Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Ostrava - Vítkovice (5. - 6. 9. 2020)

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 1:41.73 Nijel AMOS BOT 09.08.2012 Olympic Stadium, London (GBR)
WL 1:43.37 Mohammed AMAN ETH 10.09.2011 Guidobaldi, Rieti (ITA)
MR 1:49.72 Vojtěch Mlynář 2017
NR 1:47.56 Pavel Hujer CZE 16.09.1988 Thessaloniki
NL 1:48.44 Jakub Davidík CZE 22.08.2020 Ostrava - Vítkovice
Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 42 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 1:57.36 Q
2 649 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 1:57.55 Q
3 606 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 1:58.19 q
4 630 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 1:58.37
5 875 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 1:59.68
6 629 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:02.29
7 899 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 2:02.39
910 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400875Adensam Nicholas Jan (USKPR)56.76
60042Pecha Martin (CASLA)1:27.19
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 387 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 1:56.36 Q
2 84 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:57.03 Q
3 532 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 1:57.17 q
4 226 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 1:59.39
5 623 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:59.41
6 255 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:01.27
7 421 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:01.94
8 921 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:04.34
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400226Procházka Natanael (SKPLZ)58.18
600387Boketta Nico (ATLJM)1:28.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2020 - 15:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 179 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 5 SB 1:55.98 Q
2 707 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 1:56.41 Q
3 153 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 1:58.57
4 721 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 1:59.26
5 531 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 2:01.27
6 610 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:01.36
7 929 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 2:02.39
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400929Severa Tomáš (VMYTO)58.36
600707Strnad Marek (NVCEL)1:26.93
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 179 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 5 SB 1:55.98 Q
2 387 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 1:56.36 Q
3 707 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 1:56.41 Q
4 84 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:57.03 Q
5 532 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 1:57.17 q
6 42 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 1:57.36 Q
7 649 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 1:57.55 Q
8 606 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 1:58.19 q
9 630 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 1:58.37
10 153 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 1:58.57
11 721 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 1:59.26
12 226 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 1:59.39
13 623 Adam KořínekAdam Kořínek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:59.41
14 875 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 1:59.68
15 255 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:01.27
16 531 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 2:01.27
17 610 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:01.36
18 421 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:01.94
19 629 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:02.29
20 929 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 2:02.39
21 899 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 2:02.39
22 921 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:04.34
910 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNS

800 m - Junioři (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 1:41.73 Nijel AMOS BOT 09.08.2012 Olympic Stadium, London (GBR)
WL 1:43.37 Mohammed AMAN ETH 10.09.2011 Guidobaldi, Rieti (ITA)
MR 1:49.72 Vojtěch Mlynář 2017
NR 1:47.56 Pavel Hujer CZE 16.09.1988 Thessaloniki
NL 1:48.44 Jakub Davidík CZE 22.08.2020 Ostrava - Vítkovice
Finále (ne, 6.9.2020 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 179 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 7 PB 1:52.66
2 84 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 1:53.64
3 387 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 1:53.81
4 707 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 1:54.83
5 42 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 1:55.19
6 532 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 1:55.29
7 649 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 1:56.97
8 606 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 1:57.01
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400707Strnad Marek (NVCEL)56.71
600707Strnad Marek (NVCEL)1:24.38
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
MR 1:52.93 Lukáš Vydra 1990
NR 1:48.94 Jakub Davidík CZE 17.08.2019 Ústí nad Orlicí
NL 1:51.27 Jiří Pavel Češka CZE 29.08.2020 Ústí nad Orlicí
Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 657 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 1:56.67 Q
2 527 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 1:57.32 Q
3 719 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 SB 1:57.40 q
4 900 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 PB 2:00.67
5 936 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 2:01.25
6 824 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 2:01.53
7 215 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:04.06
8 666 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 2:05.42
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400527Šantavý Jakub (SKPNB)57.85
600657Vebr Dominik (USORL)1:27.99
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 15:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 619 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 1:59.09 Q
2 368 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 1:59.38 Q
3 329 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:00.26
4 628 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 2:01.06
5 262 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:04.02
6 359 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:05.87
7 314 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 2:08.06
561 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400619Trávníček Štěpán (STRIB)58.88
600368Eliáš Matěj (ATHOL)1:30.19
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2020 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 535 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 1:58.98 Q
2 115 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 1:59.10 Q
3 880 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 1:59.10 q
4 913 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 2:01.02
5 164 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 2:02.49
6 868 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:03.57
7 264 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:03.73
8 81 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 2:04.52
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400880Šolc Matěj (USKPR)1:01.36
600535Češka Jiří Pavel (SPPR4)1:29.55
Poznámky:
Češka obdržel žlutou kartu za nesportovní chování.
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 657 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 1:56.67 Q
2 527 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 1:57.32 Q
3 719 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 SB 1:57.40 q
4 535 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 1:58.98 Q
5 619 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 1:59.09 Q
6 115 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 1:59.10 Q
7 880 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 1:59.10 q
8 368 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 1:59.38 Q
9 329 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:00.26
10 900 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 PB 2:00.67
11 913 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 2:01.02
12 628 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 2:01.06
13 936 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 2:01.25
14 824 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 2:01.53
15 164 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 2:02.49
16 868 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:03.57
17 264 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:03.73
18 262 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:04.02
19 215 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:04.06
20 81 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 2:04.52
21 666 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 2:05.42
22 359 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:05.87
23 314 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 2:08.06
561 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS

800 m - Dorostenci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
MR 1:52.93 Lukáš Vydra 1990
NR 1:48.94 Jakub Davidík CZE 17.08.2019 Ústí nad Orlicí
NL 1:51.27 Jiří Pavel Češka CZE 29.08.2020 Ústí nad Orlicí
Finále (ne, 6.9.2020 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 535 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 1:53.94
2 619 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 1:54.38
3 657 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 1:56.14
4 527 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 1:56.47
5 719 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 1:57.66
6 115 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 1:57.80
7 880 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:00.36
8 368 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 2:07.44
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400535Češka Jiří Pavel (SPPR4)56.74
600535Češka Jiří Pavel (SPPR4)1:24.97
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 1:54.01 Pamela JELIMO KEN 29.08.2008 Letzigrund, Zürich (SUI)
WL 1:57.18 Yuan WANG CHN 08.09.1993 Beijing (CHN)
MR 2:06.54 Tereza Čapková 2006
NR 2:03.21 Andrea Šuldesová CZE 10.07.1994 Jablonec
NL 2:05.29 Barbora Malíková CZE 05.06.2020 Ostrava - Vítkovice
Finále (ne, 6.9.2020 - 12:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 801 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 NR 2:03.14
2 510 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:07.78
3 138 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 SB 2:09.57
4 426 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 SB 2:14.14
5 390 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 2:15.09
6 89 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:19.79
7 305 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 2:20.22
8 375 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:21.11
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400801Malíková Barbora (SOKOP)1:00.90
600801Malíková Barbora (SOKOP)1:31.57
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 1:54.01 Pamela JELIMO KEN 29.08.2008 Letzigrund, Zürich (SUI)
WL 1:57.18 Yuan WANG CHN 08.09.1993 Beijing (CHN)
MR 2:06.54 Tereza Čapková 2006
NR 2:03.21 Andrea Šuldesová CZE 10.07.1994 Jablonec
NL 2:05.29 Barbora Malíková CZE 05.06.2020 Ostrava - Vítkovice
Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 801 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:15.71 Q
2 390 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:16.28 Q
3 426 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:17.04 Q
4 89 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 2:17.94 q
5 524 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 SB 2:21.94
6 37 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:22.17
7 593 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 SB 2:25.59
8 208 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:31.66
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400390Dufková Iveta (ATLJM)1:05.91
600390Dufková Iveta (ATLJM)1:41.23
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 138 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 2:16.44 Q
2 510 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:16.64 Q
3 375 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 2:17.69 Q
4 305 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:18.43 q
5 594 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:22.10
6 737 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:28.76
7 38 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:30.20
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400510Sádlová Adéla (NMMET)1:06.28
600 1:41.13
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 801 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:15.71 Q
2 390 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:16.28 Q
3 138 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 2:16.44 Q
4 510 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:16.64 Q
5 426 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:17.04 Q
6 375 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 2:17.69 Q
7 89 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 2:17.94 q
8 305 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:18.43 q
9 524 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 SB 2:21.94
10 594 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:22.10
11 37 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:22.17
12 593 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 SB 2:25.59
13 737 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:28.76
14 38 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:30.20
15 208 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:31.66

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
MR 2:03.51 Barbora Malíková 2018
NR 2:03.51 Barbora Malíková CZE 24.06.2018 Praha
NL 2:08.24 Pavla Štoudková CZE 08.06.2020 Praha - Juliska
Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 203 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:18.73 Q
2 479 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:19.22 Q
3 317 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 2:19.40
4 240 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:21.27
5 640 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:21.47
6 26 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:22.94
7 853 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 2:23.63
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400203Štoudková Pavla (AKOLY)1:12.09
600203Štoudková Pavla (AKOLY)1:47.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 15:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 580 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:16.83 Q
2 723 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:17.84 Q
3 445 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 2:20.48
4 417 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 2:21.94
5 243 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:22.11
6 688 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:22.38
7 173 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 SB 2:22.45
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400445Machová Kateřina (HVEPA)1:08.08
600580Borová Hana (VITKO)1:43.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2020 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 888 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:16.21 Q
2 699 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:17.97 Q
3 637 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 2:18.33 q
4 41 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 2:18.45 q
5 94 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 2:18.90
6 90 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 2:25.38
7 250 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:25.78
8 973 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 2:27.40
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400637Vaculíková Edita (DUKPR)1:09.56
600888Millerová Natálie (USKPR)1:44.65
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 888 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:16.21 Q
2 580 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:16.83 Q
3 723 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:17.84 Q
4 699 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:17.97 Q
5 637 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 2:18.33 q
6 41 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 2:18.45 q
7 203 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:18.73 Q
8 94 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 2:18.90
9 479 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:19.22 Q
10 317 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 2:19.40
11 445 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 2:20.48
12 240 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:21.27
13 640 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:21.47
14 417 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 2:21.94
15 243 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:22.11
16 688 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:22.38
17 173 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 SB 2:22.45
18 26 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:22.94
19 853 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 2:23.63
20 90 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 2:25.38
21 250 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:25.78
22 973 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 2:27.40

800 m - Dorostenky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
MR 2:03.51 Barbora Malíková 2018
NR 2:03.51 Barbora Malíková CZE 24.06.2018 Praha
NL 2:08.24 Pavla Štoudková CZE 08.06.2020 Praha - Juliska
Finále (ne, 6.9.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 203 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:11.10
2 580 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 2:12.00
3 888 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 2:13.49
4 723 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 SB 2:14.64
5 699 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 2:16.24
6 479 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 2:18.18
7 41 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:20.34
8 637 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:24.48
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400203Štoudková Pavla (AKOLY)1:04.89
600203Štoudková Pavla (AKOLY)1:38.61
Celkem 8 závodníků