Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava - Vítkovice (15. - 16. 2. 2020)

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 488 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 1:59.98 Q
2 47 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:00.06 Q
3 114 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 4 2:00.44
4 473 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:01.21
5 501 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:02.84
6 660 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:03.04
7 708 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:05.35
539 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40047Stibal Jakub (MOSBR)1:00.10
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 573 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 1:56.58 Q
2 641 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 1:56.96 Q
3 357 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 1:57.09 q
4 168 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 SB 1:57.60 q
5 212 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 PB 2:00.03
6 104 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:02.70
7 204 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:07.47
8 413 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:07.91
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400641Janeček Jiří (USKUL)57.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 661 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:58.69 Q
2 38 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:59.23 Q
3 179 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:59.25
4 49 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:00.98
5 318 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 2:02.02
6 410 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:02.71
7 555 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 2:02.89
27 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400661Staníček Pavel (UNIBR)59.89
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 573 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 1:56.58 Q
2 641 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 1:56.96 Q
3 357 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 1:57.09 q
4 168 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 SB 1:57.60 q
5 661 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:58.69 Q
6 38 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:59.23 Q
7 179 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:59.25
8 488 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 1:59.98 Q
9 212 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 PB 2:00.03
10 47 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:00.06 Q
11 114 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 4 2:00.44
12 49 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:00.98
13 473 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:01.21
14 318 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 2:02.02
15 104 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:02.70
16 410 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:02.71
17 501 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:02.84
18 555 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 2:02.89
19 660 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:03.04
20 708 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:05.35
21 204 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:07.47
22 413 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:07.91
539 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
27 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 DNS

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 488 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 NL 1:53.01
2 47 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 1:54.22
3 573 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 1:54.37
4 641 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 1:56.86
5 661 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:57.55
6 38 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 1:58.00
7 168 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 1:58.26
8 357 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 1:59.12
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400641Janeček Jiří (USKUL)55.36
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 425 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 1:57.96 Q
2 173 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 1:58.05 Q
3 373 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 1:58.31 q
4 430 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:00.11 q
5 644 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 2:00.74
6 138 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:03.40
7 45 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 2:03.78
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400425Trávníček Štěpán (STRIB)58.29
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 359 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:03.55 Q
2 595 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:03.96 Q
3 105 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:05.61
4 4 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:06.89
5 441 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:07.38
6 618 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:07.62
7 716 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:10.89
213 Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400359Češka Jiří Pavel (SPPR4)1:04.82
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 500 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 1:59.43 Q
2 374 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:00.02 Q
3 354 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 2:00.37
4 71 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 2:01.06
5 294 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 2:03.02
6 575 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 2:03.26
7 136 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:03.67
8 320 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 PB 2:04.92
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400294Čuda Michal (HVEPA)58.81
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 425 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 1:57.96 Q
2 173 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 1:58.05 Q
3 373 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 1:58.31 q
4 500 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 1:59.43 Q
5 374 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:00.02 Q
6 430 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:00.11 q
7 354 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 2:00.37
8 644 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 2:00.74
9 71 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 2:01.06
10 294 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 2:03.02
11 575 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 2:03.26
12 138 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:03.40
13 359 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:03.55 Q
14 136 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:03.67
15 45 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 2:03.78
16 595 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:03.96 Q
17 320 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 PB 2:04.92
18 105 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:05.61
19 4 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:06.89
20 441 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:07.38
21 618 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:07.62
22 716 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:10.89
213 Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 359 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 1:56.88
2 500 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 1:58.21
3 173 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:58.88
4 425 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 1:59.05
5 105 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 2:02.25
6 430 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:03.03
7 595 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:04.00
8 373 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:06.43
374 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400425Trávníček Štěpán (STRIB)59.86
Celkem 9 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 86 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 NL 2:13.02
2 290 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 2:13.52
3 469 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:14.88
4 171 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 2:16.86
5 251 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:17.33
6 288 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:17.59
7 267 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:18.82
8 21 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:20.76
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400251Červinková Julie (AKZLI)1:06.37
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 86 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 2:18.76 Q
2 290 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:18.90 Q
3 267 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:20.10 Q
4 42 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:21.04
5 399 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:21.12
6 259 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 2:22.47
7 22 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:25.10
8 152 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:26.78
9 664 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 2:27.72
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40086Folková Denisa (SNLIB)1:10.02
Celkem 9 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 251 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 2:17.19 Q
2 171 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:17.61 Q
3 469 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:18.86 Q
4 288 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:19.19 q
5 21 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 2:20.36 q
6 206 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:22.64
7 132 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 2:24.53
8 494 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 2:31.88
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400251Červinková Julie (AKZLI)1:06.74
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 251 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 2:17.19 Q
2 171 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:17.61 Q
3 86 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 2:18.76 Q
4 469 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:18.86 Q
5 290 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:18.90 Q
6 288 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:19.19 q
7 267 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:20.10 Q
8 21 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 2:20.36 q
9 42 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:21.04
10 399 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:21.12
11 259 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 2:22.47
12 206 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:22.64
13 132 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 2:24.53
14 22 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:25.10
15 152 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:26.78
16 664 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 2:27.72
17 494 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 2:31.88

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 15.2.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 387 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:22.77 Q
2 440 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:23.52 Q
3 551 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:24.01
4 111 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 2:24.91
5 54 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:27.19
6 506 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:27.89
7 442 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 PB 2:28.17
8 621 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:30.77
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400506Ningerová Klára (FMIST)1:13.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.2.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 638 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:18.59 Q
2 219 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 2:18.90 Q
3 155 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 2:20.01 q
4 616 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 2:20.87
5 485 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 2:22.43
6 302 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 2:25.21
7 15 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:28.20
8 157 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:28.28
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400219Serbousková Sára Viktorie (CTREB)1:09.69
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.2.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 351 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:17.72 Q
2 602 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 2:18.13 Q
3 611 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:20.39 q
4 421 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 4 2:21.31
5 66 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 2:24.36
6 163 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:27.27
7 291 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:28.77
8 29 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:29.05
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400351Steinsová Adéla (SKPRI)1:06.96
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 351 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:17.72 Q
2 602 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 2:18.13 Q
3 638 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:18.59 Q
4 219 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 2:18.90 Q
5 155 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 2:20.01 q
6 611 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:20.39 q
7 616 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 2:20.87
8 421 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 4 2:21.31
9 485 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 2:22.43
10 387 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:22.77 Q
11 440 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:23.52 Q
12 551 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:24.01
13 66 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 2:24.36
14 111 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 2:24.91
15 302 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 2:25.21
16 54 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:27.19
17 163 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:27.27
18 506 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:27.89
19 442 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 PB 2:28.17
20 15 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:28.20
21 157 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:28.28
22 291 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:28.77
23 29 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:29.05
24 621 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:30.77

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 387 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:16.04
2 638 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:16.97
3 351 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 2:16.99
4 440 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 2:19.40
5 219 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:20.16
6 602 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:20.73
7 155 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:23.92
8 611 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 2:24.53
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400387Borová Hana (VITKO)1:11.32
Celkem 8 závodníků