Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Jablonec nad Nisou (19. - 20. 9. 2020)

100 m překážek (0.84) - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 19.9.2020 - 13:05) official Vítr: -1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 73 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 14.89 Q 0.142
2 369 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 14.92 Q 0.173
3 133 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.18 0.158
4 382 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 15.49 0.158
5 58 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 15.53 0.183
287 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DQ 16.8 0.097
Poznámky:
Jury projednala protest TJ Dukla Praha proti diskvalifikaci závodnice T. Vokálové. Po posouzení všech dostupných podkladů byl protest zamítnut a potvrzena diskvalifikace.
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.9.2020 - 13:11) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 396 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.48 Q 0.123
2 124 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.49 Q 0.143
3 59 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 14.65 q 0.190
4 164 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 15.27 0.195
5 311 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 15.58 0.223
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.9.2020 - 13:17) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 398 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.15 Q 0.130
2 306 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.24 Q 0.179
3 13 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 14.86 q 0.399
4 321 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 14.86 0.135
5 125 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.56 0.155
6 266 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 15.83 0.218
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 396 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.48 Q 0.123
2 398 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.15 Q 0.130
3 306 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.24 Q 0.179
4 124 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.49 Q 0.143
5 59 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 14.65 q 0.190
6 13 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 14.86 q 0.399
7 321 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 14.86 0.135
8 73 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 14.89 Q 0.142
9 369 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 14.92 Q 0.173
10 133 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.18 0.158
11 164 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 15.27 0.195
12 382 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 15.49 0.158
13 58 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 15.53 0.183
14 125 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.56 0.155
15 311 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 15.58 0.223
16 266 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 15.83 0.218
287 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DQ 16.8 0.097

100 m překážek (0.84) - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 19.9.2020 - 15:40) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 396 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.40 0.137
2 398 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 14.04 0.147
3 306 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 14.15 0.183
4 124 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.61 0.134
5 73 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 14.63 0.145
6 59 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 14.72 0.176
7 13 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 SB 14.72 0.162
8 369 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 15.09 0.199
Celkem 8 závodníků