Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích

Praha - Eden (24. - 26. 7. 2020)

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 25.7.2020 - 13:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 16 40.22 40.22X32.1040.22 672
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 10 PB 38.55 38.5536.7332.3738.55 639
3 Jessica NechanickáJessica Nechanická
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 15 38.11 32.4538.1134.6438.11 631
4 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 PB 37.93 34.8337.9337.6837.93 628
5 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 12 36.12 36.1233.2135.0636.12 593
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 13 35.20 X34.0635.2035.20 575
7 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 14 33.45 X33.2333.4533.45 542
8 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 8 PB 30.36 23.5430.3625.0030.36 483
9 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 7 PB 29.98 26.4429.9829.8629.98 476
10 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 2 PB 27.92 27.92X26.5527.92 437
11 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 9 27.08 27.0822.3322.3427.08 421
12 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 PB 26.36 25.0625.0226.3626.36 408
13 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3 SB 26.30 24.8525.8326.3026.30 407
14 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 6 26.09 25.4126.0923.6326.09 403
15 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4 23.89 23.8923.1920.4223.89 361
16 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 5 22.43 19.5522.43X22.43 334
Celkem 16 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 25.7.2020 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 14 PB 35.68 32.4532.4435.6835.68 585
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 10 PB 33.73 29.1833.7328.8633.73 547
3 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 18 33.69 31.9633.6933.2733.69 547
4 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 16 32.27 32.27X31.0532.27 520
5 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 13 31.33 31.33XX31.33 502
6 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 15 30.51 30.5129.45X30.51 486
7 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 12 PB 30.33 25.6727.1030.3330.33 483
8 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 17 30.18 25.2028.9430.1830.18 480
9 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 4 PB 29.66 29.6629.66X29.66 470
10 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 11 28.21 26.6626.8928.2128.21 443
11 Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 8 PB 27.15 25.25X27.1527.15 423
12 Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 9 27.12 24.9322.4327.1227.12 422
13 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 24.74 24.74X22.0824.74 377
14 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 7 23.88 19.4822.1223.8823.88 361
15 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 5 21.32 20.96X21.3221.32 313
16 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 2 21.09 18.3817.9321.0921.09 309
17 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 19.36 19.3617.2317.6319.36 277
18 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 3 16.41 12.8516.4115.4316.41 223
Celkem 18 závodníků