Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava - Vítkovice (15. - 16. 2. 2020)

60 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 313 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 06.93 Q 0.115
2 250 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 07.03 Q 0.138
3 426 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.07 q 0.143
4 535 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7 PB 07.15 0.156
5 262 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 07.17 0.127
6 82 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 07.21 0.173
7 715 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 07.25 0.122
8 143 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.27 0.173
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 261 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 06.91 Q 0.147
2 228 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 07.00 Q 0.146
3 525 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 07.13 0.138
4 7 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.15 0.154
5 180 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.22 0.147
6 588 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.29 0.156
28 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DQ 16.8 -0.061
509 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 DNF 0.190
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 523 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 06.92 Q 0.142
2 643 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 06.98 Q 0.161
3 80 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 06.99 q 0.133
4 145 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 07.10 0.196
5 274 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 07.12 0.125
6 674 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.29 0.162
7 645 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 07.31 0.133
Celkem 7 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.2.2020 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 313 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 06.89 0.119
2 261 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 =PB 06.91 0.135
3 523 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 06.96 0.148
4 80 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 06.98 0.157
5 228 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 06.98 0.143
6 426 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 07.00 0.134
7 250 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 =PB 07.03 0.158
643 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 285 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 NL 06.97 Q 0.159
2 380 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.23 Q 0.152
3 326 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.27 0.166
4 524 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.29 0.176
5 409 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 07.32 0.151
6 486 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 07.36 0.176
7 625 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 07.47 0.143
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 305 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 07.05 Q 0.164
2 293 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.06 Q 0.142
3 447 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.26 0.183
4 619 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 07.28 0.167
5 208 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 =SB 07.31 0.172
6 526 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.35 0.128
174 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DQ 16.8 -0.137
624 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 492 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 PB 07.00 Q 0.148
2 379 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 07.11 Q 0.160
3 141 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 07.14 q 0.144
4 516 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 07.23 q 0.175
5 626 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 SB 07.26 0.143
6 328 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 07.28 0.148
7 570 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 PB 07.30 0.119
8 43 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.35 0.132
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.2.2020 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 492 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 =NL 06.98 0.183
2 285 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 =NL 06.98 0.146
3 379 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 07.01 0.149
4 305 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 07.06 0.147
5 141 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 07.08 0.130
6 293 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 07.17 0.131
7 516 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 PB 07.19 0.143
8 380 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.24 0.172
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.2.2020 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 637 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 07.53 0.139
2 156 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 =PB 07.60 0.159
3 243 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 1 PB 07.61 0.106
4 67 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.65 0.137
5 131 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 07.66 0.158
6 437 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 07.66 0.143
7 240 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.73 0.206
8 95 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 07.74 0.148
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 67 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.66 Q 0.158
2 240 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 07.70 Q 0.187
3 437 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 07.71 q 0.154
4 533 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.87 0.165
5 389 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 =PB 07.89 0.141
6 331 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 08.00 0.145
7 167 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 =PB 08.03 0.142
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 637 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 NL 07.59 Q 0.139
2 156 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 07.67 Q 0.152
3 243 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 07.73 q 0.138
4 94 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 07.85 0.184
5 186 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 08.07 0.195
6 418 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 08.10 0.166
7 478 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.12 0.270
8 303 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 08.17 0.194
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 131 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 07.67 Q 0.155
2 95 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 PB 07.69 Q 0.144
3 346 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 SB 07.80 0.146
4 112 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 07.84 0.156
5 191 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 07.87 0.209
6 598 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 SB 07.99 0.137
7 88 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.05 0.178
8 301 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.20 0.160
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 466 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.57 Q 0.155
2 534 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 07.80 Q 0.146
3 633 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 07.84 q 0.172
4 340 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 PB 07.98 0.181
5 194 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.09 0.309
6 673 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 =SB 08.12 0.177
7 166 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.14 0.172
707 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 238 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.65 Q 0.201
2 20 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 07.73 Q 0.170
3 93 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 07.88 q 0.183
4 278 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 07.91 0.154
5 281 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 =PB 07.95 0.109
6 153 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 08.02 0.173
7 564 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 08.02 0.169
8 635 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 08.04 0.176
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 671 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 07.67 Q 0.134
2 561 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 07.82 Q 0.141
3 343 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 07.92 0.148
4 89 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.01 0.144
5 344 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 =PB 08.03 0.155
6 68 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.03 0.156
7 465 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 08.04 0.191
8 108 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 08.11 0.147
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.2.2020 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 466 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NR 07.40 0.144
2 238 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.53 0.195
3 671 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 PB 07.62 0.180
4 20 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 =PB 07.73 0.202
5 561 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 07.80 0.142
6 633 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 07.82 0.182
7 93 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 PB 07.87 0.184
8 534 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.88 0.138
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 16.2.2020 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 261 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 22.05 Q 0.179
2 629 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 22.60 0.154
3 182 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.27 0.149
4 674 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 23.31 0.158
596 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 16.2.2020 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 140 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.35 Q 0.154
2 116 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 23.09 0.167
3 82 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.12 0.157
4 262 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 24.02 0.172
315 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ 17.3.1 0.147
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 16.2.2020 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 523 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.16 Q 0.167
2 145 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.34 q 0.131
3 184 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 23.13 0.221
4 28 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.19 0.161
426 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNF 0.161
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 16.2.2020 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 274 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 21.99 Q 0.148
2 250 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 22.35 0.171
3 324 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 22.38 0.158
4 181 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.10 0.182
5 1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 23.14 0.177
Celkem 5 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 13:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 261 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 NL 21.31 0.185
2 274 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.00 0.134
3 523 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.09 0.173
4 140 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.51 0.167
5 145 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.60 0.141
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 174 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 =NL 22.09 Q 0.200
2 653 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.92 0.173
3 150 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.93 0.167
4 619 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 23.80 0.179
5 328 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.86 0.144
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 492 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 22.25 Q 0.184
2 642 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 22.82 0.159
3 524 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.99 0.250
4 521 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.41 0.128
5 378 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.44 0.168
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 305 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 22.19 Q 0.153
2 41 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 22.42 q 0.155
3 655 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 22.76 0.139
4 231 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 23.27 0.196
5 626 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 23.65 0.142
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 285 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 22.31 Q 0.162
2 222 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.63 0.169
3 141 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 22.93 0.137
4 576 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 22.97 0.167
5 293 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 23.38 0.149
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 174 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 NL 21.95 0.188
2 492 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 PB 22.15 0.146
3 305 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 22.15 0.137
4 285 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 22.37 0.184
41 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 DNF 0.249
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 317 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 MR 23.87 0.141
2 156 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 24.04 0.144
3 240 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 24.58 0.180
4 96 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 24.69 0.190
5 637 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.24 0.196
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 16.2.2020 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 317 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 =NL 24.39 Q 0.205
2 67 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 24.96 0.152
3 389 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 25.22 0.142
4 481 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 26.25 0.161
5 332 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.40 0.192
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 16.2.2020 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 637 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 24.72 Q 0.176
2 191 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 25.11 0.199
3 346 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 25.55 0.362
4 478 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 26.38 0.346
5 277 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 26.82 0.186
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 16.2.2020 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 156 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 NL 24.23 Q 0.164
2 96 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 PB 24.73 q 0.267
3 437 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 25.50 0.160
4 348 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 25.95 0.156
5 331 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 26.40 0.157
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 16.2.2020 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 240 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 24.65 Q 0.191
2 243 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 PB 24.77 0.145
3 268 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 25.41 0.174
4 330 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 26.78 0.229
165 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNF 0.209
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 16.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 466 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 25.15 Q
2 340 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 25.56
3 561 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 25.96
4 344 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 26.01
5 536 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 26.35
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 16.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 93 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 PB 25.09 Q 0.218
2 402 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 25.21 q 0.193
3 278 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 25.90 0.166
4 343 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 26.08 0.148
5 404 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 26.44 0.228
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 16.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 20 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 24.71 Q 0.189
2 124 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 25.43 0.208
3 102 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 25.76 0.390
4 634 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.81 0.190
5 599 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 26.75 0.146
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 16.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 238 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 25.07 Q 0.169
2 276 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 25.72 0.132
3 620 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 25.80 0.150
4 153 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 25.95 0.156
5 252 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 26.76 0.166
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 12:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 466 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 MR 23.85 0.136
2 20 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 24.41 0.180
3 238 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 24.82 0.168
4 402 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2 25.21 0.225
5 93 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 27.79 0.204
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 74 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 =SB 49.22 Q 0.140
2 262 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 49.49 q 0.174
3 345 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 50.13 q 0.161
4 431 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 51.14 0.198
5 623 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 51.86 0.200
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 428 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 50.41 Q 0.142
2 622 Šimon DutýŠimon Dutý 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 50.61 0.139
3 11 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 50.96 0.206
4 116 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 51.30 0.180
5 363 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 51.85 0.155
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 596 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 49.97 Q 0.155
2 181 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 50.15 0.216
3 520 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 50.74 0.228
4 142 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 51.49 0.181
5 85 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 53.10 0.175
6 569 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 53.40 0.149
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.2.2020 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 617 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 50.12 Q 0.190
2 375 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 50.22 0.189
3 434 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 50.98 0.144
4 702 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 52.04 0.170
5 139 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 52.66 0.178
6 104 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 53.73 0.164
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 428 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 48.54 0.161
2 74 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 SB 48.79 0.169
3 596 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 49.62 0.149
4 617 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 49.93 0.177
5 345 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 50.78 0.138
6 262 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 51.15 0.160
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 658 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 MR 47.90 0.162
2 284 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 48.64 0.179
3 50 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 49.27 0.190
4 232 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 49.93 0.177
5 574 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 50.14 0.175
6 383 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 50.26 0.216
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 658 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 49.12 Q 0.171
2 50 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 50.03 q 0.163
3 423 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 51.80 0.216
4 245 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 52.06 0.198
5 13 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 52.70 0.153
6 255 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 54.75 0.352
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 383 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 51.25 Q 0.164
2 642 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 51.57 0.148
3 653 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 51.61 0.158
4 538 Martin DzimbaníkMartin Dzimbaník 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 52.24 0.144
474 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNF 0.197
700 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 284 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 49.38 Q 0.162
2 8 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 50.99 0.173
3 498 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 51.63 0.309
4 655 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 52.06 0.164
5 146 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 =PB 53.30 0.173
105 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 DNF 0.196
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.2.2020 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 232 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 50.35 Q 0.175
2 574 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 50.83 q 0.164
3 241 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 3 PB 51.28 0.172
4 654 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 51.82 0.155
5 273 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 52.57 0.192
6 462 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 53.34 0.180
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 187 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 57.73 Q 0.185
2 211 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 58.27 0.143
3 481 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 58.75 0.173
4 530 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 59.10 0.164
5 30 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 SB 59.53 0.347
6 42 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 PB 60.26 0.211
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 106 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 57.24 Q 0.162
2 117 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 SB 58.34 0.228
3 476 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 58.70 0.207
4 209 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 60.44 0.400
5 490 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 60.46 0.188
6 198 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 61.14 0.202
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 463 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 57.87 Q 0.257
2 159 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 58.16 q 0.171
3 567 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 58.67 0.249
4 336 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 59.39 0.203
5 577 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 59.79 0.144
6 398 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 60.28 0.153
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.2.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 648 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 57.60 Q 0.208
2 192 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 58.21 q 0.225
3 287 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 58.40 0.262
4 330 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 58.89 0.200
5 14 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 59.24 0.173
217 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 463 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 NL 56.25 0.248
2 187 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 56.25 0.197
3 106 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 =PB 56.95 0.163
4 648 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 57.10 0.256
5 159 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 58.38 0.146
6 192 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 58.72 0.273
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 129 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 NL 55.44 0.170
2 504 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 55.59 0.107
3 76 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 56.34 0.178
4 91 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 57.43 0.185
5 23 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 58.13 0.151
6 665 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 58.27 0.370
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 504 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 NL 56.38 Q 0.308
2 101 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 59.08 0.413
3 316 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 59.31 0.163
4 649 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 59.45 0.182
5 2 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 60.14 0.175
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 129 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 57.60 Q 0.198
2 665 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 58.49 q 0.173
3 252 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 58.91 0.160
4 693 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 60.94 0.419
5 172 Elen PémováElen Pémová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 3 61.13 0.142
6 355 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 61.72 0.201
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 76 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 58.11 Q 0.169
2 23 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 58.77 q 0.359
3 160 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 58.90 0.183
4 650 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 61.24 0.266
5 118 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 61.48 0.329
6 282 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 61.89 0.413
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.2.2020 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 91 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 58.91 Q 0.342
2 668 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 59.55 0.188
3 563 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 59.58 0.223
4 636 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 SB 60.94 0.250
5 18 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 61.30 0.226
556 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 488 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 1:59.98 Q
2 47 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:00.06 Q
3 114 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 4 2:00.44
4 473 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:01.21
5 501 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:02.84
6 660 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:03.04
7 708 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:05.35
539 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 573 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 1:56.58 Q
2 641 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 1:56.96 Q
3 357 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 1:57.09 q
4 168 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 SB 1:57.60 q
5 212 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 PB 2:00.03
6 104 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:02.70
7 204 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:07.47
8 413 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:07.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 661 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:58.69 Q
2 38 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:59.23 Q
3 179 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:59.25
4 49 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:00.98
5 318 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 2:02.02
6 410 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:02.71
7 555 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 2:02.89
27 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 488 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 NL 1:53.01
2 47 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 1:54.22
3 573 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 1:54.37
4 641 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 1:56.86
5 661 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:57.55
6 38 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 1:58.00
7 168 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 1:58.26
8 357 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 1:59.12
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 359 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 1:56.88
2 500 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 1:58.21
3 173 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:58.88
4 425 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 1:59.05
5 105 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 2:02.25
6 430 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:03.03
7 595 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:04.00
8 373 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:06.43
374 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 425 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 1:57.96 Q
2 173 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 1:58.05 Q
3 373 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 1:58.31 q
4 430 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:00.11 q
5 644 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 2:00.74
6 138 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:03.40
7 45 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 2:03.78
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 359 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:03.55 Q
2 595 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:03.96 Q
3 105 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:05.61
4 4 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:06.89
5 441 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:07.38
6 618 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:07.62
7 716 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:10.89
213 Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 500 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 1:59.43 Q
2 374 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:00.02 Q
3 354 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 2:00.37
4 71 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 2:01.06
5 294 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 2:03.02
6 575 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 2:03.26
7 136 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:03.67
8 320 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 PB 2:04.92
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 86 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 2:18.76 Q
2 290 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:18.90 Q
3 267 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:20.10 Q
4 42 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:21.04
5 399 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:21.12
6 259 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 2:22.47
7 22 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:25.10
8 152 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:26.78
9 664 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 2:27.72
Celkem 9 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 251 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 2:17.19 Q
2 171 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:17.61 Q
3 469 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:18.86 Q
4 288 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:19.19 q
5 21 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 2:20.36 q
6 206 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:22.64
7 132 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 2:24.53
8 494 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 2:31.88
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 86 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 NL 2:13.02
2 290 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 2:13.52
3 469 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:14.88
4 171 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 2:16.86
5 251 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:17.33
6 288 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:17.59
7 267 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:18.82
8 21 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:20.76
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 387 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:22.77 Q
2 440 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:23.52 Q
3 551 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:24.01
4 111 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 2:24.91
5 54 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:27.19
6 506 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:27.89
7 442 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 PB 2:28.17
8 621 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:30.77
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 638 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:18.59 Q
2 219 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 2:18.90 Q
3 155 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 2:20.01 q
4 616 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 2:20.87
5 485 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 2:22.43
6 302 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 2:25.21
7 15 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:28.20
8 157 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:28.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 351 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:17.72 Q
2 602 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 2:18.13 Q
3 611 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:20.39 q
4 421 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 4 2:21.31
5 66 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 2:24.36
6 163 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:27.27
7 291 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:28.77
8 29 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:29.05
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 387 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:16.04
2 638 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:16.97
3 351 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 2:16.99
4 440 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 2:19.40
5 219 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:20.16
6 602 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:20.73
7 155 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:23.92
8 611 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 2:24.53
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 16.2.2020 - 13:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 352 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:59.50
2 457 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 3:59.89
3 135 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 4:01.47
4 114 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 11 PB 4:03.61
5 502 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 PB 4:04.75
6 356 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 12 PB 4:07.23
7 662 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 4:08.74
8 368 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15 PB 4:08.81
9 47 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 4:09.90
10 200 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 4:10.18
11 414 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 4:12.03
12 537 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 4:14.74
13 503 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 4:16.74
14 473 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16 4:18.92
573 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14 DNF
27 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 DNS
Celkem 16 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 16.2.2020 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 84 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 4:02.41
2 254 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 PB 4:04.05
3 223 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 4:04.25
4 214 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 PB 4:08.11
5 5 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 PB 4:08.86
6 543 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:09.51
7 408 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 4:11.55
8 451 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 14 PB 4:12.11
9 275 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 4:16.37
10 630 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 4:18.17
11 424 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 15 4:18.38
12 72 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 4:18.41
13 429 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 4:18.97
14 218 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 4:19.14
15 226 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16 4:26.39
16 618 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13 4:27.16
Celkem 16 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 16.2.2020 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 548 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:36.45
2 53 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 4:37.52
3 335 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 4:37.64
4 631 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 SB 4:38.23
5 549 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:42.95
6 347 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 9 PB 4:43.18
7 65 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 13 4:57.66
8 341 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 14 PB 4:58.38
9 401 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 4:58.60
10 454 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 4:58.66
11 322 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 15 SB 4:59.58
12 416 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 5:09.79
13 87 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12 5:11.76
14 162 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 5:14.49
455 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11 DNF
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 16.2.2020 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 129 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 4:37.52
2 170 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 4:46.83
3 592 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 4:48.12
4 566 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 4:50.84
5 319 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 13 PB 4:52.13
6 169 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 PB 4:52.81
7 667 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 PB 4:53.66
8 269 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12 5:00.10
9 496 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 9 5:04.59
10 158 Linda LukešováLinda Lukešová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 5:04.90
11 452 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 5:05.83
12 253 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 14 5:08.67
13 547 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 5:08.67
14 26 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 5:09.45
417 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15 DNF
420 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16 DNF
Celkem 16 závodníků

3000 m - Junioři

(so, 15.2.2020 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 422 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08:36.78
2 368 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 08:43.90
3 352 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08:44.28
4 457 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 08:44.88
5 292 Filip TlamkaFilip Tlamka 02 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 10 PB 08:56.25
6 436 Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 PB 08:56.67
7 502 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 PB 09:01.69
8 200 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 09:03.13
9 472 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14 09:05.97
10 503 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 09:16.17
11 685 Jiří KostkaJiří Kostka 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 09:26.74
12 544 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16 09:29.68
13 672 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 09:31.88
14 446 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 09:40.72
15 296 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09:58.26
662 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 DNF
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 15.2.2020 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 84 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 08:47.05
2 656 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 08:53.37
3 214 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08:59.98
4 408 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 PB 09:06.51
5 307 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno 11 PB 09:16.19
6 275 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 09:20.89
7 427 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 09:23.32
8 493 Adam JirkůAdam Jirků 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 09:25.01
9 594 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 PB 09:25.85
10 450 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13 09:35.11
11 711 Adam ValíkAdam Valík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09:46.58
12 226 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 09:46.86
13 98 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09:51.69
14 709 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09:55.94
451 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 DNF
286 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15 DNS
Poznámky:
Závodník s číslem 307 - Urbánek Jakub obdržel žlutou kartu za nesportovní chování dle pravidlo 5.8.
Celkem 16 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 15.2.2020 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 631 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 09:47.57
2 53 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 09:59.66
3 549 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 10:04.27
4 548 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10:17.97
5 401 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 PB 10:23.73
6 666 Šárka PůstováŠárka Půstová 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 PB 10:40.11
7 678 Veronika HanušováVeronika Hanušová 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 PB 10:45.78
8 65 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 10:46.13
9 32 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13 PB 10:46.17
10 300 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 PB 10:47.49
11 341 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 15 PB 10:53.94
12 322 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 14 SB 11:06.64
13 454 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 16 PB 11:12.91
14 162 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 11:27.79
15 207 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 11:40.02
529 Eliška KlikováEliška Kliková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 15.2.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 170 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 10:28.74
2 592 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 10:31.37
3 319 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 PB 10:35.13
4 269 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 SB 10:53.35
5 309 Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 JAC BrnoJAC Brno 8 11:01.05
6 452 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 11:17.94
7 26 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 11:26.34
8 615 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 13 PB 11:26.83
9 507 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 11:41.24
10 323 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 11:44.66
11 75 Petra ČechováPetra Čechová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 14 11:45.47
12 308 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 JAC BrnoJAC Brno 3 12:04.06
13 562 Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12:56.96
557 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 DNF
Celkem 14 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 627 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.16 Q 0.143
2 377 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 08.22 Q 0.151
3 385 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.23 q 0.155
4 83 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 08.34 0.181
5 176 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 08.56 0.172
6 55 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.62 0.148
7 148 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.78 0.165
8 461 Jan VodičkaJan Vodička 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.00 0.158
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 140 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.09 Q 0.146
2 509 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.20 Q 0.170
3 182 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.33 q 0.124
4 183 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.53 0.142
5 513 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.58 0.144
6 622 Šimon DutýŠimon Dutý 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.74 0.131
7 246 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.75 0.173
85 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNF 0.140
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 35 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 08.18 Q 0.150
2 695 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.26 Q 0.148
3 184 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 08.33 0.209
4 57 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.47 0.176
5 139 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.65 0.182
6 1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 08.67 0.174
7 363 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 08.70 0.147
8 519 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.74 0.155
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále (so, 15.2.2020 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 140 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 NL 07.96 0.133
2 627 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 07.97 0.141
3 695 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 PB 08.03 0.161
4 35 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 PB 08.07 0.177
5 385 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 08.11 0.150
6 377 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 08.20 0.180
7 509 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.28 0.153
8 182 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.37 0.122
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 15.2.2020 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 458 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 MR 07.85 0.171
2 6 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 08.02 0.152
3 586 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.12 0.119
4 137 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.23 0.169
5 444 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.26 0.154
6 576 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.28 0.156
7 338 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 PB 08.35 0.134
8 249 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 08.35 0.131
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 586 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.16 Q 0.126
2 576 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.31 Q 0.158
3 31 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.43 0.173
4 361 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 08.57 0.148
5 680 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.77 0.135
6 201 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.09 0.167
310 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 DNF 0.162
110 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 6 DNF 0.172
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.05 Q 0.163
2 137 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.23 Q 0.190
3 572 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.55 0.207
4 360 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.58 0.144
5 146 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 =SB 08.69 0.169
6 445 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 08.75 0.149
7 304 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 2 08.95 0.132
435 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNF 0.154
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 458 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NL 07.90 Q 0.187
2 444 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.28 Q 0.157
3 249 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 08.36 q 0.172
4 338 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 =PB 08.39 q 0.152
5 358 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 08.58 0.173
6 58 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 08.62 0.141
175 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DQ 22.6.1 0.190
512 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 95 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 08.62 Q 0.125
2 161 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.67 Q 0.154
3 257 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.85 q 0.166
4 530 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 09.04 0.154
5 272 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 PB 09.10 0.168
6 366 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 09.15 0.158
7 120 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.20 0.100
8 188 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.41 0.172
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 391 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.67 Q 0.151
2 271 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 =SB 08.67 Q 0.161
3 268 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.86 0.176
4 400 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.13 0.159
5 192 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 09.22 0.227
6 438 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 09.27 0.147
7 189 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.28 0.160
8 332 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 09.53 0.215
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 131 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 08.53 Q 0.166
2 70 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.61 Q 0.208
3 126 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 08.81 q 0.144
4 112 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 6 PB 08.86 0.174
5 63 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 09.26 0.115
6 270 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.36 0.231
7 277 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.44 0.189
8 195 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.47 0.280
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále (so, 15.2.2020 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 131 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 NL 08.43 0.148
2 70 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 08.47 0.136
3 95 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.52 0.108
4 391 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.57 0.134
5 161 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.79 0.171
6 257 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 08.88 0.145
7 126 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.88 0.126
8 271 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 08.98 0.182
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 15.2.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 238 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 NL 08.37 0.193
2 415 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 08.41 0.181
3 124 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 08.61 0.176
4 102 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 08.64 0.177
5 281 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 08.76 0.132
6 464 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 08.77 0.172
7 536 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1 PB 08.81 0.198
8 334 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.15 0.172
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 415 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NL 08.46 Q 0.169
2 464 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 08.78 Q 0.163
3 102 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 08.82 q 0.163
4 199 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 08.96 0.194
5 190 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 =PB 09.13 0.124
6 393 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.26 0.413
7 166 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.35 0.150
371 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 DQ 16.8 0.071
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 238 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.65 Q 0.210
2 334 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 08.74 Q 0.161
3 531 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.95 0.147
4 560 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.12 0.167
5 404 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 09.13 0.208
6 679 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 09.17 0.160
7 558 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.22 0.205
8 620 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 09.26 0.129
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 124 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.69 Q 0.350
2 281 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08.77 Q 0.109
3 536 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 08.93 q 0.184
4 370 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 08.94 0.171
5 599 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 09.03 0.135
6 449 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 PB 09.04 0.140
7 265 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 09.13 0.145
8 193 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.23 0.223
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 16.2.2020 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Novotný J., Novotný J., Schneider S., Drahota J. Novotný J., Novotný J., Schneider S., Drahota J. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:30.17 0.154
2 Šámal J., Krakuvčík T., Řehák M., Holub D. Šámal J., Krakuvčík T., Řehák M., Holub D. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:30.34 0.139
3 Rež J., Páník M., Procházka J., Vrba V. Rež J., Páník M., Procházka J., Vrba V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:30.41 0.155
4 Šachta B., Tobiáš A., Pittermann Š., Macík O. Šachta B., Tobiáš A., Pittermann Š., Macík O. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:31.68 0.141
5 Dutý Š., Uzsak M., Horký F., Ruda V. Dutý Š., Uzsak M., Horký F., Ruda V. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 1:34.11 0.133
6 Kunetek P., Skýpala T., Brandtner R., Bajánaru M. Kunetek P., Skýpala T., Brandtner R., Bajánaru M. SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 1:34.28 0.190
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 16.2.2020 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jelínek K., Radostný T., Demel J., Trafina J. Jelínek K., Radostný T., Demel J., Trafina J. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 1:32.50 0.196
2 Hadrbolec O., Zeman V., Hlaváček J., Sobotka Z. Hadrbolec O., Zeman V., Hlaváček J., Sobotka Z. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 1:33.04 0.141
3 Dutelly J., Nevrla D., Mautner J., Pospíšil J. Dutelly J., Nevrla D., Mautner J., Pospíšil J. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:33.19 0.167
4 Raba J., Chudomel V., Mareček J., Špicar M. Raba J., Chudomel V., Mareček J., Špicar M. AC PardubiceAC Pardubice 3 1:33.84 0.149
5 Blažek M., Pšenka D., Karlík J., Svoboda V. Blažek M., Pšenka D., Karlík J., Svoboda V. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 1:36.30 0.159
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 16.2.2020 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Krčma V., Ježek D., Musil L., Plaček T. Krčma V., Ježek D., Musil L., Plaček T. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:30.79 0.162
2 Dvořák T., Hřích J., Hudeček P., Ullman J. Dvořák T., Hřích J., Hudeček P., Ullman J. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 1:31.97 0.168
3 Synek J., Kratochvíl Š., Vinduška V., Soukal L. Synek J., Kratochvíl Š., Vinduška V., Soukal L. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:32.95 0.164
Navrátil Š., Ščibráni M., Lisák T., Pavliska T. Navrátil Š., Ščibráni M., Lisák T., Pavliska T. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DQ 24.7 0.149
Brychta K., Šalman J., Sládek K., Horák V. Brychta K., Šalman J., Sládek K., Horák V. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DQ 24.7 0.161
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 16.2.2020 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Konečný J., Hartmann J., Čermák M., Žižka R. Konečný J., Hartmann J., Čermák M., Žižka R. AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:32.95 0.200
2 Beňa O., Jareš K., Matoušek J., Lenghart O. Beňa O., Jareš K., Matoušek J., Lenghart O. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 1:34.33 0.198
3 Halbich A., Jarolímek F., Tran Thai B., Surjomartono M. Halbich A., Jarolímek F., Tran Thai B., Surjomartono M. SK JeseniovaSK Jeseniova 2 1:35.28 0.199
Schubert Š., Osoba T., Štancl J., Zajíček J. Schubert Š., Osoba T., Štancl J., Zajíček J. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DQ 24.7 0.197
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 16.2.2020 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sychra A., Dočkal P., Staněk J., Budík L. Sychra A., Dočkal P., Staněk J., Budík L. TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 1:34.46 0.129
2 Kvapil M., Michut J., Čuda M., Bruha J. Kvapil M., Michut J., Čuda M., Bruha J. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 1:36.00 0.200
3 Hrbáč T., Teslík M., Kuzník V., Rufer M. Hrbáč T., Teslík M., Kuzník V., Rufer M. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 1:37.97 0.153
4 Kábele M., Outrata A., Balla M., Novosad M. Kábele M., Outrata A., Balla M., Novosad M. AC PardubiceAC Pardubice 6 1:38.22 0.183
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 16.2.2020 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. Hettlerová L., Burianová K., Píchalová B., Suchá L. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 MR 1:39.24 0.157
2 Cukerová M., Navrátilová B., Cymbálová Z., Marková T. Cukerová M., Navrátilová B., Cymbálová Z., Marková T. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:41.38 0.176
3 Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. Fornůsková A., Pisková L., Suchánková B., Sklenářová T. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 1:42.83 0.146
4 Jelínková L., Mislerová A., Folková D., Šlapáková M. Jelínková L., Mislerová A., Folková D., Šlapáková M. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 1:46.24 0.348
Půhoná K., Kozlová L., Menčíková M., Volná D. Půhoná K., Kozlová L., Menčíková M., Volná D. AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 16.2.2020 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štoudková P., Dlabajová K., Křížková N., Zabloudilová A. Štoudková P., Dlabajová K., Křížková N., Zabloudilová A. AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 1:41.03 0.206
2 Dufková L., Dufková I., Slavíková V., Šínová T. Dufková L., Dufková I., Slavíková V., Šínová T. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 1:43.00 0.153
3 Eibichová E., Šťastná K., Husáková T., Krbcová L. Eibichová E., Šťastná K., Husáková T., Krbcová L. SK JeseniovaSK Jeseniova 3 1:43.43 0.145
4 Kubíčková E., Spáčilová T., Gregušová A., Mičunková L. Kubíčková E., Spáčilová T., Gregušová A., Mičunková L. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 1:44.98 0.169
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 16.2.2020 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kvasničková P., Hlávková K., Hezká E., Moravcová B. Kvasničková P., Hlávková K., Hezká E., Moravcová B. AC PardubiceAC Pardubice 4 1:44.55 0.147
2 Kordová E., Voříšková A., Hněvkovská V., Kupková A. Kordová E., Voříšková A., Hněvkovská V., Kupková A. TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 1:44.85 0.185
3 Poláková A., Richterová A., Balcarová G., Votavová M. Poláková A., Richterová A., Balcarová G., Votavová M. TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 1:56.55 0.176
Jonášová A., Dvořáková K., Roubíková T., Bennett R. Jonášová A., Dvořáková K., Roubíková T., Bennett R. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DQ 24.7 0.133
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 16.2.2020 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rappová F., Kadavá K., Latislavová E., Novotná A. Rappová F., Kadavá K., Latislavová E., Novotná A. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 1:41.69