Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zlatá tretra (World Athletics Continental Tour)

Ostrava (8. 9. 2020)
100 m - Ženy (úterý, 8.9.2020 - 14:45:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 71 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.16 0.143
2 72 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.44 0.180
3 73 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.56 0.143
100 m - Atletická minipřípravka-hoši (úterý, 8.9.2020 - 16:42:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Filip PostřimovskyFilip Postřimovsky 13 OpavaOpava 16.31
2 Albert RákosAlbert Rákos 13 HavířovHavířov 16.90
3 David ŠenkýřDavid Šenkýř 13 BřeclavBřeclav 16.91
100 m - Atletická minipřípravka-dívky (úterý, 8.9.2020 - 16:35:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Eliška-anna MilfaitEliška-anna Milfait 13 Frýdek-místekFrýdek-místek 16.64
2 Silvie ŠimákováSilvie Šimáková 13 VsetínVsetín 16.67
3 Ema BakayováEma Bakayová 13 SlovakiaSlovakia 17.40
150 m - Ženy (úterý, 8.9.2020 - 19:00:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Dafne SchippersDafne Schippers 92 NetherlandsNetherlands MR 16.56 0.147
2 Ponte Ajla DelPonte Ajla Del 96 SwitzerlandSwitzerland 16.74 0.144
3 Lieke KlaverLieke Klaver 98 NetherlandsNetherlands PB 16.89 0.183
200 m - Atletická minipřípravka-hoši (úterý, 8.9.2020 - 17:12:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 BlanskoBlansko 31.09
2 David FujcikDavid Fujcik 11 BrnoBrno 31.29
3 František MrkvanFrantišek Mrkvan 11 Frýdek-místekFrýdek-místek 31.56
200 m - Atletická minipřípravka-dívky (úterý, 8.9.2020 - 17:05:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Patrícia BielikováPatrícia Bieliková 11 SlovakiaSlovakia 31.48
2 Nela KocourkováNela Kocourková 11 Frýdek-místekFrýdek-místek 31.80
3 Julie BiolkováJulie Biolková 11 Frýdek-místekFrýdek-místek 32.14
300 m - Atletická minipřípravka-hoši (úterý, 8.9.2020 - 17:34:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 BrnoBrno 44.49
2 Richard HadárRichard Hadár 09 BrnoBrno 45.32
3 Marek KunčarMarek Kunčar 10 OlomoucOlomouc 45.36
300 m - Atletická přípravka-dívky (úterý, 8.9.2020 - 17:28:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 BrnoBrno 45.71
2 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 BlanskoBlansko 45.86
3 Nela KucákováNela Kucáková 10 SlovakiaSlovakia 46.46
400 m - Ženy (úterý, 8.9.2020 - 15:09:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 80 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... PB 56.46 0.397
2 83 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. PB 56.89 0.154
3 79 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 57.16 0.182
800 m - Muži (úterý, 8.9.2020 - 19:20:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 8 Jake WightmanJake Wightman 94 United KingdomUnited Kingdom PB 1:44.18
2 15 Andreas KramerAndreas Kramer 97 SwedenSweden NR 1:44.47
3 6 Amel TukaAmel Tuka 91 Bosnia And HerzegovinaBosnia And Herzegovina SB 1:44.51
800 m - Ženy (úterý, 8.9.2020 - 19:10:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 5 Laura MuirLaura Muir 93 United KingdomUnited Kingdom SB 1:58.84
2 12 Sofia EnnaouiSofia Ennaoui 95 PolandPoland 2:00.82
3 16 Habitam AlemuHabitam Alemu 97 EthiopiaEthiopia SB 2:01.06
1500 m - Muži (úterý, 8.9.2020 - 20:29:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 15 Jakob IngebrigtsenJakob Ingebrigtsen 00 NorwayNorway 3:33.92
2 7 Kumari TakiKumari Taki 99 KenyaKenya PB 3:34.14
3 14 Stewart McSweynStewart McSweyn 95 AustraliaAustralia 3:34.25
1500 m - Muži (úterý, 8.9.2020 - 16:14:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 50 Oliwier MutwilOliwier Mutwil 99 PolandPoland 3:50.60
2 53 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... PB 3:52.27
3 57 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. PB 3:53.94
1500 m - Ženy (úterý, 8.9.2020 - 19:57:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 11 Faith KipyegonFaith Kipyegon 94 KenyaKenya MR 3:59.05
2 9 Laura WeightmanLaura Weightman 91 United KingdomUnited Kingdom 4:01.96
3 10 Jemma ReekieJemma Reekie 98 United KingdomUnited Kingdom 4:03.25
1500 m - Ženy (úterý, 8.9.2020 - 16:04:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 105 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:30.59
2 108 Lucia KeszeghováLucia Keszeghová 96 SlovakiaSlovakia PB 4:31.31
3 106 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:33.54
5000 m - Muži (úterý, 8.9.2020 - 20:08:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 7 Jacob KiplimoJacob Kiplimo 00 UgandaUganda MR 12:48.63
2 9 Selemon BaregaSelemon Barega 00 EthiopiaEthiopia SB 12:49.08
3 8 Yemaneberhan CrippaYemaneberhan Crippa 96 ItalyItaly NR 13:02.26
5000 m - Ženy (úterý, 8.9.2020 - 19:30:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 13 Sifan HassanSifan Hassan 93 NetherlandsNetherlands SB 14:37.85
2 6 Sheila ChelangatSheila Chelangat 98 KenyaKenya PB 14:40.51
3 3 Yasemin CanYasemin Can 96 TurkeyTurkey SB 14:40.70
300 m překážek - Ženy (úterý, 8.9.2020 - 18:31:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Femke BolFemke Bol 00 NetherlandsNetherlands WL 38.55 0.228
2 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 SlovakiaSlovakia NB 38.97 0.204
3 Jessie KnightJessie Knight 94 United KingdomUnited Kingdom NB 39.35 0.167
400 m překážek (0.91) - Muži (úterý, 8.9.2020 - 18:43:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Karsten WarholmKarsten Warholm 96 NorwayNorway MR 47.62 0.168
2 Ludvy VaillantLudvy Vaillant 95 FranceFrance SB 49.14 0.192
3 Vít MüllerVít Müller 96 Czech RepublicCzech Republic 50.18 0.177