Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Plzeň (8. - 9. 8. 2020)

400 m překážek (0.91) - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 46.78 Kevin YOUNG USA 06.08.1992 Estadio Olímpico, Barcelona (ESP)
WL 49.49 Constantin PREIS GER 03.07.2020 Stadion Allmend, Luzern (SUI)
MR 48.92 Jiří Mužík CZE 2002 Ostrava
NR 48.27 Jiří Mužík CZE 03.08.1997 Athínai
NL 49.99 Vít Müller CZE 18.07.2020 Kladno
Rozběh 1 (so, 8.8.2020 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 289 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 52.32 Q 0.177
2 372 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 52.40 Q 0.148
3 120 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.44 q 0.192
4 241 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 SB 54.70 0.152
5 119 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 55.53 0.171
6 223 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 PB 56.09 0.164
7 39 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 56.77 0.183
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 8.8.2020 - 13:17) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 440 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 52.86 Q 0.162
2 114 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 53.15 Q 0.188
3 197 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 53.62 q 0.165
4 236 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 SB 54.51 0.144
5 123 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 56.13 0.221
6 128 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 SB 56.39 0.150
7 336 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 56.67 0.176
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 8.8.2020 - 13:24) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 277 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 52.09 Q 0.150
2 435 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 52.15 Q 0.186
3 122 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 54.00 0.167
4 233 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 PB 55.15 0.177
5 243 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 55.56 0.176
6 359 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 56.07 0.194
7 117 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 56.73 0.206
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 277 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 52.09 Q 0.150
2 435 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 52.15 Q 0.186
3 289 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 52.32 Q 0.177
4 372 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 52.40 Q 0.148
5 120 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.44 q 0.192
6 440 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 52.86 Q 0.162
7 114 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 53.15 Q 0.188
8 197 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 53.62 q 0.165
9 122 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 54.00 0.167
10 236 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 SB 54.51 0.144
11 241 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 SB 54.70 0.152
12 233 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 PB 55.15 0.177
13 119 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 55.53 0.171
14 243 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 55.56 0.176
15 359 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 56.07 0.194
16 223 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 PB 56.09 0.164
17 123 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 56.13 0.221
18 128 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 SB 56.39 0.150
19 336 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 56.67 0.176
20 117 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 56.73 0.206
21 39 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 56.77 0.183

400 m překážek (0.91) - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 46.78 Kevin YOUNG USA 06.08.1992 Estadio Olímpico, Barcelona (ESP)
WL 49.49 Constantin PREIS GER 03.07.2020 Stadion Allmend, Luzern (SUI)
MR 48.92 Jiří Mužík CZE 2002 Ostrava
NR 48.27 Jiří Mužík CZE 03.08.1997 Athínai
NL 49.99 Vít Müller CZE 18.07.2020 Kladno
Finále (ne, 9.8.2020 - 13:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 289 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 NL 49.93 0.203
2 277 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 50.69 0.196
3 440 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 51.01 0.185
4 435 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 SB 51.26 0.190
5 114 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 SB 51.77 0.171
6 120 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 51.83 0.176
7 372 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 51.86 0.148
8 197 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 SB 52.76 0.166
Celkem 8 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 52.16 Dalilah MUHAMMAD USA 04.10.2019 Khalifa International Stadium, Doha (QAT)
WL 53.79 Femke BOL NED 18.07.2020 Sportcentrum Papendal, Arnhem (NED)
MR 54.38 Denisa Rosolová CZE 2012 Vyškov
NR 52.83 Zuzana Hejnová CZE 15.08.2013 Moskva
NL 57.44 Nikoleta Jíchová CZE 04.07.2020 Praha - Juliska
Rozběh 1 (so, 8.8.2020 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 306 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 56.49 Q 0.151
2 175 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 59.85 Q 0.202
3 328 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 61.21 Q 0.188
4 418 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 61.78 q 0.169
5 224 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 62.20 0.175
6 172 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 62.57 0.152
7 338 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 SB 63.41 0.150
8 153 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 66.10 0.205
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 8.8.2020 - 12:46) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 307 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 60.20 Q 0.196
2 156 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 SB 60.35 Q 0.184
3 129 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 61.26 Q 0.207
4 176 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 SB 61.96 q 0.189
5 367 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 62.77 0.148
6 340 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 PB 63.15 0.179
7 225 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 64.09 0.181
8 398 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 66.84 0.146
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 306 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 56.49 Q 0.151
2 175 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 59.85 Q 0.202
3 307 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 60.20 Q 0.196
4 156 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 SB 60.35 Q 0.184
5 328 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 61.21 Q 0.188
6 129 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 61.26 Q 0.207
7 418 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 61.78 q 0.169
8 176 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 SB 61.96 q 0.189
9 224 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 62.20 0.175
10 172 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 62.57 0.152
11 367 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 62.77 0.148
12 340 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 PB 63.15 0.179
13 338 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 SB 63.41 0.150
14 225 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 64.09 0.181
15 153 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 66.10 0.205
16 398 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 66.84 0.146

400 m překážek (0.76) - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 52.16 Dalilah MUHAMMAD USA 04.10.2019 Khalifa International Stadium, Doha (QAT)
WL 53.79 Femke BOL NED 18.07.2020 Sportcentrum Papendal, Arnhem (NED)
MR 54.38 Denisa Rosolová CZE 2012 Vyškov
NR 52.83 Zuzana Hejnová CZE 15.08.2013 Moskva
NL 57.44 Nikoleta Jíchová CZE 04.07.2020 Praha - Juliska
Finále (ne, 9.8.2020 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 306 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 55.70 0.136
2 307 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 57.76 0.160
3 175 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 58.72 0.180
4 156 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 SB 59.42 0.196
5 418 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 60.69 0.151
6 129 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 SB 60.92 0.206
7 328 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 61.13 0.162
8 176 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 SB 61.23 0.185
Celkem 8 závodníků