Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze
Ostrava - Vítkovice (5. - 6. 9. 2020)skok vysoký - Junioři
(ne, 6.9.2020 - 10:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.721.771.821.871.911.951.982.012.032.052.072.092.112.152.192.232.272.31 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 13 | =NL 2.11 | ----O-O-OOX-OOXXX | ||||||||||||||
2 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 12 | 2.09 | ----O-XOOOOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Adam RybákAdam Rybák
PSK Olymp Praha, z.s. |
01 | 10 | PB 2.03 | OOOOOOOXOXOXXX | ||||||||||||||
4= |
Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy Vary |
01 | 4 | PB 1.95 | --OXOOOXXX | ||||||||||||||
4= |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 11 | 1.95 | --OXOOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Libor ŠkobránekLibor Škobránek
VSK Univerzita Brno |
02 | 9 | 1.91 | --OOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 8 | 1.91 | OOOOXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 6 | 1.91 | -OOXXOXXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Jakub MarečekJakub Mareček
AC Pardubice |
02 | 5 | 1.87 | -OOXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 7 | 1.82 | --OXXX | ||||||||||||||
11 |
Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO Kladno |
01 | 1 | PB 1.82 | OOXOXXX | ||||||||||||||
12= |
Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK Jeseniova |
01 | 2 | 1.77 | OXOXXX | ||||||||||||||
12= |
Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 3 | 1.77 | OXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(ne, 6.9.2020 - 12:35) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.741.791.841.871.901.931.961.982.00 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David JurkevičDavid Jurkevič
SK Jeseniova |
03 | 11 | PB 1.98 | OOOOOXOOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s. |
03 | 15 | 1.93 | --XOOOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 13 | 1.90 | OOOOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
04 | 6 | PB 1.87 | OXOXOXXOXXX | ||||||||||||||
5 |
Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 12 | 1.84 | OOOXXX | ||||||||||||||
6 |
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 10 | 1.84 | OXOOXXX | ||||||||||||||
7 |
Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s. |
04 | 14 | 1.84 | OOXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak Vlašim |
03 | 9 | 1.84 | OOXXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 8 | 1.84 | OXXOXXOXXX | ||||||||||||||
10 |
Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 7 | 1.79 | XOOXXX | ||||||||||||||
11 |
Marek DrásalMarek Drásal
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 5 | 1.79 | OXXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 2 | 1.74 | OXXX | ||||||||||||||
13 |
Thai Bao TranThai Bao Tran
SK Jeseniova |
04 | 1 | 1.74 | XOXXX | ||||||||||||||
14= |
Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 3 | 1.74 | XXOXXX | ||||||||||||||
14= |
Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4 |
04 | 4 | 1.74 | XXOXXX | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok vysoký - Juniorky
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl / země | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
WR | 2.04 | Yaroslava MAHUCHIKH | UKR | 30.09.2019 | Khalifa International Stadium, Doha (QAT) |
WL | 1.96 | Eleanor PATTERSON | AUS | 07.12.2013 | Townsville (AUS) |
WL | 1.96 | Charmaine WEAVERS | RSA | 04.04.1981 | Bloemfontein (RSA) |
WL | 1.96 | Olga TURCHAK | URS | 07.09.1984 | Donetsk (URS) |
WL | 1.96 | Vashti CUNNINGHAM | USA | 01.08.2015 | Edmonton (CAN) |
WL | 1.96 | Yaroslava MAHUCHIKH | UKR | 22.12.2018 | Minsk (BLR) |
MR | 1.89 | Michaela Hrubá | 2016 | ||
NR | 1.94 | Michaela Hrubá | CZE | 25.06.2017 | Lille |
NR | 1.94 | Michaela Hrubá | CZE | 09.07.2017 | London |
NL | 1.91 | Bára Sajdoková | CZE | 18.07.2020 | Kladno |
(so, 5.9.2020 - 11:10) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.541.591.631.661.691.711.731.751.771.791.811.83 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia Praha |
01 | 10 | PB 1.77 | -OOOOOXOXOO- | ||||||||||||||
2 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 12 | SB 1.75 | --OXOOOOOXXX | ||||||||||||||
3 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 11 | PB 1.75 | --OOOXXOOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 13 | 1.73 | -OOOOOOXX-X | ||||||||||||||
5 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 8 | 1.63 | OOXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Anna GregušováAnna Gregušová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 6 | 1.63 | XOOXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 4 | 1.59 | OOXXX | ||||||||||||||
7 |
Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁ |
01 | 5 | 1.59 | OOXXX | ||||||||||||||
7 |
Adéla BerkováAdéla Berková
A. C. TEPO Kladno |
02 | 3 | 1.59 | OOXXX | ||||||||||||||
10 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s. |
01 | 1 | 1.59 | XOOXXX | ||||||||||||||
11 |
Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
02 | 7 | 1.59 | OXXOXXX | ||||||||||||||
12 |
Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 2 | 1.54 | XOXXX | ||||||||||||||
Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 9 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl / země | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
MR | 1.85 | Michaela Hrubá | 2015 | ||
NR | 1.91 | Michaela Hrubá | CZE | 27.07.2014 | Eugene |
NL | 1.76 | Kristýna Dvořáková | CZE | 29.08.2020 | Kolín |
(so, 5.9.2020 - 14:10) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1.531.581.621.651.681.711.741.761.781.801.821.841.861.88 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 14 | 1.71 | -OOOXOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 13 | 1.71 | -OOOXXOXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s. |
03 | 12 | 1.68 | -OXOXXOOXX-X | ||||||||||||||
4 |
Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 2 | SB 1.62 | OOXXOXXX | ||||||||||||||
4 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 11 | 1.62 | OOXXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 9 | 1.58 | OXOXXX | ||||||||||||||
7 |
Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC Pardubice |
04 | 8 | 1.58 | XXOXOXXX | ||||||||||||||
8 |
Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 7 | 1.58 | XOXXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 5 | 1.53 | OXXX | ||||||||||||||
9 |
Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 6 | 1.53 | OXXX | ||||||||||||||
9 |
Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4 | 1.53 | OXXX | ||||||||||||||
Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha |
03 | 10 | NM | ||||||||||||||||
Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |