Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale

Praha - Stromovka (29. - 1. 3. 2020)

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
MR 35.09 Tadeáš Plaček 2018
NR 35.09 Tadeáš Plaček CZE 04.03.2018 Ostrava
NL 36.43 Petr Horáček CZE 20.02.2020 Ostrava - Vítkovice
Rozběh 1 (so, 29.2.2020 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 145 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 37.44 Q
2 320 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 37.82 q
3 21 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 38.34
4 153 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 39.81
5 290 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 40.54
6 105 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 41.14
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.2.2020 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 264 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 36.66 Q
2 2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 36.82 q
3 237 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 38.59
4 199 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 39.09
5 43 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 39.41
6 337 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 41.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.2.2020 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 157 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 38.00 Q
2 80 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 38.78
3 315 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 38.90
4 101 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 38.91
5 289 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 39.57
6 26 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 40.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.2.2020 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 200 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 PB 38.03 Q
2 23 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 38.71
3 312 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 PB 39.80
4 360 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 40.67
5 322 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 40.67
57 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DQ 17.3.1
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 264 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 36.66 Q
2 2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 36.82 q
3 145 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 37.44 Q
4 320 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 37.82 q
5 157 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 38.00 Q
6 200 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 PB 38.03 Q
7 21 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 38.34
8 237 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 38.59
9 23 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 38.71
10 80 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 38.78
11 315 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 38.90
12 101 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 38.91
13 199 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 39.09
14 43 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 39.41
15 289 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 39.57
16 312 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 PB 39.80
17 153 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 39.81
18 290 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 40.54
19 360 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 40.67
20 322 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 40.67
21 26 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 40.83
22 105 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 41.14
23 337 Bruno JakešBruno Jakeš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 41.16
57 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DQ 17.3.1

300 m - Žáci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
MR 35.09 Tadeáš Plaček 2018
NR 35.09 Tadeáš Plaček CZE 04.03.2018 Ostrava
NL 36.43 Petr Horáček CZE 20.02.2020 Ostrava - Vítkovice
Finále (ne, 1.3.2020 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 264 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 36.84
2 2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 36.97
3 145 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 37.59
4 320 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 37.95
5 200 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 38.02
6 157 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 38.05
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
MR 39.69 Anna Cagašová 2019
NR 38.88 Adéla Novotná CZE 15.12.2018 Praha
NL 40.50 Lurdes Gloria Manuel CZE 31.01.2020 Praha - Strahov
Rozběh 1 (so, 29.2.2020 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 327 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 NL 40.45 Q
2 148 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 41.43 q
3 135 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 41.66
4 62 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 43.00
5 281 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 43.34
6 317 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 43.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.2.2020 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 192 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 41.36 Q
2 316 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 41.49
3 161 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 41.88
4 313 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 42.90
5 84 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 43.10
6 70 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 48.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.2.2020 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 59 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 41.26 Q
2 29 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 42.25
3 255 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 42.67
4 276 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 42.79
5 102 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 43.20
6 273 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 43.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.2.2020 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 149 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 41.03 Q
2 190 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 41.20 q
3 173 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 41.89
4 241 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 42.41
5 263 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 43.17
6 201 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 43.51
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 327 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 NL 40.45 Q
2 149 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 41.03 Q
3 190 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 41.20 q
4 59 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 41.26 Q
5 192 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 41.36 Q
6 148 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 41.43 q
7 316 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 41.49
8 135 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 41.66
9 161 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 41.88
10 173 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 41.89
11 29 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 42.25
12 241 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 42.41
13 255 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 42.67
14 276 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 42.79
15 313 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 42.90
16 62 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 43.00
17 84 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 43.10
18 263 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 43.17
19 102 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 43.20
20 281 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 43.34
21 317 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 43.38
22 201 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 43.51
23 273 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 43.73
24 70 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 48.38

300 m - Žákyně (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
MR 39.69 Anna Cagašová 2019
NR 38.88 Adéla Novotná CZE 15.12.2018 Praha
NL 40.50 Lurdes Gloria Manuel CZE 31.01.2020 Praha - Strahov
Finále (ne, 1.3.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 327 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 NL 40.39
2 192 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 40.72
3 149 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 40.75
4 59 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 41.05
5 148 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 41.86
6 190 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 42.17
Celkem 6 závodníků