Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen v hale

Ostrava - Vítkovice (22. - 23. 2. 2020)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 6.34 Christian COLEMAN USA 18.02.2018 Albuquerque, NM (USA)
WL 6.50 Demek KEMP USA 25.01.2020 Reggie Lewis Center, Boston, MA (USA)
MR 6.64 Zdeněk Stromšík CZE 2019
NR 6.58 František Ptáčník CZE 21.02.1987 Liévin
NL 06.64 Zdeněk Stromšík CZE 21.01.2020 Ostrava - Vítkovice
Rozběh 1 (so, 22.2.2020 - 15:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 198 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.77 Q 0.148
2 86 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 06.91 Q 0.161
3 139 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 06.92 q 0.149
4 40 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 06.94 0.149
5 357 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 07.17 0.165
6 69 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.21 0.133
7 14 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 07.23 0.158
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2020 - 15:31) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 196 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.79 Q 0.128
2 162 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 06.91 Q 0.149
3 49 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 3 06.97 0.147
4 302 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 07.02 0.137
5 41 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.07 0.135
6 68 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.17 0.129
7 358 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 07.25 0.171
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2020 - 15:37) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 190 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 06.89 Q 0.150
2 102 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 06.90 Q 0.130
3 299 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 06.93 q 0.135
4 268 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 07.00 0.156
5 134 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.06 0.151
6 170 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.17 0.144
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 198 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.77 Q 0.148
2 196 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.79 Q 0.128
3 190 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 06.89 Q 0.150
4 102 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 06.90 Q 0.130
5 162 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 06.91 Q 0.149
6 86 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 06.91 Q 0.161
7 139 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 06.92 q 0.149
8 299 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 06.93 q 0.135
9 40 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 06.94 0.149
10 49 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 3 06.97 0.147
11 268 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 07.00 0.156
12 302 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 07.02 0.137
13 134 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.06 0.151
14 41 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.07 0.135
15 68 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.17 0.129
16 170 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.17 0.144
17 357 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 07.17 0.165
18 69 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.21 0.133
19 14 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 07.23 0.158
20 358 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 07.25 0.171

60 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 6.34 Christian COLEMAN USA 18.02.2018 Albuquerque, NM (USA)
WL 6.50 Demek KEMP USA 25.01.2020 Reggie Lewis Center, Boston, MA (USA)
MR 6.64 Zdeněk Stromšík CZE 2019
NR 6.58 František Ptáčník CZE 21.02.1987 Liévin
NL 06.64 Zdeněk Stromšík CZE 21.01.2020 Ostrava - Vítkovice
Finále (so, 22.2.2020 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 198 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 =MR 06.64 0.154
2 196 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.76 0.133
3 162 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 06.82 0.150
4 102 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 06.83 0.142
5 139 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 06.85 0.139
6 86 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 06.87 0.158
7 190 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 06.88 0.134
8 299 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 06.93 0.132
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 6.92 Irina PRIVALOVA RUS 11.02.1993 Madrid (ESP)
WL 7.08 Mikiah BRISCO USA 25.01.2020 Convention Center, Albuquerque, NM (USA)
MR 7.23 Klára Seidlová CZE 2018
NR 7.23 Klára Seidlová CZE 17.02.2018 Praha
NL 07.23 Klára Seidlová CZE 05.02.2020 Ostrava - Vítkovice
Rozběh 1 (so, 22.2.2020 - 15:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 329 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.39 Q 0.130
2 315 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.60 Q 0.172
3 187 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 SB 07.70 0.156
4 73 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.75 0.126
5 47 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 07.91 0.152
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2020 - 15:11) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 174 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.42 Q 0.169
2 128 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.55 Q 0.180
3 313 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.65 q 0.174
4 43 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 07.73 0.148
5 207 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 07.82 0.145
3 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2020 - 15:17) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 259 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.50 Q 0.151
2 320 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.53 Q 0.171
3 32 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.67 q 0.163
4 61 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 07.80 0.181
5 248 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 SB 07.83 0.160
6 109 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.93 0.193
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 329 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.39 Q 0.130
2 174 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.42 Q 0.169
3 259 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.50 Q 0.151
4 320 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.53 Q 0.171
5 128 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.55 Q 0.180
6 315 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.60 Q 0.172
7 313 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.65 q 0.174
8 32 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.67 q 0.163
9 187 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 SB 07.70 0.156
10 43 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 07.73 0.148
11 73 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.75 0.126
12 61 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 07.80 0.181
13 207 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 07.82 0.145
14 248 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 SB 07.83 0.160
15 47 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 07.91 0.152
16 109 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.93 0.193
3 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 DNS

60 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 6.92 Irina PRIVALOVA RUS 11.02.1993 Madrid (ESP)
WL 7.08 Mikiah BRISCO USA 25.01.2020 Convention Center, Albuquerque, NM (USA)
MR 7.23 Klára Seidlová CZE 2018
NR 7.23 Klára Seidlová CZE 17.02.2018 Praha
NL 07.23 Klára Seidlová CZE 05.02.2020 Ostrava - Vítkovice
Finále (so, 22.2.2020 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 329 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.27 0.134
2 174 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.41 0.290
3 259 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.47 0.150
4 320 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 =SB 07.52 0.185
5 313 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 =PB 07.56 0.142
6 128 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.58 0.183
7 315 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.61 0.155
8 32 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 07.62 0.135
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 23.2.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 139 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 21.38 Q 0.166
2 190 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 SB 21.78 0.137
3 236 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.09 0.130
4 355 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 22.88 0.161
5 100 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.94 0.158
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.2.2020 - 12:26) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 233 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.65 Q 0.178
2 102 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.94 0.155
3 171 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 21.97 0.142
4 154 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 22.62 0.160
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 23.2.2020 - 12:32) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 228 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 21.54 Q 0.186
2 37 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 21.63 q 0.181
3 93 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 22.49 0.176
4 65 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.62 0.358
268 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 23.2.2020 - 12:38) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 40 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 21.74 Q 0.142
2 223 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.12 0.134
3 161 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.25 0.188
4 105 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.69 0.164
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 139 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 21.38 Q 0.166
2 228 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 21.54 Q 0.186
3 37 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 21.63 q 0.181
4 233 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.65 Q 0.178
5 40 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 21.74 Q 0.142
6 190 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 SB 21.78 0.137
7 102 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.94 0.155
8 171 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 21.97 0.142
9 236 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.09 0.130
10 223 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.12 0.134
11 161 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.25 0.188
12 93 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 22.49 0.176
13 65 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.62 0.358
14 154 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 22.62 0.160
15 105 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.69 0.164
16 355 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 22.88 0.161
17 100 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.94 0.158
268 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 DNS

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 23.2.2020 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 139 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 NL 21.26 0.214
2 228 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 21.36 0.167
3 233 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.50 0.188
4 37 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 21.92 0.165
40 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DQ 16.8 -0.123
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 23.2.2020 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 157 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 23.77 Q 0.188
2 315 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 24.10 0.139
3 73 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 24.33 0.138
4 179 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 25.18 0.183
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.2.2020 - 11:56) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 174 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 23.97 Q 0.326
2 259 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.05 q 0.162
3 213 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.37 0.161
4 187 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.18 0.169
5 334 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.76 0.175
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 23.2.2020 - 12:02) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 316 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 23.94 Q 0.149
2 181 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.99 q 0.213
3 320 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.87 0.159
4 207 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 25.34 0.168
5 109 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.42 0.367
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 157 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 23.77 Q 0.188
2 316 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 23.94 Q 0.149
3 174 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 23.97 Q 0.326
4 181 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.99 q 0.213
5 259 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.05 q 0.162
6 315 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 24.10 0.139
7 73 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 24.33 0.138
8 213 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.37 0.161
9 320 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.87 0.159
10 179 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 25.18 0.183
11 187 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.18 0.169
12 207 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 25.34 0.168
13 109 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.42 0.367
14 334 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.76 0.175

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 23.2.2020 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 157 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 23.77 0.197
2 316 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 23.90 0.143
3 181 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 24.19 0.221
4 174 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.21 0.258
259 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNF 0.205
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 44.57 Kerron CLEMENT USA 12.03.2005 Fayetteville, AR (USA)
WL 45.44 Randolph ROSS USA 31.01.2020 Sports Performance Center, Lubbock, TX (USA)
MR 45.27 Pavel Maslák CZE 2015
NR 45.24 Pavel Maslák CZE 09.03.2014 Sopoty
NL 46.28 Pavel Maslák CZE 12.02.2020 Athlone
Rozběh 1 (so, 22.2.2020 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 231 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.72 Q 0.191
2 99 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 48.23 q 0.205
3 230 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 48.87 0.150
4 154 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 49.18 0.173
5 93 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 50.10 0.164
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200231Maslák Pavel (DUKPR)22.32
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2020 - 14:31) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 272 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.72 Q 0.221
2 92 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 48.04 q 0.152
3 351 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 50.29 0.151
4 170 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 50.40 0.137
140 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 50.40 0.159
21 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200272Desenský Michal (HKRAL)22.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2020 - 14:37) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 242 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.61 Q 0.158
2 342 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 48.42 0.164
3 161 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 49.43 0.174
4 100 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.72 0.168
5 65 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 49.82 0.189
6 355 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 50.94 0.175
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200242Šorm Patrik (DUKPR)22.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 22.2.2020 - 14:43) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 345 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 48.07 Q 0.165
2 37 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 48.60 0.171
3 194 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 49.06 0.183
4 95 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 50.72 0.163
5 141 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 51.18 0.181
173 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DQ 17.2b 0.180
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200173Zelinka Adam (OLYPR)22.29
Poznámky:
Proti výsledku závodu podal klub VSK Univerzita Brno protest, který vrchník běhů zamítl. Následné odvolání proti rozhodnutí vrchníka běhů projednala jury ve složení Ladislav Kňákal (TD) Oldřich Zvolánek (ŘZ) a Jakub Fiala (HR), která odvolání vyhověla, když po zhlédnutí videozáznamu dospěla k závěru, že ze strany závodníka Adama Zelinky došlo k porušení pravidla 17.2b).
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 242 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.61 Q 0.158
2 272 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.72 Q 0.221
3 231 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.72 Q 0.191
4 92 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 48.04 q 0.152
5 345 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 48.07 Q 0.165
6 99 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 48.23 q 0.205
7 342 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 48.42 0.164
8 37 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 48.60 0.171
9 230 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 48.87 0.150
10 194 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 49.06 0.183
11 154 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 49.18 0.173
12 161 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 49.43 0.174
13 100 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.72 0.168
14 65 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 49.82 0.189
15 93 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 50.10 0.164
16 351 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 50.29 0.151
17 140 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 50.40 0.159
17 170 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 50.40 0.137
19 95 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 50.72 0.163
20 355 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 50.94 0.175
21 141 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 51.18 0.181
21 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 DNS
173 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DQ 17.2b 0.180

400 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 44.57 Kerron CLEMENT USA 12.03.2005 Fayetteville, AR (USA)
WL 45.44 Randolph ROSS USA 31.01.2020 Sports Performance Center, Lubbock, TX (USA)
MR 45.27 Pavel Maslák CZE 2015
NR 45.24 Pavel Maslák CZE 09.03.2014 Sopoty
NL 46.28 Pavel Maslák CZE 12.02.2020 Athlone
Finále (ne, 23.2.2020 - 13:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 231 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 NL 46.12 0.198
2 272 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 46.36 0.189
3 242 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 46.41 0.159
4 345 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 47.60 0.148
5 92 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 48.46 0.160
6 99 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 49.31 0.197
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200231Maslák Pavel (DUKPR)21.54
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 49.59 Jarmila KRATOCHVÍLOVÁ TCH 07.03.1982 Milano (ITA)
WL 51.37 Justyna ŚWIĘTY-ERSETIC POL 08.02.2020 Arena, Toruń (POL)
MR 51.99 Helena Fuchsová CZE 2001
NR 49.59 Jarmila Kratochvílová CZE 07.03.1982 Milano
NL 52.25 Lada Vondrová CZE 05.02.2020 Ostrava - Vítkovice
Rozběh 1 (so, 22.2.2020 - 13:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 157 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 NL 52.12 Q 0.184
2 210 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 56.19 q 0.209
3 16 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 58.05 0.163
4 51 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 58.60 0.177
5 265 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 59.13 0.172
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200157Vondrová Lada (HVEPA)25.10
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2020 - 14:01) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 316 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 55.07 Q 0.159
2 132 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 PB 56.45 q 0.274
3 183 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 SB 57.71 0.170
4 137 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 58.58 0.166
5 15 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 60.37 0.290
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200316Hofmanová Martina (USKPR)25.32
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2020 - 14:07) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 74 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 56.63 Q 0.233
2 179 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 56.83 0.164
3 185 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 57.33 0.188
4 42 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 57.75 0.185
33 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20074Jonášová Tereza (SKPLZ)26.60
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 22.2.2020 - 14:13) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 45 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 56.91 Q 0.192
2 324 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 57.20 0.193
3 76 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 58.29 0.169
4 356 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 SB 58.95 0.368
28 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200324Pertlíková Lucie (USKPR)26.21
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 157 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 NL 52.12 Q 0.184
2 316 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 55.07 Q 0.159
3 210 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 56.19 q 0.209
4 132 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 PB 56.45 q 0.274
5 74 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 56.63 Q 0.233
6 179 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 56.83 0.164
7 45 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 56.91 Q 0.192
8 324 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 57.20 0.193
9 185 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 57.33 0.188
10 183 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 SB 57.71 0.170
11 42 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 57.75 0.185
12 16 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 58.05 0.163
13 76 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 58.29 0.169
14 137 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 58.58 0.166
15 51 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 58.60 0.177
16 356 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 SB 58.95 0.368
17 265 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 59.13 0.172
18 15 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 60.37 0.290
33 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 DNS
28 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS

400 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 49.59 Jarmila KRATOCHVÍLOVÁ TCH 07.03.1982 Milano (ITA)
WL 51.37 Justyna ŚWIĘTY-ERSETIC POL 08.02.2020 Arena, Toruń (POL)
MR 51.99 Helena Fuchsová CZE 2001
NR 49.59 Jarmila Kratochvílová CZE 07.03.1982 Milano
NL 52.25 Lada Vondrová CZE 05.02.2020 Ostrava - Vítkovice
Finále (ne, 23.2.2020 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 157 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 MR 51.82 0.193
2 316 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 55.25 0.168
3 74 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 55.53 0.188
4 45 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 56.38 0.193
5 132 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 1 56.78 0.196
6 210 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 58.61 0.215
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200157Vondrová Lada (HVEPA)24.99
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 1:42.67 Wilson KIPKETER DEN 09.03.1997 Palais Omnisports, Paris (FRA)
WL 1:44.22 Donavan BRAZIER USA 08.02.2020 Armory Track, New York, NY (USA)
MR 1:47.85 Roman Oravec CZE 1997
NR 1:45.97 Roman Oravec CZE 06.02.1999 Ames
NL 1:47.37 Filip Šnejdr CZE 08.02.2020 Toruń
Finále (ne, 23.2.2020 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 273 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 MR 1:47.81
2 104 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:48.32
3 346 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 1:48.39
4 237 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 1:48.51
5 88 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 1:51.96
6 94 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 1:52.28
7 18 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 SB 1:52.57
8 152 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 1:52.74
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200273Hodboď Lukáš (HKRAL)25.14
400104Šnejdr Filip (SLAPR)52.25
600104Šnejdr Filip (SLAPR)1:19.72
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 1:42.67 Wilson KIPKETER DEN 09.03.1997 Palais Omnisports, Paris (FRA)
WL 1:44.22 Donavan BRAZIER USA 08.02.2020 Armory Track, New York, NY (USA)
MR 1:47.85 Roman Oravec CZE 1997
NR 1:45.97 Roman Oravec CZE 06.02.1999 Ames
NL 1:47.37 Filip Šnejdr CZE 08.02.2020 Toruń
Rozběh 1 (so, 22.2.2020 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 104 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:53.84 Q
2 94 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:54.33 Q
3 274 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 1:55.39
4 297 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 1:56.60
5 19 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 1:58.05
6 70 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:58.86
7 220 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 2:00.55
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200220Trávníček Štěpán (STRIB)26.08
400220Trávníček Štěpán (STRIB)54.41
600104Šnejdr Filip (SLAPR)1:24.23
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2020 - 13:36) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 273 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 1:53.75 Q
2 88 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:53.94 Q
3 18 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 SB 1:54.05 q
4 267 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 1:55.90
5 287 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 1:56.30
6 188 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 1:58.05
7 98 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:58.82
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200188Obhlídal Vojtěch (KOTPR)26.64
400188Obhlídal Vojtěch (KOTPR)55.06
60088Hofta Jakub (SLAPR)1:25.48
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2020 - 13:42) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 237 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:53.72 Q
2 346 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:54.30 Q
3 152 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 1:54.64 q
4 83 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:54.71
5 336 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 1:55.18
6 182 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 1:56.94
7 24 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:03.12
253 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20083Duchan Kryštof (SLAPR)26.41
40083Duchan Kryštof (SLAPR)54.92
600237Saleh Hakim (DUKPR)1:24.91
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 237 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:53.72 Q
2 273 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 1:53.75 Q
3 104 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:53.84 Q
4 88 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:53.94 Q
5 18 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 SB 1:54.05 q
6 346 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:54.30 Q
7 94 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:54.33 Q
8 152 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 1:54.64 q
9 83 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:54.71
10 336 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 1:55.18
11 274 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 1:55.39
12 267 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 1:55.90
13 287 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 1:56.30
14 297 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 1:56.60
15 182 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 1:56.94
16 19 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 1:58.05
17 188 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 1:58.05
18 98 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:58.82
19 70 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:58.86
20 220 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 2:00.55
21 24 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:03.12
253 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 DNS

800 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 1:55.82 Jolanda ČEPLAK SLO 03.03.2002 Dusika-Halle, Wien (AUT)
WL 1:57.91 Jemma REEKIE GBR 01.02.2020 Emirates Arena, Glasgow (GBR)
MR 1:59.18 Milena Strnadová CZE 1986
NR 1:56.90 Ludmila Formanová CZE 07.03.1999 Maebashi
NL 2:03.11 Diana Mezuliáníková CZE 01.02.2020 Vídeň
Rozběh 1 (so, 22.2.2020 - 13:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 178 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:10.93 Q
2 312 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:13.14 Q
3 116 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:13.38 q
4 142 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:16.68
5 205 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:18.16
6 33 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 PB 2:19.28
7 27 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:24.52
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200312Červínová Michaela (USKPR)32.68
400312Červínová Michaela (USKPR)1:06.34
600312Červínová Michaela (USKPR)1:40.86
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2020 - 13:11) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 59 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:11.86 Q
2 110 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:12.29 Q
3 305 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 2:12.88 q
4 77 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 2:13.75
5 12 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 2:15.14
6 22 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 2:20.25
7 121 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 2:24.03
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200110Matějková Jana (SLAPR)30.29
400110Matějková Jana (SLAPR)1:03.15
600110Matějková Jana (SLAPR)1:37.80
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2020 - 13:17) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 115 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:12.30 Q
2 81 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:13.08 Q
3 186 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 2:15.93
4 325 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:15.99
5 135 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:17.20
56 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200135Červinková Julie (AKZLI)31.36
400135Červinková Julie (AKZLI)1:06.18
600115Šimková Anna (SLAPR)1:41.74
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 178 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:10.93 Q
2 59 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:11.86 Q
3 110 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:12.29 Q
4 115 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:12.30 Q
5 305 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 2:12.88 q
6 81 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:13.08 Q
7 312 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:13.14 Q
8 116 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:13.38 q
9 77 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 2:13.75
10 12 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 2:15.14
11 186 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 2:15.93
12 325 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:15.99
13 142 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:16.68
14 135 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:17.20
15 205 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:18.16
16 33 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 PB 2:19.28
17 22 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 2:20.25
18 121 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 2:24.03
19 27 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:24.52
56 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNF

800 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 1:55.82 Jolanda ČEPLAK SLO 03.03.2002 Dusika-Halle, Wien (AUT)
WL 1:57.91 Jemma REEKIE GBR 01.02.2020 Emirates Arena, Glasgow (GBR)
MR 1:59.18 Milena Strnadová CZE 1986
NR 1:56.90 Ludmila Formanová CZE 07.03.1999 Maebashi
NL 2:03.11 Diana Mezuliáníková CZE 01.02.2020 Vídeň
Finále (ne, 23.2.2020 - 12:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 178 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:07.99
2 115 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 2:09.08
3 59 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:10.41
4 312 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 2:11.07
5 110 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 SB 2:11.67
6 81 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:12.70
7 116 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:13.08
8 305 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:13.87
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200312Červínová Michaela (USKPR)31.75
400312Červínová Michaela (USKPR)1:05.59
600115Šimková Anna (SLAPR)1:38.73
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 23.2.2020 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 224 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16 3:43.88
2 341 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15 PB 3:44.33
3 240 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 SB 3:51.98
4 339 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 3:52.05
5 151 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 3:57.52
6 91 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 3:57.65
7 120 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12 4:00.38
8 103 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 4:00.68
9 309 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 4:00.70
10 289 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 SB 4:02.36
11 343 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 4:03.31
12 192 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 4 4:04.31
13 63 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 4:06.80
14 232 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 4:08.84
244 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 DNF
238 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400244Vích Damián (DUKPR)59.42
800244Vích Damián (DUKPR)2:00.18
1200224Friš Jan (DUKPR)3:00.58
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 23.2.2020 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 178 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12 4:27.11
2 176 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14 4:27.36
3 214 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 4:27.67
4 57 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 4:32.24
5 246 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 4:33.61
6 115 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 4:33.94
7 328 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 4:34.39
8 177 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 4:35.87
9 291 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 4:36.44
10 292 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:41.22
11 107 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 4:42.71
12 331 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:43.16
13 56 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 4:44.29
14 295 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:47.85
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400291Hluchá Adéla (SOKOP)1:15.25
800291Hluchá Adéla (SOKOP)2:28.40
120057Novotná Tereza (AKOLY)3:39.22
Celkem 14 závodníků

3000 m - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7:24.90 Daniel KOMEN KEN 06.02.1998 Budapest (HUN)
WL 7:35.71 Selemon BAREGA ETH 04.02.2020 Arena-Sportpark, Düsseldorf (GER)
MR 7:51.59 Lubomír Tesáček CZE 1986
NR 7:48.8 Lubomír Tesáček CZE 28.01.1981 Praha
NL 08:28.40 Damián Vích CZE 08.02.2020 Linec
(so, 22.2.2020 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 244 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15 NL 08:21.84
2 226 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16 PB 08:22.31
3 339 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 PB 08:22.61
4 309 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12 PB 08:25.27
5 38 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 SB 08:28.73
6 103 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 08:32.19
7 169 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 08:32.68
8 195 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 08:33.21
9 6 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08:33.22
10 123 David KákonaDavid Kákona 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 SB 08:36.19
11 238 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 08:37.15
12 151 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 08:37.56
13 84 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 08:38.71
14 201 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 08:46.58
15 352 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 08:54.49
85 Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000309Marčík Vladimír (USKPR)2:52.50
2000309Marčík Vladimír (USKPR)5:42.40
Celkem 16 závodníků

3000 m - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 8:16.60 Genzebe DIBABA ETH 06.02.2014 Globe Arena, Stockholm (SWE)
WL 8:37.58 Fantu WORKU ETH 31.01.2020 Messehalle, Karlsruhe (GER)
MR 9:04.84 Simona Vrzalová CZE 2017
NR 8:49.15 Andrea Šuldesová CZE 03.02.1999 Erfurt
NL 09:47.57 Julia-Anna Lily Bell CZE 15.02.2020 Ostrava - Vítkovice
(so, 22.2.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 330 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13 NL 09:26.78
2 57 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 PB 09:31.09
3 177 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12 SB 09:39.51
4 246 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 PB 09:54.87
5 331 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 SB 10:13.65
6 295 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 PB 10:14.42
7 158 Barbora ZoubkováBarbora Zoubková 93 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 10:15.40
8 50 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 1 PB 10:17.43
9 130 Eliška SurmováEliška Surmová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 10:17.81
10 29 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 10:18.34
11 215 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 10:22.27
12 31 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 10:27.69
13 264 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 10:54.35
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000330Sekanová Lucie (USKPR)3:08.59
2000330Sekanová Lucie (USKPR)6:20.43
Celkem 13 závodníků

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7.30 Colin JACKSON GBR 06.03.1994 Sindelfingen (GER)
WL 7.52 Andrew POZZI GBR 02.02.2020 AccorHotels Arena de Bercy, Paris (FRA)
WL 7.52 Trey CUNNINGHAM USA 31.01.2020 Sports Performance Center, Lubbock, TX (USA)
MR 7.44 Petr Svoboda CZE 2010
NR 7.44 Petr Svoboda CZE 27.02.2010 Praha
NL 07.97 Jiří Sýkora CZE 01.02.2020 Praha - Stromovka
Rozběh 1 (so, 22.2.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 236 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.06 Q 0.141
2 126 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 08.18 Q 0.140
3 277 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 08.23 q 0.147
4 97 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 08.29 q 0.180
5 1 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 08.56 0.143
6 172 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.57 0.165
7 200 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.65 0.129
8 99 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.69 0.234
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2020 - 16:21) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 168 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NL 07.77 Q 0.143
2 160 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.27 Q 0.178
3 301 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 08.29 0.161
4 89 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.41 0.156
5 26 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 =SB 08.56 0.154
6 252 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 PB 08.63 0.144
7 82 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.70 0.171
344 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2020 - 16:27) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 30 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.11 Q 0.146
2 164 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.24 Q 0.186
3 131 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.39 0.154
4 340 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.50 0.159
5 203 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.59 0.206
6 101 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.98 0.222
92 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNF 0.227
184 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 168 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NL 07.77 Q 0.143
2 236 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.06 Q 0.141
3 30 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.11 Q 0.146
4 126 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 08.18 Q 0.140
5 277 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 08.23 q 0.147
6 164 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.24 Q 0.186
7 160 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.27 Q 0.178
8 97 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 08.29 q 0.180
9 301 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 08.29 0.161
10 131 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.39 0.154
11 89 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.41 0.156
12 340 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.50 0.159
13 1 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 08.56 0.143
14 26 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 =SB 08.56 0.154
15 172 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.57 0.165
16 203 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.59 0.206
17 252 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 PB 08.63 0.144
18 200 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.65 0.129
19 99 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.69 0.234
20 82 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.70 0.171
21 101 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.98 0.222
344 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS
92 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNF 0.227
184 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 DNS

60 m překážek - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7.30 Colin JACKSON GBR 06.03.1994 Sindelfingen (GER)
WL 7.52 Andrew POZZI GBR 02.02.2020 AccorHotels Arena de Bercy, Paris (FRA)
WL 7.52 Trey CUNNINGHAM USA 31.01.2020 Sports Performance Center, Lubbock, TX (USA)
MR 7.44 Petr Svoboda CZE 2010
NR 7.44 Petr Svoboda CZE 27.02.2010 Praha
NL 07.97 Jiří Sýkora CZE 01.02.2020 Praha - Stromovka
Finále (so, 22.2.2020 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 168 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NL 07.66 0.148
2 236 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 =PB 07.98 0.147
3 30 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.11 0.159
4 160 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.28 0.140
5 277 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.28 0.169
6 126 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.29 0.158
7 97 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.48 0.174
164 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DQ 16.8 0.004
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7.68 Susanna KALLUR SWE 10.02.2008 Karlsruhe (GER)
WL 7.81 Kendra HARRISON USA 25.01.2020 Convention Center, Albuquerque, NM (USA)
MR 8.03 Lucie Škrobáková CZE 2009
NR 7.95 Lucie Škrobáková CZE 06.03.2009 Turín
NL 08.20 Helena Jiranová CZE 18.01.2020 Jablonec nad Nisou
Finále (so, 22.2.2020 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 332 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 08.21 0.136
2 321 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 08.27 0.123
3 318 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.32 0.204
4 145 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 08.44 0.156
5 314 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.51 0.154
6 61 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.52 0.153
7 211 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.60 0.140
8 43 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.68 0.134
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7.68 Susanna KALLUR SWE 10.02.2008 Karlsruhe (GER)
WL 7.81 Kendra HARRISON USA 25.01.2020 Convention Center, Albuquerque, NM (USA)
MR 8.03 Lucie Škrobáková CZE 2009
NR 7.95 Lucie Škrobáková CZE 06.03.2009 Turín
NL 08.20 Helena Jiranová CZE 18.01.2020 Jablonec nad Nisou
Rozběh 1 (so, 22.2.2020 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 318 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.33 Q 0.149
2 211 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.58 Q 0.142
3 43 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.62 q 0.134
4 260 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 08.72 0.181
5 143 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 08.77 0.137
6 127 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.23 0.158
266 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 DNF 0.170
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2020 - 15:56) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 321 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 08.35 Q 0.130
2 314 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.53 Q 0.152
3 78 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.82 0.151
4 249 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 SB 08.83 0.149
5 106 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.84 0.152
6 284 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.19 0.173
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2020 - 16:02) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 332 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 08.33 Q 0.142
2 145 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 08.54 Q 0.161
3 61 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.55 q 0.187
4 335 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 =PB 08.75 0.167
5 245 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 08.76 0.173
6 47 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 08.97 0.179
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 318 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.33 Q 0.149
2 332 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 08.33 Q 0.142
3 321 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 08.35 Q 0.130
4 314 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.53 Q 0.152
5 145 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 08.54 Q 0.161
6 61 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.55 q 0.187
7 211 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.58 Q 0.142
8 43 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.62 q 0.134
9 260 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 08.72 0.181
10 335 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 =PB 08.75 0.167
11 245 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 08.76 0.173
12 143 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 08.77 0.137
13 78 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.82 0.151
14 249 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 SB 08.83 0.149
15 106 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.84 0.152
16 47 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 08.97 0.179
17 284 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.19 0.173
18 127 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.23 0.158
266 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 DNF 0.170

4 x 200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.2.2020 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Maslák P., Šorm P., Macík O., Ryba D. B - Maslák P., Šorm P., Macík O., Ryba D. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 WL 1:24.31 0.165
2 A - Rusek J., Kubeš J., Saleh H., Müller V. A - Rusek J., Kubeš J., Saleh H., Müller V. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:26.24 0.149
3 Svoboda V., Grabmüller A., Valášek J., Šnejdr F. Svoboda V., Grabmüller A., Valášek J., Šnejdr F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:27.35 0.146
4 Jelínek K., Král J., Víla L., Trafina J. Jelínek K., Král J., Víla L., Trafina J. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 1:28.34 0.196
5 Tuček M., Plaček T., Korejz J., Klézl D. Tuček M., Plaček T., Korejz J., Klézl D. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 1:28.65 0.154
6 Blažek M., Hodboď L., Rykl R., Blatník F. Blažek M., Hodboď L., Rykl R., Blatník F. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 1:29.31 0.159
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 23.2.2020 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rež J., Maruštík D., Páník M., Kabyš D. Rež J., Maruštík D., Páník M., Kabyš D. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:28.95 0.137
Sadil M., Grégr J., Hřebíček A., Sadil J. Sadil M., Grégr J., Hřebíček A., Sadil J. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DQ 0.239
Poznámky:
Štafeta AK Šternberk byla diskvalifikována za neoprávněný start žáka Aloise Hřebíčka, roč. nar. 2005
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Maslák P., Šorm P., Macík O., Ryba D. B - Maslák P., Šorm P., Macík O., Ryba D. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 WL 1:24.31 0.165
2 A - Rusek J., Kubeš J., Saleh H., Müller V. A - Rusek J., Kubeš J., Saleh H., Müller V. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:26.24 0.149
3 Svoboda V., Grabmüller A., Valášek J., Šnejdr F. Svoboda V., Grabmüller A., Valášek J., Šnejdr F. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:27.35 0.146
4 Jelínek K., Král J., Víla L., Trafina J. Jelínek K., Král J., Víla L., Trafina J. AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 1:28.34 0.196
5 Tuček M., Plaček T., Korejz J., Klézl D. Tuček M., Plaček T., Korejz J., Klézl D. VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 1:28.65 0.154
6 Rež J., Maruštík D., Páník M., Kabyš D. Rež J., Maruštík D., Páník M., Kabyš D. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:28.95 0.137
7 Blažek M., Hodboď L., Rykl R., Blatník F. Blažek M., Hodboď L., Rykl R., Blatník F. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 1:29.31 0.159
Sadil M., Grégr J., Hřebíček A., Sadil J. Sadil M., Grégr J., Hřebíček A., Sadil J. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 DQ 0.239

4 x 200 m - Ženy

(ne, 23.2.2020 - 14:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rappová F., Štanclová V., Hůlková B., Novotná A. Rappová F., Štanclová V., Hůlková B., Novotná A. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NR 1:37.46 0.153
2 Hettlerová L., Jonášová T., Majerová D., Suchá L. Hettlerová L., Jonášová T., Majerová D., Suchá L. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:38.30 0.148
3 Falharová P., Kolářová Š., Suchánková B., Slaninová J. Falharová P., Kolářová Š., Suchánková B., Slaninová J. SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 1:42.06 0.140
4 Dyrynková N., Ulrichová K., Matějková J., Šimková A. Dyrynková N., Ulrichová K., Matějková J., Šimková A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:44.49 0.152
Kobiánová K., Dvořáková K., Dvořáková B., Hofmanová M. Kobiánová K., Dvořáková K., Dvořáková B., Hofmanová M. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DQ 24.7 0.155
Bundilová E., Hřebíčková L., Červená M., Škodová T. Bundilová E., Hřebíčková L., Červená M., Škodová T. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 DQ 0.146
Poznámky:
Štafeta AK Šternberk byla diskvalifikována za neoprávněný start žákyně Elišky Bundilové, roč. nar. 2006
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 2.43 Javier SOTOMAYOR CUB 04.03.1989 Sportcsarnok, Budapest (HUN)
WL 2.33 Darryl SULLIVAN USA 18.01.2020 Rector Fieldhouse, Blacksburg, VA (USA)
WL 2.33 Jamal WILSON BAH 11.02.2020 Športová hala Dukla, Banská Bystrica (SVK)
WL 2.33 Luis Enrique ZAYAS CUB 11.02.2020 Športová hala Dukla, Banská Bystrica (SVK)
WL 2.33 Tom GALE GBR 08.02.2020 Městská sportovní hala, Hustopeče (CZE)
MR 2.30 Tomáš Janků CZE 1998
NR 2.37 Jaroslav Bába CZE 05.02.2005 Arnstadt
NL 2.24 Marek Bahník CZE 08.02.2020 Hustopeče
(so, 22.2.2020 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.931.982.032.082.132.202.252.27
1 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 13 NL 2.25 ---OOOOXXX
2 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 10 2.08 XOOOOXXX
3 Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 11 SB 2.08 OOOXOXXX
4 Matěj KlukanMatěj Klukan
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 7 SB 2.08 XOOXOXXOXXX
5 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 9 2.03 OXXOOXXX
6 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 2 SB 2.03 OOXXOXXX
7 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 3 SB 2.03 OXOXXOXXX
8 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 12 1.98 OOXXX
9 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 5 1.98 XOOXXX
10= Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 6 1.98 OXOXXX
10= Lukáš KozárekLukáš Kozárek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 8 1.98 OXOXXX
12 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 1 1.93 OXXX
13 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 4 1.93 XOXXX
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(ne, 23.2.2020 - 12:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.621.671.721.761.801.831.861.88
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 13 1.86 --OOOOOXXX
2 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 11 1.86 --OOXOXOXOXXX
3 Lada PejchalováLada Pejchalová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
98 12 SB 1.80 OOOOXXOXXX
4 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 4 PB 1.76 OOXOXOXXX
5 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 10 1.76 OOOXXOXXX
6= Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 7 PB 1.76 OOXOXXOXXX
6= Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 1 PB 1.76 OOXOXXOXXX
8 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 14 SB 1.72 -OOXXX
9 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 PB 1.72 OXOOXXX
10 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 8 =PB 1.72 OXXOOXXX
11 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 9 1.67 OXOXXX
12 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 2 1.67 XOXOXXX
13 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5 1.62 OXXX
14 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 6 1.62 XOXXX
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 6.16 Renaud LAVILLENIE FRA 15.02.2014 Donetsk (UKR)
WL 6.17 Armand DUPLANTIS SWE 08.02.2020 Arena, Toruń (POL)
MR 5.77 Jan Kudlička CZE 2013
NR 5.81 Adam Ptáček CZE 07.02.2003 Chemnitz
NL 5.60 Jan Kudlička CZE 07.02.2020 Chemnitz
(so, 22.2.2020 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4.364.564.764.965.095.225.335.445.545.61
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 12 5.54 -----O-OOXXX
2 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 10 5.33 ----OOOX-XX
3 Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 11 5.22 ---O-OXXX
4 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 9 PB 5.09 -XOOXOXXOXXX
5= David HolýDavid Holý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 7 4.76 OOOXXX
5= Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 8 4.76 OOOXXX
7 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 4 PB 4.76 OOXXOXXX
8 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 6 4.56 -OXXX
9 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5 4.56 XXOOXXX
10= Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 3 4.56 XOXXOXXX
10= Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 2 4.56 XOXXOXXX
12 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1 4.36 XOXXX
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(ne, 23.2.2020 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.333.533.733.934.064.194.294.384.454.55
1 Romana MaláčováRomana Maláčová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
87 10 =NL 4.45 ------O-OXXX
2 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 8 4.19 --OOOXOXXX
3 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 9 4.06 ----OXXX
4 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 5 SB 4.06 --OXOOXXX
5 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 7 4.06 --OOXOXXX
6 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 3.93 -OOXOXXX
7= Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 6 3.73 OOOXXX
7= Karolína PodlahováKarolína Podlahová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 3 3.73 OOOXXX
9 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 2 3.53 OOXXX
10 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1 3.33 XOXXX
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 23.2.2020 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 11 NL 7.62 7.50XX7.507.62XX
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 10 PB 7.41 X7.277.407.407.415.345.48
3 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 9 7.30 7.30XX7.307.25X7.14
4 Dan KováčDan Kováč
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6 PB 7.29 6.816.977.087.087.297.02X
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 5 PB 7.16 6.757.117.067.117.16X7.00
6 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 8 7.14 7.14XX7.14XXX
7 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 7 SB 7.10 6.647.107.037.106.916.866.84
8 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 2 7.05 XX6.946.94XX7.05
9 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4 6.92 2.89X6.926.92
10 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 1 6.78 X6.78X6.78
11 Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
96 3 6.69 6.69X6.566.69
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 23.2.2020 - 11:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 13 6.17 5.88X5.895.895.826.176.06
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 10 PB 6.10 6.026.006.106.10X6.055.92
3 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 9 PB 6.08 5.985.846.086.086.075.77X
4 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 12 6.06 X5.86X5.865.956.065.92
5 Michaela KučerováMichaela Kučerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 11 6.00 X6.005.936.00X5.935.91
6 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 6 PB 5.99 X5.995.675.995.555.915.78
7 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 8 5.97 5.835.795.935.935.975.805.96
8 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 7 5.87 5.58X5.875.875.77X5.86
9 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2 PB 5.73 5.705.735.565.73
10 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 5.69 5.515.365.695.69
11 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 3 5.60 X5.475.605.60
12 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 5 5.47 5.365.465.475.47
13 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 1 5.23 5.23X5.205.23
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 17.92 Teddy TAMGHO FRA 06.03.2011 Palais Omnisports, Paris (FRA)
WL 17.77 Hugues Fabrice ZANGO BUR 02.02.2020 AccorHotels Arena de Bercy, Paris (FRA)
MR 16.81 Milan Mikuláš CZE 1986
NR 17.23 Ján Čado CZE 02.03.1985 Athínai
NL 15.48 Zdeněk Kubát CZE 02.02.2020 Praha - Stromovka
(so, 22.2.2020 - 13:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 8 15.37 14.0114.7914.8814.8815.3714.9514.94
2 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 9 15.29 14.7815.1615.0815.16X15.0115.29
3 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
90 4 SB 14.81 X14.8114.7614.81XXX
4 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 5 14.64 14.43X14.4314.4314.2114.6414.45
5 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 6 14.41 14.2514.35-14.3514.22-14.41
6 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
01 7 14.33 X14.33X14.33X14.26X
7 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 2 PB 14.06 X13.82X13.8213.9313.9514.06
8 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 1 PB 13.68 XX13.4213.4213.68XX
Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 3 NM
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 15.36 Tatyana LEBEDEVA RUS 06.03.2004 Sportaréna, Budapest (HUN)
WL 15.03 Yulimar ROJAS VEN 09.02.2020 L`Anneau-Halle d`athlétisme de Metz, Metz (FRA)
MR 14.75 Šárka Kašpárková CZE 1998
NR 14.87 Šárka Kašpárková CZE 07.03.1999 Maebashi
NL 12.69 Emma Maštalířová CZE 02.02.2020 Praha - Stromovka
(so, 22.2.2020 - 15:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 13 NL 12.76 12.3512.42X12.4212.63X12.76
2 Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 12 PB 12.62 12.43XX12.4312.2612.3312.62
3 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 11 12.16 12.02X12.0712.0712.16X12.08
4 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 7 12.05 XX12.0512.0511.5011.99X
5 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 5 11.94 11.6411.94X11.94XX11.25
6 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 9 11.92 XX11.9211.92XX11.43
7 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 3 PB 11.91 X11.91X11.91X11.9011.50
8 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4 SB 11.88 11.88XX11.8811.5811.56X
9 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 2 PB 11.84 XX11.8411.84
10 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 8 11.81 11.8111.6711.7511.81
11 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 10 11.48 XX11.4811.48
Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 NM
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1 NM
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 22.50 Helena FIBINGEROVÁ TCH 19.02.1977 Jablonec (TCH)
WL 18.95 Jessica RAMSEY USA 18.01.2020 Vanderbilt University, Nashville, TN (USA)
MR 21.58 Helena Fibingerová CZE 1977
NR 22.50 Helena Fibingerová CZE 19.02.1977 Jablonec
NL 16.41 Markéta Červenková CZE 02.02.2020 Rochlitz
(so, 22.2.2020 - 16:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 14 NL 16.81 16.43X16.8116.8116.8016.77X
2 Marta ZachařováMarta Zachařová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 12 PB 14.09 13.89XX13.8912.6814.0914.05
3 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 13 13.91 13.44X13.4513.4513.91X13.71
4 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
00 11 13.63 13.6313.57X13.63X13.3913.56
5 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 8 PB 13.41 12.4213.3113.4113.41X13.0413.10
6 Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 3 SB 13.01 12.85X12.5712.8512.7512.8613.01
7 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 10 12.67 XX12.6712.67XXX
8 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5 SB 12.51 12.5111.5711.9412.5111.0711.8111.76
9 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 6 PB 12.43 12.4312.1111.7612.43
10 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
99 9 12.28 11.9412.28X12.28
11 Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
95 7 11.65 10.7011.65X11.65
12 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 4 11.33 10.9511.3311.3011.33
13 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 2 11.20 10.7110.3811.2011.20
14 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1 10.69 10.41X10.6910.69
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 23.2.2020 - 13:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 14 21.18 19.7421.1820.9821.18XX20.83
2 Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 13 SB 19.02 18.7719.0218.7019.02XX18.97
3 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 12 17.39 X16.3916.7416.7416.4716.8617.39
4 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 11 17.17 X17.1316.4017.1317.17XX
5 David TupýDavid Tupý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 8 PB 16.83 16.1416.1515.7716.15X16.83X
6 Jan ToušJan Touš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
95 9 16.43 16.43XX16.43X16.3116.35
7 Tomáš BortelTomáš Bortel
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
99 7 PB 16.13 15.5716.13X16.13X16.11X
8 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 10 16.11 XX15.6315.6316.11X15.61
9 Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 6 15.11 14.76X15.1115.11
10 Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
90 5 15.05 X15.0514.9615.05
11 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 4 14.75 14.4114.2914.7514.75
12 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1 14.34 14.34X13.7814.34
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 3 NM
Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 2 NM
Celkem 14 závodníků