Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zlatá tretra (World Athletics Continental Tour)

Ostrava (8. 9. 2020)

800 m - Muži

(út, 8.9.2020 - 19:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 8 Jake WightmanJake Wightman 94 United KingdomUnited Kingdom 8 PB 1:44.18
2 15 Andreas KramerAndreas Kramer 97 SwedenSweden 5 NR 1:44.47
3 6 Amel TukaAmel Tuka 91 Bosnia And HerzegovinaBosnia And Herzegovina 6 SB 1:44.51
4 1 Diepen Tony VanDiepen Tony Van 96 NetherlandsNetherlands 1 PB 1:44.82
5 2 Wesley VázquezWesley Vázquez 94 Puerto RicoPuerto Rico 2 SB 1:45.18
6 14 Elliot GilesElliot Giles 94 United KingdomUnited Kingdom 4 1:45.51
7 5 Wycliffe KinyamalWycliffe Kinyamal 97 KenyaKenya 5 SB 1:45.53
8 4 Guy LearmonthGuy Learmonth 92 United KingdomUnited Kingdom 4 1:46.00
9 17 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 Czech RepublicCzech Republic 7 1:46.34
10 12 Benjamin RobertBenjamin Robert 98 FranceFrance 2 1:46.65
11 16 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 Czech RepublicCzech Republic 6 NJR 1:46.67
12 7 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 Czech RepublicCzech Republic 7 1:46.98
13 3 Adam KszczotAdam Kszczot 89 PolandPoland 3 1:47.26
14 11 Arriba Álvaro DeArriba Álvaro De 94 SpainSpain 1 1:47.35
18 Andrés ArroyoAndrés ArroyoPACE 95 Puerto RicoPuerto Rico 8 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40018Arroyo Andrés (PUR)49.27
6005Kinyamal Wycliffe (KEN)1:16.37
Celkem 15 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 8.9.2020 - 15:47) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 29 Markhim LonsdaleMarkhim Lonsdale 99 United KingdomUnited Kingdom 4 SB 1:50.44
2 31 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:51.04
3 35 Andrej MitašíkAndrej Mitašík 88 SlovakiaSlovakia 6 PB 1:51.10
4 30 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:51.85
5 34 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:52.47
6 38 Peter KováčPeter Kováč 91 SlovakiaSlovakia 7 PB 1:53.88
7 39 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 SB 1:53.99
8 36 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 1:55.35
9 40 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 1:57.10
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40030Symerský Lukáš (VITKO)53.13
60030Symerský Lukáš (VITKO)1:21.46
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (út, 8.9.2020 - 15:54) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 44 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 1:55.30
2 45 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 PB 1:55.39
3 41 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 1:55.89
4 43 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 1:55.98
5 42 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 1:58.04
6 49 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 1:59.04
7 47 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 SB 2:00.07
8 48 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:03.54
46 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40045Eliáš Matěj (ATHOL)56.00
60043Procházka Šimon (DUKPR)1:25.55
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 29 Markhim LonsdaleMarkhim Lonsdale 99 United KingdomUnited Kingdom 4 SB 1:50.44
2 31 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:51.04
3 35 Andrej MitašíkAndrej Mitašík 88 SlovakiaSlovakia 6 PB 1:51.10
4 30 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:51.85
5 34 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:52.47
6 38 Peter KováčPeter Kováč 91 SlovakiaSlovakia 7 PB 1:53.88
7 39 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 SB 1:53.99
8 44 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 1:55.30
9 36 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 1:55.35
10 45 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 PB 1:55.39
11 41 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 1:55.89
12 43 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 1:55.98
13 40 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 1:57.10
14 42 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 1:58.04
15 49 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 1:59.04
16 47 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 SB 2:00.07
17 48 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:03.54
46 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 DNS

800 m - Ženy

(út, 8.9.2020 - 19:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 5 Laura MuirLaura Muir 93 United KingdomUnited Kingdom 5 SB 1:58.84
2 12 Sofia EnnaouiSofia Ennaoui 95 PolandPoland 2 2:00.82
3 16 Habitam AlemuHabitam Alemu 97 EthiopiaEthiopia 6 SB 2:01.06
4 2 Claudia BoboceaClaudia Bobocea 92 RomaniaRomania 2 PB 2:01.37
5 3 Ciara MageeanCiara Mageean 92 IrelandIreland 3 2:01.40
6 4 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 SlovakiaSlovakia 4 SB 2:01.67
7 6 Noélie YarigoNoélie Yarigo 85 BeninBenin 6 2:01.80
8 7 Anna SabatAnna Sabat 93 PolandPoland 7 2:02.24
9 18 Iveta PutalováIveta Putalová 88 SlovakiaSlovakia 8 PB 2:04.91
10 1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 Czech RepublicCzech Republic 1 SB 2:05.94
8 Bianka Bartha-KériBianka Bartha-KériPACE 94 HungaryHungary 8 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4008Bartha-Kéri Bianka (HUN)58.24
6005Muir Laura (GBR)1:28.62
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 8.9.2020 - 15:33) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 86 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:09.89
2 89 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 SB 2:11.63
3 88 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:11.84
4 90 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 SB 2:11.92
5 87 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:11.99
6 91 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:13.84
7 92 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:14.81
8 93 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:16.18
9 94 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 PB 2:17.22
10 95 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:19.86
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40086Sádlová Adéla (NMMET)1:04.16
60086Sádlová Adéla (NMMET)1:37.41
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (út, 8.9.2020 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 99 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:20.39
2 98 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:20.92
3 102 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 2:21.45
4 103 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 SB 2:22.14
5 104 Zuzana GöghováZuzana Göghová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:23.18
96 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40098Fiantová Sabina (AHAVY)1:10.16
60099Koletová Eliška (HVEPA)1:45.85
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 86 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:09.89
2 89 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 SB 2:11.63
3 88 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:11.84
4 90 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 SB 2:11.92
5 87 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:11.99
6 91 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:13.84
7 92 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:14.81
8 93 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:16.18
9 94 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 PB 2:17.22
10 95 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:19.86
11 99 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:20.39
12 98 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:20.92
13 102 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 2:21.45
14 103 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 SB 2:22.14
15 104 Zuzana GöghováZuzana Göghová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:23.18
96 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS