Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

VZHŮRU BRNO - Memoriál J. Sečkáře + Akademické MČR

Brno (25. 8. 2020)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 25.8.2020 - 14:10) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 421 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.44 732.00
2 422 Lukáš KouřilLukáš Kouřil 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 2 08.61 396.00
3 427 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.64 388.00
4 428 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.73 366.00
5 424 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 09.19 264.00
6 425 Daniel KolářDaniel Kolář 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.42 218.00
7 423 Tomáš FarmačkaTomáš Farmačka 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 3 09.50 203.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 25.8.2020 - 14:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 415 Filip HudecFilip Hudec 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.13 102.00
2 430 Adam HudecAdam Hudec 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 10.35 74.00
3 409 Dominik KotyzaDominik Kotyza 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 10.73 36.00
Lukáš MertaLukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno 6 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 25.8.2020 - 14:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 405 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.45
2= 403 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 09.15
2= 407 Laura Katarína VltavskáLaura Katarína Vltavská 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 09.15
4 401 Kateřina JulínkováKateřina Julínková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.23
5 402 Viktorie CzudkováViktorie Czudková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.30
6 406 Johana HrbáčkováJohana Hrbáčková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.42
7 404 Sofie ŠkrdlíkováSofie Škrdlíková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.50
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 25.8.2020 - 14:00) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 412 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.94
2 413 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.06
3 408 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.20
4 414 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.43
5 411 Ema KostelníkováEma Kostelníková 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09.54
6 410 Petra DobešováPetra Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 10.13
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 25.8.2020 - 14:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 5 08.61
2 419 Julie SucháJulie Suchá 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.81
3 416 Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 7 09.29
4= 417 Veronika GajduškováVeronika Gajdušková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.31
4= 418 Petra StřelskáPetra Střelská 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.31
6 420 Eliška StratilováEliška Stratilová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 10.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (út, 25.8.2020 - 18:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 310 Tommy RamdhanTommy Ramdhan 96 Velká BritánieVelká Británie 5 SB 10.33
2 140 Edoburun OjieEdoburun Ojie 96 Velká BritánieVelká Británie 3 SB 10.39
3 311 Petar PeevPetar Peev 96 BulharskoBulharsko 6 SB 10.44
4 309 Richard KiltyRichard Kilty 89 Velká BritánieVelká Británie 4 10.44
5 306 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ - TECHNICKÁ UNIVERZITA OSTRAVAVYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ - TECHN... 2 SB 10.50
6 100 Jan TrafinaJan Trafina 99 ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK... 1 SB 10.94
7 56 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 11.04
8 105 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCIUNIVERZITA PALACKÉHO V OLOM... 7 11.72
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 25.8.2020 - 15:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 310 Tommy RamdhanTommy Ramdhan 96 Velká BritánieVelká Británie 5 SB 10.39
2 306 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ - TECHNICKÁ UNIVERZITA OSTRAVAVYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ - TECHN... 4 10.56
3 134 David HolýDavid Holý 98 ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK... 6 11.10
4 307 David KlézlDavid Klézl 94 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 3 11.15
5 98 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚVYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ 7 11.19
6 136 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNIZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI 1 11.57
7 135 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK... 8 11.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (út, 25.8.2020 - 15:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 309 Richard KiltyRichard Kilty 89 Velká BritánieVelká Británie 5 SB 10.37
2 140 Edoburun OjieEdoburun Ojie 96 Velká BritánieVelká Británie 4 SB 10.40
3 100 Jan TrafinaJan Trafina 99 ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK... 8 10.96
4 56 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.97
5 138 Martin BielopotockýMartin Bielopotocký 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 11.32
6 81 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 11.87
7 139 Andrej AdamovičAndrej Adamovič 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.92
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (út, 25.8.2020 - 15:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 311 Petar PeevPetar Peev 96 BulharskoBulharsko 4 10.51
2 105 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCIUNIVERZITA PALACKÉHO V OLOM... 1 11.08
3 55 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.14
4 110 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA... 8 11.31
5 97 Jiří MachekJiří Machek 98 VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚVYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ 6 11.52
6 109 Martin HesMartin Hes 97 ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNIZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI 3 11.53
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 25.8.2020 - 15:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 332 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE 5 11.89
2 172 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE 4 11.94
3 159 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCIUNIVERZITA PALACKÉHO V OLOM... 2 PB 12.61
4 171 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 98 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 3 12.64
5 77 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA... 7 12.80
6 61 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCIUNIVERZITA PALACKÉHO V OLOM... 6 13.85
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (út, 25.8.2020 - 15:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 303 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚVYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ 4 11.52
2 72 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 12.74
3 132 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZEVYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V P... 6 12.83
4 168 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.94
5 169 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 SB 13.21
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (út, 25.8.2020 - 15:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 OSTRAVSKÁ UNIVERZITA V OSTRAVĚOSTRAVSKÁ UNIVERZITA V OSTRAVĚ 4 12.09
2 79 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE 5 12.35
3 76 Dominika LangerováDominika Langerová 99 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 3 12.42
4 73 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.73
5 170 Linda PrůšováLinda Průšová 99 VYSOKÁ ŠKOLA CHEMICKO - TECHNOLOGICKÁ V PRAZEVYSOKÁ ŠKOLA CHEMICKO - TEC... 2 PB 12.75
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 25.8.2020 - 18:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 303 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚVYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ 4 11.60
2 332 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE 5 11.96
3 80 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 OSTRAVSKÁ UNIVERZITA V OSTRAVĚOSTRAVSKÁ UNIVERZITA V OSTRAVĚ 6 12.26
4 76 Dominika LangerováDominika Langerová 99 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 1 12.50
5 79 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE 2 12.51
6 159 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCIUNIVERZITA PALACKÉHO V OLOM... 8 12.76
7 72 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 12.97
172 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE 3 DQ
Poznámky:
Dráha č.3 Kaiserová Johana - start pod protestem. V 18.55 podán protest (dle pravidla TP16.8). Jury závodu přezkoumala všechny důkazy a rozhodla nevyhovět protestu.
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 25.8.2020 - 11:40) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 Jan TrafinaJan Trafina 99 ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK... 2 21.77
2 106 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZEVYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V P... 6 21.89
3 105 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCIUNIVERZITA PALACKÉHO V OLOM... 3 22.05
4 98 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚVYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ 5 22.63
5 103 David CésarDavid César 94 VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ - TECHNICKÁ UNIVERZITA OSTRAVAVYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ - TECHN... 4 22.67
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 25.8.2020 - 11:40) official Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE 6 22.19
2 93 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.73
3 97 Jiří MachekJiří Machek 98 VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚVYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ 2 23.47
4 94 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 SB 23.95
5 95 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 24.05
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy

(út, 25.8.2020 - 11:20) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 303 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚVYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ 4 23.53
2 80 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 OSTRAVSKÁ UNIVERZITA V OSTRAVĚOSTRAVSKÁ UNIVERZITA V OSTRAVĚ 6 24.26
3 79 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE 2 24.78
4 74 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 25.24
5 76 Dominika LangerováDominika Langerová 99 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 7 25.27
6 73 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 25.62
7 72 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 26.13
Celkem 7 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 25.8.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 122 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 49.01
2 103 David CésarDavid César 94 VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ - TECHNICKÁ UNIVERZITA OSTRAVAVYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ - TECHN... 4 49.75
3 124 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 53.19
4 37 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 OSTRAVSKÁ UNIVERZITA V OSTRAVĚOSTRAVSKÁ UNIVERZITA V OSTRAVĚ 3 54.11
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 25.8.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 51.09
2 43 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK... 6 51.14
3 36 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 4 53.54
4 47 Tomáš VrzalTomáš Vrzal 88 VYSOKÁ ŠKOLA MEZINÁRODNÍCH A VEŘEJNÝCH VZTAHŮ PRAHVYSOKÁ ŠKOLA MEZINÁRODNÍCH ... 2 63.68
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 25.8.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 303 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚVYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ 5 54.39
2 329 Bianca KeriBianca Keri 94 MaďarskoMaďarsko 4 54.56
3 39 Jana MatějkováJana Matějková 99 ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA... 2 57.65
4 159 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCIUNIVERZITA PALACKÉHO V OLOM... 6 59.32
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 25.8.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 220 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 59.23
2 219 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 59.60
3 128 Jana KovandováJana Kovandová 00 ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK... 5 60.11
4 218 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 61.34
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži

(út, 25.8.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 44 Hakim SalehHakim Saleh 96 ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK... 5 1:53.25
2 38 Šimon EklŠimon Ekl 96 ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA... 3 1:54.01
3 45 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 UNIVERZITA HRADEC KRÁLOVÉUNIVERZITA HRADEC KRÁLOVÉ 2 1:54.61
4 33 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 1:55.73
5 36 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 1 1:56.87
6 46 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK... 8 1:57.29
7 37 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 OSTRAVSKÁ UNIVERZITA V OSTRAVĚOSTRAVSKÁ UNIVERZITA V OSTRAVĚ 4 1:57.42
8 34 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 2:02.99
9 35 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:04.12
10 47 Tomáš VrzalTomáš Vrzal 88 VYSOKÁ ŠKOLA MEZINÁRODNÍCH A VEŘEJNÝCH VZTAHŮ PRAHVYSOKÁ ŠKOLA MEZINÁRODNÍCH ... 1 2:24.59
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žáci

(út, 25.8.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 428 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:24.12 557.00
2 427 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:38.80 402.00
3 424 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:45.28 341.00
4 422 Lukáš KouřilLukáš Kouřil 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 7 2:59.87 221.00
5 423 Tomáš FarmačkaTomáš Farmačka 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 2 3:03.26 196.00
6 425 Daniel KolářDaniel Kolář 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 3:03.35 196.00
7 409 Dominik KotyzaDominik Kotyza 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:23.82 77.00
8 430 Adam HudecAdam Hudec 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 3:35.17 33.00
9 415 Filip HudecFilip Hudec 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 3:42.28 14.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy

(út, 25.8.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 28 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNIZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI 2 2:16.40
2 29 Anita ŽákováAnita Žáková 00 ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA... 7 2:17.87
3 32 Zuzana GöghováZuzana Göghová 00 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 3 2:22.58
4 26 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 2:22.85
5 223 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 2:23.61
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 25.8.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 416 Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 10 2:48.91
2 419 Julie SucháJulie Suchá 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 2:56.86
3 411 Ema KostelníkováEma Kostelníková 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:59.88
4 414 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 3:01.05
5 412 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 3:03.36
6 413 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 3:11.87
7 401 Kateřina JulínkováKateřina Julínková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 3:14.84
8 420 Eliška StratilováEliška Stratilová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 3:19.94
9 417 Veronika GajduškováVeronika Gajdušková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 3:20.06
10 418 Petra StřelskáPetra Střelská 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 3:30.33
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 25.8.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 405 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:30.08
2 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 6 2:30.54
3 408 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:37.10
4 407 Laura Katarína VltavskáLaura Katarína Vltavská 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 3:06.58
5 402 Viktorie CzudkováViktorie Czudková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 3:09.19
6 410 Petra DobešováPetra Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 3:10.37
7 406 Johana HrbáčkováJohana Hrbáčková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 3:10.49
8 403 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 3:11.78
9 404 Sofie ŠkrdlíkováSofie Škrdlíková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 3:12.55
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 25.8.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 321 Simas BertasiusSimas Bertasius 93 LitvaLitva 1 3:40.50
2 322 Istvan SzógiIstvan Szógi 95 MaďarskoMaďarsko 2 3:40.73
3 324 Mohamed ZerradMohamed Zerrad 93 ItálieItálie 5 3:43.37
4 323 Georgo KissGeorgo Kiss 95 MaďarskoMaďarsko 3 3:44.27
5 185 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 9 3:44.36
6 188 Federico RivaFederico Riva 00 ItálieItálie 4 PB 3:45.14
7 320 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 10 3:47.22
8 187 Peter KováčPeter Kováč 91 SlovenskoSlovensko 7 PB 3:47.97
9 16 Martin ZajícMartin Zajíc 00 UNIVERZITA TOMÁŠE BATI VE ZLÍNĚUNIVERZITA TOMÁŠE BATI VE Z... 12 4:03.50
10 178 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 4:19.34
308 Ákos ZsetnyaiÁkos Zsetnyai 02 MaďarskoMaďarsko 6 DNF
179 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (út, 25.8.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 183 Jan KunčickýJan Kunčický 99 ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK... 9 3:57.05
2 42 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 TECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCITECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCI 7 3:58.75
3 45 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 UNIVERZITA HRADEC KRÁLOVÉUNIVERZITA HRADEC KRÁLOVÉ 8 4:02.34
4 181 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK... 6 4:03.57
5 177 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2 SB 4:04.66
6 180 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 4:05.35
7 48 Marek UvizlMarek Uvizl 92 UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE 11 4:09.36
8 182 Petr PazourekPetr Pazourek 00 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 10 4:11.96
9 121 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 4:24.43
10 40 Tomáš KřivánekTomáš Křivánek 98 VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚVYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ 3 4:26.19
11 175 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 4:26.67
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ženy

(út, 25.8.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Tereza ZimovjanováTereza Zimovjanová 95 UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE 12 4:25.13
2 301 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ - TECHNICKÁ UNIVERZITA OSTRAVAVYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ - TECHN... 7 4:25.19
3 11 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNIZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI 8 4:25.75
4 199 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 4:27.73
5 27 Bára StýblováBára Stýblová 99 UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE 11 4:28.06
6 197 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 4:29.26
7 195 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 4:30.33
8 198 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 PB 4:31.15
9 107 Adéla IndrákováAdéla Indráková 91 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 9 4:54.79
10 196 Alice ZachariášováAlice Zachariášová 87 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 5:18.90
11 101 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 5:26.07
Celkem 11 závodníků

3000 m - Ženy

(út, 25.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNIZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI 3 10:00.90
2 9 Tereza ZimovjanováTereza Zimovjanová 95 UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE 11 10:03.64
3 2 Barbora LampováBarbora Lampová 95 VYSOKÁ ŠKOLA CHEMICKO - TECHNOLOGICKÁ V PRAZEVYSOKÁ ŠKOLA CHEMICKO - TEC... 6 10:10.21
4 1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCIUNIVERZITA PALACKÉHO V OLOM... 8 10:16.36
5 10 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE 9 10:22.17
6 7 Hana HomolkováHana Homolková 96 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 2 10:31.40
7 12 Barbora KopřivováBarbora Kopřivová 93 UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCIUNIVERZITA PALACKÉHO V OLOM... 5 10:48.38
8 13 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 4 10:53.43
9 4 Daniela TreglerováDaniela Treglerová 95 ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA... 10 10:54.61
10 8 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 7 11:11.76
11 6 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 00 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 1 11:23.94
Celkem 11 závodníků

5000 m - Muži

(út, 25.8.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 222 Dominik SádloDominik Sádlo 95 VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚVYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ 6 15:34.95
2 17 Filip VabroušekFilip Vabroušek 99 UNIVERZITA TOMÁŠE BATI VE ZLÍNĚUNIVERZITA TOMÁŠE BATI VE Z... 7 15:54.04
3 15 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 PB 16:09.64
4 24 Petr BučekPetr Buček 94 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 1 16:27.85
5 21 Jan HalberštátJan Halberštát 98 VYSOKÁ ŠKOLA CHEMICKO - TECHNOLOGICKÁ V PRAZEVYSOKÁ ŠKOLA CHEMICKO - TEC... 3 16:31.02
6 22 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 UNIVERZITA PARDUBICEUNIVERZITA PARDUBICE 8 16:53.83
7 19 Lukáš KynickýLukáš Kynický 97 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 5 17:06.16
8 23 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK... 4 18:23.05
18 David FollerDavid Foller 99 VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚVYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ 2 DNF
Celkem 9 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy

(út, 25.8.2020 - 19:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 330 Lucie Čuda KoudelováLucie Čuda Koudelová 94 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 13.72
2 333 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE 5 13.86
3 140 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 14.00
4 305 Jana NovotnáJana Novotná 99 PRAŽSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA PSYCHOSOCIÁLNÍCH STUDIÍPRAŽSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA PSYCHO... 6 14.43
5 171 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 98 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 2 14.53
6 75 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE 7 14.76
7 102 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 14.94
8 30 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 16.58
Celkem 8 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 25.8.2020 - 19:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 312 Martin JuránekMartin Juránek 91 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 5 14.62
2 25 Vilém StráskýVilém Stráský 99 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 6 14.86
3 104 Martin JanskýMartin Janský 00 VYSOKÁ ŠKOLA CHEMICKO - TECHNOLOGICKÁ V PRAZEVYSOKÁ ŠKOLA CHEMICKO - TEC... 3 15.04
4 134 David HolýDavid Holý 98 ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK... 8 15.29
5 215 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 4 15.43
6 3 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 MENDELOVA UNIVERZITA V BRNĚMENDELOVA UNIVERZITA V BRNĚ 7 15.94
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 25.8.2020 - 19:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA... 5 15.30
2 53 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE 3 15.34
3 166 Jan VojtekJan Vojtek 99 OSTRAVSKÁ UNIVERZITA V OSTRAVĚOSTRAVSKÁ UNIVERZITA V OSTRAVĚ 7 15.72
4 224 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZEVYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V P... 1 15.77
5 135 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK... 6 16.80
6 146 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 MENDELOVA UNIVERZITA V BRNĚMENDELOVA UNIVERZITA V BRNĚ 2 17.15
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 25.8.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 142 Martin TučekMartin Tuček 95 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 4 51.14
2 312 Martin JuránekMartin Juránek 91 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 5 52.82
3 147 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA... 3 56.56
4 148 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 MENDELOVA UNIVERZITA V BRNĚMENDELOVA UNIVERZITA V BRNĚ 2 58.29
5 146 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 MENDELOVA UNIVERZITA V BRNĚMENDELOVA UNIVERZITA V BRNĚ 6 62.09
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 25.8.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 141 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 54.74
2 46 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK... 5 55.49
3 144 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE 6 56.28
143 Jan TomšůJan Tomšů 98 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 3 DNF
Celkem 4 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 25.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA... 4 59.27
2 127 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA... 6 62.38
3 129 Jana HolubcováJana Holubcová 00 UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE 5 64.61
128 Jana KovandováJana Kovandová 00 ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK... 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 25.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 131 Katrin SásováKatrin Sásová 98 UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCIUNIVERZITA PALACKÉHO V OLOM... 6 63.27
2 132 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZEVYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V P... 4 63.56
3 133 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 5 66.35
4 130 Petra NovákováPetra Nováková 99 UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCIUNIVERZITA PALACKÉHO V OLOM... 3 75.15
Celkem 4 závodníků

3000 m překážek - Muži

(út, 25.8.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 20 Damián VíchDamián Vích 98 ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK... 7 08:49.06
2 119 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK... 5 09:40.65
3 120 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 6 09:53.69
4 118 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK... 1 10:31.79
5 116 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 10:38.08
6 24 Petr BučekPetr Buček 94 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 2 10:53.54
7 117 Daniel StrakaDaniel Straka 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 11:13.37
Celkem 7 závodníků

3000 m překážek - Ženy

(út, 25.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNIZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI 3 10:54.32
2 10 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE 4 11:15.84
3 108 Lucie FilipováLucie Filipová 00 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 2 11:26.98
4 107 Adéla IndrákováAdéla Indráková 91 MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 1 11:38.29
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži

(út, 25.8.2020 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 142 Tuček, Klézl, Dvořáček, Kotyza Tuček, Klézl, Dvořáček, Kotyza MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 5 44.20
2 Urs, Hes, Bluďovský, Urbánek Urs, Hes, Bluďovský, Urbánek ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNIZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI 3 46.66
181 Doubek, Mottl, Kunčický, Procházka Doubek, Mottl, Kunčický, Procházka ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK... 4 47.60
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Ženy

(út, 25.8.2020 - 19:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Matějková, Pertlíková, Hofmanová, Kovandová Matějková, Pertlíková, Hofmanová, Kovandová ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA... 3 49.28
2 203 Treglerová, Dyrynková, Kolingerová, Kaiserová Treglerová, Dyrynková, Kolingerová, Kaiserová UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE 6 50.32
3 133 Havlíčková, Dvořáková, Langerová, Filipová Havlíčková, Dvořáková, Langerová, Filipová MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 5 51.50
4 113 Baštářová, Meczlová, Hrochová, Vybíralová Baštářová, Meczlová, Hrochová, Vybíralová ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNIZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI 4 54.31
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Muži

(út, 25.8.2020 - 20:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 307 Klézl, Kotyza, Dvořáček, Tuček Klézl, Kotyza, Dvořáček, Tuček MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 5 3:20.98
2 181 Doubek, Mottl, Procházka, Kunčický Doubek, Mottl, Procházka, Kunčický ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK... 4 3:32.85
3 Urs, Hes, Bluďovský, Urbánek Urs, Hes, Bluďovský, Urbánek ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNIZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI 3 4:00.25
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Ženy

(út, 25.8.2020 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Matějková, Pertlíková, Hofmanová, Kovandová Matějková, Pertlíková, Hofmanová, Kovandová ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA... 3 4:02.21
2 113 Baštářová, Meczlová, Hrochová, Vybíralová Baštářová, Meczlová, Hrochová, Vybíralová ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNIZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI 4 4:20.56
3 133 Havlíčková, Filipová, Langerová, Mocharová Havlíčková, Filipová, Langerová, Mocharová MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA 5 4:23.75
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži

(út, 25.8.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.851.901.951.992.032.072.112.142.172.202.222.242.262.28 Body
1 Cherson BaldéCherson Baldé
PortugalskoPortugalsko
00 2 PB 2.20 -----xooxooxxo-xxx
2 165 Marek BahníkMarek Bahník
VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚVYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ
99 1 PB 2.14 -----xooxoxx-x
3 317 Andreas SteinmetzAndreas Steinmetz
RakouskoRakousko
97 13 2.07 --o-xooxxx
4 302 Ondřej VodákOndřej Vodák
MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA
98 6 PB 2.07 --xoooxxo-xxx
5 167 Tomáš ZemanTomáš Zeman
MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA
96 10 1.99 xoooxoxxx
6 318 Ben HenkesBen Henkes
RakouskoRakousko
01 11 1.99 -ooxxoxxx
7= 163 Marek PeřichMarek Peřich
ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA...
98 5 PB 1.90 ooxxx
7= 166 Jan VojtekJan Vojtek
OSTRAVSKÁ UNIVERZITA V OSTRAVĚOSTRAVSKÁ UNIVERZITA V OSTRAVĚ
99 7 PB 1.90 ooxxx
9 174 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK...
99 8 1.90 xooxxx
10 162 Matěj KlukanMatěj Klukan
ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA...
95 4 PB 1.90 xoxxoxxx
164 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCIUNIVERZITA PALACKÉHO V OLOM...
97 3 NM xxx
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ženy

(út, 25.8.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.551.601.641.681.721.751.781.801.821.841.861.881.90 Body
1 304 Michaela HrubáMichaela Hrubá
UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE
98 2 PB 1.82 ----oxoo-xxo-xxx
2 155 Monika ZavilinskáMonika Zavilinská
MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA
99 5 PB 1.75 oooxoxxoxoxxx
3 305 Jana NovotnáJana Novotná
PRAŽSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA PSYCHOSOCIÁLNÍCH STUDIÍPRAŽSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA PSYCHO...
99 3 PB 1.72 ooooxoxxx
4 156 Patricie BurajováPatricie Burajová
UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE
99 1 PB 1.68 -oooxxx
5 31 Nikola GavendováNikola Gavendová
ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA...
00 6 1.64 -oxoxxx
6 159 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCIUNIVERZITA PALACKÉHO V OLOM...
98 4 PB 1.60 ooxxx
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Muži

(út, 25.8.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA...
98 4 PB 7.03 +0.3 m/s x6.60  +0.17.03  +0.37.03xxx
2 25 Vilém StráskýVilém Stráský
MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA
99 8 PB 6.87 +0.4 m/s xx6.87  +0.46.87x-x
3 216 Jan JirásekJan Jirásek
VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZEVYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V P...
00 2 PB 6.86 +0.2 m/s 6.68  +0.06.74  -0.1x6.746.83  +0.1x6.86  +0.2
4 214 Dan KováčDan Kováč
UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE
99 3 PB 6.86 +0.1 m/s 6.66  -0.16.49  +0.06.86  +0.16.86xxx
5 53 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE
00 5 PB 6.62 +0.3 m/s 6.46  -0.3-6.57  +0.06.57x6.55  +0.26.62  +0.3
6 50 Michal SeberaMichal Sebera
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK...
96 6 PB 6.50 +0.1 m/s x6.50  +0.16.50  +0.36.506.14  +0.16.47  -0.1x
7 212 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 13 6.42 +0.3 m/s 6.25  +0.06.41  +0.06.42  +0.36.426.35  +0.36.38  +0.1x
8 215 Adam HromčíkAdam Hromčík
MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA
89 1 PB 6.30 +0.0 m/s 6.20  +0.26.30  +0.06.14  +0.06.306.24  +0.6-x
9 213 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 12 6.30 +0.1 m/s 6.03  -0.16.03  +0.16.30  +0.16.300.00.00.0
10 52 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE
00 7 PB 6.27 -0.4 m/s 6.27  -0.4xx6.270.00.00.0
11 166 Jan VojtekJan Vojtek
OSTRAVSKÁ UNIVERZITA V OSTRAVĚOSTRAVSKÁ UNIVERZITA V OSTRAVĚ
99 11 PB 6.25 +0.5 m/s 6.11  -0.16.25  +0.56.06  +0.26.250.00.00.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 25.8.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 422 Lukáš KouřilLukáš Kouřil
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
07 7 5.09 +4.9 m/s 5.02 +1.2 m/s 4.92  +1.75.09  +4.95.02  +1.25.090.00.00.0
2 427 Ondřej BartošOndřej Bartoš
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 1 4.82 +2.9 m/s 4.59 -0.2 m/s 4.59  -0.24.57  +1.34.82  +2.94.820.00.00.0
3 424 Jan SlavíkJan Slavík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 10 4.10 +4.0 m/s 3.78 +0.8 m/s 3.72  +2.04.10  +4.03.78  +0.84.100.00.00.0
4 425 Daniel KolářDaniel Kolář
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 5 3.94 +2.5 m/s 3.82 +0.5 m/s 3.82  +0.53.94  +2.53.76  +1.23.940.00.00.0
5 428 Michal KunovskýMichal Kunovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 8 3.86 +2.1 m/s 3.72 +0.9 m/s 3.86  +2.13.76  +4.23.72  +0.93.860.00.00.0
6 423 Tomáš FarmačkaTomáš Farmačka
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
07 2 PB 3.64 +0.7 m/s 3.56  +1.33.64  +0.73.62  +2.03.640.00.00.0
7 430 Adam HudecAdam Hudec
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 3 2.98 +3.2 m/s 2.87 +1.3 m/s 2.87  +1.32.73  +2.12.98  +3.22.980.00.00.0
8 415 Filip HudecFilip Hudec
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 4 2.76 +3.5 m/s 2.49 +1.0 m/s x2.49  +1.02.76  +3.52.760.00.00.0
9 409 Dominik KotyzaDominik Kotyza
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 6 PB 2.37 +1.8 m/s 2.12  +2.72.34  +0.82.37  +1.82.370.00.00.0
Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ženy

(út, 25.8.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 332 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE
97 1 6.16 +2.1 m/s 5.84 +0.3 m/s 5.84  +0.3xx5.84x6.16  +2.16.03  +2.4
2 333 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE
97 2 6.10 +3.0 m/s 5.89 +1.7 m/s 5.88  +3.65.86  +2.85.89  +1.75.895.85  +1.16.10  +3.0x
3 112 Pavlína MinářováPavlína Minářová
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK...
99 5 5.80 +3.8 m/s 5.80  +3.85.66  +3.44.12  +2.55.805.77  +3.55.62  +2.64.52  +3.7
4 114 Michaela GieselováMichaela Gieselová
UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCIUNIVERZITA PALACKÉHO V OLOM...
99 3 PB 5.66 +2.0 m/s 5.45  +3.45.43  +3.85.66  +2.05.663.89  +1.6--
5 115 Barbora KlímováBarbora Klímová
MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA
97 4 5.53 +3.2 m/s 5.40 +2.0 m/s 5.40  +2.05.46  +3.95.38  +2.05.465.38  +2.25.34  +2.95.53  +3.2
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 25.8.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 405 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 11 PB 4.55 +0.0 m/s 4.52  +2.24.33  +0.44.55  +0.04.550.00.00.0
2 412 Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 3 PB 4.40 +1.7 m/s 4.40  +1.74.03  +0.64.19  -0.74.400.00.00.0
3 408 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 6 PB 4.16 -0.2 m/s 4.15  +0.94.13  +0.04.16  -0.24.160.00.00.0
4 414 Johana ČechováJohana Čechová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 2 PB 4.16 +1.7 m/s 4.16  +1.73.95  +0.73.39  -0.54.160.00.00.0
5 Natálie MikulkováNatálie Mikulková
AK MostAK Most
07 12 PB 4.10 +0.4 m/s 3.81  +1.64.05  +0.24.10  +0.44.100.00.00.0
6 417 Veronika GajduškováVeronika Gajdušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 5 PB 4.06 +0.9 m/s 4.06  +0.93.88  +0.13.90  -0.24.060.00.00.0
7 402 Viktorie CzudkováViktorie Czudková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 1 PB 4.01 -0.8 m/s 3.84  +1.53.80  +1.14.01  -0.84.010.00.00.0
8 401 Kateřina JulínkováKateřina Julínková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 9 PB 3.93 -0.8 m/s x3.92  +0.13.93  -0.83.930.00.00.0
9 419 Julie SucháJulie Suchá
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
08 16 PB 3.87 +0.2 m/s 3.71  +0.43.87  +0.23.83  +0.23.870.00.00.0
10 418 Petra StřelskáPetra Střelská
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 15 PB 3.80 +0.5 m/s 3.80  +0.53.76  +0.13.61  +1.03.800.00.00.0
11 404 Sofie ŠkrdlíkováSofie Škrdlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 17 PB 3.76 +0.1 m/s 3.50  +1.13.58  -0.13.76  +0.13.760.00.00.0
12 411 Ema KostelníkováEma Kostelníková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
08 10 PB 3.73 +0.0 m/s 3.66  +2.23.73  +0.03.57  -0.93.730.00.00.0
13 416 Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
07 18 PB 3.73 +1.2 m/s 3.73  +1.23.46  -0.53.61  -0.13.730.00.00.0
14 403 Karolína SchelleKarolína Schelle
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 13 PB 3.73 +0.1 m/s x3.73  +0.1x3.730.00.00.0
15 413 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 8 PB 3.68 -0.2 m/s 3.67  +0.42.80  +0.13.68  -0.23.680.00.00.0
16 406 Johana HrbáčkováJohana Hrbáčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 7 PB 3.63 -0.3 m/s x3.58  +0.33.63  -0.33.630.00.00.0
17 410 Petra DobešováPetra Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 4 PB 3.21 -0.5 m/s 3.08  +1.22.94  +0.13.21  -0.53.210.00.00.0
18 407 Laura Katarína VltavskáLaura Katarína Vltavská
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
07 19 PB 3.15 +0.8 m/s 3.15  +0.82.90  -0.93.15  +0.23.150.00.00.0
19 420 Eliška StratilováEliška Stratilová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
08 14 PB 3.06 +1.0 m/s 3.06  +1.0x3.03  +1.13.060.00.00.0
Celkem 19 závodníků

trojskok - Muži

(út, 25.8.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA...
98 2 15.86 +2.9 m/s 15.70 +1.3 m/s 15.30  +1.0x15.86  +2.915.86xx15.70  +1.3
2 50 Michal SeberaMichal Sebera
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK...
96 4 PB 14.63 +1.8 m/s 14.62  +2.0xx14.6214.53  +1.714.63  +1.8x
3 54 Tomáš HolýTomáš Holý
UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCIUNIVERZITA PALACKÉHO V OLOM...
96 1 14.62 +4.6 m/s 14.38 +1.8 m/s xx14.38  +1.814.3813.91  +3.514.32  +2.614.62  +4.6
4 53 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE
00 3 PB 13.81 +1.6 m/s 13.52  +2.6x13.81  +1.613.81x12.86  +1.1x
5 52 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE
00 5 13.26 +4.0 m/s 13.18 +1.4 m/s 12.85  +1.9x13.09  +0.913.0913.26  +4.013.18  +1.4x
6 49 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
02 6 12.91 +2.7 m/s 12.71 +1.0 m/s 12.91  +2.7x12.71  +1.012.9112.87  +4.112.46  +1.811.88  +1.0
Celkem 6 závodníků

trojskok - Ženy

(út, 25.8.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 325 Dovilé KiltyDovilé Kilty
LitvaLitva
93 11 13.64 +0.7 m/s xx13.20  -0.913.20xx13.64  +0.7
2 326 Naomi OgbetaNaomi Ogbeta
Velká BritánieVelká Británie
98 12 13.52 +0.9 m/s 12.69  -0.513.39  +1.813.06  +0.613.39x12.87  +0.113.52  +0.9
3 327 Borovic PaolaBorovic Paola
ChorvatskoChorvatsko
95 10 13.37 +1.0 m/s x13.37  +1.0x13.37x13.26  +0.313.32  +0.5
4 170 Linda PrůšováLinda Průšová
VYSOKÁ ŠKOLA CHEMICKO - TECHNOLOGICKÁ V PRAZEVYSOKÁ ŠKOLA CHEMICKO - TEC...
99 7 PB 12.03 +0.4 m/s x11.80  +0.811.89  +0.011.89x11.87  +0.012.03  +0.4
5 113 Aneta BaštářováAneta Baštářová
ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNIZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI
98 1 PB 11.95 +0.8 m/s 11.95  +0.8x11.75  +0.211.950.00.00.0
6 190 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 9 11.64 +1.1 m/s x11.64  +1.111.35  +0.311.64xxx
7 115 Barbora KlímováBarbora Klímová
MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA
97 5 PB 11.50 +0.4 m/s 11.50  +0.411.41  +0.211.37  +0.611.5011.23  +1.810.93  +0.311.01  +0.9
8 192 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková
MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA
00 4 PB 11.21 +0.1 m/s 11.21  +0.1xx11.2110.95  +1.8x10.98  +0.9
9 189 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 8 11.11 +0.7 m/s xx11.11  +0.711.110.00.00.0
10 193 Lenka BurianováLenka Burianová
VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚVYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ
00 2 PB 10.89 +0.8 m/s x10.75  +0.110.89  +0.810.890.00.00.0
11 83 Michaela KovandováMichaela Kovandová
ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA...
99 6 PB 10.57 +0.7 m/s 10.26  +0.610.25  +1.410.57  +0.710.570.00.00.0
12 191 Karolína CikánkováKarolína Cikánková
PRAŽSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA PSYCHOSOCIÁLNÍCH STUDIÍPRAŽSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA PSYCHO...
00 3 PB 10.54 +0.0 m/s x10.54  +0.010.38  +0.310.540.00.00.0
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(út, 25.8.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 64 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
UNIVERZITA TOMÁŠE BATI VE ZLÍNĚUNIVERZITA TOMÁŠE BATI VE Z...
00 5 PB 13.59 13.2213.59x13.5913.3013.57x
2 305 Jana NovotnáJana Novotná
PRAŽSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA PSYCHOSOCIÁLNÍCH STUDIÍPRAŽSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA PSYCHO...
99 4 PB 12.98 12.1012.2611.3012.2612.8912.98x
3 84 Leona VargováLeona Vargová
MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA
99 6 PB 12.79 12.0011.3712.4912.4912.1712.7911.47
4 63 Tereza KrálováTereza Králová
MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA
89 2 PB 12.08 11.6011.5612.0812.08xxx
5 149 Anna KubátováAnna Kubátová
ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA...
95 3 PB 11.75 x11.2511.4611.4611.7511.3611.56
6 83 Michaela KovandováMichaela Kovandová
ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA...
99 1 PB 10.90 10.7510.90x10.9010.33x10.14
7 58 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 8 09.96 x09.89-09.8909.6609.96x
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(út, 25.8.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tsanko ArnaudovTsanko Arnaudov
PortugalskoPortugalsko
92 1 PB 20.40 18.6819.1319.9519.9520.4019.8820.15
2 Ashinia MillerAshinia Miller
JamaikaJamaika
93 6 PB 19.02 18.0618.63x18.6319.02xx
3 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 14 PB 17.48 16.57xx16.5717.2117.48x
4 87 Dominik SládekDominik Sládek
ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA...
98 11 PB 16.26 14.7515.3415.0015.34x16.26x
5 217 Samuel KováčSamuel Kováč
VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚVYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ
99 16 15.78 12.2014.8215.4515.4515.4515.7815.45
6 91 Vratislav BejčekVratislav Bejček
UNIVERZITA JANA EVANGELISTY PURKYNĚ V ÚSTÍ NAD LABUNIVERZITA JANA EVANGELISTY...
94 2 PB 15.23 14.8515.23x15.23x14.98x
7 153 Pavel KrejčaPavel Krejča
UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE
93 5 PB 14.21 x14.21x14.21xxx
8 67 Petr PlašilPetr Plašil
TECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCITECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCI
99 10 PB 14.11 13.6613.7513.5113.7513.6414.11x
9 152 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 15 13.86 13.7413.86x13.860.00.00.0
10 157 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚVYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ
01 8 PB 13.20 12.45x13.2013.200.00.00.0
11 89 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZEVYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V P...
00 9 PB 13.10 13.10xx13.100.00.00.0
12 69 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE
00 13 PB 12.69 xx12.6912.690.00.00.0
13 158 Petr UrbánekPetr Urbánek
ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNIZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI
98 12 PB 12.68 x12.68x12.680.00.00.0
14 86 Jan JílekJan Jílek
VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚVYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ
93 4 PB 11.75 11.7511.02x11.750.00.00.0
15 90 Jan BrothánekJan Brothánek
MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA
96 3 PB 10.30 09.92x10.3010.300.00.00.0
Celkem 15 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(út, 25.8.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora TicháBarbora Tichá
ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNIZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI
99 9 PB 47.43 47.430.00.047.430.00.00.0
2 84 Leona VargováLeona Vargová
MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA
99 11 PB 45.82 45.820.00.045.820.00.00.0
3 64 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
UNIVERZITA TOMÁŠE BATI VE ZLÍNĚUNIVERZITA TOMÁŠE BATI VE Z...
00 10 PB 41.32 41.320.00.041.320.00.00.0
4 83 Michaela KovandováMichaela Kovandová
ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA...
99 3 PB 35.94 35.940.00.035.940.00.00.0
5 85 Iveta MocharováIveta Mocharová
MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA
98 6 PB 35.84 35.840.00.035.840.00.00.0
6 62 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA
99 1 PB 33.41 33.410.00.033.410.00.00.0
7 57 Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 12 33.08 33.080.00.033.080.00.00.0
8 58 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 8 PB 32.16 32.160.00.032.160.00.00.0
9 65 Markéta LiškováMarkéta Lišková
UNIVERZITA HRADEC KRÁLOVÉUNIVERZITA HRADEC KRÁLOVÉ
97 4 PB 30.19 30.190.00.030.190.00.00.0
10 60 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCIUNIVERZITA PALACKÉHO V OLOM...
00 2 PB 29.93 29.930.00.029.930.00.00.0
11 Lenka MatelováLenka Matelová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
02 5 PB 27.86 27.860.00.027.860.00.00.0
12 61 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCIUNIVERZITA PALACKÉHO V OLOM...
00 7 PB 19.94 19.940.00.019.940.00.00.0
Celkem 12 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(út, 25.8.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 217 Samuel KováčSamuel Kováč
VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚVYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ
99 5 PB 51.52 51.520.00.051.520.00.00.0
2 89 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZEVYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V P...
00 7 PB 46.55 46.550.00.046.550.00.00.0
3 87 Dominik SládekDominik Sládek
ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA...
98 8 PB 45.85 45.850.00.045.850.00.00.0
4 71 Tomáš OttTomáš Ott
ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNIZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI
98 6 PB 42.41 42.410.00.042.410.00.00.0
5 66 Lukáš BobákLukáš Bobák
OSTRAVSKÁ UNIVERZITA V OSTRAVĚOSTRAVSKÁ UNIVERZITA V OSTRAVĚ
99 2 PB 40.80 40.800.00.040.800.00.00.0
6 69 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE
00 9 PB 39.07 39.070.00.039.070.00.00.0
7 68 Jan BalátJan Balát
ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA...
98 1 PB 34.26 34.260.00.034.260.00.00.0
8 86 Jan JílekJan Jílek
VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚVYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ
93 4 PB 34.00 34.000.00.034.000.00.00.0
9 90 Jan BrothánekJan Brothánek
MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA
96 3 PB 33.26 33.260.00.033.260.00.00.0
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(út, 25.8.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 63 Tereza KrálováTereza Králová
MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA
89 3 PB 64.35 0.00.00.00.00.00.00.0
2 64 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
UNIVERZITA TOMÁŠE BATI VE ZLÍNĚUNIVERZITA TOMÁŠE BATI VE Z...
00 7 PB 57.64 0.00.00.00.00.00.00.0
3 62 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA
99 1 PB 50.58 0.00.00.00.00.00.00.0
4 60 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCIUNIVERZITA PALACKÉHO V OLOM...
00 2 PB 49.07 0.00.00.00.00.00.00.0
5 58 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 PB 43.51 0.00.00.00.00.00.00.0
6 57 Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 8 PB 37.77 0.00.00.00.00.00.00.0
7 65 Markéta LiškováMarkéta Lišková
UNIVERZITA HRADEC KRÁLOVÉUNIVERZITA HRADEC KRÁLOVÉ
97 4 PB 32.72 0.00.00.00.00.00.00.0
61 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCIUNIVERZITA PALACKÉHO V OLOM...
00 5 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(út, 25.8.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 68 Jan BalátJan Balát
ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA...
98 1 PB 58.00 58.000.00.058.000.00.00.0
2 71 Tomáš OttTomáš Ott
ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNIZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI
98 3 PB 57.93 57.930.00.057.930.00.00.0
3 66 Lukáš BobákLukáš Bobák
OSTRAVSKÁ UNIVERZITA V OSTRAVĚOSTRAVSKÁ UNIVERZITA V OSTRAVĚ
99 2 PB 53.69 53.690.00.053.690.00.00.0
4 69 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE
00 5 PB 51.58 51.580.00.051.580.00.00.0
5 67 Petr PlašilPetr Plašil
TECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCITECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCI
99 4 PB 41.59 41.590.00.041.590.00.00.0
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(út, 25.8.2020 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 328 Andrea ŽeleznáAndrea Železná
MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA
93 6 PB 53.49 53.490.00.053.490.00.00.0
2 203 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE
99 5 PB 45.36 45.360.00.045.360.00.00.0
3 200 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 7 44.33 44.330.00.044.330.00.00.0
4 85 Iveta MocharováIveta Mocharová
MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA
98 3 PB 43.97 43.970.00.043.970.00.00.0
5 204 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková
UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE
00 2 PB 42.98 42.980.00.042.980.00.00.0
6 202 Simona RychnováSimona Rychnová
TECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCITECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCI
95 4 PB 40.40 40.400.00.040.400.00.00.0
7 201 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK...
00 1 PB 36.83 36.830.00.036.830.00.00.0
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(út, 25.8.2020 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 210 Martin KonečnýMartin Konečný
MASARYKOVA UNIVERZITAMASARYKOVA UNIVERZITA
97 3 PB 73.27 73.270.00.073.270.00.00.0
2 211 Kryštof KozačKryštof Kozač
VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZEVYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V P...
99 10 65.58 65.580.00.065.580.00.00.0
3 205 Dominik SokolaDominik Sokola
AK KroměřížAK Kroměříž
96 9 65.37 65.370.00.065.370.00.00.0
4 207 Radek JůdaRadek Jůda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 8 62.71 62.710.00.062.710.00.00.0
5 154 Filip NajmanFilip Najman
UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE
99 6 PB 61.03 61.030.00.061.030.00.00.0
6 157 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚVYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ
01 7 PB 58.28 58.280.00.058.280.00.00.0
7 208 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCIUNIVERZITA PALACKÉHO V OLOM...
98 2 PB 55.69 55.690.00.055.690.00.00.0
8 153 Pavel KrejčaPavel Krejča
UNIVERZITA KARLOVA V PRAZEUNIVERZITA KARLOVA V PRAZE
93 4 PB 53.17 53.170.00.053.170.00.00.0
9 209 Radek MouchaRadek Moucha
ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZEČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICK...
98 5 PB 51.28 51.280.00.051.280.00.00.0
10 68 Jan BalátJan Balát
ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZEČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA...
98 1 PB 43.53 43.530.00.043.530.00.00.0
Celkem 10 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 25.8.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 9 PB 55.91 55.910.00.055.910.00.00.0 358.00
2 422 Lukáš KouřilLukáš Kouřil
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
07 7 PB 53.06 53.060.00.053.060.00.00.0 333.00
3 427 Ondřej BartošOndřej Bartoš
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 1 PB 48.11 48.110.00.048.110.00.00.0 292.00
4 424 Jan SlavíkJan Slavík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 10 PB 46.79 46.790.00.046.790.00.00.0 274.00
5 425 Daniel KolářDaniel Kolář
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 5 PB 43.52 43.520.00.043.520.00.00.0 253.00
6 423 Tomáš FarmačkaTomáš Farmačka
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
07 2 PB 38.65 38.650.00.038.650.00.00.0 213.00
7 428 Michal KunovskýMichal Kunovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 8 PB 36.59 36.590.00.036.590.00.00.0 191.00
8 430 Adam HudecAdam Hudec
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 3 PB 30.07 30.070.00.030.070.00.00.0 144.00
9 409 Dominik KotyzaDominik Kotyza
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 6 PB 27.02 27.020.00.027.020.00.00.0 120.00
10 415 Filip HudecFilip Hudec
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 4 PB 23.29 23.290.00.023.290.00.00.0 89.00
Celkem 10 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 25.8.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 408 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 6 PB 48.19 48.190.00.048.190.00.00.0
2 405 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 11 PB 47.03 47.030.00.047.030.00.00.0
3 402 Viktorie CzudkováViktorie Czudková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 1 PB 41.56 41.560.00.041.560.00.00.0
4 419 Julie SucháJulie Suchá
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
08 16 PB 36.53 36.530.00.036.530.00.00.0
5 416 Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
07 18 PB 36.23 36.230.00.036.230.00.00.0
6 411 Ema KostelníkováEma Kostelníková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
08 10 PB 35.97 35.970.00.035.970.00.00.0
7 414 Johana ČechováJohana Čechová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 2 PB 34.58 34.580.00.034.580.00.00.0
8 406 Johana HrbáčkováJohana Hrbáčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 7 PB 33.65 33.650.00.033.650.00.00.0
9 413 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 8 PB 32.15 32.150.00.032.150.00.00.0
10 401 Kateřina JulínkováKateřina Julínková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 9 PB 31.07 31.070.00.031.070.00.00.0
11 403 Karolína SchelleKarolína Schelle
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 13 PB 30.55 30.550.00.030.550.00.00.0
12 Natálie MikulkováNatálie Mikulková
AK MostAK Most
07 12 PB 28.59 28.590.00.028.590.00.00.0
13 417 Veronika GajduškováVeronika Gajdušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 5 PB 28.29 28.290.00.028.290.00.00.0
14 412 Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 3 PB 27.97 27.970.00.027.970.00.00.0
15 410 Petra DobešováPetra Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 4 PB 25.36 25.360.00.025.360.00.00.0
16 407 Laura Katarína VltavskáLaura Katarína Vltavská
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
07 19 PB 23.72 23.720.00.023.720.00.00.0
17 418 Petra StřelskáPetra Střelská
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 15 PB 23.19 23.190.00.023.190.00.00.0
18 420 Eliška StratilováEliška Stratilová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
08 14 PB 20.75 20.750.00.020.750.00.00.0
19 404 Sofie ŠkrdlíkováSofie Škrdlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 17 PB 16.36 16.360.00.016.360.00.00.0
Celkem 19 závodníků
čtyřboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1430
2 Lukáš KouřilLukáš Kouřil 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 1350
3 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1298
4 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1101
5 Daniel KolářDaniel Kolář 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 0863
6 Tomáš FarmačkaTomáš Farmačka 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 0762
7 Adam HudecAdam Hudec 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 0314
8 Filip HudecFilip Hudec 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 0245
9 Dominik KotyzaDominik Kotyza 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 0240
Lukáš MertaLukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno DNF
Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Celkem 11 závodníků
čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2290
2 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1925
3 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 1906
4 Julie SucháJulie Suchá 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1603
5 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1531
6 Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 1526
7 Viktorie CzudkováViktorie Czudková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1460
8 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1451
9 Ema KostelníkováEma Kostelníková 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1355
10 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1311
11 Kateřina JulínkováKateřina Julínková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1289
12 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1281
13 Johana HrbáčkováJohana Hrbáčková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1242
14 Veronika GajduškováVeronika Gajdušková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1227
15 Laura Katarína VltavskáLaura Katarína Vltavská 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1129
16 Petra StřelskáPetra Střelská 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1043
17 Sofie ŠkrdlíkováSofie Škrdlíková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1036
18 Petra DobešováPetra Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0910
19 Eliška StratilováEliška Stratilová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 0784
Celkem 19 závodníků