Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Ostrava - Vítkovice (5. - 6. 9. 2020)

100 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 13:30) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 458 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 10.76 Q 0.114
2 362 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 =PB 10.84 Q 0.154
3 779 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 10.98 q 0.161
4 898 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 =PB 11.11 0.151
5 748 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.12 0.135
6 172 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 8 =PB 11.20 0.163
7 58 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.35 0.146
8 12 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.82 0.183
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 13:35) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 378 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 10.97 Q 0.161
2 130 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.09 Q 0.183
3 758 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.18 0.137
4 650 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 11.26 0.130
5 783 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.34 0.169
6 916 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 11.45 0.163
7 774 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 11.49 0.155
8 225 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.59 0.177
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2020 - 13:40) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 16 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 10.84 Q 0.145
2 755 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.91 Q 0.146
3 228 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.95 q 0.115
4 266 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.15 0.166
5 720 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 11.15 0.154
6 403 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.18 0.142
7 177 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 8 11.38 0.151
8 542 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.38 0.132
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.9.2020 - 14:45) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 378 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 NL 10.66 0.168
2 458 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 10.74 0.157
3 362 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 10.79 0.156
4 228 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 10.81 0.132
5 755 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 10.85 0.158
6 16 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.87 0.169
7 779 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.06 0.178
8 130 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 11.13 0.207
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 13:15) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 222 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 10.92 Q 0.138
2 422 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.03 Q 0.178
3 756 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 11.10 q 0.181
4 234 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 11.29 0.137
5 456 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 11.32 0.151
6 366 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 11.45 0.144
7 651 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.57 0.149
8 335 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 11.58 0.189
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 13:20) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 710 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 =PB 11.00 Q 0.153
2 449 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 11.11 Q 0.175
3 481 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 11.15 0.140
4 219 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.23 0.160
5 869 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.27 0.171
6 321 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 11.29 0.142
7 83 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 11.61 0.185
8 962 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 11.72 0.135
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2020 - 13:25) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 324 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NL 10.78 Q 0.195
2 432 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 11.01 Q 0.146
3 216 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.14 q 0.155
4 309 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 PB 11.18 0.147
5 702 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 11.35 0.205
6 570 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.47 0.194
7 328 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.47 0.165
8 954 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 11.67 0.158
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.9.2020 - 14:40) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 324 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.81 0.183
2 449 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 8 PB 10.85 0.190
3 222 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.98 0.136
4 710 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 PB 10.99 0.181
5 422 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 11.01 0.157
6 432 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.02 0.148
7 756 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.22 0.169
8 216 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.28 0.125
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.9.2020 - 14:35) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 346 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NL 11.77 0.155
2 708 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 PB 12.12 0.167
3 242 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.15 0.150
4 104 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.20 0.189
5 283 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 12.24 0.182
6 175 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 PB 12.44 0.149
7 298 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 12.67 0.163
8 772 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 12.70 0.162
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 13:00) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 346 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.07 Q 0.183
2 708 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 12.23 Q 0.144
3 175 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 SB 12.47 q 0.137
4 298 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 12.70 q 0.166
5 513 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 SB 12.78 0.160
6 140 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.79 0.209
7 408 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 13.19 0.194
78 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 13:05) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 283 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.42 Q 0.181
2 772 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.74 Q 0.141
3 512 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 12.93 0.180
4 928 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 13.04 0.167
5 492 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 13.24 0.138
6 45 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 13.65 0.205
352 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 5 DQ 0.001
886 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNF 0.158
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2020 - 13:10) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 242 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.39 Q 0.138
2 104 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.54 Q 0.196
3 770 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.78 0.183
4 830 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 12.86 0.261
5 148 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 12.97 0.147
6 290 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.99 0.165
7 547 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.09 0.182
8 278 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.17 0.166
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 12:45) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 308 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 12.15 Q 0.142
2 559 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 12.36 Q 0.177
3 288 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 12.57 q 0.338
4 405 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 12.70 0.190
5 254 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 12.71 0.153
6 105 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.89 0.170
7 677 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.10 0.149
8 939 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 1 13.15 0.133
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 12:50) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 585 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.13 Q 0.174
2 884 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.56 Q 0.183
3 141 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 12.61 0.196
4 247 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 12.75 0.149
5 859 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.75 0.177
6 167 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 12.80 0.189
7 815 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 12.84 0.132
8 508 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 12.93 0.124
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2020 - 12:55) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 344 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.19 Q 0.152
2 771 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 12.42 Q 0.164
3 411 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 SB 12.59 q 0.153
4 237 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.72 0.150
5 468 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 12.72 0.161
6 873 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 12.85 0.141
7 174 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 2 13.01 0.197
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.9.2020 - 14:30) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 344 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.82 0.162
2 308 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 11.85 0.139
3 585 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 12.02 0.186
4 884 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.43 0.169
5 559 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 12.46 0.199
6 771 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 12.46 0.151
7 288 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.61 0.332
8 411 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 12.69 0.197
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 6.9.2020 - 11:45) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 362 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 22.11 Q 0.145
2 228 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.11 Q 0.126
3 461 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.55 0.192
4 172 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 3 PB 22.76 0.162
5 916 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 SB 22.88 0.154
6 63 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 23.30 0.157
7 275 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.51 0.168
43 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 6.9.2020 - 11:50) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 458 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.15 Q 0.127
2 530 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 PB 22.18 Q 0.176
3 758 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 22.49 q 0.127
4 130 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 22.50 q 0.198
5 720 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 22.94 0.199
6 58 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 23.08 0.190
7 225 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.68 0.230
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 6.9.2020 - 11:55) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 378 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 22.14 Q 0.164
2 462 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.53 Q 0.146
3 693 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 22.72 0.180
4 558 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 23.08 0.170
5 177 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 3 23.26 0.144
6 786 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 23.48 0.172
7 134 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.82 0.193
Celkem 7 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 6.9.2020 - 15:00) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 378 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 21.39 0.173
2 362 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.98 0.164
3 228 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.04 0.144
4 462 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 22.23 0.138
5 530 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 22.42 0.191
6 758 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.70 0.150
130 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNS
458 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 6.9.2020 - 11:30) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 710 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 PB 22.39 Q 0.157
2 11 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.45 Q 0.167
3 664 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 22.63 0.178
4 222 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.81 0.155
5 109 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 PB 22.92 0.192
6 321 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 =PB 23.08 0.159
7 216 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 23.39 0.174
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 6.9.2020 - 11:35) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 324 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.26 Q 0.220
2 432 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 22.56 Q 0.158
3 422 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 SB 22.70 0.165
4 756 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.77 0.201
5 663 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 22.82 0.168
6 234 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 22.84 0.137
7 86 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 23.17 0.201
8 869 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 23.20 0.175
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 6.9.2020 - 11:40) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 263 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.21 Q 0.169
2 449 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 22.24 Q 0.166
3 782 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.34 q 0.158
4 219 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 22.61 q 0.172
5 435 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 23.25 0.159
6 320 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 23.28 0.150
7 651 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 23.29 0.149
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 6.9.2020 - 14:50) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 263 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.05 0.185
2 324 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.11 0.218
3 449 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 22.26 0.188
4 11 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 22.27 0.149
5 782 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.36 0.140
6 710 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 22.55 0.141
7 432 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 22.57 0.152
8 219 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 22.57 0.158
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 6.9.2020 - 14:40) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 467 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.03 0.140
2 346 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 24.63 0.167
3 242 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.71 0.164
4 708 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 PB 25.20 0.199
5 352 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 8 25.30 0.152
6 283 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 25.41 0.200
7 104 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 25.41 0.196
8 830 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 26.41 0.226
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 6.9.2020 - 11:15) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 467 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.44 Q 0.324
2 104 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 25.38 Q 0.168
3 352 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 3 25.50 Q 0.162
4 830 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 26.26 q 0.281
5 770 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 SB 26.47 0.211
6 278 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.85 0.317
7 547 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 27.11 0.269
8 492 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 27.37 0.159
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 6.9.2020 - 11:20) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 346 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 24.91 Q 0.184
2 242 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.00 Q 0.170
3 708 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 PB 25.26 Q 0.139
4 283 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.57 q 0.209
5 91 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 26.41 0.169
6 140 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 SB 26.53 0.161
7 675 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 26.86 0.191
772 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 6.9.2020 - 11:00) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 344 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 25.27 Q 0.187
2 36 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.67 Q 0.155
3 771 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 26.03 0.164
4 161 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 26.17 0.134
5 873 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 26.35 0.189
6 944 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 SB 26.91 0.176
406 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 6.9.2020 - 11:05) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 585 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.50 Q 0.205
2 192 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 25.74 Q 0.167
3 559 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.79 q 0.203
4 411 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 SB 25.93 q 0.146
5 141 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 26.17 0.189
6 254 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 26.27 0.194
7 859 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 26.59 0.181
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 6.9.2020 - 11:10) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 308 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 25.38 Q 0.183
2 836 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 25.86 Q 0.144
3 701 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 PB 26.11 0.152
4 149 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 SB 26.24 0.364
5 738 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 26.39 0.194
6 237 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.48 0.174
7 508 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 26.73 0.142
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 6.9.2020 - 14:30) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 308 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 PB 24.40 0.160
2 585 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 24.70 0.180
3 36 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 24.85 0.166
4 344 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.07 0.199
5 192 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 25.33 0.182
6 836 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 25.88 0.164
7 411 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 26.00 0.559
8 559 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 26.03 0.182
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 6.9.2020 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 867 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 PB 47.62 0.235
2 683 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 47.67 0.182
3 388 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 48.41 0.185
4 120 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 =PB 48.59 0.216
5 681 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 49.23 0.211
6 625 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 SB 49.39 0.222
7 69 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 49.57 0.158
8 558 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 51.69 0.211
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 18:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 388 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 49.41 Q 0.194
2 867 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 49.55 Q 0.197
3 633 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 50.25 0.157
4 518 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 PB 51.04 0.171
5 223 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 51.12 0.220
6 152 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 51.72 0.267
838 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNF 0.219
177 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 683 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 49.31 Q 0.176
2 120 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 49.39 Q 0.180
3 69 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 49.62 q 0.167
4 511 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 SB 50.35 0.178
5 461 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 50.92 0.245
6 71 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 50.94 0.256
7 933 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 51.31 0.156
629 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNF 0.214
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2020 - 18:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 681 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 49.64 Q 0.193
2 625 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 49.87 Q 0.142
3 558 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 PB 50.01 q 0.221
4 273 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 50.31 0.236
5 43 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 51.30 0.197
6 543 Jiří NývltJiří Nývlt 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 51.36 0.202
750 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
16 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 6.9.2020 - 14:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 919 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 48.32 0.204
2 20 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 49.62 0.165
3 778 Martin DzimbaníkMartin Dzimbaník 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 49.71 0.191
4 573 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.83 0.236
5 897 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 50.20 0.235
6 915 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 50.66 0.185
7 14 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 50.79 0.334
8 671 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 50.90 0.201
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 17:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 919 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 48.14 Q 0.201
2 20 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 49.74 Q 0.207
3 336 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 50.53 0.214
4 88 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 50.56 0.227
5 879 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 51.06 0.243
6 785 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 51.75 0.205
7 682 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 52.84 0.168
855 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 573 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.17 Q 0.211
2 14 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 50.33 Q 0.217
3 671 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 50.45 q 0.212
4 109 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 PB 50.51 0.194
5 349 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 7 PB 51.31 0.233
6 827 Jan HoráčekJan Horáček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 PB 51.36 0.258
7 718 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 51.51 0.201
8 942 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 52.52 0.136
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2020 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 778 Martin DzimbaníkMartin Dzimbaník 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 49.80 Q 0.167
2 897 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 50.17 Q 0.177
3 915 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 50.33 q 0.156
4 22 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 51.84 0.161
5 396 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 52.27 0.182
6 326 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 52.44 0.187
7 356 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 52.53 0.257
8 3 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 52.60 0.223
Celkem 8 závodníků

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 510 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 56.84 Q 0.153
2 692 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 57.09 Q 0.178
3 874 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 SB 57.30 q 0.189
4 44 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 SB 57.55 q 0.267
5 33 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 59.16 0.241
6 641 Tereza DaníškováTereza Daníšková 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 PB 64.82 0.211
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 818 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 57.07 Q 0.183
2 165 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 57.44 Q 0.179
3 591 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 58.60 0.150
4 46 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 58.77 0.187
5 193 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 60.23 0.226
6 872 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 60.47 0.247
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2020 - 17:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 74 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 57.61 Q 0.207
2 903 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 57.96 Q 0.186
3 685 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 58.27 0.214
4 675 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 59.69 0.227
5 91 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 59.72 0.243
6 24 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 61.11 0.205
7 142 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 61.63 0.203
Celkem 7 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 6.9.2020 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 903 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 PB 55.64 0.247
2 510 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 56.60 0.289
3 818 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 56.91 0.163
4 165 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 PB 56.98 0.366
5 692 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 57.01 0.387
6 874 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 57.69 0.199
7 44 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 58.06 0.199
8 74 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 58.38 0.236
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 6.9.2020 - 13:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 122 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 56.37 0.246
2 800 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 56.51 0.195
3 203 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 56.69 0.218
4 202 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 56.70 0.198
5 813 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 58.58 0.445
6 817 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 58.86 0.303
7 904 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 58.93 0.335
8 143 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 59.57 0.407
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 122 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 57.05 Q 0.222
2 202 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 57.34 Q 0.173
3 143 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 58.85 q 0.279
4 700 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 PB 59.01 0.265
5 738 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 59.14 0.214
6 407 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 60.34 0.287
7 466 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 60.52 0.238
8 887 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 60.63 0.266
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 800 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 56.37 Q 0.149
2 817 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 58.72 Q 0.259
3 906 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 PB 59.03 0.283
4 315 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 59.77 0.207
5 295 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 60.00 0.172
6 688 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 61.02 0.221
7 186 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 SB 61.99 0.213
723 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 DNF 0.177
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2020 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 203 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 57.69 Q 0.192
2 813 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 58.45 Q 0.228
3 904 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 58.99 q 0.227
4 885 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 59.40 0.293
5 246 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 60.06 0.182
6 796 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 60.16 0.168
7 926 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 61.91 0.182
637 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNF 0.126
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 6.9.2020 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 179 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 7 PB 1:52.66
2 84 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 1:53.64
3 387 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 1:53.81
4 707 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 1:54.83
5 42 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 1:55.19
6 532 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 1:55.29
7 649 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 1:56.97
8 606 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 1:57.01
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 42 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 1:57.36 Q
2 649 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 1:57.55 Q
3 606 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 1:58.19 q
4 630 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 1:58.37
5 875 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 1:59.68
6 629 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:02.29
7 899 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 2:02.39
910 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 387 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 1:56.36 Q
2 84 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:57.03 Q
3 532 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 1:57.17 q
4 226 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 1:59.39
5 623 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:59.41
6 255 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:01.27
7 421 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:01.94
8 921 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:04.34
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2020 - 15:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 179 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 5 SB 1:55.98 Q
2 707 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 1:56.41 Q
3 153 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 1:58.57
4 721 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 1:59.26
5 531 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 2:01.27
6 610 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:01.36
7 929 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 2:02.39
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 657 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 1:56.67 Q
2 527 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 1:57.32 Q
3 719 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 SB 1:57.40 q
4 900 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 PB 2:00.67
5 936 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 2:01.25
6 824 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 2:01.53
7 215 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:04.06
8 666 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 2:05.42
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 15:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 619 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 1:59.09 Q
2 368 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 1:59.38 Q
3 329 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:00.26
4 628 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 2:01.06
5 262 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:04.02
6 359 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:05.87
7 314 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 2:08.06
561 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2020 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 535 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 1:58.98 Q
2 115 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 1:59.10 Q
3 880 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 1:59.10 q
4 913 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 2:01.02
5 164 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 2:02.49
6 868 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:03.57
7 264 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:03.73
8 81 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 2:04.52
Poznámky:
Češka obdržel žlutou kartu za nesportovní chování.
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 6.9.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 535 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 1:53.94
2 619 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 1:54.38
3 657 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 1:56.14
4 527 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 1:56.47
5 719 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 1:57.66
6 115 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 1:57.80
7 880 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:00.36
8 368 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 2:07.44
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 6.9.2020 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 801 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 NR 2:03.14
2 510 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:07.78
3 138 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 SB 2:09.57
4 426 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 SB 2:14.14
5 390 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 2:15.09
6 89 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:19.79
7 305 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 2:20.22
8 375 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:21.11
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 801 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:15.71 Q
2 390 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:16.28 Q
3 426 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:17.04 Q
4 89 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 2:17.94 q
5 524 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 SB 2:21.94
6 37 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:22.17
7 593 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 SB 2:25.59
8 208 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:31.66
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 138 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 2:16.44 Q
2 510 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:16.64 Q
3 375 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 2:17.69 Q
4 305 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:18.43 q
5 594 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:22.10
6 737 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:28.76
7 38 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:30.20
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 203 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:18.73 Q
2 479 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:19.22 Q
3 317 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 2:19.40
4 240 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:21.27
5 640 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:21.47
6 26 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:22.94
7 853 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 2:23.63
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 15:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 580 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:16.83 Q
2 723 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:17.84 Q
3 445 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 2:20.48
4 417 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 2:21.94
5 243 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:22.11
6 688 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:22.38
7 173 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 SB 2:22.45
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2020 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 888 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:16.21 Q
2 699 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:17.97 Q
3 637 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 2:18.33 q
4 41 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 2:18.45 q
5 94 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 2:18.90
6 90 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 2:25.38
7 250 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:25.78
8 973 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 2:27.40
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 6.9.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 203 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:11.10
2 580 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 2:12.00
3 888 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 2:13.49
4 723 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 SB 2:14.64
5 699 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 2:16.24
6 479 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 2:18.18
7 41 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:20.34
8 637 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:24.48
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 5.9.2020 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 387 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 15 4:02.28
2 42 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 14 4:04.97
3 179 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 11 4:05.16
4 72 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 PB 4:05.27
5 610 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 PB 4:09.54
6 531 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 12 4:09.72
7 626 Janis MachJanis Mach 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 4:09.87
8 921 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 PB 4:10.56
9 679 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 4:10.86
10 226 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 4:11.02
11 212 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 4:11.72
12 218 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 4:11.84
13 703 Jiří KuldaJiří Kulda 02 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 9 4:12.32
14 82 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 4:13.71
15 135 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 4:19.08
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 5.9.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 136 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14 4:03.15
2 917 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 4:03.85
3 128 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 4:04.52
4 9 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 PB 4:05.58
5 313 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12 4:06.54
6 316 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 9 PB 4:11.06
7 705 Jáchym HojnýJáchym Hojný 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 PB 4:11.60
8 789 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 4:13.06
9 645 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 4 PB 4:14.58
10 605 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 4:16.96
11 230 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 4:17.00
12 389 Mikuláš NovotnýMikuláš Novotný 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 4:17.73
13 257 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 PB 4:24.81
14 354 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 4:26.61
Celkem 14 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 5.9.2020 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 849 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 4:34.78
2 797 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15 4:36.33
3 496 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 12 4:36.82
4 184 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 13 4:38.19
5 261 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10 4:45.36
6 596 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 4:48.29
7 550 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 4:50.68
8 504 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 PB 4:52.45
9 208 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 4:59.29
10 205 Silvie ValováSilvie Valová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 5:03.08
11 643 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 02 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 5:03.28
12 249 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 5:18.73
13 92 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 5:18.86
14 169 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 SB 5:22.93
15 190 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 5:27.12
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 5.9.2020 - 10:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 517 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11 4:49.88
2 516 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 4:52.19
3 260 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 12 4:53.36
4 795 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 4:56.08
5 817 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 4:56.72
6 659 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 4:58.07
7 244 Linda LukešováLinda Lukešová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 5:00.40
8 277 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 5:01.46
9 473 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 5:02.71
10 442 Jana BezdíčkováJana Bezdíčková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 5:02.92
11 715 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 5:19.39
12 431 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 5:20.91
Celkem 12 závodníků

3000 m - Dorostenci

(ne, 6.9.2020 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 136 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 20 MR 08:37.00
2 313 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 19 PB 08:38.62
3 917 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16 PB 08:43.61
4 9 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15 PB 08:44.69
5 325 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17 PB 09:01.49
6 844 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 PB 09:06.32
7 8 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 PB 09:06.90
8 514 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 14 PB 09:09.97
9 624 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 09:10.33
10 316 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 11 PB 09:12.19
11 404 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 09:15.33
12 868 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 PB 09:15.75
13 655 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13 PB 09:16.95
14 439 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 09:20.60
15 605 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 09:20.65
16 155 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 09:21.24
17 377 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 PB 09:21.53
18 56 Jan PerglerJan Pergler 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 18 09:21.68
19 110 Martin MariniMartin Marini 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 PB 09:32.06
20 711 Adam JirkůAdam Jirků 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 09:36.86
Celkem 20 závodníků

3000 m - Juniorky

(ne, 6.9.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 849 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 NL 09:40.48
2 882 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15 PB 09:46.57
3 797 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 PB 09:48.59
4 184 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 13 PB 09:49.75
5 496 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 PB 10:01.26
6 660 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 10 PB 10:07.23
7 102 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 10:16.95
8 93 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 10:25.05
9 596 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 10:26.43
10 550 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 10:33.35
11 37 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 10:34.78
12 159 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 10:42.69
13 200 Šárka PůstováŠárka Půstová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 10:50.01
14 504 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 10:56.18
798 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 DNS
249 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenky

(ne, 6.9.2020 - 09:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 842 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 20 10:04.32
2 260 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 17 PB 10:17.32
3 516 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 18 PB 10:19.19
4 659 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 16 PB 10:20.48
5 367 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 15 PB 10:26.48
6 473 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 19 10:40.93
7 244 Linda LukešováLinda Lukešová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 PB 10:56.31
8 442 Jana BezdíčkováJana Bezdíčková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 10:57.14
9 444 Kateřina KoberováKateřina Koberová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 PB 11:08.72
10 241 Pavlína FormanováPavlína Formanová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 11:12.63
11 865 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11 PB 11:14.58
12 614 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 PB 11:16.50
13 658 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12 11:21.09
14 727 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 PB 11:21.99
15 23 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 11:23.37
16 615 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 PB 11:24.73
17 714 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 PB 11:25.27
18 108 Viktorie OlšovskáViktorie Olšovská 04 AC Praha 1890AC Praha 1890 14 11:26.39
19 121 Petra ČechováPetra Čechová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 11:48.82
20 957 Julie BaránkováJulie Baránková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12:11.91
Celkem 20 závodníků

5000 m - Junioři

(ne, 6.9.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 754 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16 NL 15:16.12
2 557 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15 15:22.40
3 635 Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 PB 15:27.87
4 706 Filip MichálekFilip Michálek 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 PB 15:37.96
5 920 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 PB 15:48.72
6 843 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 15:52.56
7 626 Janis MachJanis Mach 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 15:52.93
8 639 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 11 PB 15:57.74
9 82 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 16:10.69
10 909 Marek EffenbergerMarek Effenberger 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 16:13.71
11 478 Martin ČmelíkMartin Čmelík 01 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 16:22.09
12 790 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 16:25.45
399 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 DNF
300 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 DNF
924 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 DNF
577 Benjamin VrbovskýBenjamin Vrbovský 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 DNF
Celkem 16 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 11:40) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 393 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 13.96 Q 0.137
2 551 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 SB 14.84 Q 0.174
3 175 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 14.94 q 0.151
4 636 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 15.36 0.197
5 408 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 15.58 0.194
6 206 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 15.78 0.196
7 385 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 16.73 0.201
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 11:46) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 583 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 14.21 Q 0.129
2 196 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 14.75 Q 0.171
3 391 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 SB 15.03 0.137
4 687 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 15.21 0.270
5 187 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 15.36 0.135
6 101 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 17.78 0.107
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2020 - 11:52) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 207 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 13.91 Q 0.181
2 394 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 14.71 Q 0.185
3 372 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 14.73 q 0.166
4 493 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 SB 15.26 0.157
5 617 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 15.44 0.153
6 370 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 15.82 0.283
7 502 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 16.56 0.187
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.9.2020 - 14:00) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 393 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 13.81 0.170
2 207 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 13.83 0.160
3 583 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 13.86 0.147
4 394 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 14.57 0.139
5 551 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 SB 14.72 0.189
6 372 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 14.77 0.175
7 196 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 14.79 0.140
8 175 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 1 14.84 0.165
Celkem 8 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.9.2020 - 13:50) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 344 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 MR 13.40
2 678 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.80
3 463 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 13.83
4 161 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 14.04
5 192 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 14.36
6 836 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 14.51
7 560 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 14.59
8 296 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 15.20
Celkem 8 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 11:20) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 678 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.89 Q 0.181
2 161 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 14.06 Q 0.170
3 836 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 14.39 q 0.189
4 296 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 14.43 q 0.204
5 701 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 14.46 0.138
6 254 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 14.78 0.176
7 79 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 15.26 0.269
8 381 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 SB 15.39 0.356
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 11:26) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 344 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.12 Q 0.161
2 560 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 14.39 Q 0.142
3 494 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 =SB 14.45 0.176
4 674 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.52 0.169
5 160 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 14.83 0.157
6 239 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 15.05 0.212
7 282 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.18 0.175
8 950 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 15.69 0.163
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2020 - 11:32) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 463 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.16 Q 0.153
2 192 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 14.31 Q 0.147
3 386 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 14.53 0.122
4 766 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 14.62 0.169
5 415 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 14.62 0.136
6 739 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 14.93 0.174
7 147 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 15.46 0.184
812 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Celkem 8 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 12:20) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 693 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 14.19 Q 0.162
2 566 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 14.51 Q 0.155
3 576 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 14.76 q 0.146
4 2 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 PB 14.82 q 0.124
5 95 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 15.15 0.126
6 462 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 15.25 0.148
7 267 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.26 0.183
8 269 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 16.88 0.154
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 12:26) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 221 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 14.44 Q 0.139
2 574 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 14.54 Q 0.165
3 530 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 14.96 0.181
4 733 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 15.11 0.154
5 669 Jan VodičkaJan Vodička 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 15.72 0.179
6 819 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 16.28 0.161
275 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DQ 16.8 0.070
546 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNF 0.297
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2020 - 12:32) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 578 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 15.04 Q 0.172
2 274 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.10 Q 0.152
3 265 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.55 0.160
4 749 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 16.38 0.164
5 96 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 22.69 0.175
60 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 DQ 0.160
729 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNF 0.170
Celkem 7 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.9.2020 - 14:20) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 693 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 NL 13.90 0.166
2 221 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 14.37 0.153
3 566 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 14.38 0.174
4 574 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 14.43 0.147
5 2 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 14.73 0.188
6 578 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 14.77 0.165
7 576 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 14.81 0.130
8 274 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.93 0.135
Celkem 8 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.9.2020 - 14:10) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 664 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NR 13.62 0.157
2 11 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 13.67 0.149
3 490 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 13.89 0.136
4 837 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 14.27 0.139
5= 80 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 14.44 0.151
5= 556 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 14.44 0.131
7 539 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 14.82 0.154
8 634 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 19.20 0.136
Celkem 8 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 12:00) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 NL 13.99 Q 0.155
2 634 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 14.61 Q 0.136
3 536 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.86 0.144
4 567 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 15.19 0.181
5 53 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 15.40 0.162
6 271 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 15.54 0.155
7 453 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 PB 15.55 0.156
8 474 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 PB 15.69 0.169
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 12:06) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 490 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 NL 13.97 Q 0.181
2 837 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 14.31 Q 0.120
3 539 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 14.72 q 0.161
4 823 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 14.98 0.167
5 526 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 15.57 0.144
6 757 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 16.10 0.186
7 631 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 16.19 0.191
229 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2020 - 12:12) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 664 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 NL 13.93 Q 0.169
2 80 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 14.36 Q 0.142
3 556 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 14.50 q 0.139
4 732 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 15.02 0.180
5 214 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.17 0.243
6 742 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 15.62 0.163
7 171 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 2 PB 15.64 0.167
Celkem 7 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 16:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 912 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 38.27 Q 0.153
2 490 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 38.89 Q 0.161
3 481 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 39.36 0.152
4 837 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 39.86 0.158
5 751 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 40.48 0.146
6 540 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 41.21 0.155
7 53 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 42.87 0.160
229 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 16:27) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 825 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 38.55 Q 0.192
2 527 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 38.74 Q 0.175
3 401 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 39.21 q 0.148
4 214 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 39.88 0.288
5 83 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 39.90 0.216
6 453 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 PB 40.42 0.174
7 271 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 41.03 0.172
8 482 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 41.08 0.155
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2020 - 16:34) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 419 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 38.18 Q 0.145
2 823 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 38.79 Q 0.155
3 529 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 38.80 q 0.170
4 526 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 PB 39.57 0.162
5 862 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 40.17 0.203
6 647 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 SB 40.61 0.124
7 301 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 40.83 0.176
Celkem 7 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 6.9.2020 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 490 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 NL 37.48 0.156
2 419 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 37.90 0.199
3 825 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 38.23 0.186
4 912 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 =PB 38.27 0.157
5 527 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 38.80 0.203
6 823 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 38.85 0.196
7 401 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 39.15 0.153
529 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNF 0.240
Celkem 8 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 6.9.2020 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 889 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 42.71 0.178
2 678 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 42.93 0.192
3 806 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 43.83 0.168
4 847 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 44.20 0.149
5 297 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 44.25 0.196
6 739 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 44.40 0.186
7 841 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 44.55 0.203
463 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNF 0.188
Celkem 8 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 847 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 44.15 Q 0.151
2 297 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 44.26 Q 0.179
3 463 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 44.84 q 0.153
4 364 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 46.45 0.192
5 429 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 46.57 0.168
6 32 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 46.64 0.177
7 701 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 46.72 0.131
8 767 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 48.09 0.419
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 16:07) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 889 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 43.72 Q 0.182
2 841 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 PB 44.11 Q 0.183
3 806 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 44.17 q 0.224
4 160 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 44.93 0.593
5 528 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 46.69 0.213
6 430 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB