Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích

Praha - Eden (24. - 26. 7. 2020)

hod oštěpem 600g - Žáci

(pá, 24.7.2020 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Nonathlon
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov...
05 15 46.86 42.9243.2246.8646.86 542
2 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 13 PB 46.68 40.6145.7146.6846.68 540
3 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 14 42.92 42.9242.6642.6542.92 485
4 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 8 PB 41.58 41.5841.1037.1041.58 465
5 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 6 PB 38.70 32.6938.7031.9838.70 423
6 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 10 36.91 X36.9135.1136.91 398
7 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 9 36.46 36.4631.77X36.46 391
8 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 11 36.33 36.33XX36.33 389
9 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 4 PB 34.05 29.9231.3334.0534.05 357
10 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 7 34.02 32.8732.3334.0234.02 356
11 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 2 PB 33.19 30.3733.1933.1133.19 344
12 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 12 32.18 32.1829.03X32.18 330
13 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1 PB 31.00 19.98X31.0031.00 313
14 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3 29.40 28.5729.4028.1829.40 291
15 Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 5 26.80 21.2219.9926.8026.80 254
Celkem 15 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 26.7.2020 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 13 43.55 43.5540.6941.7043.55 736
2 Jana NovotnáJana Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 9 SB 41.79 41.0639.9441.7941.79 702
3 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 12 39.35 38.4738.0839.3539.35 655
4 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovakiaSlovakia
88 10 PB 39.15 X36.0439.1539.15 651
5 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 8 PB 38.43 37.3338.4336.6038.43 637
6 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 11 37.92 37.7637.2637.9237.92 627
7 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 6 33.88 33.8833.16X33.88 550
8 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 5 33.73 33.7332.8231.9133.73 547
9 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 7 32.11 32.1131.1930.0132.11 517
10 Lucia MokrášováLucia Mokrášová
SlovakiaSlovakia
94 3 PB 31.26 30.5831.2630.7731.26 500
11 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4 PB 30.10 29.6027.8230.1030.10 479
12 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
98 2 SB 27.35 27.35X25.4527.35 427
13 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 1 PB 26.55 24.5426.5525.4526.55 411
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 26.7.2020 - 12:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Heptathlon
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 12 39.72 39.72X38.3939.72 662
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 11 38.24 31.9034.4438.2438.24 634
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 9 33.01 30.2830.8033.0133.01 534
4 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 8 32.37 31.2432.3730.8132.37 522
5 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 7 SB 32.29 27.6631.4832.2932.29 520
6 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10 31.00 28.4530.2131.0031.00 496
7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 4 SB 28.95 25.3921.6028.9528.95 457
8 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3 SB 26.62 24.5426.6225.9026.62 413
9 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 2 24.27 23.6324.27X24.27 369
10 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 24.10 21.8023.2124.1024.10 365
11 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 PB 23.81 23.8122.8520.0923.81 360
12 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5 23.51 23.5122.3321.9423.51 354
Celkem 12 závodníků