Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích

Praha - Eden (24. - 26. 7. 2020)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 24.7.2020 - 13:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 22 NL 93.27 93.2782.1376.5293.27 690
2 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 19 PB 62.95 59.9059.7362.9562.95 419
3 Nicolas HusNicolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 21 62.40 59.6262.4054.7162.40 414
4 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 20 58.39 53.8652.4758.3958.39 380
5 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 16 PB 56.92 52.9356.9254.6556.92 367
6 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 18 55.09 50.1755.0950.6055.09 351
7 David SniegoňDavid Sniegoň
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 17 54.94 54.9453.6154.8454.94 350
8 Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 15 PB 54.89 54.89--54.89 350
9 Jonáš SamekJonáš Samek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 8 PB 52.94 52.9449.8646.3952.94 333
10 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 13 52.38 42.7846.0952.3852.38 328
11 Michal FriedlMichal Friedl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 14 48.67 48.3748.6744.2748.67 297
12 Ondřej MlíchOndřej Mlích
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 7 46.15 43.9944.7746.1546.15 275
13 Dominik BažoutDominik Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 9 45.91 44.9442.2745.9145.91 273
14 Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 10 45.45 45.0845.4541.7045.45 269
15 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 11 44.95 41.3944.9544.3444.95 265
16 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 12 43.59 43.5941.0842.8443.59 254
17 Filip VojáčekFilip Vojáček
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 4 43.11 43.11X41.7243.11 250
18 Adam PernicaAdam Pernica
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 6 42.16 31.6741.8942.1642.16 242
19 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 5 40.64 40.6437.9836.5740.64 229
20 Matěj ZajícMatěj Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 3 39.62 30.9839.62X39.62 221
21 Lukáš MarešLukáš Mareš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 2 PB 36.43 22.8036.43X36.43 195
22 Jan MachalickýJan Machalický
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 1 31.63 31.4131.6330.9931.63 156
Celkem 22 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 24.7.2020 - 14:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pentathlon
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KučeríkováAnna Kučeríková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 21 NL 63.58 61.2963.5858.3363.58 653
2 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 24 60.89 59.9760.8956.7560.89 618
3 Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 23 50.08 50.0848.8849.8250.08 480
4 Aneta MarkováAneta Marková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 17 PB 48.65 42.5348.6545.0448.65 462
5 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 19 PB 48.32 48.32X35.5548.32 458
6 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 20 48.17 48.1743.2940.0548.17 456
7 Lucie DaněčkováLucie Daněčková
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
07 16 PB 47.05 42.7847.0542.2947.05 442
8 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 18 45.99 41.9843.4245.9945.99 429
9 Amálie SchederováAmálie Schederová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 6 PB 44.35 40.4640.8144.3544.35 409
10 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 22 43.70 XX43.7043.70 401
11 Karolína RumlováKarolína Rumlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 13 PB 42.69 31.0840.7142.6942.69 388
12 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 12 PB 40.40 39.4339.5640.4040.40 360
13 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 14 39.48 38.0537.1339.4839.48 349
14 Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 10 PB 39.46 36.1139.4637.6839.46 349
15 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 5 PB 39.35 X38.7639.3539.35 347
16 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 15 38.66 38.6636.4135.9538.66 339
17 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 11 PB 37.90 35.5835.8737.9037.90 330
18 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 7 PB 36.47 34.1736.4733.1836.47 312
19 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 9 35.73 33.6931.4235.7335.73 303
20 Tereza MarkováTereza Marková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 8 34.33 31.1134.3328.3834.33 287
21 Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 2 PB 34.15 34.1529.0933.2834.15 284
22 Laura BurešováLaura Burešová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3 PB 32.32 31.8429.1932.3232.32 263
23 Aneta RajmováAneta Rajmová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 4 30.94 26.4227.0930.9430.94 246
24 Emma DreisigováEmma Dreisigová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 1 23.13 23.1314.2016.3323.13 156
Celkem 24 závodníků