Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen v hale

Ostrava - Vítkovice (22. - 23. 2. 2020)

60 m překážek (1.06) - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7.30 Colin JACKSON GBR 06.03.1994 Sindelfingen (GER)
WL 7.52 Andrew POZZI GBR 02.02.2020 AccorHotels Arena de Bercy, Paris (FRA)
WL 7.52 Trey CUNNINGHAM USA 31.01.2020 Sports Performance Center, Lubbock, TX (USA)
MR 7.44 Petr Svoboda CZE 2010
NR 7.44 Petr Svoboda CZE 27.02.2010 Praha
NL 07.97 Jiří Sýkora CZE 01.02.2020 Praha - Stromovka
Rozběh 1 (so, 22.2.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 236 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.06 Q 0.141
2 126 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 08.18 Q 0.140
3 277 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 08.23 q 0.147
4 97 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 08.29 q 0.180
5 1 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 08.56 0.143
6 172 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.57 0.165
7 200 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.65 0.129
8 99 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.69 0.234
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2020 - 16:21) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 168 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NL 07.77 Q 0.143
2 160 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.27 Q 0.178
3 301 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 08.29 0.161
4 89 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.41 0.156
5 26 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 =SB 08.56 0.154
6 252 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 PB 08.63 0.144
7 82 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.70 0.171
344 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2020 - 16:27) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 30 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.11 Q 0.146
2 164 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.24 Q 0.186
3 131 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.39 0.154
4 340 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.50 0.159
5 203 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.59 0.206
6 101 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.98 0.222
92 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNF 0.227
184 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 168 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NL 07.77 Q 0.143
2 236 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.06 Q 0.141
3 30 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.11 Q 0.146
4 126 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 08.18 Q 0.140
5 277 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 08.23 q 0.147
6 164 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.24 Q 0.186
7 160 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.27 Q 0.178
8 97 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 08.29 q 0.180
9 301 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 08.29 0.161
10 131 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.39 0.154
11 89 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.41 0.156
12 340 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.50 0.159
13 1 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 08.56 0.143
14 26 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 =SB 08.56 0.154
15 172 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.57 0.165
16 203 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.59 0.206
17 252 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 PB 08.63 0.144
18 200 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.65 0.129
19 99 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.69 0.234
20 82 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.70 0.171
21 101 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.98 0.222
344 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS
92 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNF 0.227
184 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 DNS

60 m překážek (1.06) - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7.30 Colin JACKSON GBR 06.03.1994 Sindelfingen (GER)
WL 7.52 Andrew POZZI GBR 02.02.2020 AccorHotels Arena de Bercy, Paris (FRA)
WL 7.52 Trey CUNNINGHAM USA 31.01.2020 Sports Performance Center, Lubbock, TX (USA)
MR 7.44 Petr Svoboda CZE 2010
NR 7.44 Petr Svoboda CZE 27.02.2010 Praha
NL 07.97 Jiří Sýkora CZE 01.02.2020 Praha - Stromovka
Finále (so, 22.2.2020 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 168 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NL 07.66 0.148
2 236 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 =PB 07.98 0.147
3 30 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.11 0.159
4 160 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.28 0.140
5 277 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.28 0.169
6 126 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.29 0.158
7 97 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.48 0.174
164 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DQ 16.8 0.004
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7.68 Susanna KALLUR SWE 10.02.2008 Karlsruhe (GER)
WL 7.81 Kendra HARRISON USA 25.01.2020 Convention Center, Albuquerque, NM (USA)
MR 8.03 Lucie Škrobáková CZE 2009
NR 7.95 Lucie Škrobáková CZE 06.03.2009 Turín
NL 08.20 Helena Jiranová CZE 18.01.2020 Jablonec nad Nisou
Rozběh 1 (so, 22.2.2020 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 318 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.33 Q 0.149
2 211 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.58 Q 0.142
3 43 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.62 q 0.134
4 260 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 08.72 0.181
5 143 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 08.77 0.137
6 127 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.23 0.158
266 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 DNF 0.170
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2020 - 15:56) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 321 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 08.35 Q 0.130
2 314 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.53 Q 0.152
3 78 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.82 0.151
4 249 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 SB 08.83 0.149
5 106 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.84 0.152
6 284 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.19 0.173
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2020 - 16:02) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 332 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 08.33 Q 0.142
2 145 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 08.54 Q 0.161
3 61 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.55 q 0.187
4 335 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 =PB 08.75 0.167
5 245 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 08.76 0.173
6 47 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 08.97 0.179
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 318 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.33 Q 0.149
2 332 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 08.33 Q 0.142
3 321 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 08.35 Q 0.130
4 314 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.53 Q 0.152
5 145 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 08.54 Q 0.161
6 61 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.55 q 0.187
7 211 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.58 Q 0.142
8 43 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.62 q 0.134
9 260 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 08.72 0.181
10 335 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 =PB 08.75 0.167
11 245 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 08.76 0.173
12 143 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 08.77 0.137
13 78 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.82 0.151
14 249 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 SB 08.83 0.149
15 106 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.84 0.152
16 47 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 08.97 0.179
17 284 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.19 0.173
18 127 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.23 0.158
266 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 DNF 0.170

60 m překážek (0.84) - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7.68 Susanna KALLUR SWE 10.02.2008 Karlsruhe (GER)
WL 7.81 Kendra HARRISON USA 25.01.2020 Convention Center, Albuquerque, NM (USA)
MR 8.03 Lucie Škrobáková CZE 2009
NR 7.95 Lucie Škrobáková CZE 06.03.2009 Turín
NL 08.20 Helena Jiranová CZE 18.01.2020 Jablonec nad Nisou
Finále (so, 22.2.2020 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 332 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 08.21 0.136
2 321 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 08.27 0.123
3 318 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.32 0.204
4 145 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 08.44 0.156
5 314 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.51 0.154
6 61 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.52 0.153
7 211 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.60 0.140
8 43 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.68 0.134
Celkem 8 závodníků