Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Ostrava - Vítkovice (5. - 6. 9. 2020)

skok vysoký - Junioři

(ne, 6.9.2020 - 10:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.721.771.821.871.911.951.982.012.032.052.072.092.112.152.192.232.272.31
1 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 13 =NL 2.11 ----O-O-OOX-OOXXX
2 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 12 2.09 ----O-XOOOOOOXXX
3 Adam RybákAdam Rybák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 10 PB 2.03 OOOOOOOXOXOXXX
4= Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 4 PB 1.95 --OXOOOXXX
4= Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 11 1.95 --OXOOOXXX
6 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 9 1.91 --OOOXXX
7 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 8 1.91 OOOOXOXXX
8 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 6 1.91 -OOXXOXXOXXX
9 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 5 1.87 -OOXOXXX
10 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 7 1.82 --OXXX
11 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 PB 1.82 OOXOXXX
12= Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 2 1.77 OXOXXX
12= Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 3 1.77 OXOXXX
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(ne, 6.9.2020 - 12:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.741.791.841.871.901.931.961.982.00
1 David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 11 PB 1.98 OOOOOXOOOXXX
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 15 1.93 --XOOOXOXXX
3 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 13 1.90 OOOOXXOXXX
4 Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 6 PB 1.87 OXOXOXXOXXX
5 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 12 1.84 OOOXXX
6 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 10 1.84 OXOOXXX
7 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 14 1.84 OOXOXXX
8 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 9 1.84 OOXXOXXX
9 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 8 1.84 OXXOXXOXXX
10 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 7 1.79 XOOXXX
11 Marek DrásalMarek Drásal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 5 1.79 OXXOXXX
12 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 2 1.74 OXXX
13 Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1 1.74 XOXXX
14= Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 3 1.74 XXOXXX
14= Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4 1.74 XXOXXX
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Juniorky

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 2.04 Yaroslava MAHUCHIKH UKR 30.09.2019 Khalifa International Stadium, Doha (QAT)
WL 1.96 Eleanor PATTERSON AUS 07.12.2013 Townsville (AUS)
WL 1.96 Charmaine WEAVERS RSA 04.04.1981 Bloemfontein (RSA)
WL 1.96 Olga TURCHAK URS 07.09.1984 Donetsk (URS)
WL 1.96 Vashti CUNNINGHAM USA 01.08.2015 Edmonton (CAN)
WL 1.96 Yaroslava MAHUCHIKH UKR 22.12.2018 Minsk (BLR)
MR 1.89 Michaela Hrubá 2016
NR 1.94 Michaela Hrubá CZE 25.06.2017 Lille
NR 1.94 Michaela Hrubá CZE 09.07.2017 London
NL 1.91 Bára Sajdoková CZE 18.07.2020 Kladno
(so, 5.9.2020 - 11:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.541.591.631.661.691.711.731.751.771.791.811.83
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 10 PB 1.77 -OOOOOXOXOO-
2 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 12 SB 1.75 --OXOOOOOXXX
3 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 11 PB 1.75 --OOOXXOOOXXX
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 13 1.73 -OOOOOOXX-X
5 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 8 1.63 OOXOXXX
6 Anna GregušováAnna Gregušová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6 1.63 XOOXOXXX
7 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4 1.59 OOXXX
7 Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 5 1.59 OOXXX
7 Adéla BerkováAdéla Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 1.59 OOXXX
10 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 1 1.59 XOOXXX
11 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 7 1.59 OXXOXXX
12 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 2 1.54 XOXXX
Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 9 NM
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
MR 1.85 Michaela Hrubá 2015
NR 1.91 Michaela Hrubá CZE 27.07.2014 Eugene
NL 1.76 Kristýna Dvořáková CZE 29.08.2020 Kolín
(so, 5.9.2020 - 14:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.531.581.621.651.681.711.741.761.781.801.821.841.861.88
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 14 1.71 -OOOXOOXXX
2 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 13 1.71 -OOOXXOXOXXX
3 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 12 1.68 -OXOXXOOXX-X
4 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 2 SB 1.62 OOXXOXXX
4 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 1.62 OOXXOXXX
6 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 9 1.58 OXOXXX
7 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 8 1.58 XXOXOXXX
8 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 7 1.58 XOXXOXXX
9 Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5 1.53 OXXX
9 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 6 1.53 OXXX
9 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4 1.53 OXXX
Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 1 NM
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 10 NM
Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 3 DNS
Celkem 14 závodníků