Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Ostrava - Vítkovice (5. - 6. 9. 2020)

chůze dráha 10000 m - Junioři

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 38:46.4h Viktor BURAYEV RUS 20.05.2000 Moskva (RUS)
WL 39:47.20 Ding CHEN CHN 11.07.2008 Zdzislaw Krzyszkowiak Stadium, Bydgoszcz (POL)
MR 43:44.20 Roman Říha 2009
NR 42:14.0 Radek Pařízek CZE 29.04.2001 Olomouc
NL 54:10.8 Petr Dušek CZE 09.08.2020 Rumburk
(so, 5.9.2020 - 09:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 555 Petr DušekPetr Dušek 01 Sportovní atletický klub (SAK) Rumburk, z.s.Sportovní atletický klub (S... 2 NL 52:29.37
2 402 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 53:28.82
3 62 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 PB 54:06.22
Celkem 3 závodníků

chůze dráha 10000 m - Juniorky

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 42:47.25 Anežka DRAHOTOVÁ CZE 23.07.2014 Hayward Field, Eugene, OR (USA)
MR 51:37.70 Lucie Pelantová 2005
NR 42:47.25 Anežka Drahotová CZE 23.07.2014 Eugene
NL 50:33.6 Eliška Martínková CZE 09.08.2020 Rumburk
(so, 5.9.2020 - 09:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 159 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 MR 48:27.65
2 163 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 51:37.67
3 235 Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 56:44.61
4 863 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 SB 60:57.34
5 691 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 PB 61:01.68
6 112 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 PB 63:15.41
7 395 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 PB 63:40.58
8 77 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 PB 71:31.44
137 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DNF
Celkem 9 závodníků