 | 08:36.78 | |||||||||||||
2 | 368 | Václav VandrovecVáclav Vandrovec | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | PB 08:43.90 | |||||||||||||
3 | 352 | Ondřej HodboďOndřej Hodboď | 01 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 08:44.28 | |||||||||||||
4 | 457 | Jan MálekJan Málek | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 08:44.88 | |||||||||||||
5 | 292 | Filip TlamkaFilip Tlamka | 02 | Fénix sport Blansko | 10 | PB 08:56.25 | |||||||||||||
6 | 436 | Marek VoborskýMarek Voborský | 01 | TJ Dukla Praha | 13 | PB 08:56.67 | |||||||||||||
7 | 502 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 15 | PB 09:01.69 | |||||||||||||
8 | 200 | Jakub BárekJakub Bárek | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 09:03.13 | |||||||||||||
9 | 472 | Vojtěch DryákVojtěch Dryák | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 14 | 09:05.97 | |||||||||||||
10 | 503 | Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 12 | 09:16.17 | |||||||||||||
11 | 685 | Jiří KostkaJiří Kostka | 02 | TJ Sokol Opava | 1 | PB 09:26.74 | |||||||||||||
12 | 544 | Ondřej VajdaOndřej Vajda | 02 | TJ Sokol Opava | 16 | 09:29.68 | |||||||||||||
13 | 672 | Bonifác BoháčBonifác Boháč | 01 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | 09:31.88 | |||||||||||||
14 | 446 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 9 | 09:40.72 | |||||||||||||
15 | 296 | Petr KavičkaPetr Kavička | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 09:58.26 | |||||||||||||
662 | Jan ŠvejnohaJan Švejnoha | 01 | VSK Univerzita Brno | 11 | DNF | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
3000 m - Dorostenci
(so, 15.2.2020 - 17:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 84 | David ŠlapákDavid Šlapák | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 08:47.05 | |||||||||||||
2 | 656 | Jan OdehnalJan Odehnal | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | PB 08:53.37 | |||||||||||||
3 | 214 | Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 08:59.98 | |||||||||||||
4 | 408 | Ivan BrejškaIvan Brejška | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 12 | PB 09:06.51 | |||||||||||||
5 | 307 | Jakub UrbánekJakub Urbánek | 03 | JAC Brno | 11 | PB 09:16.19 | |||||||||||||
6 | 275 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 09:20.89 | |||||||||||||
7 | 427 | Jakub KrejčířJakub Krejčíř | 04 | TJ Dukla Praha | 10 | 09:23.32 | |||||||||||||
8 | 493 | Adam JirkůAdam Jirků | 04 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 8 | 09:25.01 | |||||||||||||
9 | 594 | Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga | 04 | TJ TŽ Třinec | 16 | PB 09:25.85 | |||||||||||||
10 | 450 | David BílekDavid Bílek | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 13 | 09:35.11 | |||||||||||||
11 | 711 | Adam ValíkAdam Valík | 03 | TJ Sokol Opava | 2 | 09:46.58 | |||||||||||||
12 | 226 | Marek KünstlerMarek Künstler | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 14 | 09:46.86 | |||||||||||||
13 | 98 | Adam MalýAdam Malý | 04 | AC Turnov, z. s. | 3 | 09:51.69 | |||||||||||||
14 | 709 | David ŠpaleDavid Špale | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 09:55.94 | |||||||||||||
451 | Dominik VebrDominik Vebr | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 7 | DNF | ||||||||||||||
286 | Pavel VinduškaPavel Vinduška | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 15 | DNS | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Poznámky:Závodník s číslem 307 - Urbánek Jakub obdržel žlutou kartu za nesportovní chování dle pravidlo 5.8. |
|||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
3000 m - Juniorky
(so, 15.2.2020 - 17:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 631 | Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | NL 09:47.57 | |||||||||||||
2 | 53 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | PB 09:59.66 | |||||||||||||
3 | 549 | Tereza HlucháTereza Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 6 | PB 10:04.27 | |||||||||||||
4 | 548 | Adéla HlucháAdéla Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | 10:17.97 | |||||||||||||
5 | 401 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | PB 10:23.73 | |||||||||||||
6 | 666 | Šárka PůstováŠárka Půstová | 02 | VSK Univerzita Brno | 10 | PB 10:40.11 | |||||||||||||
7 | 678 | Veronika HanušováVeronika Hanušová | 02 | AC Praha 1890 | 1 | PB 10:45.78 | |||||||||||||
8 | 65 | Veronika HynkováVeronika Hynková | 02 | AC Pardubice | 8 | 10:46.13 | |||||||||||||
9 | 32 | Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá | 02 | AC Česká Lípa | 13 | PB 10:46.17 | |||||||||||||
10 | 300 | Linda DuškováLinda Dušková | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 11 | PB 10:47.49 | |||||||||||||
11 | 341 | Eliška OnderkováEliška Onderková | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 15 | PB 10:53.94 | |||||||||||||
12 | 322 | Veronika PiklováVeronika Piklová | 01 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 14 | SB 11:06.64 | |||||||||||||
13 | 454 | Michaela ŠilarováMichaela Šilarová | 02 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 16 | PB 11:12.91 | |||||||||||||
14 | 162 | Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 12 | 11:27.79 | |||||||||||||
15 | 207 | Tereza MazlováTereza Mazlová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 11:40.02 | |||||||||||||
529 | Eliška KlikováEliška Kliková | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | DNS | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
3000 m - Dorostenky
(so, 15.2.2020 - 17:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 170 | Petra HelebrantováPetra Helebrantová | 03 | ASK ELNA Počerady | 4 | 10:28.74 | |||||||||||||
2 | 592 | Iva GieselováIva Gieselová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | PB 10:31.37 | |||||||||||||
3 | 319 | Dana PřikrylováDana Přikrylová | 03 | SK Aritma Praha | 7 | PB 10:35.13 | |||||||||||||
4 | 269 | Eliška LandsmannováEliška Landsmannová | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 10 | SB 10:53.35 | |||||||||||||
5 | 309 | Marta KlobáskováMarta Klobásková | 03 | JAC Brno | 8 | 11:01.05 | |||||||||||||
6 | 452 | Vendulka StránskáVendulka Stránská | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 9 | 11:17.94 | |||||||||||||
7 | 26 | Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 11 | 11:26.34 | |||||||||||||
8 | 615 | Libuše KřížováLibuše Křížová | 04 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 13 | PB 11:26.83 | |||||||||||||
9 | 507 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 12 | 11:41.24 | |||||||||||||
10 | 323 | Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová | 03 | SK Hranice, z.s. | 1 | PB 11:44.66 | |||||||||||||
11 | 75 | Petra ČechováPetra Čechová | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 14 | 11:45.47 | |||||||||||||
12 | 308 | Kristýna JežkováKristýna Ježková | 04 | JAC Brno | 3 | 12:04.06 | |||||||||||||
13 | 562 | Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 12:56.96 | |||||||||||||
557 | Eliška PoborskáEliška Poborská | 03 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | DNF | ||||||||||||||
Mezičasy:
|
|||||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 627 | Sebastián MertaSebastián Merta | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.16 | Q | 0.143 | |||||||||||
2 | 377 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 08.22 | Q | 0.151 | |||||||||||
3 | 385 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.23 | q | 0.155 | |||||||||||
4 | 83 | Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | PB 08.34 | 0.181 | ||||||||||||
5 | 176 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | PB 08.56 | 0.172 | ||||||||||||
6 | 55 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 7 | 08.62 | 0.148 | ||||||||||||
7 | 148 | David TermerDavid Termer | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 08.78 | 0.165 | ||||||||||||
8 | 461 | Jan VodičkaJan Vodička | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.00 | 0.158 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 140 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | PB 08.09 | Q | 0.146 | |||||||||||
2 | 509 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 08.20 | Q | 0.170 | |||||||||||
3 | 182 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.33 | q | 0.124 | |||||||||||
4 | 183 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.53 | 0.142 | ||||||||||||
5 | 513 | David PšenkaDavid Pšenka | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 08.58 | 0.144 | ||||||||||||
6 | 622 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 08.74 | 0.131 | ||||||||||||
7 | 246 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 08.75 | 0.173 | ||||||||||||
85 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | DNF | 0.140 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 10:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 35 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 08.18 | Q | 0.150 | |||||||||||
2 | 695 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 08.26 | Q | 0.148 | |||||||||||
3 | 184 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 08.33 | 0.209 | ||||||||||||
4 | 57 | Jakub MarečekJakub Mareček | 02 | AC Pardubice | 3 | 08.47 | 0.176 | ||||||||||||
5 | 139 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 08.65 | 0.182 | ||||||||||||
6 | 1 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 7 | 08.67 | 0.174 | ||||||||||||
7 | 363 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 1 | PB 08.70 | 0.147 | ||||||||||||
8 | 519 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 08.74 | 0.155 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 140 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | PB 08.09 | Q | 0.146 |
2 | 627 | Sebastián MertaSebastián Merta | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.16 | Q | 0.143 |
3 | 35 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 08.18 | Q | 0.150 |
4 | 509 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 08.20 | Q | 0.170 |
5 | 377 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | PB 08.22 | Q | 0.151 |
6 | 385 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.23 | q | 0.155 |
7 | 695 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 08.26 | Q | 0.148 |
8 | 182 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.33 | q | 0.124 |
9 | 184 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 08.33 | 0.209 | |
10 | 83 | Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | PB 08.34 | 0.181 | |
11 | 57 | Jakub MarečekJakub Mareček | 02 | AC Pardubice | 3 | 08.47 | 0.176 | |
12 | 183 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.53 | 0.142 | |
13 | 176 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | PB 08.56 | 0.172 | |
14 | 513 | David PšenkaDavid Pšenka | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 08.58 | 0.144 | |
15 | 55 | Václav ChudomelVáclav Chudomel | 01 | AC Pardubice | 7 | 08.62 | 0.148 | |
16 | 139 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 08.65 | 0.182 | |
17 | 1 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 7 | 08.67 | 0.174 | |
18 | 363 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 1 | PB 08.70 | 0.147 | |
19 | 622 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 08.74 | 0.131 | |
20 | 519 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 08.74 | 0.155 | |
21 | 246 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 08.75 | 0.173 | |
22 | 148 | David TermerDavid Termer | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 08.78 | 0.165 | |
23 | 461 | Jan VodičkaJan Vodička | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.00 | 0.158 | |
85 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | DNF | 0.140 |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (so, 15.2.2020 - 12:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 140 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | NL 07.96 | 0.133 | ||||||||||||
2 | 627 | Sebastián MertaSebastián Merta | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | PB 07.97 | 0.141 | ||||||||||||
3 | 695 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | PB 08.03 | 0.161 | ||||||||||||
4 | 35 | František DoubekFrantišek Doubek | 02 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | PB 08.07 | 0.177 | ||||||||||||
5 | 385 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | PB 08.11 | 0.150 | ||||||||||||
6 | 377 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | PB 08.20 | 0.180 | ||||||||||||
7 | 509 | Michal BlažekMichal Blažek | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 08.28 | 0.153 | ||||||||||||
8 | 182 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 02 | ASK Slavia Praha | 1 | 08.37 | 0.122 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 15.2.2020 - 12:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 458 | Štěpán SchubertŠtěpán Schubert | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | MR 07.85 | 0.171 | ||||||||||||
2 | 6 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 08.02 | 0.152 | ||||||||||||
3 | 586 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 08.12 | 0.119 | ||||||||||||
4 | 137 | Tomáš KozaTomáš Koza | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 08.23 | 0.169 | ||||||||||||
5 | 444 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 08.26 | 0.154 | ||||||||||||
6 | 576 | Ondřej VeselýOndřej Veselý | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 08.28 | 0.156 | ||||||||||||
7 | 338 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | PB 08.35 | 0.134 | ||||||||||||
8 | 249 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | PB 08.35 | 0.131 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 586 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.16 | Q | 0.126 | |||||||||||
2 | 576 | Ondřej VeselýOndřej Veselý | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 08.31 | Q | 0.158 | |||||||||||
3 | 31 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 3 | 08.43 | 0.173 | ||||||||||||
4 | 361 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 8 | PB 08.57 | 0.148 | ||||||||||||
5 | 680 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.77 | 0.135 | ||||||||||||
6 | 201 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 09.09 | 0.167 | ||||||||||||
310 | Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner | 04 | MÍLAŘI Domažlice | 2 | DNF | 0.162 | |||||||||||||
110 | Aleš SloukaAleš Slouka | 03 | AK Bílina | 6 | DNF | 0.172 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | PB 08.05 | Q | 0.163 | |||||||||||
2 | 137 | Tomáš KozaTomáš Koza | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 08.23 | Q | 0.190 | |||||||||||
3 | 572 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 08.55 | 0.207 | ||||||||||||
4 | 360 | Mike DallalMike Dallal | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | 08.58 | 0.144 | ||||||||||||
5 | 146 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | =SB 08.69 | 0.169 | ||||||||||||
6 | 445 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 08.75 | 0.149 | ||||||||||||
7 | 304 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 2 | 08.95 | 0.132 | ||||||||||||
435 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 3 | DNF | 0.154 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 10:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 458 | Štěpán SchubertŠtěpán Schubert | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | NL 07.90 | Q | 0.187 | |||||||||||
2 | 444 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 08.28 | Q | 0.157 | |||||||||||
3 | 249 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | PB 08.36 | q | 0.172 | |||||||||||
4 | 338 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | =PB 08.39 | q | 0.152 | |||||||||||
5 | 358 | Tomáš HanousekTomáš Hanousek | 04 | Sokol Roztoky u Prahy | 7 | 08.58 | 0.173 | ||||||||||||
6 | 58 | Matěj NovosadMatěj Novosad | 04 | AC Pardubice | 2 | PB 08.62 | 0.141 | ||||||||||||
175 | Matěj DvořákMatěj Dvořák | 03 | ASK Slavia Praha | 8 | DQ 22.6.1 | 0.190 | |||||||||||||
512 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 458 | Štěpán SchubertŠtěpán Schubert | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | NL 07.90 | Q | 0.187 |
2 | 6 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | PB 08.05 | Q | 0.163 |
3 | 586 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.16 | Q | 0.126 |
4 | 137 | Tomáš KozaTomáš Koza | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 08.23 | Q | 0.190 |
5 | 444 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 08.28 | Q | 0.157 |
6 | 576 | Ondřej VeselýOndřej Veselý | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 08.31 | Q | 0.158 |
7 | 249 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | PB 08.36 | q | 0.172 |
8 | 338 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | =PB 08.39 | q | 0.152 |
9 | 31 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 3 | 08.43 | 0.173 | |
10 | 572 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 08.55 | 0.207 | |
11 | 361 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 8 | PB 08.57 | 0.148 | |
12 | 360 | Mike DallalMike Dallal | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | 08.58 | 0.144 | |
13 | 358 | Tomáš HanousekTomáš Hanousek | 04 | Sokol Roztoky u Prahy | 7 | 08.58 | 0.173 | |
14 | 58 | Matěj NovosadMatěj Novosad | 04 | AC Pardubice | 2 | PB 08.62 | 0.141 | |
15 | 146 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | =SB 08.69 | 0.169 | |
16 | 445 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 08.75 | 0.149 | |
17 | 680 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.77 | 0.135 | |
18 | 304 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 2 | 08.95 | 0.132 | |
19 | 201 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 09.09 | 0.167 | |
310 | Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner | 04 | MÍLAŘI Domažlice | 2 | DNF | 0.162 | ||
110 | Aleš SloukaAleš Slouka | 03 | AK Bílina | 6 | DNF | 0.172 | ||
435 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 3 | DNF | 0.154 | ||
175 | Matěj DvořákMatěj Dvořák | 03 | ASK Slavia Praha | 8 | DQ 22.6.1 | 0.190 | ||
512 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | DNS |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 95 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 4 | 08.62 | Q | 0.125 | |||||||||||
2 | 161 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | PB 08.67 | Q | 0.154 | |||||||||||
3 | 257 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 08.85 | q | 0.166 | |||||||||||
4 | 530 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | PB 09.04 | 0.154 | ||||||||||||
5 | 272 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | PB 09.10 | 0.168 | ||||||||||||
6 | 366 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | PB 09.15 | 0.158 | ||||||||||||
7 | 120 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 09.20 | 0.100 | ||||||||||||
8 | 188 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.41 | 0.172 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 391 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.67 | Q | 0.151 | |||||||||||
2 | 271 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | =SB 08.67 | Q | 0.161 | |||||||||||
3 | 268 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 08.86 | 0.176 | ||||||||||||
4 | 400 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.13 | 0.159 | ||||||||||||
5 | 192 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 09.22 | 0.227 | ||||||||||||
6 | 438 | Alicia JoklováAlicia Joklová | 02 | TJ Dukla Praha | 1 | PB 09.27 | 0.147 | ||||||||||||
7 | 189 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 09.28 | 0.160 | ||||||||||||
8 | 332 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 8 | 09.53 | 0.215 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 10:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 131 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | SB 08.53 | Q | 0.166 | |||||||||||
2 | 70 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 5 | 08.61 | Q | 0.208 | |||||||||||
3 | 126 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | PB 08.81 | q | 0.144 | |||||||||||
4 | 112 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 6 | PB 08.86 | 0.174 | ||||||||||||
5 | 63 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | AC Pardubice | 1 | PB 09.26 | 0.115 | ||||||||||||
6 | 270 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 09.36 | 0.231 | ||||||||||||
7 | 277 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.44 | 0.189 | ||||||||||||
8 | 195 | Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 09.47 | 0.280 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 131 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | SB 08.53 | Q | 0.166 |
2 | 70 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 5 | 08.61 | Q | 0.208 |
3 | 95 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 4 | 08.62 | Q | 0.125 |
4 | 391 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.67 | Q | 0.151 |
5 | 271 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | =SB 08.67 | Q | 0.161 |
6 | 161 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | PB 08.67 | Q | 0.154 |
7 | 126 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | PB 08.81 | q | 0.144 |
8 | 257 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 08.85 | q | 0.166 |
9 | 112 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 6 | PB 08.86 | 0.174 | |
10 | 268 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 08.86 | 0.176 | |
11 | 530 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | PB 09.04 | 0.154 | |
12 | 272 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | PB 09.10 | 0.168 | |
13 | 400 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.13 | 0.159 | |
14 | 366 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | PB 09.15 | 0.158 | |
15 | 120 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 09.20 | 0.100 | |
16 | 192 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 09.22 | 0.227 | |
17 | 63 | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | AC Pardubice | 1 | PB 09.26 | 0.115 | |
18 | 438 | Alicia JoklováAlicia Joklová | 02 | TJ Dukla Praha | 1 | PB 09.27 | 0.147 | |
19 | 189 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 09.28 | 0.160 | |
20 | 270 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 09.36 | 0.231 | |
21 | 188 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.41 | 0.172 | |
22 | 277 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.44 | 0.189 | |
23 | 195 | Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 09.47 | 0.280 | |
24 | 332 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 8 | 09.53 | 0.215 |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Finále)
Finále (so, 15.2.2020 - 12:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 131 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | NL 08.43 | 0.148 | ||||||||||||
2 | 70 | Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová | 01 | AC Pardubice | 6 | PB 08.47 | 0.136 | ||||||||||||
3 | 95 | Kateřina PůhonáKateřina Půhoná | 01 | AC TJ Jičín | 5 | 08.52 | 0.108 | ||||||||||||
4 | 391 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.57 | 0.134 | ||||||||||||
5 | 161 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 08.79 | 0.171 | ||||||||||||
6 | 257 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 1 | 08.88 | 0.145 | ||||||||||||
7 | 126 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 08.88 | 0.126 | ||||||||||||
8 | 271 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 08.98 | 0.182 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 15.2.2020 - 12:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 238 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | NL 08.37 | 0.193 | ||||||||||||
2 | 415 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | PB 08.41 | 0.181 | ||||||||||||
3 | 124 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | PB 08.61 | 0.176 | ||||||||||||
4 | 102 | Nela VaníčkováNela Vaníčková | 04 | AC Turnov, z. s. | 2 | PB 08.64 | 0.177 | ||||||||||||
5 | 281 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | PB 08.76 | 0.132 | ||||||||||||
6 | 464 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | PB 08.77 | 0.172 | ||||||||||||
7 | 536 | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | TJ SOKOL Nová Paka | 1 | PB 08.81 | 0.198 | ||||||||||||
8 | 334 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 6 | 09.15 | 0.172 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále
Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 415 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | NL 08.46 | Q | 0.169 | |||||||||||
2 | 464 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 08.78 | Q | 0.163 | |||||||||||
3 | 102 | Nela VaníčkováNela Vaníčková | 04 | AC Turnov, z. s. | 3 | PB 08.82 | q | 0.163 | |||||||||||
4 | 199 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 08.96 | 0.194 | ||||||||||||
5 | 190 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 8 | =PB 09.13 | 0.124 | ||||||||||||
6 | 393 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.26 | 0.413 | ||||||||||||
7 | 166 | Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 09.35 | 0.150 | ||||||||||||
371 | Tereza VálkováTereza Válková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | DQ 16.8 | 0.071 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 238 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 08.65 | Q | 0.210 | |||||||||||
2 | 334 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 5 | PB 08.74 | Q | 0.161 | |||||||||||
3 | 531 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 08.95 | 0.147 | ||||||||||||
4 | 560 | Adéla HusákováAdéla Husáková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 09.12 | 0.167 | ||||||||||||
5 | 404 | Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 8 | 09.13 | 0.208 | ||||||||||||
6 | 679 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | PB 09.17 | 0.160 | ||||||||||||
7 | 558 | Alexandra PolákováAlexandra Poláková | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 09.22 | 0.205 | ||||||||||||
8 | 620 | Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 7 | 09.26 | 0.129 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 10:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 124 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 08.69 | Q | 0.350 | |||||||||||
2 | 281 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | PB 08.77 | Q | 0.109 | |||||||||||
3 | 536 | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | TJ SOKOL Nová Paka | 3 | 08.93 | q | 0.184 | |||||||||||
4 | 370 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | PB 08.94 | 0.171 | ||||||||||||
5 | 599 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | PB 09.03 | 0.135 | ||||||||||||
6 | 449 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | PB 09.04 | 0.140 | ||||||||||||
7 | 265 | Patricie VrzalováPatricie Vrzalová | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 09.13 | 0.145 | ||||||||||||
8 | 193 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.23 | 0.223 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 415 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | NL 08.46 | Q | 0.169 |
2 | 238 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 08.65 | Q | 0.210 |
3 | 124 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 08.69 | Q | 0.350 |
4 | 334 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 5 | PB 08.74 | Q | 0.161 |
5 | 281 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | PB 08.77 | Q | 0.109 |
6 | 464 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 08.78 | Q | 0.163 |
7 | 102 | Nela VaníčkováNela Vaníčková | 04 | AC Turnov, z. s. | 3 | PB 08.82 | q | 0.163 |
8 | 536 | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | TJ SOKOL Nová Paka | 3 | 08.93 | q | 0.184 |
9 | 370 | Gabriela PatalováGabriela Patalová | 03 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | PB 08.94 | 0.171 | |
10 | 531 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 08.95 | 0.147 | |
11 | 199 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 08.96 | 0.194 | |
12 | 599 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | PB 09.03 | 0.135 | |
13 | 449 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | PB 09.04 | 0.140 | |
14 | 560 | Adéla HusákováAdéla Husáková | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 09.12 | 0.167 | |
15 | 404 | Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 8 | 09.13 | 0.208 | |
16 | 265 | Patricie VrzalováPatricie Vrzalová | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 09.13 | 0.145 | |
17 | 190 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 8 | =PB 09.13 | 0.124 | |
18 | 679 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | PB 09.17 | 0.160 | |
19 | 558 | Alexandra PolákováAlexandra Poláková | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 09.22 | 0.205 | |
20 | 193 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.23 | 0.223 | |
21 | 620 | Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 7 | 09.26 | 0.129 | |
22 | 393 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.26 | 0.413 | |
23 | 166 | Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 09.35 | 0.150 | |
371 | Tereza VálkováTereza Válková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | DQ 16.8 | 0.071 |
4 x 200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 16.2.2020 - 14:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotný J., Novotný J., Schneider S., Drahota J. Novotný J., Novotný J., Schneider S., Drahota J. | ASK Slavia Praha | 5 | 1:30.17 | 0.154 | ||||||||||||||
2 | Šámal J., Krakuvčík T., Řehák M., Holub D. Šámal J., Krakuvčík T., Řehák M., Holub D. | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 1:30.34 | 0.139 | ||||||||||||||
3 | Rež J., Páník M., Procházka J., Vrba V. Rež J., Páník M., Procházka J., Vrba V. | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 1:30.41 | 0.155 | ||||||||||||||
4 | Šachta B., Tobiáš A., Pittermann Š., Macík O. Šachta B., Tobiáš A., Pittermann Š., Macík O. | TJ Dukla Praha | 3 | 1:31.68 | 0.141 | ||||||||||||||
5 | Dutý Š., Uzsak M., Horký F., Ruda V. Dutý Š., Uzsak M., Horký F., Ruda V. | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 1:34.11 | 0.133 | ||||||||||||||
6 | Kunetek P., Skýpala T., Brandtner R., Bajánaru M. Kunetek P., Skýpala T., Brandtner R., Bajánaru M. | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 1:34.28 | 0.190 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 16.2.2020 - 14:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jelínek K., Radostný T., Demel J., Trafina J. Jelínek K., Radostný T., Demel J., Trafina J. | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 1:32.50 | 0.196 | ||||||||||||||
2 | Hadrbolec O., Zeman V., Hlaváček J., Sobotka Z. Hadrbolec O., Zeman V., Hlaváček J., Sobotka Z. | A. C. TEPO Kladno | 6 | 1:33.04 | 0.141 | ||||||||||||||
3 | Dutelly J., Nevrla D., Mautner J., Pospíšil J. Dutelly J., Nevrla D., Mautner J., Pospíšil J. | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 1:33.19 | 0.167 | ||||||||||||||
4 | Raba J., Chudomel V., Mareček J., Špicar M. Raba J., Chudomel V., Mareček J., Špicar M. | AC Pardubice | 3 | 1:33.84 | 0.149 | ||||||||||||||
5 | Blažek M., Pšenka D., Karlík J., Svoboda V. Blažek M., Pšenka D., Karlík J., Svoboda V. | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 1:36.30 | 0.159 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotný J., Novotný J., Schneider S., Drahota J. Novotný J., Novotný J., Schneider S., Drahota J. | ASK Slavia Praha | 5 | 1:30.17 | 0.154 | |||
2 | Šámal J., Krakuvčík T., Řehák M., Holub D. Šámal J., Krakuvčík T., Řehák M., Holub D. | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 1:30.34 | 0.139 | |||
3 | Rež J., Páník M., Procházka J., Vrba V. Rež J., Páník M., Procházka J., Vrba V. | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 1:30.41 | 0.155 | |||
4 | Šachta B., Tobiáš A., Pittermann Š., Macík O. Šachta B., Tobiáš A., Pittermann Š., Macík O. | TJ Dukla Praha | 3 | 1:31.68 | 0.141 | |||
5 | Jelínek K., Radostný T., Demel J., Trafina J. Jelínek K., Radostný T., Demel J., Trafina J. | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 1:32.50 | 0.196 | |||
6 | Hadrbolec O., Zeman V., Hlaváček J., Sobotka Z. Hadrbolec O., Zeman V., Hlaváček J., Sobotka Z. | A. C. TEPO Kladno | 6 | 1:33.04 | 0.141 | |||
7 | Dutelly J., Nevrla D., Mautner J., Pospíšil J. Dutelly J., Nevrla D., Mautner J., Pospíšil J. | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 1:33.19 | 0.167 | |||
8 | Raba J., Chudomel V., Mareček J., Špicar M. Raba J., Chudomel V., Mareček J., Špicar M. | AC Pardubice | 3 | 1:33.84 | 0.149 | |||
9 | Dutý Š., Uzsak M., Horký F., Ruda V. Dutý Š., Uzsak M., Horký F., Ruda V. | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 1:34.11 | 0.133 | |||
10 | Kunetek P., Skýpala T., Brandtner R., Bajánaru M. Kunetek P., Skýpala T., Brandtner R., Bajánaru M. | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 1:34.28 | 0.190 | |||
11 | Blažek M., Pšenka D., Karlík J., Svoboda V. Blažek M., Pšenka D., Karlík J., Svoboda V. | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 1:36.30 | 0.159 |
4 x 200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 16.2.2020 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krčma V., Ježek D., Musil L., Plaček T. Krčma V., Ježek D., Musil L., Plaček T. | VSK Univerzita Brno | 5 | 1:30.79 | 0.162 | ||||||||||||||
2 | Dvořák T., Hřích J., Hudeček P., Ullman J. Dvořák T., Hřích J., Hudeček P., Ullman J. | A. C. TEPO Kladno | 3 | 1:31.97 | 0.168 | ||||||||||||||
3 | Synek J., Kratochvíl Š., Vinduška V., Soukal L. Synek J., Kratochvíl Š., Vinduška V., Soukal L. | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 1:32.95 | 0.164 | ||||||||||||||
Navrátil Š., Ščibráni M., Lisák T., Pavliska T. Navrátil Š., Ščibráni M., Lisák T., Pavliska T. | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DQ 24.7 | 0.149 | |||||||||||||||
Brychta K., Šalman J., Sládek K., Horák V. Brychta K., Šalman J., Sládek K., Horák V. | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | DQ 24.7 | 0.161 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 16.2.2020 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Konečný J., Hartmann J., Čermák M., Žižka R. Konečný J., Hartmann J., Čermák M., Žižka R. | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 1:32.95 | 0.200 | ||||||||||||||
2 | Beňa O., Jareš K., Matoušek J., Lenghart O. Beňa O., Jareš K., Matoušek J., Lenghart O. | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 1:34.33 | 0.198 | ||||||||||||||
3 | Halbich A., Jarolímek F., Tran Thai B., Surjomartono M. Halbich A., Jarolímek F., Tran Thai B., Surjomartono M. | SK Jeseniova | 2 | 1:35.28 | 0.199 | ||||||||||||||
Schubert Š., Osoba T., Štancl J., Zajíček J. Schubert Š., Osoba T., Štancl J., Zajíček J. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | DQ 24.7 | 0.197 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 16.2.2020 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sychra A., Dočkal P., Staněk J., Budík L. Sychra A., Dočkal P., Staněk J., Budík L. | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 1:34.46 | 0.129 | ||||||||||||||
2 | Kvapil M., Michut J., Čuda M., Bruha J. Kvapil M., Michut J., Čuda M., Bruha J. | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 1:36.00 | 0.200 | ||||||||||||||
3 | Hrbáč T., Teslík M., Kuzník V., Rufer M. Hrbáč T., Teslík M., Kuzník V., Rufer M. | Atletika Poruba z.s. | 2 | 1:37.97 | 0.153 | ||||||||||||||
4 | Kábele M., Outrata A., Balla M., Novosad M. Kábele M., Outrata A., Balla M., Novosad M. | AC Pardubice | 6 | 1:38.22 | 0.183 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krčma V., Ježek D., Musil L., Plaček T. Krčma V., Ježek D., Musil L., Plaček T. | VSK Univerzita Brno | 5 | 1:30.79 | 0.162 | |||
2 | Dvořák T., Hřích J., Hudeček P., Ullman J. Dvořák T., Hřích J., Hudeček P., Ullman J. | A. C. TEPO Kladno | 3 | 1:31.97 | 0.168 | |||
3 | Konečný J., Hartmann J., Čermák M., Žižka R. Konečný J., Hartmann J., Čermák M., Žižka R. | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 1:32.95 | 0.200 | |||
4 | Synek J., Kratochvíl Š., Vinduška V., Soukal L. Synek J., Kratochvíl Š., Vinduška V., Soukal L. | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 1:32.95 | 0.164 | |||
5 | Beňa O., Jareš K., Matoušek J., Lenghart O. Beňa O., Jareš K., Matoušek J., Lenghart O. | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 1:34.33 | 0.198 | |||
6 | Sychra A., Dočkal P., Staněk J., Budík L. Sychra A., Dočkal P., Staněk J., Budík L. | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 1:34.46 | 0.129 | |||
7 | Halbich A., Jarolímek F., Tran Thai B., Surjomartono M. Halbich A., Jarolímek F., Tran Thai B., Surjomartono M. | SK Jeseniova | 2 | 1:35.28 | 0.199 | |||
8 | Kvapil M., Michut J., Čuda M., Bruha J. Kvapil M., Michut J., Čuda M., Bruha J. | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 1:36.00 | 0.200 | |||
9 | Hrbáč T., Teslík M., Kuzník V., Rufer M. Hrbáč T., Teslík M., Kuzník V., Rufer M. | Atletika Poruba z.s. | 2 | 1:37.97 | 0.153 | |||
10 | Kábele M., Outrata A., Balla M., Novosad M. Kábele M., Outrata A., Balla M., Novosad M. | AC Pardubice | 6 | 1:38.22 | 0.183 | |||
Navrátil Š., Ščibráni M., Lisák T., Pavliska T. Navrátil Š., Ščibráni M., Lisák T., Pavliska T. | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DQ 24.7 | 0.149 | ||||
Brychta K., Šalman J., Sládek K., Horák V. Brychta K., Šalman J., Sládek K., Horák V. | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | DQ 24.7 | 0.161 | ||||
Schubert Š., Osoba T., Štancl J., Zajíček J. Schubert Š., Osoba T., Štancl J., Zajíček J. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | DQ 24.7 | 0.197 |
4 x 200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 16.2.2020 - 14:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. | AK ŠKODA Plzeň | 5 | MR 1:39.24 | 0.157 | ||||||||||||||
2 | Cukerová M., Navrátilová B., Cymbálová Z., Marková T. Cukerová M., Navrátilová B., Cymbálová Z., Marková T. | ASK Slavia Praha | 3 | 1:41.38 | 0.176 | ||||||||||||||
3 | Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 1:42.83 | 0.146 | ||||||||||||||
4 | Jelínková L., Mislerová A., Folková D., Šlapáková M. Jelínková L., Mislerová A., Folková D., Šlapáková M. | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 1:46.24 | 0.348 | ||||||||||||||
Půhoná K., Kozlová L., Menčíková M., Volná D. Půhoná K., Kozlová L., Menčíková M., Volná D. | AC TJ Jičín | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 16.2.2020 - 14:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štoudková P., Dlabajová K., Křížková N., Zabloudilová A. Štoudková P., Dlabajová K., Křížková N., Zabloudilová A. | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 1:41.03 | 0.206 | ||||||||||||||
2 | Dufková L., Dufková I., Slavíková V., Šínová T. Dufková L., Dufková I., Slavíková V., Šínová T. | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 1:43.00 | 0.153 | ||||||||||||||
3 | Eibichová E., Šťastná K., Husáková T., Krbcová L. Eibichová E., Šťastná K., Husáková T., Krbcová L. | SK Jeseniova | 3 | 1:43.43 | 0.145 | ||||||||||||||
4 | Kubíčková E., Spáčilová T., Gregušová A., Mičunková L. Kubíčková E., Spáčilová T., Gregušová A., Mičunková L. | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 1:44.98 | 0.169 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 16.2.2020 - 14:15) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kvasničková P., Hlávková K., Hezká E., Moravcová B. Kvasničková P., Hlávková K., Hezká E., Moravcová B. | AC Pardubice | 4 | 1:44.55 | 0.147 | ||||||||||||||
2 | Kordová E., Voříšková A., Hněvkovská V., Kupková A. Kordová E., Voříšková A., Hněvkovská V., Kupková A. | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 1:44.85 | 0.185 | ||||||||||||||
3 | Poláková A., Richterová A., Balcarová G., Votavová M. Poláková A., Richterová A., Balcarová G., Votavová M. | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 1:56.55 | 0.176 | ||||||||||||||
Jonášová A., Dvořáková K., Roubíková T., Bennett R. Jonášová A., Dvořáková K., Roubíková T., Bennett R. | A. C. TEPO Kladno | 5 | DQ 24.7 | 0.133 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. | AK ŠKODA Plzeň | 5 | MR 1:39.24 | 0.157 | |||
2 | Štoudková P., Dlabajová K., Křížková N., Zabloudilová A. Štoudková P., Dlabajová K., Křížková N., Zabloudilová A. | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 1:41.03 | 0.206 | |||
3 | Cukerová M., Navrátilová B., Cymbálová Z., Marková T. Cukerová M., Navrátilová B., Cymbálová Z., Marková T. | ASK Slavia Praha | 3 | 1:41.38 | 0.176 | |||
4 | Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 1:42.83 | 0.146 | |||
5 | Dufková L., Dufková I., Slavíková V., Šínová T. Dufková L., Dufková I., Slavíková V., Šínová T. | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 1:43.00 | 0.153 | |||
6 | Eibichová E., Šťastná K., Husáková T., Krbcová L. Eibichová E., Šťastná K., Husáková T., Krbcová L. | SK Jeseniova | 3 | 1:43.43 | 0.145 | |||
7 | Kvasničková P., Hlávková K., Hezká E., Moravcová B. Kvasničková P., Hlávková K., Hezká E., Moravcová B. | AC Pardubice | 4 | 1:44.55 | 0.147 | |||
8 | Kordová E., Voříšková A., Hněvkovská V., Kupková A. Kordová E., Voříšková A., Hněvkovská V., Kupková A. | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 1:44.85 | 0.185 | |||
9 | Kubíčková E., Spáčilová T., Gregušová A., Mičunková L. Kubíčková E., Spáčilová T., Gregušová A., Mičunková L. | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 1:44.98 | 0.169 | |||
10 | Jelínková L., Mislerová A., Folková D., Šlapáková M. Jelínková L., Mislerová A., Folková D., Šlapáková M. | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 1:46.24 | 0.348 | |||
11 | Poláková A., Richterová A., Balcarová G., Votavová M. Poláková A., Richterová A., Balcarová G., Votavová M. | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 1:56.55 | 0.176 | |||
Půhoná K., Kozlová L., Menčíková M., Volná D. Půhoná K., Kozlová L., Menčíková M., Volná D. | AC TJ Jičín | 4 | DNS | |||||
Jonášová A., Dvořáková K., Roubíková T., Bennett R. Jonášová A., Dvořáková K., Roubíková T., Bennett R. | A. C. TEPO Kladno | 5 | DQ 24.7 | 0.133 |
4 x 200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 16.2.2020 - 14:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rappová F., Kadavá K., Latislavová E., Novotná A. Rappová F., Kadavá K., Latislavová E., Novotná A. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 1:41.69 | 0.153 | ||||||||||||||
2 | A - Dokulilová A., Toová K., Fialová D., Schneeberger M. A - Dokulilová A., Toová K., Fialová D., Schneeberger M. | Atletika Poruba z.s. | 6 | 1:41.86 | 0.315 | ||||||||||||||
3 | Vlková T., Somrová Š., Havlová A., Lamačová T. Vlková T., Somrová Š., Havlová A., Lamačová T. | A. C. TEPO Kladno | 3 | 1:43.28 | 0.191 | ||||||||||||||
4 | Kaňáková K., Měšťanová B., Elfmarková E., Hlaváčová J. Kaňáková K., Měšťanová B., Elfmarková E., Hlaváčová J. | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 1:43.52 | 0.191 | ||||||||||||||
5 | Primasová M., Tesařová A., Kavanová K., Vaňková B. Primasová M., Tesařová A., Kavanová K., Vaňková B. | ASK Slavia Praha | 4 | 1:45.00 | 0.356 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 16.2.2020 - 14:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sajtlová N., Rychlíková A., Husáková A., Ledvinová L. Sajtlová N., Rychlíková A., Husáková A., Ledvinová L. | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 1:48.18 | 0.380 | ||||||||||||||
2 | B - Fistrová A., Matějková V., Zdražilová D., Krchová A. B - Fistrová A., Matějková V., Zdražilová D., Krchová A. | Atletika Poruba z.s. | 6 | 1:48.85 | 0.179 | ||||||||||||||
3 | Drozdová A., Dohnalová H., Válková T., Patalová G. Drozdová A., Dohnalová H., Válková T., Patalová G. | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 1:51.74 | 0.149 | ||||||||||||||
4 | Kotůlková H., Paťavová N., Kociánová V., Golasovská L. Kotůlková H., Paťavová N., Kociánová V., Golasovská L. | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 1:52.21 | 0.398 | ||||||||||||||
5 | Zunová A., Stará E., Stránecká A., Lopušková M. Zunová A., Stará E., Stránecká A., Lopušková M. | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 1:56.38 | 0.145 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 16.2.2020 - 14:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orságová M., Slavíková M., Kokšalová M., Černohorská A. Orságová M., Slavíková M., Kokšalová M., Černohorská A. | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | 1:46.40 | 0.142 | ||||||||||||||
2 | Urbanová K., Ručová S., Košťálová K., Křivková M. Urbanová K., Ručová S., Košťálová K., Křivková M. | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 1:46.47 | 0.136 | ||||||||||||||
3 | Joannidu N., Suchánková J., Lamlová K., Borová H. Joannidu N., Suchánková J., Lamlová K., Borová H. | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 1:48.28 | 0.152 | ||||||||||||||
Šímová V., Pijáková T., Svobodová B., Hutárková V. Šímová V., Pijáková T., Svobodová B., Hutárková V. | VSK Univerzita Brno | 4 | DNF | 0.136 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 16.2.2020 - 14:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kaplanová T., Voženílková D., Šarounová M., Havlíčková A. Kaplanová T., Voženílková D., Šarounová M., Havlíčková A. | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 1:45.21 | 0.159 | ||||||||||||||
2 | Černocká K., Hřebíčková L., Grégrová T., Červená M. Černocká K., Hřebíčková L., Grégrová T., Červená M. | AK Šternberk z.s. | 4 | 1:50.96 | 0.231 | ||||||||||||||
3 | Pindorová Z., Sikorová T., Sojková T., Čmielová J. Pindorová Z., Sikorová T., Sojková T., Čmielová J. | TJ TŽ Třinec | 5 | 1:51.58 | 0.142 | ||||||||||||||
4 | Gaubmannová T., Lišková K., Novotná A., Horáková N. Gaubmannová T., Lišková K., Novotná A., Horáková N. | AC Pardubice | 3 | 1:54.46 | 0.182 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rappová F., Kadavá K., Latislavová E., Novotná A. Rappová F., Kadavá K., Latislavová E., Novotná A. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 1:41.69 | 0.153 | |||
2 | A - Dokulilová A., Toová K., Fialová D., Schneeberger M. A - Dokulilová A., Toová K., Fialová D., Schneeberger M. | Atletika Poruba z.s. | 6 | 1:41.86 | 0.315 | |||
3 | Vlková T., Somrová Š., Havlová A., Lamačová T. Vlková T., Somrová Š., Havlová A., Lamačová T. | A. C. TEPO Kladno | 3 | 1:43.28 | 0.191 | |||
4 | Kaňáková K., Měšťanová B., Elfmarková E., Hlaváčová J. Kaňáková K., Měšťanová B., Elfmarková E., Hlaváčová J. | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 1:43.52 | 0.191 | |||
5 | Primasová M., Tesařová A., Kavanová K., Vaňková B. Primasová M., Tesařová A., Kavanová K., Vaňková B. | ASK Slavia Praha | 4 | 1:45.00 | 0.356 | |||
6 | Kaplanová T., Voženílková D., Šarounová M., Havlíčková A. Kaplanová T., Voženílková D., Šarounová M., Havlíčková A. | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 1:45.21 | 0.159 | |||
7 | Orságová M., Slavíková M., Kokšalová M., Černohorská A. Orságová M., Slavíková M., Kokšalová M., Černohorská A. | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | 1:46.40 | 0.142 | |||
8 | Urbanová K., Ručová S., Košťálová K., Křivková M. Urbanová K., Ručová S., Košťálová K., Křivková M. | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 1:46.47 | 0.136 | |||
9 | Sajtlová N., Rychlíková A., Husáková A., Ledvinová L. Sajtlová N., Rychlíková A., Husáková A., Ledvinová L. | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5 | 1:48.18 | 0.380 | |||
10 | Joannidu N., Suchánková J., Lamlová K., Borová H. Joannidu N., Suchánková J., Lamlová K., Borová H. | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 1:48.28 | 0.152 | |||
11 | B - Fistrová A., Matějková V., Zdražilová D., Krchová A. B - Fistrová A., Matějková V., Zdražilová D., Krchová A. | Atletika Poruba z.s. | 6 | 1:48.85 | 0.179 | |||
12 | Černocká K., Hřebíčková L., Grégrová T., Červená M. Černocká K., Hřebíčková L., Grégrová T., Červená M. | AK Šternberk z.s. | 4 | 1:50.96 | 0.231 | |||
13 | Pindorová Z., Sikorová T., Sojková T., Čmielová J. Pindorová Z., Sikorová T., Sojková T., Čmielová J. | TJ TŽ Třinec | 5 | 1:51.58 | 0.142 | |||
14 | Drozdová A., Dohnalová H., Válková T., Patalová G. Drozdová A., Dohnalová H., Válková T., Patalová G. | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 1:51.74 | 0.149 | |||
15 | Kotůlková H., Paťavová N., Kociánová V., Golasovská L. Kotůlková H., Paťavová N., Kociánová V., Golasovská L. | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 1:52.21 | 0.398 | |||
16 | Gaubmannová T., Lišková K., Novotná A., Horáková N. Gaubmannová T., Lišková K., Novotná A., Horáková N. | AC Pardubice | 3 | 1:54.46 | 0.182 | |||
17 | Zunová A., Stará E., Stránecká A., Lopušková M. Zunová A., Stará E., Stránecká A., Lopušková M. | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 1:56.38 | 0.145 | |||
Šímová V., Pijáková T., Svobodová B., Hutárková V. Šímová V., Pijáková T., Svobodová B., Hutárková V. | VSK Univerzita Brno | 4 | DNF | 0.136 |
skok vysoký - Junioři
(ne, 16.2.2020 - 11:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.801.851.901.951.992.032.072.102.132.152.172.19 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 14 | PB 2.10 | -OOOXOOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 15 | 2.07 | ---XOOXOXO-XXX | ||||||||||||||
3 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 12 | 1.99 | -OOXOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
01 | 13 | 1.95 | O-OOXXX | ||||||||||||||
5 |
Adam RybákAdam Rybák
PSK Olymp Praha, z.s. |
01 | 9 | 1.95 | OXOOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 7 | PB 1.95 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 11 | 1.90 | OOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 4 | 1.85 | XOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 10 | 1.85 | OXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 5 | 1.85 | OXXOXXX | ||||||||||||||
11 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 1 | 1.85 | XXOXXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 6 | 1.80 | OXXX | ||||||||||||||
12 |
Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol Milevsko |
02 | 2 | 1.80 | OXXX | ||||||||||||||
12 |
Filip ŠtěpánFilip Štěpán
TJ Sokol Velké Meziříčí |
02 | 8 | 1.80 | OXXX | ||||||||||||||
15 |
Matyáš AmmerMatyáš Ammer
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 3 | 1.80 | XOXXX | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(ne, 16.2.2020 - 09:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.721.771.821.871.911.942.002.032.032.062.082.102.122.14 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s. |
03 | 15 | 2.00 | --OOOOXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak Vlašim |
03 | 11 | PB 1.91 | OOOXOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u Prahy |
04 | 13 | 1.87 | -OOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 14 | 1.87 | -OOOXXX | ||||||||||||||
5 |
David JurkevičDavid Jurkevič
SK Jeseniova |
03 | 9 | PB 1.87 | OOOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 10 | PB 1.87 | OXOOXXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 6 | 1.82 | OXOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 12 | 1.82 | OXOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 7 | 1.82 | OOXXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 5 | 1.77 | OOXXX | ||||||||||||||
11 |
Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 1 | 1.72 | XOXXX | ||||||||||||||
Thai Bao TranThai Bao Tran
SK Jeseniova |
04 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 8 | NM | ||||||||||||||||
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok vysoký - Juniorky
(so, 15.2.2020 - 16:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.531.581.631.671.711.741.771.801.831.861.881.90 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ Třinec |
01 | 15 | PB 1.88 | ----O-XOXOXOOXXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 16 | 1.86 | ---O-OOOOOXXX | ||||||||||||||
3= |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 11 | SB 1.71 | OOXOXOOXXX | ||||||||||||||
3= |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 12 | SB 1.71 | OOXOXOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 10 | PB 1.67 | OOXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 13 | 1.67 | XOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
7= |
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 4 | =SB 1.63 | -OOXXX | ||||||||||||||
7= |
Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 14 | 1.63 | -OOXXX | ||||||||||||||
9 |
Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
02 | 7 | 1.58 | OXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 8 | 1.58 | XOXOXXX | ||||||||||||||
11 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 6 | 1.58 | OXXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s. |
01 | 5 | 1.58 | XOXXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 1 | 1.53 | OXXX | ||||||||||||||
14 |
Veronika SládkováVeronika Sládková
Atletický klub Sokolov, spolek |
02 | 3 | 1.53 | XOXXX | ||||||||||||||
15= |
Anna GregušováAnna Gregušová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 9 | 1.53 | XXOXXX | ||||||||||||||
15= |
Tereza HusákováTereza Husáková
SK Jeseniova |
01 | 2 | 1.53 | XXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky
(so, 15.2.2020 - 14:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.521.571.611.651.691.731.75 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 15 | 1.73 | XOOOOOXXOXXX | ||||||||||||||
2 |
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 14 | 1.69 | -OOOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s. |
03 | 13 | PB 1.69 | -OOXOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 8 | =PB 1.65 | OOOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 11 | =PB 1.65 | OOOXXOXXX | ||||||||||||||
6= |
Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 9 | 1.61 | OOOXXX | ||||||||||||||
6= |
Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 10 | 1.61 | OOOXXX | ||||||||||||||
8 |
Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 1 | PB 1.61 | OXOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 7 | 1.61 | OOXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha |
03 | 6 | 1.61 | XOXXOXOXXX | ||||||||||||||
11 |
Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 12 | 1.61 | XOXOXXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Evelína ZafarováEvelína Zafarová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 4 | 1.57 | OOXXX | ||||||||||||||
13= |
Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 3 | 1.57 | OXXOXXX | ||||||||||||||
13= |
Klára KlementováKlára Klementová
AK Olymp Brno, spolek |
04 | 2 | 1.57 | OXXOXXX | ||||||||||||||
15 |
Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 5 | 1.57 | XXOXXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok o tyči - Junioři
(ne, 16.2.2020 - 09:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3.533.733.934.084.234.384.484.584.684.764.834.904.975.005.105.12 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 16 | 5.00 | -------XO-O-O-XOXXX | ||||||||||||||
2 |
Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 15 | 4.68 | -----O-OOXXX | ||||||||||||||
3 |
Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla Praha |
01 | 14 | PB 4.68 | -----OXOOXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 13 | PB 4.68 | ----XO-XXOOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice |
02 | 12 | PB 4.58 | ---OOOXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 11 | PB 4.58 | ----XOXOOXXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 6 | PB 4.23 | XOXOOXXOXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 3 | PB 4.08 | -OOXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 5 | PB 3.93 | -OXXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC Pardubice |
02 | 1 | PB 3.93 | XXOOXXOXXX | ||||||||||||||
11 |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita Brno |
01 | 8 | 3.73 | -OXXX | ||||||||||||||
12 |
Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK Bílina |
02 | 2 | 3.73 | OXOXXX | ||||||||||||||
13 |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 4 | 3.73 | XXOXOXXX | ||||||||||||||
Václav KúřilVáclav Kúřil
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 7 | NM | ||||||||||||||||
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 10 | NM | ||||||||||||||||
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 9 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci
(so, 15.2.2020 - 16:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3.453.653.803.954.054.154.254.334.414.494.564.654.684.734.78 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s. |
04 | 16 | 4.56 | ----O-OOXOXOOXX | ||||||||||||||
2 |
Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 15 | PB 4.49 | -----OXXOOXOXXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 14 | 4.41 | -----OOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 12 | PB 4.33 | ----OOXXOXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 13 | 4.25 | ---OOOXXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla Praha |
03 | 11 | 4.15 | --OXOXXOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 9 | 4.05 | --O-XOXXX | ||||||||||||||
8 |
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 7 | PB 4.05 | OXOOOXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 10 | 4.05 | OXOXXOOXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 6 | 3.80 | OOOXXX | ||||||||||||||
10 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 8 | 3.80 | OOOXXX | ||||||||||||||
12 |
Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 2 | 3.45 | OXXX | ||||||||||||||
12 |
Jan RabaJan Raba
AC Pardubice |
03 | 5 | 3.45 | OXXX | ||||||||||||||
14 |
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa |
03 | 3 | 3.45 | XXOXXX | ||||||||||||||
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 4 | NM | ||||||||||||||||
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok o tyči - Juniorky
(so, 15.2.2020 - 13:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2.562.712.863.013.163.263.363.463.563.663.733.803.833.933.954.03 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia Praha |
02 | 14 | 3.93 | -------O-OXO-XOXO-XXX | ||||||||||||||
2 |
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava |
02 | 13 | 3.66 | ----O-OOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 11 | 3.56 | -----OOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 10 | =PB 3.46 | ----OOOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 9 | SB 3.26 | --XXOOXXOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 6 | PB 3.16 | --XOXOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 4 | PB 3.01 | -OOOXXX | ||||||||||||||
8= |
Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 8 | 2.86 | -OOXXX | ||||||||||||||
8= |
Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
TJ TŽ Třinec |
01 | 5 | 2.86 | -OOXXX | ||||||||||||||
10 |
Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s. |
01 | 7 | 2.86 | -XOOXXX | ||||||||||||||
11 |
Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s. |
01 | 3 | PB 2.86 | XOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 2 | =PB 2.71 | OOXXX | ||||||||||||||
13 |
Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 1 | 2.56 | XOXXX | ||||||||||||||
Eliška HezkáEliška Hezká
AC Pardubice |
02 | 12 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky
(so, 15.2.2020 - 10:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2.562.712.863.013.163.263.363.463.563.703.85 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína PodlahováKarolína Podlahová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 15 | 3.70 | -------OOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 13 | 3.46 | ----O-OXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 14 | 3.46 | -----O-XXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta Praha |
03 | 9 | PB 3.36 | --OOXOOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 11 | 3.26 | ---OOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Klára SvobodováKlára Svobodová
AC Pardubice |
03 | 10 | 3.26 | ---OXOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 12 | 3.16 | ---OXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 7 | PB 3.01 | -OXOOXXX | ||||||||||||||
9 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 8 | 2.86 | OOXOXXX | ||||||||||||||
10= |
Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK Jeseniova |
03 | 4 | 2.71 | OXOXXX | ||||||||||||||
10= |
Kristina CachováKristina Cachová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 6 | 2.71 | OXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Simona VoráčkováSimona Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
04 | 3 | 2.56 | OXXX | ||||||||||||||
13 |
Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 2 | 2.56 | XOXXX | ||||||||||||||
14 |
Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla Praha |
03 | 5 | 2.56 | XXOXXX | ||||||||||||||
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Junioři
(so, 15.2.2020 - 10:05) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 13 | NL 7.40 | 7.40 | 6.87 | 7.08 | 6.92 | 7.08 | X | 7.33 | 7.40 | |||||||
2 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
01 | 15 | PB 7.34 | 7.34 | 6.97 | 7.01 | 7.18 | 7.18 | 7.13 | 7.24 | 7.34 | |||||||
3 |
František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 16 | 7.06 | 7.06 | X | 7.06 | - | 7.06 | - | 7.00 | X | |||||||
4 |
Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 11 | PB 6.96 | 6.96 | 6.77 | 6.96 | 6.72 | 6.96 | X | X | X | |||||||
5 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 12 | 6.68 | 6.68 | 6.56 | 6.58 | 6.31 | 6.58 | 6.58 | X | 6.68 | |||||||
6 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 10 | 6.65 | 6.65 | 6.53 | 6.65 | 6.27 | 6.65 | 6.47 | 6.43 | X | |||||||
7 |
Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol Milevsko |
02 | 5 | SB 6.60 | 6.60 | 6.43 | X | 6.57 | 6.57 | 6.43 | 6.60 | 6.42 | |||||||
8 |
Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 6 | 6.43 | 6.43 | 6.40 | 5.92 | 6.43 | 6.43 | X | 6.24 | 6.13 | |||||||
9 |
Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
02 | 8 | 6.41 | 6.41 | 6.12 | 6.41 | 4.83 | 6.41 | ||||||||||
10 |
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 7 | 6.38 | 6.38 | 6.26 | 6.38 | 6.35 | 6.38 | ||||||||||
11 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice |
02 | 9 | 6.28 | 6.28 | 6.28 | X | 4.42 | 6.28 | ||||||||||
12 |
Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 1 | 6.25 | 6.25 | 5.76 | 6.04 | 6.25 | 6.25 | ||||||||||
13 |
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC Pardubice |
02 | 2 | 6.21 | 6.21 | 5.98 | 6.17 | 6.21 | 6.21 | ||||||||||
14 |
Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC Pardubice |
01 | 3 | 6.09 | 6.09 | X | 5.33 | 6.09 | 6.09 | ||||||||||
15 |
Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
01 | 4 | 6.03 | 6.03 | 6.03 | X | X | 6.03 | ||||||||||
16 |
Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 14 | 4.62 | 4.62 | 4.62 | X | X | 4.62 | ||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(so, 15.2.2020 - 13:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 16 | NL 7.12 | 7.12 | 6.60 | X | 7.12 | 7.12 | 7.06 | 7.11 | 7.08 | |||||||
2 |
Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 15 | PB 7.08 | 7.08 | 6.91 | 6.67 | 7.02 | 7.02 | 6.69 | 7.08 | 6.90 | |||||||
3 |
Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
04 | 13 | PB 6.87 | 6.87 | 6.54 | 6.47 | 6.55 | 6.55 | 6.65 | X | 6.87 | |||||||
4 |
Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 10 | PB 6.79 | 6.79 | X | 6.03 | 6.43 | 6.43 | X | 6.79 | 6.59 | |||||||
5 |
Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 11 | 6.44 | 6.44 | 6.40 | 6.34 | 6.43 | 6.43 | 6.44 | X | X | |||||||
6 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 4 | PB 6.41 | 6.41 | 6.25 | 6.41 | 4.91 | 6.41 | X | X | - | |||||||
7 |
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol Opava |
03 | 7 | =SB 6.40 | 6.40 | 5.26 | 6.40 | X | 6.40 | 5.99 | 6.14 | X | |||||||
8 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 5 | =SB 6.32 | 6.32 | 6.31 | 5.92 | X | 6.31 | 6.32 | X | 6.28 | |||||||
9 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 12 | 6.23 | 6.23 | 6.23 | X | X | 6.23 | ||||||||||
10 |
Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 9 | 6.22 | 6.22 | 6.22 | 6.14 | X | 6.22 | ||||||||||
11 |
Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 3 | 6.22 | 6.22 | 6.04 | X | 6.22 | 6.22 | ||||||||||
12 |
Jan KundrátJan Kundrát
Atletický klub Sokolov, spolek |
03 | 2 | 6.21 | 6.21 | 6.21 | 6.00 | 6.00 | 6.21 | ||||||||||
13 |
Karel BrychtaKarel Brychta
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 6 | 6.21 | 6.21 | 5.50 | 5.85 | 6.21 | 6.21 | ||||||||||
14 |
Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 1 | 6.04 | 6.04 | X | X | 6.04 | 6.04 | ||||||||||
Marek ChvátalMarek Chvátal
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 8 | DNS | ||||||||||||||||
David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 14 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Juniorky
(so, 15.2.2020 - 11:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 15 | MR 6.27 | 5.93 | 6.10 | 6.15 | 6.15 | 5.97 | 6.27 | 5.88 | ||||||||
2 |
Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ Jičín |
02 | 11 | SB 6.12 | X | X | 5.88 | 5.88 | 5.85 | 5.89 | 6.12 | ||||||||
3 |
Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 17 | 6.02 | 5.92 | 6.02 | 5.94 | 6.02 | 5.90 | 5.97 | 4.89 | ||||||||
4 |
Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 16 | 6.00 | 5.59 | 5.70 | 5.80 | 5.80 | 5.79 | 5.81 | 6.00 | ||||||||
5 |
Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 10 | 5.63 | 5.63 | 5.42 | 5.19 | 5.63 | 5.54 | X | 5.22 | ||||||||
6 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 1 | PB 5.52 | 5.15 | 5.12 | 5.52 | 5.52 | X | X | 5.47 | ||||||||
7 |
Nikola SteinerováNikola Steinerová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 2 | SB 5.51 | X | 5.28 | 5.51 | 5.51 | X | 5.39 | X | ||||||||
8 |
Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC Pardubice |
01 | 12 | 5.50 | 5.42 | 5.50 | 5.19 | 5.50 | X | 5.48 | 5.32 | ||||||||
9 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 14 | 5.46 | 5.44 | 5.28 | 5.46 | 5.46 | |||||||||||
10 |
Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK Bílina |
01 | 6 | 5.35 | 5.22 | 5.35 | 5.28 | 5.35 | |||||||||||
11 |
Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 5 | 5.28 | 5.28 | 5.09 | 5.07 | 5.28 | |||||||||||
12 |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 3 | 5.27 | 4.99 | 5.27 | 5.05 | 5.27 | |||||||||||
13 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 13 | 5.26 | X | 5.26 | X | 5.26 | |||||||||||
14 |
Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková
AC TJ Jičín |
01 | 7 | 5.21 | 5.03 | 5.21 | X | 5.21 | |||||||||||
15 |
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 8 | 5.21 | 5.00 | 5.21 | X | 5.21 | |||||||||||
16 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 9 | 5.17 | 5.03 | 3.93 | 5.17 | 5.17 | |||||||||||
17 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 4 | 5.09 | 4.91 | 5.01 | 5.09 | 5.09 | |||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(so, 15.2.2020 - 15:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 16 | 5.89 | X | 5.67 | X | 5.67 | 5.89 | X | X | ||||||||
2 |
Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 15 | 5.72 | 5.66 | 5.71 | 5.47 | 5.71 | 5.65 | 5.72 | 5.70 | ||||||||
3 |
Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO Kladno |
04 | 13 | PB 5.72 | 5.66 | 5.65 | 5.61 | 5.66 | X | 5.65 | 5.72 | ||||||||
4 |
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 14 | 5.67 | X | 5.67 | 5.59 | 5.67 | 5.60 | 5.57 | 5.59 | ||||||||
5 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 11 | PB 5.64 | X | 5.28 | 5.64 | 5.64 | 5.40 | 5.36 | 5.43 | ||||||||
6 |
Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 8 | PB 5.56 | 4.92 | 5.56 | 5.30 | 5.56 | 5.22 | 5.17 | 5.26 | ||||||||
7 |
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | 12 | 5.51 | 5.42 | 5.51 | 5.20 | 5.51 | 5.26 | X | 5.25 | ||||||||
8 |
Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 9 | =PB 5.45 | X | 5.45 | X | 5.45 | X | 5.23 | 5.36 | ||||||||
9 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia Praha |
04 | 1 | PB 5.42 | X | 5.42 | 5.14 | 5.42 | |||||||||||
10 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 6 | 5.39 | 5.01 | 5.13 | 5.39 | 5.39 | |||||||||||
11 |
Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 4 | 5.33 | 5.33 | X | 4.84 | 5.33 | |||||||||||
12 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 7 | 5.30 | 5.30 | 5.23 | 5.29 | 5.30 | |||||||||||
13 |
Adéla ZunováAdéla Zunová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 3 | 5.30 | 5.30 | 4.96 | 4.92 | 5.30 | |||||||||||
14 |
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S. |
04 | 5 | 5.20 | 5.20 | 5.13 | 5.06 | 5.20 | |||||||||||
15 |
Natálie SajtlováNatálie Sajtlová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 10 | 5.15 | X | 5.15 | 5.15 | 5.15 | |||||||||||
16 |
Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 2 | 4.80 | X | 4.80 | X | 4.80 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
trojskok - Junioři
(so, 15.2.2020 - 17:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 14 | PB 14.79 | 13.67 | 14.23 | - | 14.23 | 12.13 | 14.25 | 14.79 | ||||||||
2 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
01 | 16 | 14.60 | X | 14.36 | 14.28 | 14.36 | 13.21 | 13.69 | 14.60 | ||||||||
3 |
Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
01 | 15 | PB 14.42 | 13.34 | 13.65 | 14.42 | 14.42 | 14.19 | - | 13.19 | ||||||||
4 |
Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 13 | PB 14.26 | 13.58 | 13.83 | 13.85 | 13.85 | 14.26 | X | 13.79 | ||||||||
5 |
Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 12 | PB 14.21 | X | 14.02 | X | 14.02 | 14.21 | 14.07 | X | ||||||||
6 |
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 10 | SB 13.98 | 13.19 | X | 13.29 | 13.29 | 13.98 | 13.97 | X | ||||||||
7 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 7 | SB 13.82 | X | 13.18 | 13.41 | 13.41 | 11.64 | 13.61 | 13.82 | ||||||||
8 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 11 | 13.79 | 13.79 | X | 13.57 | 13.79 | 13.47 | X | 13.67 | ||||||||
9 |
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC Brno |
02 | 3 | PB 12.91 | X | 12.51 | 12.91 | 12.91 | |||||||||||
10 |
Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 8 | 12.80 | 12.80 | 12.80 | |||||||||||||
11 |
Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ Třinec |
02 | 5 | 12.74 | 12.74 | X | 12.72 | 12.74 | |||||||||||
12 |
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 9 | 12.54 | 12.54 | X | X | 12.54 | |||||||||||
13 |
Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 4 | 12.48 | 12.48 | X | 12.20 | 12.48 | |||||||||||
14 |
Matyáš AmmerMatyáš Ammer
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 2 | 12.43 | 12.15 | X | 12.43 | 12.43 | |||||||||||
Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
trojskok - Dorostenci
(ne, 16.2.2020 - 11:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol Opava |
04 | 14 | NL 14.17 | 14.17 | 12.84 | 14.01 | - | 14.01 | 13.95 | - | 14.17 | |||||||
2 |
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 15 | PB 14.00 | 14.00 | 13.50 | 13.77 | 13.74 | 13.77 | 13.82 | 13.79 | 14.00 | |||||||
3 |
Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
04 | 13 | PB 13.84 | 13.84 | 12.74 | 12.79 | 13.16 | 13.16 | 13.59 | 13.73 | 13.84 | |||||||
4 |
Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 16 | 13.69 | 13.69 | 12.83 | 13.69 | 13.33 | 13.69 | 13.32 | 13.37 | 13.45 | |||||||
5 |
Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 12 | PB 13.55 | 13.55 | 12.89 | 13.11 | 13.51 | 13.51 | 13.55 | 12.49 | 13.23 | |||||||
6 |
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol Opava |
03 | 7 | PB 13.15 | 13.15 | X | 12.94 | 13.15 | 13.15 | X | X | 12.88 | |||||||
7 |
Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 8 | PB 13.11 | 13.11 | 12.74 | 12.29 | 12.91 | 12.91 | 12.52 | 13.11 | 12.65 | |||||||
8 |
Martin SellnerMartin Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
03 | 10 | 12.95 | 12.95 | 12.81 | X | 12.95 | 12.95 | X | X | 12.41 | |||||||
9 |
Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK Jeseniova |
03 | 9 | 12.82 | 12.82 | 12.82 | 12.54 | 12.58 | 12.82 | ||||||||||
10 |
Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 1 | PB 12.55 | 12.55 | X | 12.15 | 12.55 | 12.55 | ||||||||||
11 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 11 | 12.49 | 12.49 | 12.40 | 12.49 | X | 12.49 | ||||||||||
12 |
Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK Most |
04 | 3 | PB 12.41 | 12.41 | 12.41 | 12.31 | 12.32 | 12.41 | ||||||||||
13 |
Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 6 | 12.40 | 12.40 | X | 12.23 | 12.40 | 12.40 | ||||||||||
14 |
Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s. |
03 | 5 | 12.19 | 12.19 | 12.19 | X | 11.73 | 12.19 | ||||||||||
15 |
Jakub KociánJakub Kocián
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
03 | 4 | 12.18 | 12.18 | 11.88 | 12.05 | 12.18 | 12.18 | ||||||||||
Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
trojskok - Juniorky
(ne, 16.2.2020 - 09:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 16 | NL 12.23 | 12.23 | 12.11 | - | 12.23 | - | X | - | ||||||||
2 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 13 | PB 12.16 | X | 11.56 | 11.77 | 11.77 | 11.43 | X | 12.16 | ||||||||
3 |
Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia Praha |
02 | 15 | 11.97 | X | 11.77 | 11.77 | 11.77 | 11.97 | X | X | ||||||||
4 |
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 14 | PB 11.95 | 11.21 | 11.78 | 11.53 | 11.78 | 11.43 | 11.65 | 11.95 | ||||||||
5 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 8 | PB 11.68 | X | 11.42 | 11.49 | 11.49 | X | X | 11.68 | ||||||||
6 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 3 | SB 11.59 | X | X | 11.55 | 11.55 | 11.00 | 11.53 | 11.59 | ||||||||
7 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 10 | SB 11.53 | 11.29 | 11.28 | 11.53 | 11.53 | X | 09.36 | 11.42 | ||||||||
8 |
Nikola SteinerováNikola Steinerová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 7 | PB 11.48 | 11.34 | 11.35 | 11.48 | 11.48 | 11.31 | 11.39 | 09.77 | ||||||||
9 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC Pardubice |
01 | 12 | 11.36 | 11.36 | 11.31 | 11.36 | 11.36 | |||||||||||
10 |
Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 2 | SB 11.31 | 10.92 | 11.28 | 11.31 | 11.31 | |||||||||||
11 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 5 | SB 11.13 | 11.03 | 11.13 | 11.09 | 11.13 | |||||||||||
12 |
Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol Opava |
02 | 11 | 11.04 | X | 11.04 | X | 11.04 | |||||||||||
13 |
Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 9 | 10.96 | X | 10.96 | 10.92 | 10.96 | |||||||||||
14 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 4 | 10.95 | 10.82 | 10.86 | 10.95 | 10.95 | |||||||||||
15 |
Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 6 | 10.72 | 10.46 | 10.72 | X | 10.72 | |||||||||||
16 |
Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 1 | 10.59 | 10.59 | X | 10.57 | 10.59 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
trojskok - Dorostenky
(ne, 16.2.2020 - 12:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 15 | NL 12.19 | 11.67 | 11.55 | 11.59 | 11.67 | 12.10 | 12.19 | 12.16 | ||||||||
2 |
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 14 | PB 11.89 | 10.89 | 11.19 | 11.24 | 11.24 | X | 11.84 | 11.89 | ||||||||
3 |
Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 13 | SB 11.72 | 11.70 | 11.72 | 11.35 | 11.72 | - | 11.48 | X | ||||||||
4 |
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 16 | 11.71 | 09.31 | 11.71 | 11.70 | 11.71 | 09.39 | 11.71 | 11.40 | ||||||||
5 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 4 | PB 11.60 | 10.99 | 10.00 | 11.60 | 11.60 | 11.26 | 11.50 | 11.29 | ||||||||
6 |
Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 5 | PB 11.49 | 11.48 | 11.15 | X | 11.48 | 11.16 | 11.49 | 11.44 | ||||||||
7 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 10 | PB 11.29 | 10.98 | 11.26 | 11.04 | 11.26 | 11.08 | 11.21 | 11.29 | ||||||||
8 |
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 7 | PB 11.18 | X | 11.18 | 10.36 | 11.18 | 09.88 | 10.92 | 10.91 | ||||||||
9 |
Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK Jeseniova |
03 | 12 | 11.13 | 10.78 | 11.13 | 10.97 | 11.13 | |||||||||||
10 |
Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 6 | PB 11.12 | X | X | 11.12 | 11.12 | |||||||||||
11 |
Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s. |
03 | 9 | 11.06 | 11.06 | X | X | 11.06 | |||||||||||
12 |
Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 3 | 10.79 | X | 10.79 | X | 10.79 | |||||||||||
13 |
Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... |
03 | 1 | 10.66 | 10.43 | 10.39 | 10.66 | 10.66 | |||||||||||
14 |
Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 2 | 10.65 | 10.34 | 10.65 | 10.48 | 10.65 | |||||||||||
15 |
Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 8 | 10.21 | 09.80 | 10.15 | 10.21 | 10.21 | |||||||||||
Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 11 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 15.2.2020 - 10:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 16 | MR 16.37 | X | 15.37 | 16.37 | 16.37 | X | X | X | ||||||||
2 |
Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 15 | 14.32 | 14.16 | 14.14 | 14.04 | 14.16 | 13.85 | 13.41 | 14.32 | ||||||||
3 |
Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
ŠAK SG Jablonec n/N. |
03 | 14 | 13.33 | 12.70 | X | 13.33 | 13.33 | X | X | X | ||||||||
4 |
Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolek |
03 | 13 | PB 13.19 | 12.07 | 12.21 | 13.19 | 13.19 | X | X | X | ||||||||
5 |
Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 12 | 12.77 | 11.84 | X | 12.49 | 12.49 | 12.70 | 12.77 | X | ||||||||
6 |
Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová Paka |
04 | 10 | PB 12.72 | - | 11.29 | 12.72 | 12.72 | 11.96 | 12.12 | 12.39 | ||||||||
7 |
Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub Slaný |
04 | 11 | 12.49 | 12.26 | 12.26 | 12.17 | 12.26 | 11.44 | 11.86 | 12.49 | ||||||||
8 |
Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 6 | PB 12.25 | 10.47 | 10.89 | 12.25 | 12.25 | 10.87 | 11.13 | 12.06 | ||||||||
9 |
Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 2 | PB 11.90 | 11.90 | 11.76 | 11.07 | 11.90 | |||||||||||
10 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha |
04 | 8 | 11.88 | 10.44 | 11.33 | 11.88 | 11.88 | |||||||||||
11 |
Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 9 | 11.35 | 10.78 | 10.90 | 11.35 | 11.35 | |||||||||||
12 |
Barbora KrejčováBarbora Krejčová
AC Domažlice, z. s. |
03 | 5 | 11.33 | 10.03 | 11.33 | 11.03 | 11.33 | |||||||||||
13 |
Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 1 | 11.24 | 11.13 | X | 11.24 | 11.24 | |||||||||||
14 |
Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 4 | 11.19 | 10.51 | 10.57 | 11.19 | 11.19 | |||||||||||
15 |
Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 7 | 10.97 | X | X | 10.97 | 10.97 | |||||||||||
16 |
Adéla ČernáAdéla Černá
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 3 | 10.88 | X | 10.88 | 10.56 | 10.88 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky
(ne, 16.2.2020 - 10:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká Lípa |
01 | 16 | 14.21 | 13.46 | 13.53 | 13.74 | 13.74 | 14.04 | X | 14.21 | ||||||||
2 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 15 | 13.06 | 12.17 | 12.82 | 12.12 | 12.82 | X | 13.06 | 12.82 | ||||||||
3 |
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 14 | SB 12.64 | 12.39 | 11.85 | 12.23 | 12.39 | 11.67 | 12.64 | 12.48 | ||||||||
4 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 13 | SB 12.37 | 10.68 | 11.82 | 11.85 | 11.85 | 11.23 | 12.37 | 11.49 | ||||||||
5 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 12 | 11.65 | 10.93 | 11.35 | 11.65 | 11.65 | X | X | 11.07 | ||||||||
6 |
Eliška ŠedáEliška Šedá
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | PB 11.56 | 10.05 | 10.48 | 11.56 | 11.56 | 11.45 | 10.81 | 10.12 | ||||||||
7 |
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 9 | PB 11.44 | 10.07 | 10.44 | 11.44 | 11.44 | X | X | 11.04 | ||||||||
8 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 7 | PB 11.39 | X | 11.27 | 11.14 | 11.27 | 11.16 | 11.39 | X | ||||||||
9 |
Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s. |
02 | 5 | PB 11.27 | 10.89 | 10.85 | 11.27 | 11.27 | |||||||||||
10 |
Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 6 | PB 11.18 | 11.18 | X | 11.17 | 11.18 | |||||||||||
11 |
Alena KvasničkováAlena Kvasničková
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
02 | 4 | PB 11.16 | 11.16 | 11.08 | 11.09 | 11.16 | |||||||||||
12 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 11 | 11.14 | 09.71 | 11.14 | 10.84 | 11.14 | |||||||||||
13 |
Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 8 | 10.83 | 10.26 | 09.93 | 10.83 | 10.83 | |||||||||||
14 |
Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 1 | 10.73 | 10.60 | X | 10.73 | 10.73 | |||||||||||
15 |
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 10 | 10.67 | 10.35 | 10.12 | 10.67 | 10.67 | |||||||||||
16 |
Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 2 | 10.50 | 10.50 | X | 10.30 | 10.50 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 15.2.2020 - 12:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 16 | 17.67 | 17.67 | 17.17 | 17.03 | 17.67 | X | 16.57 | 17.53 | ||||||||
2 |
Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 12 | PB 16.13 | 16.13 | X | 14.95 | 16.13 | 15.80 | X | X | ||||||||
3 |
Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 13 | PB 15.88 | 15.31 | 15.88 | 14.82 | 15.88 | 15.28 | 15.65 | 15.57 | ||||||||
4 |
Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava |
04 | 5 | PB 14.96 | 13.83 | X | 14.91 | 14.91 | X | 14.69 | 14.96 | ||||||||
5 |
David FilipDavid Filip
SK Jeseniova |
03 | 11 | 14.74 | 14.35 | 14.74 | 14.43 | 14.74 | 14.05 | 14.11 | 14.15 | ||||||||
6 |
Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava |
04 | 15 | 14.71 | X | 14.29 | 14.50 | 14.50 | X | 14.71 | 13.80 | ||||||||
7 |
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s. |
03 | 9 | 14.50 | 12.16 | 13.83 | 14.50 | 14.50 | X | 13.39 | X | ||||||||
8 |
Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 14 | 14.46 | X | X | 14.46 | 14.46 | X | X | X | ||||||||
9 |
Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4 |
03 | 8 | 14.33 | 13.94 | 14.33 | 14.03 | 14.33 | |||||||||||
10 |
Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 6 | 14.18 | 14.18 | 12.43 | 13.42 | 14.18 | |||||||||||
11 |
Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s. |
04 | 4 | 14.05 | 12.24 | 13.80 | 14.05 | 14.05 | |||||||||||
12 |
Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO Kladno |
03 | 10 | 14.05 | 12.98 | X | 14.05 | 14.05 | |||||||||||
13 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 7 | 13.94 | 13.94 | 13.78 | - | 13.94 | |||||||||||
14 |
Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
04 | 1 | 13.38 | 13.38 | 12.86 | 13.28 | 13.38 | |||||||||||
15 |
Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 2 | 13.05 | 13.05 | 12.95 | 13.02 | 13.05 | |||||||||||
16 |
Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Orel Vyškov |
04 | 3 | 12.67 | 12.49 | 12.62 | 12.67 | 12.67 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(ne, 16.2.2020 - 13:20) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita Brno |
01 | 14 | PB 15.98 | 15.98 | 15.35 | X | 15.98 | 15.43 | X | X | ||||||||
2 |
Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 11 | PB 15.70 | 14.51 | 14.69 | 14.76 | 14.76 | 15.70 | 15.09 | 15.54 | ||||||||
3 |
Filip ChodilFilip Chodil
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 15 | 15.53 | X | 13.07 | 15.53 | 15.53 | 14.26 | 14.20 | 14.68 | ||||||||
4 |
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol Opava |
01 | 16 | 15.36 | X | 14.73 | 15.36 | 15.36 | X | 10.92 | X | ||||||||
5 |
Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 13 | 14.87 | X | 14.57 | 14.62 | 14.62 | 14.87 | 13.34 | X | ||||||||
6 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
VSK Univerzita Brno |
01 | 10 | 13.78 | 13.72 | 13.31 | 13.74 | 13.74 | 13.78 | X | X | ||||||||
7 |
Jan SvobodaJan Svoboda
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
01 | 8 | PB 13.73 | 12.33 | 13.73 | X | 13.73 | 13.45 | X | 13.40 | ||||||||
8 |
Adam SkácelAdam Skácel
AK Kroměříž |
01 | 9 | 13.60 | 13.22 | 13.60 | 13.56 | 13.60 | 13.04 | 12.54 | 12.83 | ||||||||
9 |
Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 5 | 13.16 | 13.16 | 12.47 | X | 13.16 | |||||||||||
10 |
Petr FomenkoPetr Fomenko
PSK Olymp Praha, z.s. |
01 | 2 | 13.06 | X | 13.06 | X | 13.06 | |||||||||||
11 |
Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 3 | 12.92 | 12.15 | 12.92 | X | 12.92 | |||||||||||
12 |
Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec Králové |
01 | 6 | 12.62 | 12.40 | 12.59 | 12.62 | 12.62 | |||||||||||
13 |
Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 12 | 12.54 | X | X | 12.54 | 12.54 | |||||||||||
14 |
Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia Praha |
01 | 1 | 12.39 | 12.20 | 11.67 | 12.39 | 12.39 | |||||||||||
15 |
Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO Kladno |
02 | 7 | 12.05 | X | X | 12.05 | 12.05 | |||||||||||
16 |
Václav RaškaVáclav Raška
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 4 | 11.64 | 11.64 | X | X | 11.64 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |