Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale
Praha - Stromovka (29. - 1. 3. 2020)300 m - Žáci (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl / země | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
MR | 35.09 | Tadeáš Plaček | 2018 | ||
NR | 35.09 | Tadeáš Plaček | CZE | 04.03.2018 | Ostrava |
NL | 36.43 | Petr Horáček | CZE | 20.02.2020 | Ostrava - Vítkovice |
Rozběh 1 (so, 29.2.2020 - 18:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 145 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 37.44 | Q | ||||||||||||
2 | 320 | Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | PB 37.82 | q | ||||||||||||
3 | 21 | Martin KrubertMartin Krubert | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | PB 38.34 | |||||||||||||
4 | 153 | Marek ČernýMarek Černý | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 39.81 | |||||||||||||
5 | 290 | Tomáš NovákTomáš Novák | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 40.54 | |||||||||||||
6 | 105 | David TřískaDavid Tříska | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 41.14 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 29.2.2020 - 18:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 264 | Michal ŠrejberMichal Šrejber | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | PB 36.66 | Q | ||||||||||||
2 | 2 | Petr HudečekPetr Hudeček | 05 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 36.82 | q | ||||||||||||
3 | 237 | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Dukla Praha | 6 | 38.59 | |||||||||||||
4 | 199 | Tomáš ČadaTomáš Čada | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | PB 39.09 | |||||||||||||
5 | 43 | Kryštof HoralKryštof Horal | 05 | AC Turnov, z. s. | 2 | PB 39.41 | |||||||||||||
6 | 337 | Bruno JakešBruno Jakeš | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 41.16 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 29.2.2020 - 18:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 157 | Marek JežMarek Jež | 05 | BYAC Brno | 5 | 38.00 | Q | ||||||||||||
2 | 80 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 38.78 | |||||||||||||
3 | 315 | Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | PB 38.90 | |||||||||||||
4 | 101 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 38.91 | |||||||||||||
5 | 289 | Matěj NovákMatěj Novák | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | PB 39.57 | |||||||||||||
6 | 26 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 40.83 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 29.2.2020 - 18:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 200 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | PB 38.03 | Q | ||||||||||||
2 | 23 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 38.71 | |||||||||||||
3 | 312 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 3 | PB 39.80 | |||||||||||||
4 | 360 | Dominik WallekDominik Wallek | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 40.67 | |||||||||||||
5 | 322 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 40.67 | |||||||||||||
57 | Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | DQ 17.3.1 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 264 | Michal ŠrejberMichal Šrejber | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | PB 36.66 | Q | |
2 | 2 | Petr HudečekPetr Hudeček | 05 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 36.82 | q | |
3 | 145 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 37.44 | Q | |
4 | 320 | Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | PB 37.82 | q | |
5 | 157 | Marek JežMarek Jež | 05 | BYAC Brno | 5 | 38.00 | Q | |
6 | 200 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | PB 38.03 | Q | |
7 | 21 | Martin KrubertMartin Krubert | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | PB 38.34 | ||
8 | 237 | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Dukla Praha | 6 | 38.59 | ||
9 | 23 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 38.71 | ||
10 | 80 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha | 6 | 38.78 | ||
11 | 315 | Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | PB 38.90 | ||
12 | 101 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 38.91 | ||
13 | 199 | Tomáš ČadaTomáš Čada | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | PB 39.09 | ||
14 | 43 | Kryštof HoralKryštof Horal | 05 | AC Turnov, z. s. | 2 | PB 39.41 | ||
15 | 289 | Matěj NovákMatěj Novák | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | PB 39.57 | ||
16 | 312 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 3 | PB 39.80 | ||
17 | 153 | Marek ČernýMarek Černý | 05 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 39.81 | ||
18 | 290 | Tomáš NovákTomáš Novák | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 40.54 | ||
19 | 360 | Dominik WallekDominik Wallek | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 40.67 | ||
20 | 322 | Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 40.67 | ||
21 | 26 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 40.83 | ||
22 | 105 | David TřískaDavid Tříska | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 41.14 | ||
23 | 337 | Bruno JakešBruno Jakeš | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 41.16 | ||
57 | Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | DQ 17.3.1 |
300 m - Žáci (Finále)
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl / země | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
MR | 35.09 | Tadeáš Plaček | 2018 | ||
NR | 35.09 | Tadeáš Plaček | CZE | 04.03.2018 | Ostrava |
NL | 36.43 | Petr Horáček | CZE | 20.02.2020 | Ostrava - Vítkovice |
Finále (ne, 1.3.2020 - 11:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 264 | Michal ŠrejberMichal Šrejber | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 36.84 | |||||||||||||
2 | 2 | Petr HudečekPetr Hudeček | 05 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 36.97 | |||||||||||||
3 | 145 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 37.59 | |||||||||||||
4 | 320 | Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 1 | 37.95 | |||||||||||||
5 | 200 | Jan ŠmrhaJan Šmrha | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | PB 38.02 | |||||||||||||
6 | 157 | Marek JežMarek Jež | 05 | BYAC Brno | 4 | 38.05 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Žákyně (Rozběh)
Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl / země | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
MR | 39.69 | Anna Cagašová | 2019 | ||
NR | 38.88 | Adéla Novotná | CZE | 15.12.2018 | Praha |
NL | 40.50 | Lurdes Gloria Manuel | CZE | 31.01.2020 | Praha - Strahov |
Rozběh 1 (so, 29.2.2020 - 17:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 327 | Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | NL 40.45 | Q | ||||||||||||
2 | 148 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | PB 41.43 | q | ||||||||||||
3 | 135 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | PB 41.66 | |||||||||||||
4 | 62 | Valentýna JindrováValentýna Jindrová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 43.00 | |||||||||||||
5 | 281 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 1 | 43.34 | |||||||||||||
6 | 317 | Marie ŠtoplováMarie Štoplová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 43.38 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 29.2.2020 - 17:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 192 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 5 | 41.36 | Q | ||||||||||||
2 | 316 | Marie ŠkopováMarie Škopová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | PB 41.49 | |||||||||||||
3 | 161 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 41.88 | |||||||||||||
4 | 313 | Luisa KlementováLuisa Klementová | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 42.90 | |||||||||||||
5 | 84 | Anežka KárníkováAnežka Kárníková | 06 | ASK Slavia Praha | 1 | PB 43.10 | |||||||||||||
6 | 70 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 2 | 48.38 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 29.2.2020 - 17:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 59 | Valerie DzurováValerie Dzurová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 41.26 | Q | ||||||||||||
2 | 29 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 42.25 | |||||||||||||
3 | 255 | Eliška HýblováEliška Hýblová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 42.67 | |||||||||||||
4 | 276 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | PB 42.79 | |||||||||||||
5 | 102 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 43.20 | |||||||||||||
6 | 273 | Nela ŠteierováNela Šteierová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 2 | 43.73 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 29.2.2020 - 17:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 149 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | PB 41.03 | Q | ||||||||||||
2 | 190 | Nela DorazinováNela Dorazinová | 05 | SK Jeseniova | 5 | PB 41.20 | q | ||||||||||||
3 | 173 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | PB 41.89 | |||||||||||||
4 | 241 | Andrea GrabovskáAndrea Grabovská | 05 | TJ Dukla Praha | 4 | 42.41 | |||||||||||||
5 | 263 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 43.17 | |||||||||||||
6 | 201 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 43.51 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 327 | Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | NL 40.45 | Q | |
2 | 149 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | PB 41.03 | Q | |
3 | 190 | Nela DorazinováNela Dorazinová | 05 | SK Jeseniova | 5 | PB 41.20 | q | |
4 | 59 | Valerie DzurováValerie Dzurová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 41.26 | Q | |
5 | 192 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 5 | 41.36 | Q | |
6 | 148 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | PB 41.43 | q | |
7 | 316 | Marie ŠkopováMarie Škopová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | PB 41.49 | ||
8 | 135 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | PB 41.66 | ||
9 | 161 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 41.88 | ||
10 | 173 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | PB 41.89 | ||
11 | 29 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 42.25 | ||
12 | 241 | Andrea GrabovskáAndrea Grabovská | 05 | TJ Dukla Praha | 4 | 42.41 | ||
13 | 255 | Eliška HýblováEliška Hýblová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 42.67 | ||
14 | 276 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | PB 42.79 | ||
15 | 313 | Luisa KlementováLuisa Klementová | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 42.90 | ||
16 | 62 | Valentýna JindrováValentýna Jindrová | 06 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 43.00 | ||
17 | 84 | Anežka KárníkováAnežka Kárníková | 06 | ASK Slavia Praha | 1 | PB 43.10 | ||
18 | 263 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 43.17 | ||
19 | 102 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 43.20 | ||
20 | 281 | Markéta BugárováMarkéta Bugárová | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 1 | 43.34 | ||
21 | 317 | Marie ŠtoplováMarie Štoplová | 06 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 43.38 | ||
22 | 201 | Linda UbryováLinda Ubryová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 43.51 | ||
23 | 273 | Nela ŠteierováNela Šteierová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 2 | 43.73 | ||
24 | 70 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 2 | 48.38 |
300 m - Žákyně (Finále)
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl / země | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
MR | 39.69 | Anna Cagašová | 2019 | ||
NR | 38.88 | Adéla Novotná | CZE | 15.12.2018 | Praha |
NL | 40.50 | Lurdes Gloria Manuel | CZE | 31.01.2020 | Praha - Strahov |
Finále (ne, 1.3.2020 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 327 | Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | NL 40.39 | |||||||||||||
2 | 192 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 3 | 40.72 | |||||||||||||
3 | 149 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | PB 40.75 | |||||||||||||
4 | 59 | Valerie DzurováValerie Dzurová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | PB 41.05 | |||||||||||||
5 | 148 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 41.86 | |||||||||||||
6 | 190 | Nela DorazinováNela Dorazinová | 05 | SK Jeseniova | 2 | 42.17 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |