Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Ostrava - Vítkovice (5. - 6. 9. 2020)

100 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 9.97 Trayvon BROMELL USA 13.06.2014 Eugene, OR (USA)
WL 10.15 Anthony SCHWARTZ USA 31.03.2017 Gainesville, FL (USA)
MR 10.43 Matěj Krsek 2019
NR 10.32 Zdeněk Stromšík CZE 15.06.2013 Tábor
NL 10.73 Eduard Kubelík CZE 18.06.2020 Dresden
Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 13:30) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 458 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 10.76 Q 0.114
2 362 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 =PB 10.84 Q 0.154
3 779 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 10.98 q 0.161
4 898 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 =PB 11.11 0.151
5 748 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.12 0.135
6 172 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 8 =PB 11.20 0.163
7 58 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.35 0.146
8 12 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.82 0.183
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 13:35) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 378 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 10.97 Q 0.161
2 130 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.09 Q 0.183
3 758 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.18 0.137
4 650 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 11.26 0.130
5 783 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.34 0.169
6 916 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 11.45 0.163
7 774 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 11.49 0.155
8 225 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.59 0.177
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2020 - 13:40) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 16 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 10.84 Q 0.145
2 755 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.91 Q 0.146
3 228 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.95 q 0.115
4 266 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.15 0.166
5 720 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 11.15 0.154
6 403 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.18 0.142
7 177 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 8 11.38 0.151
8 542 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.38 0.132
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 458 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 10.76 Q 0.114
2 16 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 10.84 Q 0.145
3 362 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 =PB 10.84 Q 0.154
4 755 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.91 Q 0.146
5 228 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.95 q 0.115
6 378 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 10.97 Q 0.161
7 779 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 10.98 q 0.161
8 130 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.09 Q 0.183
9 898 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 =PB 11.11 0.151
10 748 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.12 0.135
11 266 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.15 0.166
12 720 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 11.15 0.154
13 758 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.18 0.137
14 403 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.18 0.142
15 172 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 8 =PB 11.20 0.163
16 650 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 11.26 0.130
17 783 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.34 0.169
18 58 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.35 0.146
19 177 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 8 11.38 0.151
20 542 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.38 0.132
21 916 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 11.45 0.163
22 774 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 11.49 0.155
23 225 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.59 0.177
24 12 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.82 0.183

100 m - Junioři (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 9.97 Trayvon BROMELL USA 13.06.2014 Eugene, OR (USA)
WL 10.15 Anthony SCHWARTZ USA 31.03.2017 Gainesville, FL (USA)
MR 10.43 Matěj Krsek 2019
NR 10.32 Zdeněk Stromšík CZE 15.06.2013 Tábor
NL 10.73 Eduard Kubelík CZE 18.06.2020 Dresden
Finále (so, 5.9.2020 - 14:45) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 378 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 NL 10.66 0.168
2 458 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 10.74 0.157
3 362 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 10.79 0.156
4 228 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 10.81 0.132
5 755 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 10.85 0.158
6 16 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.87 0.169
7 779 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.06 0.178
8 130 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 11.13 0.207
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
MR 10.52 Martin Říčař 2008
NR 10.48 Marek Bakalár CZE 28.09.2012 Jablonec
NL 10.80 Vojtěch Horák CZE 29.08.2020 Třinec
Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 13:15) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 222 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 10.92 Q 0.138
2 422 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.03 Q 0.178
3 756 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 11.10 q 0.181
4 234 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 11.29 0.137
5 456 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 11.32 0.151
6 366 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 11.45 0.144
7 651 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.57 0.149
8 335 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 11.58 0.189
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 13:20) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 710 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 =PB 11.00 Q 0.153
2 449 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 11.11 Q 0.175
3 481 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 11.15 0.140
4 219 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.23 0.160
5 869 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.27 0.171
6 321 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 11.29 0.142
7 83 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 11.61 0.185
8 962 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 11.72 0.135
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2020 - 13:25) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 324 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NL 10.78 Q 0.195
2 432 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 11.01 Q 0.146
3 216 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.14 q 0.155
4 309 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 PB 11.18 0.147
5 702 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 11.35 0.205
6 570 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.47 0.194
7 328 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.47 0.165
8 954 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 11.67 0.158
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 324 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NL 10.78 Q 0.195
2 222 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 10.92 Q 0.138
3 710 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 =PB 11.00 Q 0.153
4 432 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 11.01 Q 0.146
5 422 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.03 Q 0.178
6 756 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 11.10 q 0.181
7 449 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 11.11 Q 0.175
8 216 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.14 q 0.155
9 481 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 11.15 0.140
10 309 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 PB 11.18 0.147
11 219 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.23 0.160
12 869 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.27 0.171
13 234 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 11.29 0.137
14 321 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 11.29 0.142
15 456 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 11.32 0.151
16 702 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 11.35 0.205
17 366 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 11.45 0.144
18 570 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.47 0.194
19 328 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.47 0.165
20 651 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.57 0.149
21 335 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 11.58 0.189
22 83 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 11.61 0.185
23 954 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 11.67 0.158
24 962 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 11.72 0.135

100 m - Dorostenci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
MR 10.52 Martin Říčař 2008
NR 10.48 Marek Bakalár CZE 28.09.2012 Jablonec
NL 10.80 Vojtěch Horák CZE 29.08.2020 Třinec
Finále (so, 5.9.2020 - 14:40) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 324 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.81 0.183
2 449 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 8 PB 10.85 0.190
3 222 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.98 0.136
4 710 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 PB 10.99 0.181
5 422 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 11.01 0.157
6 432 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.02 0.148
7 756 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.22 0.169
8 216 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.28 0.125
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 10.88 Marlies OELSNER GDR 01.07.1977 Dresden (GER)
WL 10.98 Candace HILL USA 20.06.2015 Shoreline, WA (USA)
MR 11.72 Kateřina Čechová 2007
NR 11.45 Hana Benešová CZE 03.07.1993 Jablonec
NL 11.87 Natálie Kožuškaničová CZE 08.08.2020 Plzeň
Finále (so, 5.9.2020 - 14:35) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 346 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 NL 11.77 0.155
2 708 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 PB 12.12 0.167
3 242 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.15 0.150
4 104 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.20 0.189
5 283 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 12.24 0.182
6 175 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 PB 12.44 0.149
7 298 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 12.67 0.163
8 772 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 12.70 0.162
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 10.88 Marlies OELSNER GDR 01.07.1977 Dresden (GER)
WL 10.98 Candace HILL USA 20.06.2015 Shoreline, WA (USA)
MR 11.72 Kateřina Čechová 2007
NR 11.45 Hana Benešová CZE 03.07.1993 Jablonec
NL 11.87 Natálie Kožuškaničová CZE 08.08.2020 Plzeň
Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 13:00) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 346 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.07 Q 0.183
2 708 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 12.23 Q 0.144
3 175 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 SB 12.47 q 0.137
4 298 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 12.70 q 0.166
5 513 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 SB 12.78 0.160
6 140 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.79 0.209
7 408 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 13.19 0.194
78 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 13:05) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 283 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.42 Q 0.181
2 772 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.74 Q 0.141
3 512 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 12.93 0.180
4 928 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 13.04 0.167
5 492 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 13.24 0.138
6 45 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 13.65 0.205
352 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 5 DQ 0.001
886 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNF 0.158
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2020 - 13:10) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 242 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.39 Q 0.138
2 104 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.54 Q 0.196
3 770 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.78 0.183
4 830 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 12.86 0.261
5 148 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 12.97 0.147
6 290 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.99 0.165
7 547 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.09 0.182
8 278 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.17 0.166
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 346 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.07 Q 0.183
2 708 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 12.23 Q 0.144
3 242 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.39 Q 0.138
4 283 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.42 Q 0.181
5 175 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 SB 12.47 q 0.137
6 104 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.54 Q 0.196
7 298 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 12.70 q 0.166
8 772 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.74 Q 0.141
9 770 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.78 0.183
10 513 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 SB 12.78 0.160
11 140 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.79 0.209
12 830 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 12.86 0.261
13 512 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 12.93 0.180
14 148 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 12.97 0.147
15 290 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.99 0.165
16 928 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 13.04 0.167
17 547 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.09 0.182
18 278 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.17 0.166
19 408 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 13.19 0.194
20 492 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 13.24 0.138
21 45 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 13.65 0.205
78 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 DNS
352 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 5 DQ 0.001
886 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNF 0.158

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
MR 11.80 Veronika Paličková 2013
NR 11.57 Nikola Bendová CZE 18.06.2016 Tábor
NL 11.62 Eva Kubíčková CZE 08.08.2020 Plzeň
Rozběh 1 (so, 5.9.2020 - 12:45) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 308 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 12.15 Q 0.142
2 559 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 12.36 Q 0.177
3 288 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 12.57 q 0.338
4 405 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 12.70 0.190
5 254 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 12.71 0.153
6 105 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.89 0.170
7 677 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.10 0.149
8 939 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 1 13.15 0.133
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.9.2020 - 12:50) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 585 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.13 Q 0.174
2 884 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.56 Q 0.183
3 141 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 12.61 0.196
4 247 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 12.75 0.149
5 859 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.75 0.177
6 167 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 12.80 0.189
7 815 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 12.84 0.132
8 508 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 12.93 0.124
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.9.2020 - 12:55) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 344 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.19 Q 0.152
2 771 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 12.42 Q 0.164
3 411 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 SB 12.59 q 0.153
4 237 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.72 0.150
5 468 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 12.72 0.161
6 873 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 12.85 0.141
7 174 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 2 13.01 0.197
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 585 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.13 Q 0.174
2 308 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 12.15 Q 0.142
3 344 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.19 Q 0.152
4 559 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 12.36 Q 0.177
5 771 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 12.42 Q 0.164
6 884 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.56 Q 0.183
7 288 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 12.57 q 0.338
8 411 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 SB 12.59 q 0.153
9 141 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 12.61 0.196
10 405 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 12.70 0.190
11 254 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 12.71 0.153
12 237 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.72 0.150
13 468 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 12.72 0.161
14 247 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 12.75 0.149
15 859 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.75 0.177
16 167 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 12.80 0.189
17 815 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 12.84 0.132
18 873 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 12.85 0.141
19 105 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.89 0.170
20 508 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 12.93 0.124
21 174 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 2 13.01 0.197
22 677 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.10 0.149
23 939 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 1 13.15 0.133

100 m - Dorostenky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
MR 11.80 Veronika Paličková 2013
NR 11.57 Nikola Bendová CZE 18.06.2016 Tábor
NL 11.62 Eva Kubíčková CZE 08.08.2020 Plzeň
Finále (so, 5.9.2020 - 14:30) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 344 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.82 0.162
2 308 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 11.85 0.139
3 585 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 12.02 0.186
4 884 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.43 0.169
5 559 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 12.46 0.199
6 771 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 12.46 0.151
7 288 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.61 0.332
8 411 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 12.69 0.197
Celkem 8 závodníků