Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zlatá tretra (World Athletics Continental Tour)

Ostrava (8. 9. 2020)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 8.9.2020 - 14:52) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.47 0.120
2 2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.71 0.134
3 4 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.00 0.140
4 5 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.26 0.164
5 7 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 7 11.44 0.150
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 8.9.2020 - 14:59) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Radek KnybelRadek Knybel 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 =PB 11.30 0.135
2 11 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 11.41 0.141
3 12 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 PB 11.59 0.141
4 116 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.60 0.143
5 9 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.64 0.129
6 10 Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.83 0.154
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy

(út, 8.9.2020 - 14:45) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 71 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.16 0.143
2 72 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.44 0.180
3 73 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.56 0.143
4 75 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 12.61 0.190
5 117 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 12.61 0.159
6 74 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 12.74 0.152
7 77 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 12.78 0.191
8 76 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 12.86 0.145
Celkem 8 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 8.9.2020 - 16:42) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Chocolate Spike
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip PostřimovskyFilip Postřimovsky 13 OpavaOpava 4 16.31
2 Albert RákosAlbert Rákos 13 HavířovHavířov 6 16.90
3 David ŠenkýřDavid Šenkýř 13 BřeclavBřeclav 3 16.91
4 Pauko JakubPauko Jakub 13 SlovakiaSlovakia 5 16.94
5 Roland TrochaRoland Trocha 13 SlovakiaSlovakia 2 17.14
6 Jiří DivínJiří Divín 13 VsetínVsetín 8 17.35
7 Jakub ŠtéblJakub Štébl 13 VyškovVyškov 1 17.48
8 Vilém SedlářVilém Sedlář 13 BřeclavBřeclav 7 17.77
Celkem 8 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky

(út, 8.9.2020 - 16:35) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Chocolate Spike
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška-anna MilfaitEliška-anna Milfait 13 Frýdek-místekFrýdek-místek 5 16.64
2 Silvie ŠimákováSilvie Šimáková 13 VsetínVsetín 4 16.67
3 Ema BakayováEma Bakayová 13 SlovakiaSlovakia 6 17.40
4 Anna ŠpilerováAnna Špilerová 13 BřeclavBřeclav 3 17.52
5 Kristýna ObůrkováKristýna Obůrková 13 Frýdek-místekFrýdek-místek 2 17.76
6 Lucie DoležalováLucie Doležalová 13 VyškovVyškov 7 17.82
7 Nikol SpoustováNikol Spoustová 13 ProstějovProstějov 1 17.88
8 Lucie TulinskáLucie Tulinská 13 HavířovHavířov 8 18.13
Celkem 8 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh A (út, 8.9.2020 - 18:50) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Gyulai Memorial
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Arthur Gue CisséArthur Gue Cissé 96 CÔte D`ivoireCÔte D`ivoire 2 MR 15.15 0.182
2 Taymir BurnetTaymir Burnet 92 NetherlandsNetherlands 8 NB 15.34 0.185
3 Ramil GuliyevRamil Guliyev 90 TurkeyTurkey 6 NB 15.38 0.175
4 Mike RodgersMike Rodgers 85 United StatesUnited States 3 PB 15.38 0.163
5 Jiří PolákJiří Polák 98 Czech RepublicCzech Republic 7 PB 15.39 0.147
6 Jan VelebaJan Veleba 86 Czech RepublicCzech Republic 4 PB 15.51 0.150
7 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 5 15.54 0.148
Celkem 7 závodníků
Běh B (út, 8.9.2020 - 17:45) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 Czech RepublicCzech Republic 6 MR 15.54 0.191
2 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 SlovakiaSlovakia 5 PB 15.62 0.170
3 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 Czech RepublicCzech Republic 4 PB 15.73 0.159
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 Czech RepublicCzech Republic 7 PB 15.94 0.134
5 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 Czech RepublicCzech Republic 8 PB 16.14 0.149
Celkem 5 závodníků

150 m - Ženy

(út, 8.9.2020 - 19:00) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Slanina Memorial
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dafne SchippersDafne Schippers 92 NetherlandsNetherlands 5 MR 16.56 0.147
2 Ponte Ajla DelPonte Ajla Del 96 SwitzerlandSwitzerland 6 16.74 0.144
3 Lieke KlaverLieke Klaver 98 NetherlandsNetherlands 7 PB 16.89 0.183
4 Nadine VisserNadine Visser 95 NetherlandsNetherlands 8 PB 16.94 0.159
5 Lou Marie Josée TaLou Marie Josée Ta 88 CÔte D`ivoireCÔte D`ivoire 4 NB 16.99 0.174
6 Nikola BendováNikola Bendová 99 Czech RepublicCzech Republic 3 NB 17.09 0.312
7 Maja MihalinecMaja Mihalinec 89 SloveniaSlovenia 2 NB 17.30 0.163
8 Ivet Lalova-CollioIvet Lalova-Collio 84 BulgariaBulgaria 1 PB 18.76 0.159
Celkem 8 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 8.9.2020 - 17:12) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Chocolate Spike
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 BlanskoBlansko 4 31.09
2 David FujcikDavid Fujcik 11 BrnoBrno 6 31.29
3 František MrkvanFrantišek Mrkvan 11 Frýdek-místekFrýdek-místek 3 31.56
4 Lukáš VolnýLukáš Volný 11 VsetínVsetín 8 31.62
5 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 Frýdek-místekFrýdek-místek 5 31.67
6 Filip OrbesFilip Orbes 11 VyškovVyškov 2 31.71
7 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 BřeclavBřeclav 1 32.11
8 Krištof HabaKrištof Haba 11 SlovakiaSlovakia 7 32.74
Celkem 8 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky

(út, 8.9.2020 - 17:05) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Chocolate Spike
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrícia BielikováPatrícia Bieliková 11 SlovakiaSlovakia 5 31.48
2 Nela KocourkováNela Kocourková 11 Frýdek-místekFrýdek-místek 4 31.80
3 Julie BiolkováJulie Biolková 11 Frýdek-místekFrýdek-místek 3 32.14
4 Tatiana JanegováTatiana Janegová 11 SlovakiaSlovakia 7 32.85
5 Karolína DivokáKarolína Divoká 11 Český těšínČeský těšín 6 32.91
6 Hana MálekováHana Máleková 11 SlovakiaSlovakia 1 32.93
7 Ester VlachováEster Vlachová 11 VyškovVyškov 2 32.97
8 Nikol DostálováNikol Dostálová 11 OpavaOpava 8 33.03
Celkem 8 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 8.9.2020 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Chocolate Spike
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 BrnoBrno 4 44.49
2 Richard HadárRichard Hadár 09 BrnoBrno 5 45.32
3 Marek KunčarMarek Kunčar 10 OlomoucOlomouc 2 45.36
4 Adam AxonAdam Axon 09 Frýdek-místekFrýdek-místek 6 45.92
5 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 BřeclavBřeclav 7 46.49
6 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 BřeclavBřeclav 3 46.58
7 Dominik DostálDominik Dostál 09 BlanskoBlansko 8 47.30
8 Dominik HolyDominik Holy 09 SlovakiaSlovakia 1 49.67
Celkem 8 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky

(út, 8.9.2020 - 17:28) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Chocolate Spike
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 BrnoBrno 4 45.71
2 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 BlanskoBlansko 5 45.86
3 Nela KucákováNela Kucáková 10 SlovakiaSlovakia 6 46.46
4 Sára ProcházkováSára Procházková 09 BřeclavBřeclav 3 46.96
5 Vanda SitkováVanda Sitková 10 BřeclavBřeclav 7 47.23
6 Karolína DziegielewskaKarolína Dziegielewska 10 Frýdek-místekFrýdek-místek 2 47.77
7 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 VyškovVyškov 1 48.64
8 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 OlomoucOlomouc 8 48.84
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 8.9.2020 - 15:16) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 13 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 47.76 0.153
2 14 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 48.06 0.187
3 16 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 48.31 0.173
4 15 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 48.83 0.176
5 17 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 49.94 0.144
6 20 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 50.06 0.155
7 18 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 SB 50.32 0.206
8 19 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 51.23 0.215
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 8.9.2020 - 15:23) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 23 Adam BelošAdam Beloš 98 SlovakiaSlovakia 4 SB 49.54 0.147
2 26 Ondřej HolubOndřej Holub 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 49.75 0.218
3 28 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SlovakiaSlovakia 6 PB 50.18 0.213
4 22 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 50.80 0.147
27 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 DNS
25 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy

(út, 8.9.2020 - 15:09) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 80 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 PB 56.46 0.397
2 83 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 56.89 0.154
3 79 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 57.16 0.182
4 82 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 57.76 0.251
5 85 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 58.35 0.195
6 84 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 58.36 0.211
7 81 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 60.35 0.228
78 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži

(út, 8.9.2020 - 19:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 8 Jake WightmanJake Wightman 94 United KingdomUnited Kingdom 8 PB 1:44.18
2 15 Andreas KramerAndreas Kramer 97 SwedenSweden 5 NR 1:44.47
3 6 Amel TukaAmel Tuka 91 Bosnia And HerzegovinaBosnia And Herzegovina 6 SB 1:44.51
4 1 Diepen Tony VanDiepen Tony Van 96 NetherlandsNetherlands 1 PB 1:44.82
5 2 Wesley VázquezWesley Vázquez 94 Puerto RicoPuerto Rico 2 SB 1:45.18
6 14 Elliot GilesElliot Giles 94 United KingdomUnited Kingdom 4 1:45.51
7 5 Wycliffe KinyamalWycliffe Kinyamal 97 KenyaKenya 5 SB 1:45.53
8 4 Guy LearmonthGuy Learmonth 92 United KingdomUnited Kingdom 4 1:46.00
9 17 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 Czech RepublicCzech Republic 7 1:46.34
10 12 Benjamin RobertBenjamin Robert 98 FranceFrance 2 1:46.65
11 16 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 Czech RepublicCzech Republic 6 NJR 1:46.67
12 7 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 Czech RepublicCzech Republic 7 1:46.98
13 3 Adam KszczotAdam Kszczot 89 PolandPoland 3 1:47.26
14 11 Arriba Álvaro DeArriba Álvaro De 94 SpainSpain 1 1:47.35
18 Andrés ArroyoAndrés ArroyoPACE 95 Puerto RicoPuerto Rico 8 DNF
Celkem 15 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 8.9.2020 - 15:47) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 29 Markhim LonsdaleMarkhim Lonsdale 99 United KingdomUnited Kingdom 4 SB 1:50.44
2 31 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:51.04
3 35 Andrej MitašíkAndrej Mitašík 88 SlovakiaSlovakia 6 PB 1:51.10
4 30 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:51.85
5 34 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:52.47
6 38 Peter KováčPeter Kováč 91 SlovakiaSlovakia 7 PB 1:53.88
7 39 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 SB 1:53.99
8 36 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 1:55.35
9 40 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 1:57.10
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (út, 8.9.2020 - 15:54) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 44 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 1:55.30
2 45 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 PB 1:55.39
3 41 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 1:55.89
4 43 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 1:55.98
5 42 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 1:58.04
6 49 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 1:59.04
7 47 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 SB 2:00.07
8 48 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:03.54
46 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy

(út, 8.9.2020 - 19:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 5 Laura MuirLaura Muir 93 United KingdomUnited Kingdom 5 SB 1:58.84
2 12 Sofia EnnaouiSofia Ennaoui 95 PolandPoland 2 2:00.82
3 16 Habitam AlemuHabitam Alemu 97 EthiopiaEthiopia 6 SB 2:01.06
4 2 Claudia BoboceaClaudia Bobocea 92 RomaniaRomania 2 PB 2:01.37
5 3 Ciara MageeanCiara Mageean 92 IrelandIreland 3 2:01.40
6 4 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 SlovakiaSlovakia 4 SB 2:01.67
7 6 Noélie YarigoNoélie Yarigo 85 BeninBenin 6 2:01.80
8 7 Anna SabatAnna Sabat 93 PolandPoland 7 2:02.24
9 18 Iveta PutalováIveta Putalová 88 SlovakiaSlovakia 8 PB 2:04.91
10 1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 Czech RepublicCzech Republic 1 SB 2:05.94
8 Bianka Bartha-KériBianka Bartha-KériPACE 94 HungaryHungary 8 DNF
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 8.9.2020 - 15:33) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 86 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:09.89
2 89 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 SB 2:11.63
3 88 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:11.84
4 90 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 SB 2:11.92
5 87 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:11.99
6 91 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:13.84
7 92 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:14.81
8 93 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:16.18
9 94 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 PB 2:17.22
10 95 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:19.86
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (út, 8.9.2020 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 99 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:20.39
2 98 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:20.92
3 102 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 2:21.45
4 103 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 SB 2:22.14
5 104 Zuzana GöghováZuzana Göghová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:23.18
96 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Muži

(út, 8.9.2020 - 20:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 15 Jakob IngebrigtsenJakob Ingebrigtsen 00 NorwayNorway 15 3:33.92
2 7 Kumari TakiKumari Taki 99 KenyaKenya 7 PB 3:34.14
3 14 Stewart McSweynStewart McSweyn 95 AustraliaAustralia 14 3:34.25
4 11 Filip SasínekFilip Sasínek 96 Czech RepublicCzech Republic 11 PB 3:35.02
5 12 Ignacio FontesIgnacio Fontes 98 SpainSpain 12 3:35.23
6 9 Matthew RamsdenMatthew Ramsden 97 AustraliaAustralia 9 PB 3:35.23
7 10 Ryan GregsonRyan Gregson 90 AustraliaAustralia 10 3:35.74
8 13 Yomif KejelchaYomif Kejelcha 97 EthiopiaEthiopia 13 3:35.96
9 2 Mike FoppenMike Foppen 96 NetherlandsNetherlands 2 PB 3:36.01
10 8 Jimmy GressierJimmy Gressier 97 FranceFrance 8 PB 3:36.04
11 1 Michał RozmysMichał Rozmys 95 PolandPoland 1 SB 3:38.94
12 6 Johan RogestedtJohan Rogestedt 93 SwedenSweden 6 3:39.32
13 3 Ahmed AbdelwahedAhmed Abdelwahed 96 ItalyItaly 3 PB 3:39.61
14 5 Jan FrišJan Friš 95 Czech RepublicCzech Republic 5 3:39.92
15 4 Federico RivaFederico Riva 00 ItalyItaly 4 3:45.74
17 Martin RůžičkaMartin RůžičkaPACE 95 Czech RepublicCzech Republic 17 DNF
16 Adam CzerwińskiAdam CzerwińskiPACE 88 PolandPoland 16 DNF
Celkem 17 závodníků
(út, 8.9.2020 - 16:14) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 50 Oliwier MutwilOliwier Mutwil 99 PolandPoland 8 3:50.60
2 53 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 3:52.27
3 57 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 3:53.94
4 52 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 3:56.71
5 56 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 3:56.98
6 63 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 PB 3:59.26
7 61 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 PB 3:59.40
8 64 Patrik VebrPatrik Vebr 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14 PB 3:59.49
9 62 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 PB 4:00.30
10 55 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 4:01.16
11 66 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 16 PB 4:01.93
12 59 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 4:04.91
13 68 Martin RučkaMartin Ručka 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18 PB 4:06.28
14 67 Petr MurasPetr Muras 89 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17 PB 4:07.59
15 51 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 4:08.49
16 58 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 1 4:08.52
17 65 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15 4:09.79
18 70 Michal StanovskýMichal Stanovský 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 20 PB 4:10.78
19 60 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10 4:13.28
69 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 19 DNS
Celkem 20 závodníků

1500 m - Ženy

(út, 8.9.2020 - 19:58) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 11 Faith KipyegonFaith Kipyegon 94 KenyaKenya 11 MR 3:59.05
2 9 Laura WeightmanLaura Weightman 91 United KingdomUnited Kingdom 9 4:01.96
3 10 Jemma ReekieJemma Reekie 98 United KingdomUnited Kingdom 10 4:03.25
4 4 Hanna KleinHanna Klein 93 GermanyGermany 4 PB 4:04.90
5 7 Lemlem HailuLemlem Hailu 01 EthiopiaEthiopia 7 4:05.50
6 3 Elena BurkardElena Burkard 92 GermanyGermany 3 SB 4:06.85
7 5 Hanna HermanssonHanna Hermansson 89 SwedenSweden 5 PB 4:07.07
8 6 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 Czech RepublicCzech Republic 6 SB 4:07.30
9 12 Winnie NanyondoWinnie Nanyondo 93 UgandaUganda 12 SB 4:07.94
10 1 Britt UmmelsBritt Ummels 93 NetherlandsNetherlands 1 PB 4:10.50
11 8 Eilish McColganEilish McColgan 90 United KingdomUnited Kingdom 8 4:12.07
12 2 Sarah HealySarah Healy 01 IrelandIreland 2 SB 4:17.60
14 Zdeňka SeidlováZdeňka SeidlováPACE 97 Czech RepublicCzech Republic 14 DNF
13 Kateřina HálováKateřina HálováPACE 81 Czech RepublicCzech Republic 13 DNF
Celkem 14 závodníků
(út, 8.9.2020 - 16:04) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 105 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:30.59
2 108 Lucia KeszeghováLucia Keszeghová 96 SlovakiaSlovakia 6 PB 4:31.31
3 106 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:33.54
4 112 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 4:35.34
5 110 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 4:36.33
6 109 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 4:41.21
7 107 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 4:43.71
8 113 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 PB 4:43.90
9 111 Eliška SurmováEliška Surmová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:52.80
Celkem 9 závodníků

5000 m - Muži

(út, 8.9.2020 - 20:08) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Zatopek Memorial
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Jacob KiplimoJacob Kiplimo 00 UgandaUganda 7 MR 12:48.63
2 9 Selemon BaregaSelemon Barega 00 EthiopiaEthiopia 9 SB 12:49.08
3 8 Yemaneberhan CrippaYemaneberhan Crippa 96 ItalyItaly 8 NR 13:02.26
4 5 Ouassim OumaizOuassim Oumaiz 99 SpainSpain 5 13:17.52
5 3 Abdessamad OukhelfenAbdessamad Oukhelfen 98 SpainSpain 3 PB 13:17.95
6 2 Andreas VojtaAndreas Vojta 89 AustriaAustria 2 PB 13:24.03
7 4 Otmani Said ElOtmani Said El 91 ItalyItaly 4 SB 13:24.13
8 1 Elzan BibićElzan Bibić 99 SerbiaSerbia 1 NR 13:26.56
13 Hakim SalehHakim SalehPACE 96 Czech RepublicCzech Republic 13 DNF
12 Lamecha GirmaLamecha GirmaPACE 00 EthiopiaEthiopia 12 DNF
6 Suldan HassanSuldan Hassan 98 SwedenSweden 6 DNF
10 Jan SýkoraJan SýkoraPACE 92 Czech RepublicCzech Republic 10 DNF
11 Mike FoppenMike FoppenPACE 96 NetherlandsNetherlands 11 DNS
Celkem 13 závodníků

5000 m - Ženy

(út, 8.9.2020 - 19:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 13 Sifan HassanSifan Hassan 93 NetherlandsNetherlands 13 SB 14:37.85
2 6 Sheila ChelangatSheila Chelangat 98 KenyaKenya 6 PB 14:40.51
3 3 Yasemin CanYasemin Can 96 TurkeyTurkey 3 SB 14:40.70
4 12 Gudaf TsegayGudaf Tsegay 97 EthiopiaEthiopia 12 PB 14:46.22
5 11 Tsehay GemechuTsehay Gemechu 98 EthiopiaEthiopia 11 SB 14:54.03
6 9 Melissa Courtney-BryantMelissa Courtney-Bryant 93 United KingdomUnited Kingdom 9 SB 15:16.50
7 2 Maureen KosterMaureen Koster 92 NetherlandsNetherlands 2 SB 15:20.93
8 7 Laura PetersenLaura Petersen 00 DenmarkDenmark 7 PB 15:21.44
9 4 Genevieve GregsonGenevieve Gregson 89 AustraliaAustralia 4 15:24.33
10 10 Meraf BahtaMeraf Bahta 89 SwedenSweden 10 SB 15:27.54
11 5 Renata PliśRenata Pliś 85 PolandPoland 5 SB 15:39.76
12 1 Isabel MattuzziIsabel Mattuzzi 95 ItalyItaly 1 SB 15:55.67
13 8 Sylwia IndekaSylwia Indeka 97 PolandPoland 8 16:15.77
14 Eva CheronoEva CheronoPACE 96 KenyaKenya 14 DNF
15 Anna ŠimkováAnna ŠimkováPACE 98 Czech RepublicCzech Republic 15 DNF
Celkem 15 závodníků

300 m překážek - Ženy

(út, 8.9.2020 - 18:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Femke BolFemke Bol 00 NetherlandsNetherlands 5 WL 38.55 0.228
2 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 SlovakiaSlovakia 7 NB 38.97 0.204
3 Jessie KnightJessie Knight 94 United KingdomUnited Kingdom 3 NB 39.35 0.167
4 Lea SprungerLea Sprunger 90 SwitzerlandSwitzerland 6 39.54 0.218
5 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Czech RepublicCzech Republic 2 40.40 0.294
6 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 Czech RepublicCzech Republic 4 40.80 0.209
7 Sára MátóSára Mátó 00 HungaryHungary 1 NB 40.89 0.184
8 Agata ZupinAgata Zupin 98 SloveniaSlovenia 8 NB 41.86 0.244
Celkem 8 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži

(út, 8.9.2020 - 18:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karsten WarholmKarsten Warholm 96 NorwayNorway 8 MR 47.62 0.168
2 Ludvy VaillantLudvy Vaillant 95 FranceFrance 6 SB 49.14 0.192
3 Vít MüllerVít Müller 96 Czech RepublicCzech Republic 5 50.18 0.177
4 Matej BaluchMatej Baluch 00 SlovakiaSlovakia 4 =PB 50.74 0.154
5 Martin KučeraMartin Kučera 90 SlovakiaSlovakia 7 50.84 0.185
6 Gabriel MikolajewskiGabriel Mikolajewski 99 PolandPoland 3 51.43 0.145
7 Martin JuránekMartin Juránek 91 Czech RepublicCzech Republic 2 51.71 0.166
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Muži

(út, 8.9.2020 - 16:28) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.102.152.202.24
1 Maksim NedasekauMaksim Nedasekau
BelarusBelarus
98 6 2.24 -XOOXO
2 Andrijus GlebauskasAndrijus Glebauskas
LithuaniaLithuania
94 1 2.20 OOOXXX
3 Gianmarco TamberiGianmarco Tamberi
ItalyItaly
92 7 2.20 OOXOXXX
4= Marek BahníkMarek Bahník
Czech RepublicCzech Republic
99 2 2.15 OOXXX
4= Norbert KobielskiNorbert Kobielski
PolandPoland
97 4 2.15 OOXXX
6 Stefano SottileStefano Sottile
ItalyItaly
98 3 2.15 XXOOXXX
7 Mateusz PrzybylkoMateusz Przybylko
GermanyGermany
92 5 2.15 XOXOXXX
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Muži

(út, 8.9.2020 - 16:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 5.145.245.345.445.545.645.745.84
1 Ernest John ObienaErnest John Obiena
PhilippinesPhilippines
95 4 SB 5.74 --O-OXOXOXXX
2 Renaud LavillenieRenaud Lavillenie
FranceFrance
86 9 SB 5.74 ---OXOXXOXOXXX
3 Sam KendricksSam Kendricks
United StatesUnited States
92 10 5.64 -XXOOOOOXXX
4 Thiago BrazThiago Braz
BrazilBrazil
93 8 5.64 ---OXXOXXOXX-X
5 Raphael HolzdeppeRaphael Holzdeppe
GermanyGermany
89 7 5.54 ---XOXOXXX
6 Pawel WojciechowskiPawel Wojciechowski
PolandPoland
89 5 5.34 --OXX-X
7 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Czech RepublicCzech Republic
98 1 5.24 XOOXXX
8 Dan BártaDan Bárta
Czech RepublicCzech Republic
98 3 5.24 XXOOXXX
9 Jules CypresJules Cypres
FranceFrance
97 2 5.24 -XOXXX
Matt LudwigMatt Ludwig
United StatesUnited States
96 6 NM
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Ženy

(út, 8.9.2020 - 16:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4.144.244.344.444.544.604.664.70
1 Holly BradshawHolly Bradshaw
United KingdomUnited Kingdom
91 7 4.60 --XOXOOXO-XXX
2 Michaela MeijerMichaela Meijer
SwedenSweden
93 6 4.54 -OOOXOXX-X
3 Romana MaláčováRomana Maláčová
Czech RepublicCzech Republic
87 3 4.44 -XOOXXOXXX
4= Sophie CookSophie Cook
United KingdomUnited Kingdom
94 1 4.34 OOOXXX
4= Angelica MoserAngelica Moser
SwitzerlandSwitzerland
97 5 4.34 OOOXXX
6 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Czech RepublicCzech Republic
99 4 4.34 XOOXXOXXX
7 Robeilys PeinadoRobeilys Peinado
VenezuelaVenezuela
97 2 4.24 -XOXXX
Celkem 7 závodníků

trojskok - Muži

(út, 8.9.2020 - 19:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Christian TaylorChristian Taylor
United StatesUnited States
90 7 WL 17.46 -0.4 m/s 16.82  -0.616.89  -0.317.12  -0.317.12-X17.46  -0.4
2 Hugues Fabrice ZangoHugues Fabrice Zango
Burkina FasoBurkina Faso
93 6 17.42 -0.5 m/s 17.30  -0.317.42  -0.516.76  +0.217.42--17.28  -0.4
3 Max HessMax Hess
GermanyGermany
96 4 16.89 -1.2 m/s 16.73  -0.5X16.89  -1.216.8916.28  -0.8XX
4 Pedro Pablo PichardoPedro Pablo Pichardo
PortugalPortugal
93 5 16.88 -1.1 m/s XX16.88  -1.116.8816.86  -0.516.64  -0.616.67  -0.9
5 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka
SlovakiaSlovakia
95 3 16.40 +0.3 m/s XX16.11  -0.216.11X16.15  -0.716.40  +0.3
6 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Czech RepublicCzech Republic
88 2 15.67 -0.9 m/s 15.55  -0.215.61  -0.715.67  -0.915.67X15.40  -0.615.14  -0.2
7 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
Czech RepublicCzech Republic
98 1 15.55 -0.3 m/s 15.22  +0.513.73  -0.914.93  -1.215.2215.44  -0.615.55  -0.314.07  -0.9
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(út, 8.9.2020 - 18:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Auriole DongmoAuriole Dongmo
PortugalPortugal
90 3 18.42 18.0318.03X18.03X18.42X
2 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Czech RepublicCzech Republic
91 1 17.96 17.96X17.9317.9617.55XX
3 Paulina GubaPaulina Guba
PolandPoland
91 2 17.94 17.7117.5717.9417.94XXX
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(út, 8.9.2020 - 18:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ryan CrouserRyan Crouser
United StatesUnited States
92 5 MR 22.43 21.7922.0822.3122.3122.43X22.21
2 Michal HaratykMichal Haratyk
PolandPoland
92 4 21.65 21.14X21.6521.65X21.05X
3 Leonardo FabbriLeonardo Fabbri
ItalyItaly
97 3 21.27 20.24X21.2721.27XXX
4 Konrad BukowieckiKonrad Bukowiecki
PolandPoland
97 2 20.80 19.8120.8020.7720.80XXX
5 David StorlDavid Storl
GermanyGermany
90 1 20.79 20.7920.32X20.7920.48XX
Celkem 5 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(út, 8.9.2020 - 19:48) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel StahlDaniel Stahl
SwedenSweden
92 6 66.42 63.9066.0166.4266.42XX66.00
2 Simon PetterssonSimon Pettersson
SwedenSweden
94 3 65.90 XX65.9065.90XXX
3 Andrius GudžiusAndrius Gudžius
LithuaniaLithuania
91 5 64.88 64.0664.5664.6964.6963.0364.88X
4 Piotr MalachowskiPiotr Malachowski
PolandPoland
83 2 63.97 59.9460.93X60.9363.2163.9761.12
5 Kristjan ČehKristjan Čeh
SloveniaSlovenia
99 4 63.92 X61.90X61.9063.92XX
6 Marek BártaMarek Bárta
Czech RepublicCzech Republic
92 1 61.29 59.2960.47X60.4760.7661.2959.89
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(út, 8.9.2020 - 18:17) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
Czech RepublicCzech Republic
81 7 SB 65.19 65.19XX65.19X55.3760.81
2 Maria AndrejczykMaria Andrejczyk
PolandPoland
96 4 63.59 59.1259.4159.3059.41X59.2663.59
3 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková
Czech RepublicCzech Republic
90 5 62.96 57.56X61.6261.6261.6462.9658.30
4 Lina MuzeLina Muze
LatviaLatvia
92 3 62.86 62.86X56.9362.86XX59.73
5 Sara KolakSara Kolak
CroatiaCroatia
95 6 60.52 X60.52X60.52XX57.15
6 Andrea ŽeleznáAndrea Železná
Czech RepublicCzech Republic
93 2 55.24 47.9949.9555.2455.24X51.6452.30
7 Martina PíšováMartina Píšová
Czech RepublicCzech Republic
94 1 53.88 50.4153.8852.1653.8849.5452.2652.86
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(út, 8.9.2020 - 16:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gatis ČakšsGatis Čakšs
LatviaLatvia
95 4 83.41 79.4881.2480.1681.2481.87X83.41
2 Marcin KrukowskiMarcin Krukowski
PolandPoland
92 5 83.27 82.0578.1181.9182.05X78.5683.27
3 Vítězslav VeselýVítězslav Veselý
Czech RepublicCzech Republic
83 6 78.54 X74.6478.5478.54X76.9977.02
4 Cyprian MrzyglódCyprian Mrzyglód
PolandPoland
98 2 74.08 70.6171.5974.0874.0872.9373.8372.29
5 Petr FrydrychPetr Frydrych
Czech RepublicCzech Republic
88 3 72.65 X72.65X72.6572.62X70.97
6 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Czech RepublicCzech Republic
89 1 70.46 68.8566.84X68.85X70.4666.78
Celkem 6 závodníků

hod raketkou - Mix

(út, 8.9.2020 - 15:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Chocolate Spike
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tobias SlovákTobias Slovák
SlovakiaSlovakia
09 8 51.52
2 Michal MandíkMichal Mandík
VyškovVyškov
10 5 49.92
3 Matěj ŠpatenkaMatěj Špatenka
OlomoucOlomouc
09 7 42.19
4 Karolína RozehnalováKarolína Rozehnalová
Frýdek-místekFrýdek-místek
09 2 41.32
5 Viktorie HrdáViktorie Hrdá
BřeclavBřeclav
09 3 37.72
6 Alex MotlAlex Motl
OlomoucOlomouc
09 6 35.92
7 Anna KrňováAnna Krňová
ProstějovProstějov
09 1 33.02
Nicol CarmineNicol Carmine
BřeclavBřeclav
09 4 DNS
Celkem 8 závodníků